המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

בחירות אפריל 2019

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות אפריל 2019

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 ינואר 2019, 22:36

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:. תמונה
האמת שאני ממש לא שמעתי ממנו משהו קונקרטי או מצע אמיתי רגע מישהו העלה פה תמונה ו....אני מצביעה לו

לסבתא שלך תקראי מישהו
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 ינואר 2019, 22:38

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:. תמונה
האמת שאני ממש לא שמעתי ממנו משהו קונקרטי או מצע אמיתי רגע מישהו העלה פה תמונה ו....אני מצביעה לו

לסבתא שלך תקראי מישהו
אבל היא סב*ת*א שלי
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 ינואר 2019, 22:44

עיקרי הנאום

תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 ינואר 2019, 23:39

בעצם זה הרבה הרבה כלום.
מציע לך לראות את זה שמואל:

https://twitter.com/ElizabethRimini/sta ... 0301467650
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 ינואר 2019, 23:44

jol9 כתב:בעצם זה הרבה הרבה כלום.

נו באמת, זה מערכון מסדרת טלוויזיה.
ברור שבני גנץ מדבר עם סיסמאות, את זה עושה כל פוליטיקאי (כולל הטובים ביותר).
אני לא מתרשם מסיסמאות בכל מקרה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 ינואר 2019, 23:55

שמואל1 כתב:

אז למה כל כך התרשמת מהנאום שלו?

בכל מקרה, מעניין שערוץ 13 (10 בזמנו) חתכו את הנאום של ביבי לפני כמה שבועות אחרי דקות בודדות. היום הם שידרו את גנץ
במלואו או כמעט במלואו, למרות שזה היה נאום בלי שאלות עיתונאים, עם מחיאות כפיים מביכות אחרי כל משפט, למרות שזאת תעמולה פוליטית וכד'. כל הטיעונים שלהם להפסקת הנאום של ביבי מתרסקים לאור אי הפסקת הנאום של גנץ.

אני לא תולה תקוות גדולות במפלגות מהסוג הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 ינואר 2019, 00:11

jol9 כתב:
שמואל1 כתב:

אז למה כל כך התרשמת מהנאום שלו?

בכל מקרה, מעניין שערוץ 13 (10 בזמנו) חתכו את הנאום של ביבי לפני כמה שבועות אחרי דקות בודדות. היום הם שידרו את גנץ
במלואו או כמעט במלואו, למרות שזה היה נאום בלי שאלות עיתונאים, עם מחיאות כפיים מביכות אחרי כל משפט, למרות שזאת תעמולה פוליטית וכד'. כל הטיעונים שלהם להפסקת הנאום של ביבי מתרסקים לאור אי הפסקת הנאום של גנץ.

אני לא תולה תקוות גדולות במפלגות מהסוג הזה.

קודם כל התרשמתי מהנאום מבחינה טכנית - אחלה עמידה, רטוריקה וסגנון.
מבחינת התוכן - הוא קולע פחות או יותר לדעות שלי, וגם אני מאמין לדעות של רוב העם.
החיבור עם בוגי מצויין ואני מקווה שגם גבי אשכנזי יצטרף בקרוב. יש פה באמת רשימה שיכולה לעשות שינוי, וסוף סוף מועמד שגם יכול להיות ראש ממשלה טוב.
הרבה שנים אנשים הצביעו לביבי כי לא הייתה אלטרנטיבה (ובאיזשהו מקום זה היה נכון), עכשיו יש.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 30 ינואר 2019, 00:19

יוני, שמואל שכח לציין את הסיבה העיקרית לכך שהוא התלהב מהנאום של גנץ. והסיבה היא שאני כתבתי, שהיה נאום חרטא :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 30 ינואר 2019, 00:25

תראה, אני יכול להבין כשבא מישהו עם דעות מוצקות באיזשהו נושא שמהוות חידוש על הקיים, אז אפשר לדבר על זה גם כשאין לו רקורד פוליטי, ולפעמים זה גם מצליח.
אבל גנץ בוחר ללכת בדרך הכי קלה בעולם - באמצע. לא אגיד שום דבר אמיתי. אתקוף קצת את נתניהו (כי צריך), אגיד כמה מילים טובות לחילונים, כמה מילים טובות לימנים, אקרוץ לשמאל וכד'. אין כאן שום דרך אמיתית. גנץ יורה את החץ ואז רץ לסמן את המטרה.

