המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

נאום ראש הממשלה באו"ם

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

נאום ראש הממשלה באו"ם

הודעהעל ידי michael » 29 ספטמבר 2014, 20:45

מישהו ראה ?
לדעתי היה נאום מצויין.

הוא פירט נקודה אחר נקודה את הזווית הישראלית ואת המצב הבינלאומי ונאם בצורה מעוררת כבוד

אני לא חושב שיש היום מישהו במדינה שיכול היה לתת כזה נאום מעולה
אולי שמעון פרס (אבל הוא כבר פנסיונר .. )
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

Re: נאום ראש הממשלה באו"ם

הודעהעל ידי התנין » 29 ספטמבר 2014, 21:44

ביבי הוא נואם מצויין, וכאן זה נגמר.
התנין

הודעהעל ידי יוסי22 » 29 ספטמבר 2014, 21:48

נאום מצוין , ראש ממשלה מצוין .

הבעיה היא שאחריו יש תאום אחת גדולה של מנהיגות , מפחיד לחשוב על מישהו כמו לפיד כראש ממשלה ...

כמו פרץ כשר ביטחון או אולמרט כראש ממשלה ..
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 29 ספטמבר 2014, 22:12

יוסי22 כתב:נאום מצוין , ראש ממשלה מצוין .

הבעיה היא שאחריו יש תאום אחת גדולה של מנהיגות , מפחיד לחשוב על מישהו כמו לפיד כראש ממשלה ...

כמו פרץ כשר ביטחון או אולמרט כראש ממשלה ..

אחריו יש ואקום מנהיגותי. רק ליברמן נראה כמו אחד שמוכן לעשות את קפיצת המדרגה מבלי שזה יהיה סוג של אסון למדינה. מצד שני ביבי עוד צעיר יחסית.
השאלה היא האם יהיה לו כח לקדנציה נוספת.

בכל זאת, אני לא חושב שכרגע אפשר לקרוא לו ראש ממשלה מצויין (ואני כן בחרתי בו). יותר מדי סיפורים לכאן ולכאן. אתה לפעמים לא מרגיש שיש מישהו אחראי ואמיץ
שלוקח החלטות קשות, אלא בן אדם לחיץ ומזגזג.
אני לא פוסל, ד"א, שמדובר בהמצאות של התקשורת שמחלחלות אלינו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין » 29 ספטמבר 2014, 22:12

ראש ממשלה כושל בן כושל וגונב הדעת מס' אחד בהיסטוריה של המדינה. חסר מנהיגות, חסר ביטחון (גם במישור הכלכלי). אם אין טובים ממנו הגיע הזמן לסגור את המדינה הזאת ולזרוק את המפתח לים.
התנין

הודעהעל ידי jol9 » 29 ספטמבר 2014, 22:13

התנין כתב:ראש ממשלה כושל בן כושל וגונב הדעת מס' אחד בהיסטוריה של המדינה. חסר מנהיגות, חסר ביטחון (גם במישור הכלכלי). אם אין טובים ממנו הגיע הזמן לסגור את המדינה הזאת ולזרוק את המפתח לים.

אתה מגזים כמובן לצד השני. תסתכל על המצב הכללי ותראה שהמצב לא כ"כ נורא
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין » 29 ספטמבר 2014, 22:14

המצב הרבה יותר גרוע ממה שחושבים, והמבצע האחרון בעזה היווה עבורי את החותם הסופי לכישלונו המפואר של הביבי. פשוט כישלון חרוץ, כל יום שאנשים ממשיכים להצביע לו הוא יום אבל לעם היהודי.
נערך לאחרונה על ידי התנין בתאריך 29 ספטמבר 2014, 22:16, נערך 2 פעמים בסך הכל.
התנין

הודעהעל ידי LIAV10 » 29 ספטמבר 2014, 22:15

באמת שקשה להתייחס להודעות שלך כשאתה סוגר אותן עם משפטים היסטרים על גבול המביכים.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי התנין » 29 ספטמבר 2014, 22:16

אם עד היום אנשים הבליגו לאור המדיניות שלו ושל חבריו שהביאה את אזרחי ישראל להיות סוג של עבדים, בטענה שאנחנו לפחות כלכלה יציבה, אז הגיע הגירעון הגדול והוכיח שהכל סיפורים. אח"כ דיברו על כך שלפחות עם ביבי מובטח לעם ישראל ביטחון, והמבצע האחרון הוכיח חד וחלק שאנחנו פגיעים וחסרי ביטחון מתמיד.
התנין

הודעהעל ידי jol9 » 29 ספטמבר 2014, 22:18

התנין כתב:אם עד היום אנשים הבליגו לאור המדיניות שלו ושל חבריו שהביאה את אזרחי ישראל להיות סוג של עבדים, בטענה שאנחנו לפחות כלכלה יציבה, אז הגיע הגירעון הגדול והוכיח שהכל סיפורים. אח"כ דיברו על כך שלפחות עם ביבי מובטח לעם ישראל ביטחון, והמבצע האחרון הוכיח חד וחלק שאנחנו פגיעים וחסרי ביטחון מתמיד.

