המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל תל אביב, 17 ביוני, שני, 21:00

המירוץ למיליון

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: המירוץ למיליון

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 ינואר 2015, 03:39

roy1000 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:שי הזה אידיוט וילדותי

אני דווקא מחבב אותו. הבת זוג שלו בלתי נסבלת. היא כל הסמן מנסה למשוך את תשומת הלב שלו למרות שהוא לא ממש סובל אותה.

מנסה למשוך את תשומת לבו? היא מנסה להיות חלק מצוות אבל ברגע שזה קורה והיא מעיזה להגיד את דעתה על משהו איכשהו זה פוגע לו בכבוד והוא הופך לילד קטן ומגעיל ואז היא צריכה להתנצל ולהפוך לסמרטוט למרות שלא עשתה שום דבר לא בסדר אבל זה הדבר היחידי שמרצה אותו
הוא מגעיל
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 11 ינואר 2015, 11:30

roy1000 כתב:
jol9 כתב:לדעתי ההפקה צריכה לעשות טוויסט בשביל למנוע את ההצבעה האוטומטית הזאת לוובה ואלה. בסופו של דבר זה מירוץ ולא משחק חברתי.

למה? זה כל הקטע. להראות איך הם שורדים נגד כולם.

הם לא ישרדו... הם גם ככה משתרכים מאחור, אז עוד המתנה ועוד פרסה יגמרו אותם סופית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 11 ינואר 2015, 11:53

jol9 כתב:
roy1000 כתב:
jol9 כתב:לדעתי ההפקה צריכה לעשות טוויסט בשביל למנוע את ההצבעה האוטומטית הזאת לוובה ואלה. בסופו של דבר זה מירוץ ולא משחק חברתי.

הם לא ישרדו... הם גם ככה משתרכים מאחור, אז עוד המתנה ועוד פרסה יגמרו אותם סופית.

נראה לי שאתה קצת מזלזל בהפקה אם אתה חושב שהם לא ישרדו. הם לא היחידים עם פרסה וימצאו את הדרך בשביל שהם ישרדו.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 11 ינואר 2015, 11:56

Holiday_Armadillo כתב:מנסה למשוך את תשומת לבו? היא מנסה להיות חלק מצוות אבל ברגע שזה קורה והיא מעיזה להגיד את דעתה על משהו איכשהו זה פוגע לו בכבוד והוא הופך לילד קטן ומגעיל ואז היא צריכה להתנצל ולהפוך לסמרטוט למרות שלא עשתה שום דבר לא בסדר אבל זה הדבר היחידי שמרצה אותו
הוא מגעיל

תראי - היא די חסרת תועלת. הוא יותר טוב ממנה בהכל והיא בלתי נסבלת וחופרת בלתי נלאית. וכן, היא מנסה למשוך את תשומת הלב שלו והוא פוגע לה באגו בזה שהוא לא שם עליה. אז כן, יש לו פיוז קצר ואין לו סבלנות אליה בשיט, אבל מי שאמר שצריכה להיות לו? הוא לא התחתן איתה. הם התחברו רק לתורך המירוץ ובספק אם יהיו חברים אחרי המירוץ.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 11 ינואר 2015, 12:06

roy1000 כתב:
jol9 כתב:
roy1000 כתב:

נראה לי שאתה קצת מזלזל בהפקה אם אתה חושב שהם לא ישרדו. הם לא היחידים עם פרסה וימצאו את הדרך בשביל שהם ישרדו.

