המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

קריירת ראיונות

5 שנים אחרי שהתארח אצלנו בפעם האחרונה, ״צהבת״ גאים לארח שוב את שי האוזמן!

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

קריירת ראיונות

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 אוקטובר 2019, 23:40

היי שי,

לאחרונה התחלת להגיש בערוץ הספורט תוכנית ראיונות, תוכנית שהפכה במהרה לאחת הטובות והחשובות בערוץ.

אתה מקבל שבחים רבים ברשתות החברתיות אחרי כל ראיון, ובצדק - המחקר וההכנה של הראיון, היכולת לקרוא את המרואיין ולדעת להוביל את הדיון לפואנטות הנכונות, הכל בחינניות ובמקצועיות - אין לדעתי מראיין אחד על אחד ברמה כמו שלך בתקשורת הספורט בישראל.

אשמח אם תשתף אותנו קצת במחשבות שלך לפני שהתחלת להגיש את התוכנית ואחרי.
האם זה כיוון שתרצה להמשיך לפתח, גם מעבר לתחומי הספורט?

תודה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: קריירת ראיונות

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 12:05

תודה רבה.

האמת שזה התחיל במקרה לגמרי, עם התכנית של וויצ'יץ', שממש אבל ממש לא הייתה יוזמה שלי. זה נחת עלי בהפתעה גמורה.

מאחר שזה עניין כמה אנשים, החליטו לנסות את זה לעוד מספר תכניות.

התכנית השתנתה מאוד לעומת הפעם הראשונה. עם ניקולה זה היה מעט יותר עימות, בשל הנסיבות, למרות שעשיתי מאמץ גדול (ולא תמיד מוצלח) לשמור חלק מהדברים שאני חושב לעצמי ולהשאיר את הבמה למרואיין.

כלומר, יש לא מעט פעמים שבהם המרואיין אומר משהו שאיתו אני לא מסכים בכלל, אבל אני מאפשר לו להביא את הדברים מהצד שלו. כי הפוקוס הוא על האיש ולא עלי. אני רק מנסה לנווט.

מאז, המגמה מבחינתי הפכה להיות אחרת, ואני פחות מתעניין בעימות. יותר מעניין אותי הסיפור של המרואיין. התחושות שלו. הרגשות שלו. אני מנסה להנגיש את התכנית גם לכאלו שפחות מתעניינים ברזולוציות של אוהדי ספורט רציניים. לפעמים זה מצליח יותר ולפעמים פחות.

אני נהנה מזה מאוד. וכן, מסקרן אותי אותי בעתיד גם לבדוק אפשרות לחרוג מעבר לאנשי ספורט בלבד.
האוזמן

Re: קריירת ראיונות

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 אוקטובר 2019, 12:37

מעניין מאוד.
תודה שי על התשובה המפורטת והכנה. חידשת לנו פה לא מעט.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

חזור אל שי האוזמן מתארח בצהבת 2019

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־3 אורחים