מה זה אומר בדיוק: נחתור לשלום, נשמור על גושי ההתנחלויות, ירושלים מאוחדת, לא נרד מהגולן? מה המשמעות של זה? איך הוא מתכוון ליישם את הדבר הזה?
מה זה אומר "לשנות את סדר העדיפויות לטובת הנגב, הגליל והפריפריה"? מה הוא הולך לעשות אחרת ממה שנעשה עד עכשיו (כמו למשל חתימה על החוזה עם אינטל)?
ומה זה בדיוק "אף מנהיג מדינה הוא לא מלך"? גנץ מודע לתהליך הבחירה של המנהיג בישראל?

מעניין אותי גם איך הולכים, שני רמטכלים לשעבר, שיושבים על פנסיה תקציבית סופר שמנה, ושלא השכילו בשמונה שנות קדנציה משותפות לנקות ולו קצת את השומנים של צה"ל, לטפל ביוקר המחייה...

דבר אחרון - יש נטייה מאוד מובהקת, גם משמאל וגם מימין לזלזל בכך שלנתניהו יש היום שם שפותח לישראל דלתות, נותן הזדמנויות כלכליות, מאפשר מרחב תמרון רחב יותר בעת הצורך, ועוד דברים שנראים לנו היום טריוויאליים.
אני לא רואה שום מנהיג (לא בשמאל ולא בימין) שיכול להגיע לטראמפ, ושבוע לאחר מכן לפוטין, ולדבר בקונגרס, ולהיות מוזמן למדינות החשובות בעולם, ולארח את המנהיגים החשובים בעולם.
אני די מודאג לגבי איך הדברים ייראו אחרי עידן נתניהו בהקשר הזה, וזה באמת כבר לא עניין של שמאל או ימין.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 ינואר 2019, 00:32

מצטער, אין לאף אחד מושג מה שווה השם של נתניהו ואיזה דלתות הוא פותח או לא פותח. הפוליטיקה העולמית בנויה על אינטרסים, ולא על תכונות פרסונליות. אם למנהיג כלשהו בעולם יש אינטרס כלשהו שקשור בישראל אז הוא יפגש עם המנהיג שלה, ולא משנה מי זה.

נראה לך שיושב בבית עכשיו איזה אזרח צ'אדי ואומר לעצמו "וואלה תראו איזה מנהיג מוצלח יש לנו, איך הוא נפגש עם מנהיג ישראלי ופותח לנו דלתות"?

כמובן שלא ככה זה עובד.
נערך לאחרונה על ידי MTA2311 בתאריך 30 ינואר 2019, 00:43, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 ינואר 2019, 00:36

ודוגמה מצויינת לכך היא ההבדל בין ממשל אובאמה לטראמפ. איפה היה השם של ביבי בתקופת ממשל אובאמה? למה אז הרפרטואר המרשים שלו לא פתח לנו דלתות? אולי רק בישראל מנתחים את כל הסיטואציה בעולם סביב כן ביבי או לא ביבי אבל בעצם יש עוד מיליון אינטרסים מעבר?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי lirca89 » 30 ינואר 2019, 16:29

