המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מכבי תשחק באדריאטית בעונה הבאה!

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מכבי תשחק באדריאטית בעונה הבאה!

הודעהעל ידי felix_r » 23 מאי 2011, 13:33

6 לב צהוב כתב:יכול להיות שמכבי מצטרפת לאדריאטית רק בגלל שהיא רוצה לשחק יותר עם קבוצות ברמה גבוהה
למרות שאני לא מבין את זה הגענו השנה לגמר ושיחקנו בקופליג ככה שהרמה בליגה לא ממש משנה אז אני לא מבין למה להצטרף , האדריאטית סתם תוסיף עומס היתרון של מכבי שהיא יכולה להתאמן חזק ולהשקיע פחות במשחקים בליגה ותגיע יותר רעננה ליורוליג.

הרמה לא קשורה לנושא בכלל.

יש שתי סיבות עיקריות:

1) הגדלת הכנסות כדי שיהיה אפשר לשמור על הסגל הקיים (פארגו ואיידסון דורשים הרבה כסף, בלו ופניני גם כן רוצים שידרוג בחוזה החדש), ואפילו להתחזק קצת אם אפשר (הלפרין ושון ג'יימס).

2) ללחוץ על קופל ולהקתו, שעושים הכל לרעת מכבי. לדוגמא, יש מצב שבעונה הבאה יהיה מותר לשתף רק 4 זרים בליגה. מכבי לא יכולה להחתים רק 4, כי היא צריכה קבוצה חזקה ביורוליג. אז מה מכבי תעשה עם 7-8 הזרים שלה? ישחקו ביורוליג ובאדריאטית. בליגה הישראלים ישחקו יותר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי refael » 23 מאי 2011, 13:57

מכבי לא תחתים יותר מ6 זרים שתיהיה בעניין גם במקרה של 3 מסגרות
תמונה
refael

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 23 מאי 2011, 14:00

למה לא ? להחזיק זר עולה יותר זול מלהחזיק ישראלי בגלל המיסוי .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי jol9 » 23 מאי 2011, 15:28

6 לב צהוב כתב:מכבי לא תחתים יותר מ6 זרים שתיהיה בעניין גם במקרה של 3 מסגרות

אי אפשר לדעת. למכבי כבר היו עונות עם יותר זרים מזה.

ההבדל הוא שבשנה הבאה יהיו למכבי כמה ישראלים טובים - הדקות של פניני, בלו ואליהו מובטחות ברמה כזאת או אחרת. אם הלפרין יחזור אז גם הוא יישחק לא מעט.
זה לא משאיר הרבה מקום לזרים.

מה שכן, יכול להיות שמכבי תחתים איזה זר צעיר נוסף כמו מצ'באן, ותנסה להריץ אותו באדריאטית ובליגה.

בכל אופן, זה די קשה להחזיק את הקבוצה במתח בכ"כ הרבה משחקים, וגם יהיה די קשה לצפות משחקנים להתחבר כשהם משחקים כל הזמן בהרכבים שונים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 23 מאי 2011, 15:57

אם מכבי תצליח לייחס חשיבות אפסית לליגה ולהתייחס רק ל-2 הליגות האחרות שבהם היא משחקת, כאשר מה שקורה בקופליג כולל התוצאות לא יעניינו אותה כלל, אז הכל יהיה בסדר.
השאלה היא האם מסוגלים לכך במועדון??
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי בנימין נעמן » 23 מאי 2011, 16:14

רק כשאני רואה את התמונה הזו אני מתמלא צחוק?
תמונה
כל הכבוד להנהלה!
סמל אישי של המשתמש
בנימין נעמן

הודעהעל ידי jol9 » 23 מאי 2011, 16:49

חנו'ש כתב:אם מכבי תצליח לייחס חשיבות אפסית לליגה ולהתייחס רק ל-2 הליגות האחרות שבהם היא משחקת, כאשר מה שקורה בקופליג כולל התוצאות לא יעניינו אותה כלל, אז הכל יהיה בסדר.
השאלה היא האם מסוגלים לכך במועדון??

