המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

המירוץ לנשיאות ארה״ב

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: המירוץ לנשיאות ארה״ב

הודעהעל ידי yanay21 » 24 פברואר 2016, 17:35

טראמפ עם ניצחון מוחץ בפריימריז של נוואדה.

ממש בימים האחרונים לא מעט פוליטיקאים מהמפלגה הרפובליקנים(בכירים מאוד, ביניהם כמה סנאטורים משפיעים) הביעו תמיכה ברוביו. אם זה לא יתבטא בפריימריז במדינות הבאות, זה לזרוק לפח 8 שנים של שליטה בבית הלבן, כי טראמפ בחיים לא יבחר בכלליות.
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 פברואר 2016, 18:12

מה חדש?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 פברואר 2016, 16:35

Trump now 49% in national GOP polls (CNN).
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי LIAV10 » 29 פברואר 2016, 17:14

יש פה מישהו שהיה מוכן לשים כסף נגד קלינטון?
די ברור שהבלתי נסבלת הזאת תזכה בנשיאות.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 פברואר 2016, 18:37

LIAV10 כתב:יש פה מישהו שהיה מוכן לשים כסף נגד קלינטון?
די ברור שהבלתי נסבלת הזאת תזכה בנשיאות.

אני חושב שאתה צודק. לטראמפ אין סיכוי נגדה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 פברואר 2016, 20:45

איכותי מאוד.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Asf » 01 מרץ 2016, 10:59

MTA2311 כתב:

איכותי מאוד.

Professor Ian Duncan, you have done it again! :laugh3
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי roy1000 » 02 מרץ 2016, 07:38

טוב, אלא אם כן יקרה משהו דרסטי, זה יהיה טראמפ נגד קלינטון. רע מאוד לישראל לדעתי.
roy1000

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 מרץ 2016, 13:28

roy1000 כתב:טוב, אלא אם כן יקרה משהו דרסטי, זה יהיה טראמפ נגד קלינטון. רע מאוד לישראל לדעתי.

רע לישראל כי זה אומר שקלינטון נבחרת או בגלל שגם טראמפ לא טוב לנו?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 02 מרץ 2016, 13:55

שמואל1 כתב:
roy1000 כתב:טוב, אלא אם כן יקרה משהו דרסטי, זה יהיה טראמפ נגד קלינטון. רע מאוד לישראל לדעתי.

רע לישראל כי זה אומר שקלינטון נבחרת או בגלל שגם טראמפ לא טוב לנו?

קלינטון - בטוח לא טוב לנו.

טראמפ - סתם הזוי, אף אחד לא באמת יודע מה לצפות ממנו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 02 מרץ 2016, 20:26

קשה לי להאמין שטראמפ יהיה לנו רע...
אבל מי יודע.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yanay21 » 02 מרץ 2016, 21:32

טראמפ לא נגד ישראל, אבל הוא גם לא נתון תחת אף לחץ. רוביו וקרוז מחפשים את התמיכה של שלדון אדלסון(הסיבה שהוא לא בחר מועמד עד עכשיו היא חילוקי דעות בין לבין אשתו, הוא מעדיף את רוביו, בעוד היא מעדיפה את קרוז), ובאופן כללי יהיו נתונים ללחץ של כל מיני תורמים עשירים, והילארי תהיה תחת לחץ של הבוחרים היהודים כאלקטורט, וגם של התורמים היהודים, שתומכים בדמוקרטים במספרים גדולים. (אחד הבולטים שתומך בהילארי הוא חיים סבן, שגם מארגן את ערבי ההתרמה לצה"ל בארצות הברית).

לטראמפ אין את היהודים שלו, אז בוא נגיד ויש לו איזו בעיה אישית עם נתניהו, ולא בהכרח עם מדינת ישראל בפני עצמה, אין אף אחד שיאזן אותו.

יחד עם זאת, עד סוף הועידה הרפובליקנית אני לא קונה את זה שהוא ינצח, לא משנה הנציגים. יכול להיות מצב שבו אף אחד מהם לא משיג את הרוב הרצוי, ואז המועמד נקבע בועידה עצמה, והנציגים מהמדינות "משוחררים" מההתחייבויות שלהם, ושם לממסד יש הרבה יותר כוח ללחוץ ולשדל. הם יודעים שזו התאבדות לתת לו להיות המועמד. כבר עכשיו יש לא מעט רפובליקנים מתונים וליברליים(בעיקר מריכוזי אוכלוסיה עירונית ופרברית) שפשוט לא רואים את עצמם מצביעים לו, וגם לא לקרוז. בדעות החברתיות שלהם הם הרבה יותר קרובים לדמוקרטיים, הפופוליזם של טראמפ לא מפתה אותם, ובטח שלא הרטוריקה הדתית של קרוז.
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי roy1000 » 03 מרץ 2016, 05:07

jol9 כתב:קשה לי להאמין שטראמפ יהיה לנו רע...
אבל מי יודע.

