המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

האח הגדול

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: האח הגדול

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 מרץ 2016, 02:22

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:לא, זה לא אמיתי פשוט.
גניבת הדעת הגדולה בהיסטוריה חבורת הזבל הזאת.

נשבעת לך שאם היית רואה ערוץ 26 היית מוצא דרך לפרוץ לשם ולפוצץ אותם במכות

מכיר את הסרט the human centipede? אז זה
הלשון שלהם כל כך עמוק בתוך התחת של השני שהם יכולים לטעום מה הם אכלו לארוחת בוקר
כל הזמן כמה החבורה השנייה מרושעת וכמה הם אמיתיים, רגישים, ''מונעים מאהבה'' וכמה השניים בכלל לא מעניינים אותם אבל אני נשבעת לך בחזיר הגמדי העתידי שלי שזה כל מה שהם מדברים עליו

יהיה אושר גדול כששי יזכה על הראש של כולם עוד חודש
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי rc4991 » 10 מרץ 2016, 02:26

מכביסט31 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:השאלה שלי הייתה למה האח הדליק את הקול של התינוק כששי ותניה ישנו ולא כשעומרי וקסניה נחרו

האח אכן היה צריך להדליק איזשהו קול מהאוסף שלו כדי להעיר אותם, אבל שאלה: כמה פעמים במשך העונה תני ושי חי ישנו במהלך היום, במכוון ובחוסר אכפתיות מוחלט, תוך כדי שהם מודעים לאימפקט שזה יוצר על התקציב? וכמה פעמים עמרי וקסניה ישנו במכוון?

צר לי אבל שי חי מקבל עכשיו בדיוק את מה שמגיע לו. נתן לדיירים יחס דוחה מתחילת העונה, ירד עליהם, השפיל אותם, זלזל בהם והתנשא עליהם בלי חרטות ובלי מעצורים (לא אשכח את הלינץ' על עומר). ועכשיו? עכשיו הוא מתלונן שלא אוהבים אותו ולא רוצים להיות בחברתו כשהוא יוצא לחצר ומחמיץ לכולם פנים. אתה לא אוהב אותם? אתה בז להם? אז תקבל יחס דומה. לא מבין מה הבעיה בזה.. יש איזושהי חובה לאהוב אותו?הבנאדם מתקרבן מבוקר עד ליל..
המעריצים שלו עושים ממנו קדוש מעונה ועוד מעט נראה מאות תחפושות שלו בפורים. תלמידים משתמשים בפינה שלו כדי לרדת על חבריהם לכיתה. כל הגועל שיוצא מהבנאדם הזה מקבל האדרה מהסוג המגעיל ביותר..

אנשים מסרבים להבין שזה היחס שהוא מקבל אחרי ההתנהגות הדוחה שלו
זה כמו שיגידו כמה זה מגעיל שישראל מפציצה את עזה אחרי שנורים משם מאות רקטות
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 מרץ 2016, 02:29

מסתבר ש"ההתנהגות הדוחה שלו", הייתה מוצדקת לחלוטין, כשכל דבר שהוא אמר על כל אחד מדיירי הבית התגשם היום אחד לאחד.
אור אישה רעה ושקרנית, עומרי שחקן, אפס ופחדן וכו'.

אם קשה לכם עם ישירות כנה זאת בעיה שלכם.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 מרץ 2016, 02:30

מכביסט31 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:השאלה שלי הייתה למה האח הדליק את הקול של התינוק כששי ותניה ישנו ולא כשעומרי וקסניה נחרו

האח אכן היה צריך להדליק איזשהו קול מהאוסף שלו כדי להעיר אותם, אבל שאלה: כמה פעמים במשך העונה תני ושי חי ישנו במהלך היום, במכוון ובחוסר אכפתיות מוחלט, תוך כדי שהם מודעים לאימפקט שזה יוצר על התקציב? וכמה פעמים עמרי וקסניה ישנו במכוון?