ליאב צודק. אתה מזכיר קצת את שמואל בהודעות האלה - הצהרות בומבסטיות ועטיפה מפחידה אבל בלי הרבה תוכן.
דבר תכלס - מה מפריע לך, ולמה אתה חושב שביבי לא עשה עבודה טובה בנושא הספציפי הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 ספטמבר 2014, 22:18

לא ראש ממשלה מצויין. רחוק מזה, אבל לנאום הוא יודע יותר טוב מכל אחד אחר פה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי התנין » 29 ספטמבר 2014, 22:19

אני באמת צריך להסביר לך עד כמה מבצע צוק איתן הוא כישלון? זה באמת לא ברור מאליו?
התנין

הודעהעל ידי rc4991 » 29 ספטמבר 2014, 22:38

ביבי הכי ראוי כרגע להיות ראש ממשלה והוא גם נואם בחסד
אני כבר אמרתי שהמחליף שלו לדעתי צריך להיות בנט (שגם מצטיין בנאומים)
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 ספטמבר 2014, 22:46

התנין כתב:אני באמת צריך להסביר לך עד כמה מבצע צוק איתן הוא כישלון? זה באמת לא ברור מאליו?

אתה לא צריך להסביר לי שום דבר. אתה זורק סיסמאות לאוויר בלי שום כיסוי. אני לא חושב שהמבצע היה כשלון, וכך גם רוב הפרשנים הרציניים שמדברים בטלויזיה.
אולי לא היתה הכרעה מוחצת, אבל אולי דווקא ללכת על כזאת היתה טעות.
אין כאן אמת אחת. זה לא מתמטיקה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 29 ספטמבר 2014, 22:48

MTA2311 כתב:לא ראש ממשלה מצויין. רחוק מזה, אבל לנאום הוא יודע יותר טוב מכל אחד אחר פה.

בול!!
אין ספק שהוא רטוריקן מהטובים שיש (מצד שני גם אובאמה הוא סוג של כזה כך שזה לא אומר הרבה על יכולת מנהיגות...)
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי התנין » 30 ספטמבר 2014, 14:44

jol9 כתב:
התנין כתב:אני באמת צריך להסביר לך עד כמה מבצע צוק איתן הוא כישלון? זה באמת לא ברור מאליו?

אתה לא צריך להסביר לי שום דבר. אתה זורק סיסמאות לאוויר בלי שום כיסוי. אני לא חושב שהמבצע היה כשלון, וכך גם רוב הפרשנים הרציניים שמדברים בטלויזיה.

כישלון חרוץ! עזוב אותי מכל ''הפרשנים'' בשקל, ותתחיל שניה לנסות לחשוב בעצמך. יצאנו למבצע בלי שום מטרות, בלי שום ניסיון להוריד את חמאס (כשברור שמיטוט החמאס אמור היה לעמוד בראש סדר העדיפויות), ולהבטיח שבעוד שנה שנתיים נצא למבצע נוסף. איום המנהרות נראה חי ובועט מתמיד (אם אתה חושב שצה"ל הרס את כל המנהרות אתה תמים), וזה עוד בכלל לפני שאני נכנס לאפסיותו על כך שבכל שני וחמישי הוא נכנע לדרישות הפסקות האש ''ההומניטריות'' של חמאס שבזמן זה נושם קצת אוויר וחוזר רענן ללחימה. 70 חיילים מתו לשווא במבצע הזה, תושבי הדרום רחוקים מלהיות בטוחים (הספירה לאחור עד פיגוע המנהרות אדיר המימדים שיהיה כבר החלה) וביבי מספר לנו סיפורי אלף לילה ולילה. כזה חדל אישים וגונב דעת לא נראה במחוזותינו.
התנין

הודעהעל ידי michael » 30 ספטמבר 2014, 15:59

לא אוהב "לצטט" ,
התשובה שלי היא לתנין.