אני לא יכול להגיד שאני פנאט של התכניות לדורותיהן, אבל ממה שכן יצא לי לראות בארץ ובארה"ב, אני לא זוכר תופעה כזאת, שכולם כאחד
מצביעים עבור זוג אחד כל הזמן, ועוד כשמדובר בזוג לא מאוד חזק. זה די הזוי האמת - זה מירוץ, תצביעו עבור החזקים.
אבל יש כאן אסטרטגיה די דבילית של להוציא את החלשים דווקא (כמו שהיה עם השווארמיסטים).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 11 ינואר 2015, 14:40

jol9 כתב:אני לא יכול להגיד שאני פנאט של התכניות לדורותיהן, אבל ממה שכן יצא לי לראות בארץ ובארה"ב, אני לא זוכר תופעה כזאת, שכולם כאחד
מצביעים עבור זוג אחד כל הזמן, ועוד כשמדובר בזוג לא מאוד חזק. זה די הזוי האמת - זה מירוץ, תצביעו עבור החזקים.
אבל יש כאן אסטרטגיה די דבילית של להוציא את החלשים דווקא (כמו שהיה עם השווארמיסטים).

אני לא ראיתי את התוכנית הזו בארה"ב ובארץ התחלתי לראות רק בעונה שעברה, ככה שגם הידע שלי מוגבל.

זה באמת מוזר שיש תיאום כזה בהצבעות נגד זוג אחד. אני מנחש שיש שם משהו שהולך מאחורי הקלעים. כנראה שהזוג הרוסי ממש לא התחבר לשאר הזוגות בקטע החברתי. אני לא מבין למה כי הם נראים לי אנשים מאוד חברותיים ופתוחים ויש להם הרבה הומור עצמי.
מה שהיה לי הכי מוזר זה שאלכסה שגם היא עולה מרוסיה ממש שונאת את הזוג הרוסי וחזרה 10 פעמים על עד כמה היא לא התחברה אליהם. זה עניין חברתי, ולא אסטרטגי לדעתי.

בכל מקרה, זה יוצר עניין כי יש פה מצב שכולם עושים עליהום על הזוג הרוסי ולכן כולנו בעדם ורוצים שהם ישרדו כנגד הסיכויים.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 11 ינואר 2015, 16:37

roy1000 כתב:
jol9 כתב:אני לא יכול להגיד שאני פנאט של התכניות לדורותיהן, אבל ממה שכן יצא לי לראות בארץ ובארה"ב, אני לא זוכר תופעה כזאת, שכולם כאחד

אני לא ראיתי את התוכנית הזו בארה"ב ובארץ התחלתי לראות רק בעונה שעברה, ככה שגם הידע שלי מוגבל.

זה באמת מוזר שיש תיאום כזה בהצבעות נגד זוג אחד. אני מנחש שיש שם משהו שהולך מאחורי הקלעים. כנראה שהזוג הרוסי ממש לא התחבר לשאר הזוגות בקטע החברתי. אני לא מבין למה כי הם נראים לי אנשים מאוד חברותיים ופתוחים ויש להם הרבה הומור עצמי.
מה שהיה לי הכי מוזר זה שאלכסה שגם היא עולה מרוסיה ממש שונאת את הזוג הרוסי וחזרה 10 פעמים על עד כמה היא לא התחברה אליהם. זה עניין חברתי, ולא אסטרטגי לדעתי.

בכל מקרה, זה יוצר עניין כי יש פה מצב שכולם עושים עליהום על הזוג הרוסי ולכן כולנו בעדם ורוצים שהם ישרדו כנגד הסיכויים.

תופעה שעולה ותיק שונא עולה צעיר יותר, זאת תופעה מוכרת.
יכול להיות שיש כאן סתם עניין בין אנשים, ויכול להיות (ואף סביר יותר) שיש כאן משהו אחר
אבל האמת, אצל אלכסה ורז זה עוד מוצדק, כי הם תמיד מצביעים אחד לשני.

למה לעזאזל הדואניות מצביעות עבורם בכל פעם זה לא ברור.