צר לי אבל שי חי מקבל עכשיו בדיוק את מה שמגיע לו. נתן לדיירים יחס דוחה מתחילת העונה, ירד עליהם, השפיל אותם, זלזל בהם והתנשא עליהם בלי חרטות ובלי מעצורים (לא אשכח את הלינץ' על עומר). ועכשיו? עכשיו הוא מתלונן שלא אוהבים אותו ולא רוצים להיות בחברתו כשהוא יוצא לחצר ומחמיץ לכולם פנים. אתה לא אוהב אותם? אתה בז להם? אז תקבל יחס דומה. לא מבין מה הבעיה בזה.. יש איזושהי חובה לאהוב אותו?הבנאדם מתקרבן מבוקר עד ליל..
המעריצים שלו עושים ממנו קדוש מעונה ועוד מעט נראה מאות תחפושות שלו בפורים. תלמידים משתמשים בפינה שלו כדי לרדת על חבריהם לכיתה. כל הגועל שיוצא מהבנאדם הזה מקבל האדרה מהסוג המגעיל ביותר..

עומרי וקסניה כל הזמן ישנים
יש פעמים שהאח מדליק את הקול והם ישר רצים להאשים את תניה ושי ותניה אומרת להם ''אין לי מושג מה אתם רוצים, אנחנו ערים'', והם באמת אפילו לא במצב של שכיבה

כשאור עלתה להם ב-1,000 שקל כי היא לא רצתה לשבת בפינה של שי מישהו אמר לה משהו? לא
כשאור ישנה כל השבוע ואמרה שלא אכפת לה מהקסנות כי היא במילא תלך הביתה, מישהו אמר לה משהו? לא
כשעומרי גרם לכל הבית להיות מועמד במשימת החושך מישהו אמר לו משהו? לא
כשעומרי גרם לכל הבית להיות מועמד במשימת סין מישהו אמר לו משהו? לא
כשעומרי גרם לתקציב העונתי לרדת ב-30% מישהו אמר לו משהו? לא
כולם אמרו שהם תומכים בהם ב-100%, אז בוא לא ניתמם כאילו אין פה דין אחד לחבורה שלהם ודין אחר לשי

שי השתנה לחלוטין באמצע העונה וגם הם
אמרו לו שהם אחים, שהם בחיים לא יריבו יותר, עומרי התוודה בפניו פעמיים (!!!!) שהשינאה שלו אליו נבעה אך ורק מקנאה
גם כשהיה ריב והייתה את המשימה של הדליים עם הצבע עומרי התגרה ואמר ''שמעתם? צעקו שי חי אתה נמושה'' ו''הצדק ניצח'', אבל שי הלך ולחץ לו את היד, אמר לו כל הכבוד
דודו אמר לשי חי ''הלב שלי מרגיש שאני צריך אותך בתור חבר'', אמר את זה אחרי שמשימת סין נגמרה, לא לפני חודש, ואחרי זה הלך ואמר לעומרי שבינו ובין שי חי אין שום דבר עמוק
ברק אמר לשי חי שהכל נסלח ואז הלך ואמר לאור שהוא לא מתכוון להיות חבר שלו
אומרים לדודו שאין להם בעיה שיהיה חבר של שי ואז יושבים מולו שעה וטוחנים כמה שי שונא אותו ולא יראה אותו ממטר בחוץ (לא, כי עומרי כן) וזה בעצם הכל בשביל להגיע לגמר, כששי באמת באמת מחבב את דודו, או לפחות חיבב
דודו חלש בסקרים, שי חי ממש ממש לא היה צריך אותו בשביל להגיע לגמר, אולי להפך
הרגשות החבריים שלו לדודו היו הרבה יותר כנים מהרגשות של עומרי לדודו

אם עומרי היה אומר שהוא לא בונה את החומה בגלל קסניה אתה חושב שהיו יוצאים עליו? הוא אומרים לו ''ללכת עם האמת שלו'', וגם דודו אמר שאם עומרי היה בוחר לא לבנות את החומה בגלל קסניה הוא היה מקבל את זה, אבל הוא לא יכול לקבל את זה כשזה שי, כי לפי דעתו האהבה בין קסניה ועומרי יותר גדולה

אתם לא רוצים אפילו חצי ממה שהולך בבית הזה, את הצביעות, את הדו-פרצופיות, את השנאה העיוורת ששוב, מונעת אך ורק מאשליות של אישה מטורפת שבטוחה שכולם מדברים עליה ומנרקיסיזם מטורף של עומרי, כי שורף לו את הנשמה שאוהבים את שי חי בחוץ יותר ממנו
אין פה שום קשר לזה שהוא לא בנה את החומה או לזה שהוא פרזיט (כי הוא שונא את התורנויות אבל הוא ניקה עם תניה בזמנים שהם בחרו) או למה שהיה בתחילת העונה, כי הם היו חברים טובים באמצע העונה והכל נשכח, הם פשוט לא מסוגלים לסבול את השאגות שהוא מקבל בחוץ וזה ברמה של אובססיה בשבילם עכשיו
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מכביסט24 » 10 מרץ 2016, 02:48

