המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל תל אביב, 17 ביוני, שני, 21:00

בארץ V9

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V9

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוגוסט 2020, 23:01

אבל הסכמתי איתך כבר ילד זין...

שאלתי באמת - איך נקראת התופעה הזאת במילה אחת.

התשובה היא - וואטאבאוטיזם
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 אוגוסט 2020, 23:05

אה חשבתי שאתה מתכוון לצביעות.

אכן זאת המילה שהמציאו בטוויטר, שימוש מצויין
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוגוסט 2020, 23:17

MTA2311 כתב:אה חשבתי שאתה מתכוון לצביעות.

אכן זאת המילה שהמציאו בטוויטר, שימוש מצויין

מילה מוצלחת מאוד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוגוסט 2020, 23:41

בנושא אחר...

תגידו, מה עושים עם הדבר הזה?

https://www.ynet.co.il/article/Sy757sWzw#autoplay

יש הרבה מה להגיד על זה. אני מנסה דבר ראשון להבין - למה אנשים שלא אוהבים ילדים, הולכים למקום שבו כל מה שהם עושים
זה עובדים עם ילדים, ועוד ילדים קטנים? מה ההגיון כאילו?

דבר שני, אני לא ממש יודע, אבל זאת הנחה די סבירה שלפחות חלק מהילדים האלה יסבלו מקשיים פסיכולוגיים במהלך חייהם, שהיו נחסכים מהם אם לא היו נתקלים בגננות מתעללות. זה עצוב מאוד.

דבר שלישי, אני לא רואה הרבה הבדל בין פגיעה בחסר ישע לבין העבירות הכי חמורות שיש בחוק למעט רצח (הריגה, אונס וכד').
יהיה טוב, אם כל מתעלל, בפעוט, בקשיש, בנכה וכד', ימצא את עצמו עומד בפני מאסר של 20 שנה. אולי ככה התופעה הזאת תיעלם
ברובה הגדול. אגב, גם אלה שעושקים וגונבים מקשישים, נמצאים מבחינתי ברף העבירות הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 אוגוסט 2020, 00:05

אני לא חושב שאלה אנשים שלא אוהבים ילדים. זאת עבודה סופר קשה וכנראה שתחת תנאים מסויימים היא יכולה להוציא גם מאנשים נורמטיביים שאוהבים ילדים מעשים איומים.

יש אנשים שרק התעסקות עם הילד האחד שלהם גדולה עליהם, לתת לגננת אחת שתיים להשתלט על גן שלם זה קשה מאוד.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 אוגוסט 2020, 03:22

אני חושב שהסקרי בחירות יתבררו כרחוקים מהמציאות ביום שיוכרזו בחירות מ2 סיבות.
1. מומנטומים:יש מומנטומים, הליכוד יורד, כחול לבן צונחים וביום שהסימני שאלה יהפכו לסימני קריאה תהיה מפולת מנדטים לא פחות קטנה. אני מכיר הרבה אנשים מרכז שלקח להם חודש להתפקח שעבדו אליהם ועברו ליש עתיד מצד אחד (8 מנדטים כאלה זה לא מעט לפי הסקרים) ועדיין יש כאלה שעד שלא יראו שעבדו אליהם ישארו ככה. אגב, יש גם אנשים שאני מכיר מהימין שעברו ליש עתיד ונהפכו לבוגדי המדינה, מי שכבר עבר ומי שיעבור יש סיכוי גדול שהם יחזרו לימין אבל יהיה קשה להוציא אותם להצביע אחרי מה שקרה השנה.
ובגזרת ימינה, בניגוד למה ששקד אומרת בכל חור, הסיבה היא נטו הניתוק של נתניהו, משפחתו וכלבלבו מול בנט שיצא מהכלוב של גוש הימין ביום שתהיה החותמת, גם פה הרבה יעברו.
הערה:המומנטום יכול להשתנות עוד הרבה.
2. המפלגות שרשומות בסקרים רחוקות מהמציאות, ימינה תתפצל, העבודה תיפול, זה הופך את הסקרים ללא לרלוונטים, במיוחד במפה הבין גושית. אגב, הפעם אין שום סיבה לבנט להתקפל לנתניהו.