א. כן הוגדרו מטרות למבצע.
ב. לא היה ניסיון אמיתי להוריד את החמאס מאחר והיה ברור לכולם שאם זה יקרה יתכן והחלופה שתבוא תהיה גרועה ממנו - ראה דאעש.
ד. בעזה יש עוד כנראה עשרות ומאות מנהרות , צה"ל לא ימוטט אותן גם בעוד שנתיים.
ה. צה"ל לא נכנע לבקשות להפסקות האש הומניטריות. צה"ל הוכיח ועוד יוכיח לועדות החקירה שקמו ושעוד יקומו כי הוא פעל מתוך רצון לסייע לאוכלוסייה האזרחית מאחר ואין צבא מוסרי ממנו. מי שהפר את ההפסקות אש הוא החמאס שיצטרך לתת את הדין על כך.
ו. 70 חיילים לא נפלו לשווא. היו בתולדות צה"ל כבר מבצעים פחות הירואים ופחות נחוצים בהם נפלו חיילים רבים.
במבצע הזה החיילים נפלו על מנת להכות בחמאס מכה קשה ולהגן על הבית. כנראה שסטירה כזאת לחמאס מתבקשת אחת לתקופה כדיי לייצר כושר הרתעה.
ז. פיגוע מנהרות אדיר מימדים לצערי עוד יקרה. אני לא מכיר בינתיים שום שיטה שנועדה שנותנת מענה של 100 אחוז למנהרות.
ח. ביבי כמנהיג - אתה מכיר מנהיג ראוי אחר בישראל ?
בוז'י ? שלי ? גלאון ? לפיד ?
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי jol9 » 30 ספטמבר 2014, 17:17

התנין כתב:
jol9 כתב:

כישלון חרוץ! עזוב אותי מכל ''הפרשנים'' בשקל, ותתחיל שניה לנסות לחשוב בעצמך. יצאנו למבצע בלי שום מטרות, בלי שום ניסיון להוריד את חמאס (כשברור שמיטוט החמאס אמור היה לעמוד בראש סדר העדיפויות), ולהבטיח שבעוד שנה שנתיים נצא למבצע נוסף. איום המנהרות נראה חי ובועט מתמיד (אם אתה חושב שצה"ל הרס את כל המנהרות אתה תמים), וזה עוד בכלל לפני שאני נכנס לאפסיותו על כך שבכל שני וחמישי הוא נכנע לדרישות הפסקות האש ''ההומניטריות'' של חמאס שבזמן זה נושם קצת אוויר וחוזר רענן ללחימה. 70 חיילים מתו לשווא במבצע הזה, תושבי הדרום רחוקים מלהיות בטוחים (הספירה לאחור עד פיגוע המנהרות אדיר המימדים שיהיה כבר החלה) וביבי מספר לנו סיפורי אלף לילה ולילה. כזה חדל אישים וגונב דעת לא נראה במחוזותינו.

פרשנים בשקל? מה נניח אתה עשית בחיים שלך שנותן לך את הזכות להגיד על יעקב עמידרור או גלאנט שהם פרשנים בשקל? אולי היית אלוף
וסגן רמטכ"ל ולא סיפרת לנו?
אז עד להודעה החדשה אני כן אתייחס למה שהם אומרים, כי לי, לך ולרוב האזחרים הרגילים אין את המידע לשפוט מה קורה וקרה באמת, אלא רק לראות את התוצאה הסופית.
אין כאן שום קשר ללנסות לחשוב בעצמך, כי "מחשבה" שכזאת נוטה להתפזר לאג'נדות של כל אחד ומה שהוא מאמין בו.
מישהו מהשמאל יגיד שהמבצע הוא כשלון חרוץ ומישהו מהימין יגיד את זה, אבל מסיבות אחרות לגמרי (ותחשוב בעצמך למה).

אני לא אוהב לחשוב בעצמי כשאין לי את הפרטים, ואני נאלץ לנחש. אתה מתעסק לא בלחשוב אלא בלנחש - יש עוד מאות מנהרות, יהיה פיגוע מנהרות אדיר מימדים,
עוד שנה-שנתיים נצא למבצע נוסף, 70 חיילים מתו לשווא, תושבי הדרום רחוקים מלהיות בטוחים,....

כל הפוסט הזה שלך מלא בניחושים ותחזיות (באמת בשקל, כי אין לך שום מושג על העובדות האמיתיות, בדיוק כמו לכל אזרח רגיל), ובלי שום דיון ענייני.
ואולי המבצע הזה יהיה כמו חומת מגן שמיגר את הטרור לשנים רבות ביו"ש? אתה יכול להגיד בוודאות שלא?
ואולי צה"ל הרס את כל המנהרות ההתקפיות? אתה יכול להגיד בוודאות שלא?
ואולי הסבב הבא יהיה בעוד 5-6 שנים? אתה יכול להגיד בוודאות שלא?