וואו כרמל.. כבר אמרתי שאני ממש לא מחובבי חבורת עומרי, ואני מסכים עם רוב מה שכתבת פה.
אבל אני גם חושב ששי חי חייב לשאול את עצמו איך הוא הגיע למצב שכולם בבית שונאים אותו שנאה תהומית כל כך (את איציק אני לא סופר כי הוא שחקן גדול שהגיע מבחוץ עם אג'נדה ברורה לתמוך בדייר האהוב אצל הצופים ובכך לסלול את דרכו לשלבים גבוהים)..
שה תמים וקורבן הוא לא. אני לא אשכח לו את הפתיחה בפול ווליום על כולם בתחילת העונה, שם הכל התחיל בעצם.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 מרץ 2016, 02:55

היית צריך לראות את ההרמוניה ששררה בבית באמצע העונה
כל מי שבחר להתבוסס בצואה של עצמו (אור וברק) היה מבודד מהבית ולכולם באמת ובתמים היה כיף וטוב ביחד
מה שהיה בהתחלה היה, הם המשיכו הלאה והייתה להם חברות מאוד מאוד חזקה

מתי הכל התהפך? אחרי משימת המתים כשהם שמעו כמה צרחות היו לשי ושהם לא יכלו לדבר כי הקהל רק צרח וצרח
גם כל הזמן צועקים לו מעבר לחומה דברים חיוביים וכמובן שהם לא מספרים לו כי חס וחלילה שהוא ייקבל פידבק חיובי, בטח לא אם זה תלוי בהם
פתאום עומרי ''מצא את האמת שלו'', חזר לדבר עם אור והתהפך על שי
שי עצמו לא ''חזר'' להיות חרא, לא נכנס בהם, לא רב, לא קילל, הם פשוט התהפכו עליו
ואפילו במשימת סין הוא ניסה בשבילם ובנה את החומה במשך כמה זמן (לא הראו את זה) וכשזה לא הלך והם בכל זאת יצאו עליו הוא לא קילל לא את עומרי, לא את דודו וגם לא את ברק שהוא לא ממש דיבר איתו באותו זמן, הוא ניסה לדבר איתם בתור שי ''החדש'', זה שהיה חבר שלהם ושהם כביכול היו חברים שלו, אבל הם שרפו אותו כבר

זה ההבדל ביניהם ואפשר לראות לפי איך שהם גדלו
אמא של תניה נכנסת לבית ורק מדברת דברים חיוביים ושיפסיקו לריב ושהכי חשוב שכולם יסתדרו, ואז נכנס אח של עומרי ומחמם את כל הבית על שי

ודבר אחרון, אף קבוצה בהיסטוריה של התוכנית הזאת, לא זכתה כשהיא הניפה את הדגל של ''אמת'' ו''חברות אמיתית'' אל מול קבוצה אחרת שהם לא אהבו
הקהל רואה דרך הזיוף הזה, הוא רואה דרך הנרקיסיזם והחשיבות העצמית, הוא רואה דרך האובססיה והרעל והוא מחליט לא ללכת עם זה, זה לא במקרה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 10 מרץ 2016, 11:48

אתם פשוט מתעלמים מכך שהיחס שהוא מקבל התחיל בגללו ובגלל הצורה הדוחה שהוא רב ויורד על כולם
וכרמל, אני חושב שגם את יודעת שהשולם הזה היה מזוייף, כולם שם צבועים
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 10 מרץ 2016, 14:41

אם אלדד וטל גלבוע יכלו אז גם שי חי והסתומים יכלו, ההבדל הוא שלטל יש אייקיו גבוה מ40 בניגוד לעומרי וחבורתו.
מי שמתלהב מכמה חכמה אור צריך לראות שוב את אל שהייתה הבנאדם עם הכי הרבה פרובוקציות בעולם אבל ידעה להפריד דיעות וידעה לסלוח.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 מרץ 2016, 16:26