לדעתי יש לו פטנציאל להיות קטסטרופה לישראל.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 03 מרץ 2016, 05:13

yanay21 כתב:טראמפ לא נגד ישראל, אבל הוא גם לא נתון תחת אף לחץ. רוביו וקרוז מחפשים את התמיכה של שלדון אדלסון(הסיבה שהוא לא בחר מועמד עד עכשיו היא חילוקי דעות בין לבין אשתו, הוא מעדיף את רוביו, בעוד היא מעדיפה את קרוז), ובאופן כללי יהיו נתונים ללחץ של כל מיני תורמים עשירים, והילארי תהיה תחת לחץ של הבוחרים היהודים כאלקטורט, וגם של התורמים היהודים, שתומכים בדמוקרטים במספרים גדולים. (אחד הבולטים שתומך בהילארי הוא חיים סבן, שגם מארגן את ערבי ההתרמה לצה"ל בארצות הברית).

לטראמפ אין את היהודים שלו, אז בוא נגיד ויש לו איזו בעיה אישית עם נתניהו, ולא בהכרח עם מדינת ישראל בפני עצמה, אין אף אחד שיאזן אותו.

אני לא יודע בעד מה ונגד מה טראמפ. אני חושב שגם הוא לא יודע. לאיש אין שום אג'נדה חוץ מלהיבחר ואנשים כאלה מפחידים אותי.

לגבי הילארי - אין לי שום ספק שהיא תהיה הנשיאה הכי עויינת לישראל מאז קנדי. היא אנטי-ישראלית במהות שלה.

נקווה שיקרה איזה נס ובכל זאת רוביו יקבל את המינוי.
roy1000

הודעהעל ידי yanay21 » 03 מרץ 2016, 21:00

roy1000 כתב:
yanay21 כתב:טראמפ לא נגד ישראל, אבל הוא גם לא נתון תחת אף לחץ. רוביו וקרוז מחפשים את התמיכה של שלדון אדלסון(הסיבה שהוא לא בחר מועמד עד עכשיו היא חילוקי דעות בין לבין אשתו, הוא מעדיף את רוביו, בעוד היא מעדיפה את קרוז), ובאופן כללי יהיו נתונים ללחץ של כל מיני תורמים עשירים, והילארי תהיה תחת לחץ של הבוחרים היהודים כאלקטורט, וגם של התורמים היהודים, שתומכים בדמוקרטים במספרים גדולים. (אחד הבולטים שתומך בהילארי הוא חיים סבן, שגם מארגן את ערבי ההתרמה לצה"ל בארצות הברית).

אני לא יודע בעד מה ונגד מה טראמפ. אני חושב שגם הוא לא יודע. לאיש אין שום אג'נדה חוץ מלהיבחר ואנשים כאלה מפחידים אותי.

לגבי הילארי - אין לי שום ספק שהיא תהיה הנשיאה הכי עויינת לישראל מאז קנדי. היא אנטי-ישראלית במהות שלה.

נקווה שיקרה איזה נס ובכל זאת רוביו יקבל את המינוי.

ברור שעדיף רוביו, אבל שני דברים:
אף אחד לא היה ולא יהיה יותר גרוע מג'ימי קרטר.
הילארי בעיקרון לא הרפתקנית בכל מה שנוגע למדיניות חוץ(עד כדי כך שרפובליקנים שמאמינים במדיניות חוץ ניצית שוקלים להצביע לה במקום טראמפ). היא תנסה להוביל את ישראל למו"מ, אבל לא יותר מדי. גם מהסיבה הזה, וגם כי היא צריכה את התורמים היהודים שלה.
לא חושבים שהיא אנטי ישראלית במהות שלה, אתה כנראה מהאנשים שרואים הכול בשחור או לבן, ושכמעט כולם נגדנו כל הזמן. העולם יותר מורכב מזה.
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2016, 09:58

yanay21 כתב:ברור שעדיף רוביו, אבל שני דברים:
הילארי בעיקרון לא הרפתקנית בכל מה שנוגע למדיניות חוץ(עד כדי כך שרפובליקנים שמאמינים במדיניות חוץ ניצית שוקלים להצביע לה במקום טראמפ). היא תנסה להוביל את ישראל למו"מ, אבל לא יותר מדי. גם מהסיבה הזה, וגם כי היא צריכה את התורמים היהודים שלה.
לא חושבים שהיא אנטי ישראלית במהות שלה, אתה כנראה מהאנשים שרואים הכול בשחור או לבן, ושכמעט כולם נגדנו כל הזמן. העולם יותר מורכב מזה.

קנדי היה גרוע מקרטר...

המשפט האחרון שלך הצחיק אותי במיוחד. מה אתה יודע על הילארי קלינטון?
ילדי הפורום עכשיו מסבירים לי על המורכבות של העולם. מנפלאות האינטרנט. נראה לי שנפסיק את זה כאן.
roy1000

הודעהעל ידי yanay21 » 04 מרץ 2016, 11:42

roy1000 כתב:
yanay21 כתב:ברור שעדיף רוביו, אבל שני דברים:

קנדי היה גרוע מקרטר...

המשפט האחרון שלך הצחיק אותי במיוחד. מה אתה יודע על הילארי קלינטון?
ילדי הפורום עכשיו מסבירים לי על המורכבות של העולם. מנפלאות האינטרנט. נראה לי שנפסיק את זה כאן.