התשובה היא, כנראה שלא.

מה שכן יכול לצאת טוב מהדבר הזה, זה דקות משחק לשחקנים צעירים (ישראלים או זרים), שאולי יוכלו להשתלב גם ביורוליג בהמשך הדרך.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 מאי 2011, 19:00

felix_r כתב:
6 לב צהוב כתב:יכול להיות שמכבי מצטרפת לאדריאטית רק בגלל שהיא רוצה לשחק יותר עם קבוצות ברמה גבוהה
למרות שאני לא מבין את זה הגענו השנה לגמר ושיחקנו בקופליג ככה שהרמה בליגה לא ממש משנה אז אני לא מבין למה להצטרף , האדריאטית סתם תוסיף עומס היתרון של מכבי שהיא יכולה להתאמן חזק ולהשקיע פחות במשחקים בליגה ותגיע יותר רעננה ליורוליג.

יש שתי סיבות עיקריות:

1) הגדלת הכנסות כדי שיהיה אפשר לשמור על הסגל הקיים (פארגו ואיידסון דורשים הרבה כסף, בלו ופניני גם כן רוצים שידרוג בחוזה החדש), ואפילו להתחזק קצת אם אפשר (הלפרין ושון ג'יימס).

2) ללחוץ על קופל ולהקתו, שעושים הכל לרעת מכבי. לדוגמא, יש מצב שבעונה הבאה יהיה מותר לשתף רק 4 זרים בליגה. מכבי לא יכולה להחתים רק 4, כי היא צריכה קבוצה חזקה ביורוליג. אז מה מכבי תעשה עם 7-8 הזרים שלה? ישחקו ביורוליג ובאדריאטית. בליגה הישראלים ישחקו יותר.

מסכים, אבל הנקודה המעניינת היא לראות איך החוק הזה ישפיע על בניית הסגל לעונה הבאה.
מכבי תצטרך להגדיל/לחזק את הסגל הישראלי שלה, דבר שגם יעלה לא מעט כסף.
מסקרן לראות מה מכבי תעשה עם גרין ובורשטיין שזוללים נתח גדול מהתקציב ולא מחזירים תפוקה.

מבחינת קופל, אני בכלל לא בטוח שהחוק הזה יגביל כל-כך במכבי.
למכבי גם ככה יש את הזרים הטובים ביותר וצירופם של עוד ישראלים בכירים רק יחזק את מכבי ביחס לשאר קבוצות הליגה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 23 מאי 2011, 19:07

חביב אורנג'ד כתב:
felix_r כתב:

יש שתי סיבות עיקריות:

מסכים, אבל הנקודה המעניינת היא לראות איך החוק הזה ישפיע על בניית הסגל לעונה הבאה.
מכבי תצטרך להגדיל/לחזק את הסגל הישראלי שלה, דבר שגם יעלה לא מעט כסף.
מסקרן לראות מה מכבי תעשה עם גרין ובורשטיין שזוללים נתח גדול מהתקציב ולא מחזירים תפוקה.

מבחינת קופל, אני בכלל לא בטוח שהחוק הזה יגביל כל-כך במכבי.
למכבי גם ככה יש את הזרים הטובים ביותר וצירופם של עוד ישראלים בכירים רק יחזק את מכבי ביחס לשאר קבוצות הליגה.