וכוכבית נוספת, החוק שיסגור את הפינה בחוק אם יש אפשרות לאדם בעל כתב אישום לא יכול להיבחר כראש ממשלה עדיין יכולה לקרות. זה יטרוף את הקלפים בהתחלה, 2 מפלגות יהנו מזה אבל לאט לאט אני מאמין שזה יתאזן שוב ואולי ממשלת אחדות אמיתית תוכל לצאת ממשלה כזאת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 אוגוסט 2020, 10:57

עכשיו הכל ברורתמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 13 אוגוסט 2020, 13:36

MTA2311 כתב:אני לא חושב שאלה אנשים שלא אוהבים ילדים. זאת עבודה סופר קשה וכנראה שתחת תנאים מסויימים היא יכולה להוציא גם מאנשים נורמטיביים שאוהבים ילדים מעשים איומים.

יש אנשים שרק התעסקות עם הילד האחד שלהם גדולה עליהם, לתת לגננת אחת שתיים להשתלט על גן שלם זה קשה מאוד.

אין ספק שמדובר בעבודה קשה מאוד.
אבל הטענה שלי היא שאדם שאוהב ילדים, או לפחות לא שונא אותם, לא יגיע למצבי קיצון שכאלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 אוגוסט 2020, 14:03

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:אני לא חושב שאלה אנשים שלא אוהבים ילדים. זאת עבודה סופר קשה וכנראה שתחת תנאים מסויימים היא יכולה להוציא גם מאנשים נורמטיביים שאוהבים ילדים מעשים איומים.

אין ספק שמדובר בעבודה קשה מאוד.
אבל הטענה שלי היא שאדם שאוהב ילדים, או לפחות לא שונא אותם, לא יגיע למצבי קיצון שכאלה.

הבנתי את הטענה, אני פשוט לא בטוח שהיא נכונה. זאת שאלה מאוד מעניינת (יצא לי לחשוב על זה לא מעט אחרי כל המקרים האחרונים) ואני לא חושב שיש לנו תשובה. אלה שאלות פסיכולוגיות עמוקות מאוד שכנראה אין לנו הבנה מספקת בשביל להכריע בהן.

תנאים קיצוניים יכולים להוציא מאנשים נורמטיביים דברים שלא היית חושב שאפשריים (הנסוי של מילגרם לדוגמה או ניסוי הכלא של סטנפורד וכו')

אני חושב שהמסקנה הקלה היא שמדובר באנשים נוראיים, אבל זה לתת הנחות גם להם וגם לנו כחברה. קצת כמו להגיד שהנאצים היו חיות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 אוגוסט 2020, 17:02

אחרי אירועי השבוע... יש עתיד וימינה מזנקות, כחול לבן והליכוד ממשיכות לקרוס. זה הרבה יותר מ"חצי מנדט" שהליכוד אומרתמונה
הקואליציה איבדה לא פחות מ20 מנדטים! 9 מהליכוד, 7 מכחול לבן, העבודה 2, גשר 1, שס 1
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 אוגוסט 2020, 17:09

Shay_uzan כתב:אחרי אירועי השבוע... יש עתיד וימינה מזנקות, כחול לבן והליכוד ממשיכות לקרוס. זה הרבה יותר מ"חצי מנדט" שהליכוד אומרתמונה
הקואליציה איבדה לא פחות מ20 מנדטים! 9 מהליכוד, 7 מכחול לבן, העבודה 2, גשר 1, שס 1
לעולם לא אסלח לסמרטוט שהרס את האפשרות להחליף ממשלה לא רק בבחירות האלה אלא גם בבאות, כי המפלגה שלו לא קיימת יותר, רק על הנייר
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי RomanR » 13 אוגוסט 2020, 18:08