קנדי היה נשיא בתקופה אחרת, הוא לא היה גרוע מקרטר, כי זה היה יחסי. זה כמו שאם היה לך נשיא כמו ביל קלינטון בשנות קום המדינה, נניח, היו מכתירים אותו למלך ישראל.

אז גיל הוא פקטור להבנה של הכול? אתה מתעלם מכל הדיון. תסביר לי למה היא אנטי ישראלית במהות שלה. אחרת אתה סתם זורק מילים לאוויר בלי ביסוס. כשאומרים אנטי ישראלי מתכוונים למשהו מאוד בסיסי, מאוד שורשי, לא חילוקי דעות עם ישראל, גם אם הם חמורים. כשאתה "מפסיק את זה כאן" אתה לא מוכיח שאתה צודק. אני מוכן שתעמיד אותי על טעותי, אין לי שום בעיה להאמין שהיא אנטי ישראלית, אבל לא רק כי אתה ממש מאמין בזה.
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2016, 12:14

yanay21 כתב:קנדי היה נשיא בתקופה אחרת, הוא לא היה גרוע מקרטר, כי זה היה יחסי. זה כמו שאם היה לך נשיא כמו ביל קלינטון בשנות קום המדינה, נניח, היו מכתירים אותו למלך ישראל.

אז גיל הוא פקטור להבנה של הכול? אתה מתעלם מכל הדיון. תסביר לי למה היא אנטי ישראלית במהות שלה. אחרת אתה סתם זורק מילים לאוויר בלי ביסוס. כשאומרים אנטי ישראלי מתכוונים למשהו מאוד בסיסי, מאוד שורשי, לא חילוקי דעות עם ישראל, גם אם הם חמורים. כשאתה "מפסיק את זה כאן" אתה לא מוכיח שאתה צודק. אני מוכן שתעמיד אותי על טעותי, אין לי שום בעיה להאמין שהיא אנטי ישראלית, אבל לא רק כי אתה ממש מאמין בזה.

תשמע, יש פער עצום בין מה שאתה חושב שאתה יודע למה שאתה יודע באמת. לדוגמא המשפט הראשון שכתבת הוא קשקוש. לא אישי, אבל לא מעניין אותי לעשות דיון ברמה הזו.

אני מציע שתקרא קצת עם מי זו הילארי רודהאם, ועל הדעות שלה. היא בנאדם מאוד קיצוני ותמיד הייתה. תבדוק ואז תדבר. כרגע אתה פשוט מדבר מתוך בורות.
roy1000

הודעהעל ידי yanay21 » 04 מרץ 2016, 12:41

roy1000 כתב:
yanay21 כתב:קנדי היה נשיא בתקופה אחרת, הוא לא היה גרוע מקרטר, כי זה היה יחסי. זה כמו שאם היה לך נשיא כמו ביל קלינטון בשנות קום המדינה, נניח, היו מכתירים אותו למלך ישראל.

תשמע, יש פער עצום בין מה שאתה חושב שאתה יודע למה שאתה יודע באמת. לדוגמא המשפט הראשון שכתבת הוא קשקוש. לא אישי, אבל לא מעניין אותי לעשות דיון ברמה הזו.

אני מציע שתקרא קצת עם מי זו הילארי רודהאם, ועל הדעות שלה. היא בנאדם מאוד קיצוני ותמיד הייתה. תבדוק ואז תדבר. כרגע אתה פשוט מדבר מתוך בורות.

מאחר ואתה לא מסביר לי מה אתה יודע ומה אני לא יודע, הנטייה היא להאמין שאתה פשוט לא יודע. כנראה כל היהודים אוהבי ישראל שתומכים בהילארי הם חבורה של מטומטמים, אני מניח. כולל האדם הזה:
https://en.wikipedia.org/wiki/Haim_Saba ... undraising

אין בעיה שאתה לא מעוניין לערוך דיון ברמה הזו, אז עדיף שלא תזרוק כל מיני סיסמאות אם אין לך איך לגבות אותן. אני בטוח, ולא בזלזול, שאתה בן אדם עם שכל(יצא לי להסכים לא מעט עם כל מיני דברים שכתבת בפורום האוהדים. ממליץ לך להבא לא לזלזל באינטיליגנציה של אנשים שלא מסכימים עם דעתך. גם אם, חלילה, הם צעירים ממך. גם לצעירים יש דברים חכמים להגיד.

ושבת שלום, כמובן:)
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2016, 13:40

בסדר גמור. פשוט באמת שאין טעם להמשיך בדיון הזה. אם אתה רוצה להוכיח שאתה יותר חכם ויותר "יודע" דברים אז הכל טוב, אבל אם הנושא הזה באמת מעניין אותך, אני מציע שתקרא קצת על מי זו הילארי רודהאם ובאיזה ארגונים היא הייתה פעילה עוד הרבה לפני שהפכה להיות הילארי קלינטון הפוליטיקאית. האינטרסים של חיים סבן קצת קצת יותר מסובכים. הוא תומך קודם כל בעצמו והאינטרסים שהוא חושב שטובים לישראל.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־14 אורחים