בקיצור, אתה משאיר את הדיון ברמה השטחית ביותר שלו וככה קל להיות צודק. אלא שאתה כנראה בכל זאת לא צודק לפחות בחלק מהטיעונים שלך, פשוט כי אתה לא מסתמך על שום דבר,
וטיעונים כאלה לרוב נכונים ב-50% מהמקרים במקרה הטוב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 ספטמבר 2014, 17:44

jol9 כתב:
התנין כתב:
jol9 כתב:

פרשנים בשקל? מה נניח אתה עשית בחיים שלך שנותן לך את הזכות להגיד על יעקב עמידרור או גלאנט שהם פרשנים בשקל? אולי היית אלוף
וסגן רמטכ"ל ולא סיפרת לנו?
אז עד להודעה החדשה אני כן אתייחס למה שהם אומרים, כי לי, לך ולרוב האזחרים הרגילים אין את המידע לשפוט מה קורה וקרה באמת, אלא רק לראות את התוצאה הסופית.
אין כאן שום קשר ללנסות לחשוב בעצמך, כי "מחשבה" שכזאת נוטה להתפזר לאג'נדות של כל אחד ומה שהוא מאמין בו.
מישהו מהשמאל יגיד שהמבצע הוא כשלון חרוץ ומישהו מהימין יגיד את זה, אבל מסיבות אחרות לגמרי (ותחשוב בעצמך למה).

אני לא אוהב לחשוב בעצמי כשאין לי את הפרטים, ואני נאלץ לנחש. אתה מתעסק לא בלחשוב אלא בלנחש - יש עוד מאות מנהרות, יהיה פיגוע מנהרות אדיר מימדים,
עוד שנה-שנתיים נצא למבצע נוסף, 70 חיילים מתו לשווא, תושבי הדרום רחוקים מלהיות בטוחים,....

כל הפוסט הזה שלך מלא בניחושים ותחזיות (באמת בשקל, כי אין לך שום מושג על העובדות האמיתיות, בדיוק כמו לכל אזרח רגיל), ובלי שום דיון ענייני.
ואולי המבצע הזה יהיה כמו חומת מגן שמיגר את הטרור לשנים רבות ביו"ש? אתה יכול להגיד בוודאות שלא?
ואולי צה"ל הרס את כל המנהרות ההתקפיות? אתה יכול להגיד בוודאות שלא?
ואולי הסבב הבא יהיה בעוד 5-6 שנים? אתה יכול להגיד בוודאות שלא?

בקיצור, אתה משאיר את הדיון ברמה השטחית ביותר שלו וככה קל להיות צודק. אלא שאתה כנראה בכל זאת לא צודק לפחות בחלק מהטיעונים שלך, פשוט כי אתה לא מסתמך על שום דבר,
וטיעונים כאלה לרוב נכונים ב-50% מהמקרים במקרה הטוב.

יוני- בלי להיכנס ליותר מידי פרטים כי אני אישית כבר השתתפתי בהמון ויכוחים בנושא, אני חושב שאתה מקל ראש בדעת העם.
כיום, רוב העם חושב שהמבצע היה כישלון ואין ספק בכך.
העם הוא אחד ממנגנוני הבקרה החזקים ביותר של הדמוקרטיה, ואבוי לנו אם הוא לא יביע את דעתו. בסופו של דבר, נבחרי הציבור צריכים לקיים את האינטרסים של העם.

כמו כן, אני מציע שלא תיקח את דברי הפרשנים כתורה מסיני. מותר לכל אחד מאיתנו לחלוק על הפרשנים, כולל גלנט או אלופים אחרים לשעבר.
תתפלא, גם אותם פרשנים דגולים יכולים לטעות בהערכותיהם, הם בני אדם בסופו של דבר. גם יש להם לא מעט אינטרסים סמויים והם שוקלים היטב את הדברים שהם אומרים באמצעי התקשורת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 30 ספטמבר 2014, 18:14

שמואל,
איך אתה יודע מה רוב העם חושב? דיברת איתו?
הדעה של העם נשמעת פעם אחת בכמה שנים בבחירות. מעבר לזה הכל זה עיתונות וזה כאמור נגוע באינטרסים.
לכן אני לא מבין למה להאמין לתקשורת כאן אבל לא להאמין לפרשנים שם.

אני מאמין לפרשנים שיודעים להסביר את הדברים בהגיון ולעומק ושיש להם מידע וידע של מה שקורה באמת. אני לא חושב שיש סיבה לא להאמין לאנשים כמו אלה שציינתי ולאחרים.

אבל גם אם נניח שאתה צודק בכל, אז איפה בדיוק תנין מייצג את דעת העם? כל מה שתנין אמר היה בצד הקיצוני של מה שהעם אולי חושב (ואני לא באמת יודע מה העם חושב אלא רק מעריך).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־4 אורחים