איזה אסטרטגית, אור ניצחה והכניסה את עומרי במקומה
אינשאללה ברק הולך

הבעיה היא שאני כבר יודעת מהמוסיקה שהם שמו על הקטע של איציק, שהם רוצים שאנשים יראו את הפינה שהוא עשה כמגוחכת, לא כמו שי, אז יש מצב שאנשים יצחקו עליו ולא יצביעו לו

שי אמר שהוא רוצה לעזוב, נראה אם זה באמת יקרה
אם כן אפשר להגיד קדיש על העונה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 מרץ 2016, 16:30

Holiday_Armadillo כתב:איזה אסטרטגית, אור ניצחה והכניסה את עומרי במקומה
אינשאללה ברק הולך

הבעיה היא שאני כבר יודעת מהמוסיקה שהם שמו על הקטע של איציק, שהם רוצים שאנשים יראו את הפינה שהוא עשה כמגוחכת, לא כמו שי, אז יש מצב שאנשים יצחקו עליו ולא יצביעו לו

השבוע איציק, שבוע הבא ברק אני מאמין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 מרץ 2016, 16:33

MTA2311 כתב:
אינשאללה ברק הולך

שי היה בחדר האח הגדול ובזמן שהוא היה שם קראו לאור
מעניין
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 מרץ 2016, 16:40

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
אינשאללה ברק הולך

שי היה בחדר האח הגדול ובזמן שהוא היה שם קראו לאור
מעניין

שי גמור בימים האחרונים. אני מקווה שהוא יצליח להתמודד עד הסוף.
תעדכני.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי LIAV10 » 10 מרץ 2016, 17:02

החיקוי של אור אחד הטובים ששמעתי בחיים שלי: https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 9615266900

שני כהן פשוט אדירה.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 מרץ 2016, 17:05

אוי זה מעולה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי rc4991 » 10 מרץ 2016, 17:34

גדול, שני כהן ענקית
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי מכביסט24 » 10 מרץ 2016, 20:42

LIAV10 כתב:החיקוי של אור אחד הטובים ששמעתי בחיים שלי: https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 9615266900

שני כהן פשוט אדירה.

מעולה :laugh1
החיקוי של אור מושלם! החיקוי הפיזי של שי חי עלוב, אבל בחיתוך דיבור ובטון זה בול אחד לאחד :laugh1
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי מכביסט24 » 11 מרץ 2016, 09:33

אני רק אניח את זה כאן - שי חי תני ואיציק עזבו את הבית.
זהו העונה מתה סופית.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 מרץ 2016, 10:18

חבל לי שהרשעים ניצחו ובטח חוגגים אבל שמחה בשביל שי ותניה

גם איציק עזב ד''א

המלהקים ויוצרי הסידרה יצטרכו לעשות חשבון נפש רציני אחרי העונה הזאת
מעולם לא פרשו כל כך הרבה מתמודדים בעונה אחת

הם טוענים ששי היה עוזב בכל מקרה כי הוא עבר על חוקי הבית בפעם השנייה (בעט ב''מיצג'' של אור), זה שטויות
הם בחיים לא היו מוציאים אותו מרצונם
היו נותנים לו להרוג את הדיירים ולא מוציאים אותו

אני חושבת שזאת הפעם הראשונה שאני אומרת שסיימתי עם התוכנית כי...למה בעצם?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין » 11 מרץ 2016, 10:53

מתה העונה, לא כי שי היה כוכב אלא כי עכשיו לא יהיה יותר אש וריבים. האמת למרות שזה גומר את העונה אני מבסוט, העיקר שהחיידק הזה לא יזכה בפרס.
התנין

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 11 מרץ 2016, 10:58

איזה טיפש שי חי , נפל למלכודת שטמנו לו כל החבורה המגעילה הזו הרי עומרי ואור נשבעו שיגרמו לו לצאת אחרי שיגרמו לו לצאת מדעתו ולאבד שליטה , אני מקווה שהעונה הזו לא תיגמר בזכיה של אור החולירע שטוענת שביבי הוא חרא ואדיוט שחיילי צהל הם רוצחים ושהמדינה הזו לא עוד הרבה זמן תיהיה של הערבים כי מגיע להם והיא שייכת להם וזו סתם מדינה של רוצחים ...

שדודו יזכה כי את ברק האפס ( ששרד רק בגלל החסינות האדיוטית שניתנה לו ) אור המירשעת ועומרי הסכסכן העלוב אני לא יכול לסבול .
תמונה
מקאדו 3

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־22 אורחים