הוא לא יגביל את מכבי בליגה. אבל זה יגרום למכבי בעיות סגל ביורוליג, כי מכבי לא תוכל לשחק באותן החמישיות, וגם לא תוכל להכין דברים לקראת היורוליג.
לכן מכבי תצטרך מסגרת נוספת, שתאפשר לשחק בחמישיות של היורוליג.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 מאי 2011, 19:10

נכון, מעניין שהחוקים של קופל יפגעו במכבי יותר ביורוליג מאשר בליגה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 24 מאי 2011, 02:10

לגבי גרין לדעתי זה ברור לכולם החוזה שלו מסתיים נעונה ברוך השם . יוחד עם חוזה של פרשן מוואן . ביחד זה יתן 2 מיליון ברוטו לפחות ....אם דרק יפרוש זה עוד חצי מיליון . חוץ מיותם מכבי צריכה עוד גרד או 2 ישראלים או מתאזרחים אולי וזה יספיק גן לליגה כן .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי שחף » 24 מאי 2011, 18:14

רק אני חושב שמדובר ברעיון נוראי לקבוצה שרוצה גביע אירופה? איך לכל הרוחות מכבי שלא מחזיקה סגל עם שחקני NBA מריצה קבוצה בשלוש מסגרות שונות עם רוטציות שונות בכל מסגרת? במקום לפתוח את הכיס פדרמן מצא קומבינה להשאיר את הסגל הנוכחי ולהכניס את השחקנים לכמות מטורפת של טיסות ובתי מלון. ולמה אנשים פה חושבים שזה מעניין את קופל כל עוד מכבי נשארת בליגה שלו?
שחף

הודעהעל ידי עמיר לונ » 24 מאי 2011, 19:49

אנשים פה כבר קבעו שמכבי תשחק בליגה האדריאטית עוד לפני שיצאה הודעה רשמית ע"י מכבי או הליגה האדריאטית.
האשכול הזה נפתח ב- 2 למאי כאשר אנו נמצאים היום ב- 24 למאי ועדין, לא הוצאה הודעה רשמית.
על כן, אני מציע לכולם עוד להתייחס לעניין כלא רשמי כפי שהוא באמת.
בנוסף, אני חושב שאין צורך לחשוש מכך שנשתתף באדריאטית פעם נוספת מכיוון שאני בטוח שרוב הסגל המקצועי למד מהטעויות שעשה בעבר ולמד לקחים מכך.
וגם במקרה שבאמת מכבי תשחק באדריאטית אל תמהרו לגמור לה את העונה, כי היא עוד יכולה להפתיע אותנו כפי שעשתה השנה.
עמיר לונ
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 24 מאי 2011, 19:54

עמיר, זה פחות או יותר סגור שנשתתף באדריאטית ואף אחד במכבי גם לא מכחיש.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי refael » 24 מאי 2011, 19:55

מכבי כנראה מחכים לסיום הפיינל פור ואז תצא הודעה רשמית בנוסף כבר הודיעו למנויים להוסיף כסף עבור עוד משחקי בית כך ש 90 אחוז אנחנו שם.
תמונה
refael

הודעהעל ידי jol9 » 25 מאי 2011, 04:19

6 לב צהוב כתב:מכבי כנראה מחכים לסיום הפיינל פור ואז תצא הודעה רשמית בנוסף כבר הודיעו למנויים להוסיף כסף עבור עוד משחקי בית כך ש 90 אחוז אנחנו שם.

אני גם חושב ככה. העונה תסתיים מחר, ולכן כבר אחרי יום חמישי נתחיל לשמוע הרבה חדשות בהקשר לנושאים הללו, כי אלה דברים שצריכים להסגר יחסית מוקדם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי itai7 » 26 מאי 2011, 19:49

itai7

הודעהעל ידי בעל זבוב » 31 מאי 2011, 17:42

הקומישינר של האדריאטית יתראיין לחדשות הספורט, מדבר הרבה בשבחה של מכבי.
בעל זבוב

הודעהעל ידי itai7 » 31 מאי 2011, 19:21

itai7

הודעהעל ידי misha » 31 מאי 2011, 19:46

מה שהכי שמחתי לשמוע ממנו שהפיינל פור של האדריאטית בטוח יהיה בת"א אם נהיה בתוך הרביעייה הראשונה.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־142 אורחים