יש כאן תופעה, שלדעתי היא יותר ישראלית (אני לא זוכר משהו דומה בתכנית האמריקאית), והיא שיש זוגות שלא מתמודדים על הזכיה בהגדרה.
כל מה שמעניין אותם זה לא לעוף ראשונים, ואח"כ לא לעוף שניים וכו'. כך הם כל פעם פוגעים בזוג החלש ביותר לצידם. יש בזה
הגיון מסויים, אבל בסופו של דבר מה זה תכלס משנה אם סיימת שישי או שמיני? זאת ראייה קצת מפסידנית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 11 ינואר 2015, 17:59

jol9 כתב:תופעה שעולה ותיק שונא עולה צעיר יותר, זאת תופעה מוכרת.
יכול להיות שיש כאן סתם עניין בין אנשים, ויכול להיות (ואף סביר יותר) שיש כאן משהו אחר
אבל האמת, אצל אלכסה ורז זה עוד מוצדק, כי הם תמיד מצביעים אחד לשני.

למה לעזאזל הדואניות מצביעות עבורם בכל פעם זה לא ברור.

יש כאן תופעה, שלדעתי היא יותר ישראלית (אני לא זוכר משהו דומה בתכנית האמריקאית), והיא שיש זוגות שלא מתמודדים על הזכיה בהגדרה.
כל מה שמעניין אותם זה לא לעוף ראשונים, ואח"כ לא לעוף שניים וכו'. כך הם כל פעם פוגעים בזוג החלש ביותר לצידם. יש בזה
הגיון מסויים, אבל בסופו של דבר מה זה תכלס משנה אם סיימת שישי או שמיני? זאת ראייה קצת מפסידנית.

אני חושב שיש משהו במה שאתה אומר. לדעתי הדואניות מקבלות כסף בהתאם לשלב שאליו הגיעו (הן היו אמורות להיות חלק מעונה VIP), ולכן הן רק רוצות לשרוד כמה שיותר, להבדיל מלנצח. בשבילהן זה אולי משנה. לכל האחרים - אני ממש לא בטוח.
roy1000

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 ינואר 2015, 19:20

roy1000 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:מנסה למשוך את תשומת לבו? היא מנסה להיות חלק מצוות אבל ברגע שזה קורה והיא מעיזה להגיד את דעתה על משהו איכשהו זה פוגע לו בכבוד והוא הופך לילד קטן ומגעיל ואז היא צריכה להתנצל ולהפוך לסמרטוט למרות שלא עשתה שום דבר לא בסדר אבל זה הדבר היחידי שמרצה אותו
הוא מגעיל

תראי - היא די חסרת תועלת. הוא יותר טוב ממנה בהכל והיא בלתי נסבלת וחופרת בלתי נלאית. וכן, היא מנסה למשוך את תשומת הלב שלו והוא פוגע לה באגו בזה שהוא לא שם עליה. אז כן, יש לו פיוז קצר ואין לו סבלנות אליה בשיט, אבל מי שאמר שצריכה להיות לו? הוא לא התחתן איתה. הם התחברו רק לתורך המירוץ ובספק אם יהיו חברים אחרי המירוץ.

חסרת תועלת וחופרת? לא
הוא מסכל כל רעיון שיש לה ודואג שהיא תיכשל כי הוא לא עוזר לה
כמו שאמרתי, הוא מגעיל
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 11 ינואר 2015, 21:50

שי ממש הגזים והיה מגעיל בפרק האחרון אבל בשאר הזמן הוא בסדר והוא ממש סוחב אותה על הגב שלו
אמרתי את זה כבר בפרקים הראשונים, הבן אדם סוס ואם הוא היה הולך עם עוד גבר הסיכוי שלהם לזכות היה עצום
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 12 ינואר 2015, 08:22

Holiday_Armadillo כתב:חסרת תועלת וחופרת? לא
כמו שאמרתי, הוא מגעיל

כמו שאמרתי, הוא לא ממש מחבב אותה. לא יעזור כלום, היא מתחרה גרועה גלי קשר אליו.
roy1000

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 ינואר 2015, 19:14

roy1000 כתב:
כמו שאמרתי, הוא מגעיל

והוא בן אדם מגעיל בלי קשר אליה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 12 ינואר 2015, 20:16

Holiday_Armadillo כתב:
roy1000 כתב:
כמו שאמרתי, הוא מגעיל

היית אומרת שהוא מגעיל גם אם הוא שני הייתה גבר? היא לא הבת זוג שלו והוא לא חייב להיות נחמד אליה.
roy1000

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 ינואר 2015, 20:21

roy1000 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
roy1000 כתב:
כמו שאמרתי, הוא מגעיל

היית אומרת שהוא מגעיל גם אם הוא שני הייתה גבר? היא לא הבת זוג שלו והוא לא חייב להיות נחמד אליה.