חברים, הבחירות הפעם הן לא בין ימין ושמאל (זה רק מה שרוצים שתחשבו). הבחירות האלו הן מאבק על המוסר והערכים שלנו כחברה.
הרמה המוסרית שלנו מזמן הידרדרה לשפל המדרגה. הפלגנות שהממשלה הנוכחית יצרה תחת הכותרת ימין או שמאל גרמה לכל החברה שלנו להיות רק יותר מכוערת, יותר חצופה, יותר שקרנית, יותר מסריחה בעיקר. השיח כאן כבר מזמן הפך למלחמת צעקות וגידופים תוך זריקת חול בעיני הציבור. את כל זה מוביל ראש ממשלה תחת חקירות שמנסה לחרב את שלטון החוק והדמוקרטיה, יחד עם כמה כלבלבים כלומניקים שרמת המשכל שלהם, איך נאמר, כל כך נמוכה שאם תשימו אותם בחדר אחד האוויר ייכנס מחלון אחד דרך האוזניים שלהם וייצא מהחלון השני באין מפריע כי פשוט אין להם הכנה למוח (ושמישהו יגיד לי כאן שמיקי זוהר חכם גדול, או אמסלם, או שרת התרבות שצועקת ומתלהמת על כל מה שזז ועוד כמה פודלים מלקקי רקטום של ביבי).

שנים כבר שביבי בשלטון רק בזכות טיקט בטחוני (שקיבל באופן מאוד תמוה בתור מי שהסכים לשחרר 1000 מחבלים תמורת גלעד שליט, חתם על הסכם וואי עם ערפאת, שבתקופתו חמאס מחליט מתי תהיה מתיחות ומתי לא ושגם בשטחים רואים שוב הרמת ראש של כל מיני מפגעים, בעיקר מאז שמינה עצמו לשר ביטחון). הגיע הזמן שכולנו נבין שהאויב הכי גדול שלנו הוא לא העם הפלסטיני, לא הגרעין האיראני ולא החיזבאללה אלא אנחנו עצמנו. עם הרוע שבתוך העם שלנו אנחנו חייבים להתמודד באופן דחוף הרבה יותר מהאויבים הוותיקים מבחוץ.

רוצים חברה משוסעת, מפולגת, מסוכסכת ובעיקר לא מוסרית, שתוביל אותנו למלחמת אזרחים - תצביעו לביבי.
רוצים חברה קצת יותר טובה, שתהיה יותר בטוחה עבורנו ועבור המשפחות שלנו ושסוף סוף תהיה ממשלה שתדאג לנו באמת ולא לעצמה - אל תצביעו ביבי.
lirca89

הודעהעל ידי my man » 30 ינואר 2019, 16:34

lirca89 כתב:חברים, הבחירות הפעם הן לא בין ימין ושמאל (זה רק מה שרוצים שתחשבו). הבחירות האלו הן מאבק על המוסר והערכים שלנו כחברה.
הרמה המוסרית שלנו מזמן הידרדרה לשפל המדרגה. הפלגנות שהממשלה הנוכחית יצרה תחת הכותרת ימין או שמאל גרמה לכל החברה שלנו להיות רק יותר מכוערת, יותר חצופה, יותר שקרנית, יותר מסריחה בעיקר. השיח כאן כבר מזמן הפך למלחמת צעקות וגידופים תוך זריקת חול בעיני הציבור. את כל זה מוביל ראש ממשלה תחת חקירות שמנסה לחרב את שלטון החוק והדמוקרטיה, יחד עם כמה כלבלבים כלומניקים שרמת המשכל שלהם, איך נאמר, כל כך נמוכה שאם תשימו אותם בחדר אחד האוויר ייכנס מחלון אחד דרך האוזניים שלהם וייצא מהחלון השני באין מפריע כי פשוט אין להם הכנה למוח (ושמישהו יגיד לי כאן שמיקי זוהר חכם גדול, או אמסלם, או שרת התרבות שצועקת ומתלהמת על כל מה שזז ועוד כמה פודלים מלקקי רקטום של ביבי).