Shay_uzan כתב:אחרי אירועי השבוע... יש עתיד וימינה מזנקות, כחול לבן והליכוד ממשיכות לקרוס. זה הרבה יותר מ"חצי מנדט" שהליכוד אומרתמונה
בנט אלוף הסקרים, וגם הוא יודע את זה, זכר לימינה שהתסרקה במועד א'.
לגבי לפיד - כנראה שחלק מאנשי כחול לבן עברו אליו חזרה, והוא היה המשקל המשמעותי בחיבור הזה, כמו שהיה צפוי והגיוני. אני אישית לא סובל אותו

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 אוגוסט 2020, 18:25

סוכם על הסכם נירמול היחסים בין ישראל לאיחוד האמירויות תמורת ויתור על הסיפוח. מהלך מבורך וצפוי עקב האירועים בשנים האחרונות באיחוד האמירויות
הערת אגב: אם זה היה קורה בצד השני היו קוראים לו בוגד...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 אוגוסט 2020, 18:51

אז אין סיפוח בסוף?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 אוגוסט 2020, 19:01

Holiday_Armadillo כתב:אז אין סיפוח בסוף?
תיראי מופתעת...
אגב, נתניהו ויתר על סיפוח עם מדינה שיחסינו איתה טובים בשנים האחרונות לפי עיקרון האויב של האויב שלך... ממש מוסר כפול... אני רואה את נתניהו מבקר את המהלך הזה באמירה "נתניהו ויתר על החלת הריבונות בשיטחינו תמורת הסכם סתמי, זה למה אתם צריכים להצביע לליכוד על מנת שנתניהו לא יתקפל לליחצי העולם והמפלגות הערביות על חשבון בגידה במדינה"
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 אוגוסט 2020, 19:03

Shay_uzan כתב:
תיראי מופתעת...
אגב, נתניהו ויתר על סיפוח עם מדינה שיחסינו איתה טובים בשנים האחרונות לפי עיקרון האויב של האויב שלך... ממש מוסר כפול... אני רואה את נתניהו מבקר את המהלך הזה באמירה "נתניהו ויתר על החלת הריבונות בשיטחינו תמורת הסכם סתמי, זה למה אתם צריכים להצביע לליכוד על מנת שנתניהו לא יתקפל לליחצי העולם והמפלגות הערביות על חשבון בגידה במדינה"
זאת מדינה שלא היינו איתה בקונפליקט כבר שנים, אנחנו דיי ''מנורמלים'' איתה, זה נטו מתנה של ביבי לטראמפ לפני הבחירות ואפשרות להימלט מעניין הסיפוח תמורת ''הישג'' בשביל ביבי
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 אוגוסט 2020, 19:06

Holiday_Armadillo כתב:
Shay_uzan כתב:
תיראי מופתעת...
זאת מדינה שלא היינו איתה בקונפליקט כבר שנים, אנחנו דיי ''מנורמלים'' איתה, זה נטו מתנה של ביבי לטראמפ לפני הבחירות ואפשרות להימלט מעניין הסיפוח תמורת ''הישג'' בשביל ביבי
מדויק
גם לאיחוד האמירויות יש אינטרס בזה שהיא יכולה לומר "הצלנו את המזרח התיכון מפיצוץ על ידי סיפוח של נתניהו"
אגב, גם בארצות הברית וגם באמירויות מסכמים את זה ככה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 אוגוסט 2020, 19:28

בנט וימינה תוקפים את המהלך.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי RomanR » 13 אוגוסט 2020, 19:40

מדהים...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 אוגוסט 2020, 19:48

Shay_uzan כתב:בנט וימינה תוקפים את המהלך.
עכשיו בוא נחכה לכוכביות של איחוד האמירויות ולעימות הראשון על הפלסטינים שימחק את הכל
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־7 אורחים