כן, הייתי אומרת שהוא מגעיל גם אם בת הזוג שלו הייתה בן זוג
אף אחד לא ''חייב'' להיות נחמד לאף אחד, זה נקרא יחסי אנוש בסיסיים
אבוי לנו אם נשאיר את הנימוסים שלנו רק לבני הזוג ולא לכל מי שסובב אותנו
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 12 ינואר 2015, 20:28

Holiday_Armadillo כתב:כן, הייתי אומרת שהוא מגעיל גם אם בת הזוג שלו הייתה בן זוג

טוב, אנחנו לא נסכים פה. המרוץ הזה לוקח אנשים לקצה. אנשים באופן טבעי יתעצבנו ויוציאו עצבים. לאף אחד לא מפריע כשהתאומים מוציאים עצבים אחד על השני, אבל כששי מוציא עליה עצבים אז זה נראה רע כי היא בלונדינית קטנה והוא ענק. אף אחד לא מנומס במרוץ הזה, חוץ מהאחיות דואני ששומרות על פאסון מעורר הערכה.
roy1000

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 ינואר 2015, 20:29

roy1000 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:כן, הייתי אומרת שהוא מגעיל גם אם בת הזוג שלו הייתה בן זוג

טוב, אנחנו לא נסכים פה. המרוץ הזה לוקח אנשים לקצה. אנשים באופן טבעי יתעצבנו ויוציאו עצבים. לאף אחד לא מפריע כשהתאומים מוציאים עצבים אחד על השני, אבל ככשי מוציא עליה עצבים אז זה נראה רע כי היא בלונדינית קטנה והוא ענק. אף אחד לא מנומס במרוץ הזה, חוץ מהאחיות דואני ששומרות על פאסון מעורר הערכה.

אני לא מסכימה
אני חושבת ש..אני לא ממש מבדילה בין התאומים אבל יש שם אחד שכל הזמן צועק ומקלל וזה מטריף אותי
זה לא נראה רע כי היא בלונדינית קטנה, זה נראה רע כי הוא לא נותן לה להתבטא ולא לוקח אותה כחלק שווה בצוות ואם לא יהיה מה שהוא רוצה אז לא יהיה בכלל
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 ינואר 2015, 23:17

הגעתי למצב שאני לא יכולה לראות את התוכנית רק בגלל אלכסה ורז
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי tzachMTA » 14 ינואר 2015, 23:37

Holiday_Armadillo כתב:הגעתי למצב שאני לא יכולה לראות את התוכנית רק בגלל אלכסה ורז

אלכסה מדהימה, איך אפשר לא לאהוב אותם?
tzachMTA

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 ינואר 2015, 23:43

tzachMTA כתב:
Holiday_Armadillo כתב:הגעתי למצב שאני לא יכולה לראות את התוכנית רק בגלל אלכסה ורז

דבר ראשון, היא לא כזאת מדהימה
דבר שני, היא בכיינית, תינוקת, האובר-PDA הזה מגעיל אותי..די, לא מסוגלת לראות אותם
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Roni1 » 15 ינואר 2015, 01:16

Holiday_Armadillo כתב:
tzachMTA כתב:

דבר ראשון, היא לא כזאת מדהימה
דבר שני, היא בכיינית, תינוקת, האובר-PDA הזה מגעיל אותי..די, לא מסוגלת לראות אותם

בובוווו נכון תמיד רצית להיות סופרמןן?
מאמיייי אתה נראה כמו בוב הבנאי, נכון מתאים לך להיות בוב הבנאי בובווווו?
Roni1

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־19 אורחים