שנים כבר שביבי בשלטון רק בזכות טיקט בטחוני (שקיבל באופן מאוד תמוה בתור מי שהסכים לשחרר 1000 מחבלים תמורת גלעד שליט, חתם על הסכם וואי עם ערפאת, שבתקופתו חמאס מחליט מתי תהיה מתיחות ומתי לא ושגם בשטחים רואים שוב הרמת ראש של כל מיני מפגעים, בעיקר מאז שמינה עצמו לשר ביטחון). הגיע הזמן שכולנו נבין שהאויב הכי גדול שלנו הוא לא העם הפלסטיני, לא הגרעין האיראני ולא החיזבאללה אלא אנחנו עצמנו. עם הרוע שבתוך העם שלנו אנחנו חייבים להתמודד באופן דחוף הרבה יותר מהאויבים הוותיקים מבחוץ.

רוצים חברה משוסעת, מפולגת, מסוכסכת ובעיקר לא מוסרית, שתוביל אותנו למלחמת אזרחים - תצביעו לביבי.
רוצים חברה קצת יותר טובה, שתהיה יותר בטוחה עבורנו ועבור המשפחות שלנו ושסוף סוף תהיה ממשלה שתדאג לנו באמת ולא לעצמה - אל תצביעו ביבי.

לא הבנתי את המשפט "בטוחה יותר עבורנו"..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 ינואר 2019, 19:24

אי אפשר לחסום פה חצי מדינה על כל הפגנה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 30 ינואר 2019, 20:51

MTA2311 כתב:מצטער, אין לאף אחד מושג מה שווה השם של נתניהו ואיזה דלתות הוא פותח או לא פותח. הפוליטיקה העולמית בנויה על אינטרסים, ולא על תכונות פרסונליות. אם למנהיג כלשהו בעולם יש אינטרס כלשהו שקשור בישראל אז הוא יפגש עם המנהיג שלה, ולא משנה מי זה.

נראה לך שיושב בבית עכשיו איזה אזרח צ'אדי ואומר לעצמו "וואלה תראו איזה מנהיג מוצלח יש לנו, איך הוא נפגש עם מנהיג ישראלי ופותח לנו דלתות"?

כמובן שלא ככה זה עובד.

אני לא מסכים עם זה. ברור שרב הנסתר וכו', אבל אתה לא יכול להגיד שהזהות של המנהיג היא חסרת משמעות וחסרת חשיבות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 30 ינואר 2019, 20:54

my man כתב:
lirca89 כתב:חברים, הבחירות הפעם הן לא בין ימין ושמאל (זה רק מה שרוצים שתחשבו). הבחירות האלו הן מאבק על המוסר והערכים שלנו כחברה.

לא הבנתי את המשפט "בטוחה יותר עבורנו"..

מה לא ברור. כל ראשי הממשלה המופלאים שכל מה שעשו זה לדאוג לנו, כמו רבין, ברק, אולמרט. געגועים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 30 ינואר 2019, 20:54

MTA2311 כתב:אי אפשר לחסום פה חצי מדינה על כל הפגנה

נתקעת בפקקים?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 30 ינואר 2019, 21:01

אתה לא שם לב שכל משפט בפוסט הזה הוא שקר?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 30 ינואר 2019, 21:11

סקרים מעניינים מתפרסמים היום. יעיר קצת את מערכת הבחירות, ואישית אני חושב שזה טוב לליכוד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 ינואר 2019, 21:11

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:אי אפשר לחסום פה חצי מדינה על כל הפגנה

נתקעת בפקקים?

שמע, יכולתי להבין את זה איכשהו כשזה היה עם הנכים. אף אחד לא רוצה לראות תמונות של שוטרים הולכים מכות עם נכים על כסאות גלגלים, אבל זה יצר תקדים מסוכן מאוד. גם ככה הכל פקוק פה, אי אפשר להשבית את כל גוש דן כל פעם שרוצים להביע אי נחת מהשלטון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־22 אורחים