המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

האח הגדול

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: האח הגדול

הודעהעל ידי Roni1 » 30 אוגוסט 2014, 23:37

אם זה נכון שהטבעונים עשו קמפיין מטורף בשבילה כולל קניית אסאמסים רק בגלל ההבטחות שלה להשקיע את הכסף בחוות חופש, הם פשוט חבורה של אידיוטים מפגרים
אם הם היו אוספים *רק* את השקלים של ההצבעות לגמר הם היו יכולים להשקיע במטרות האלה הרבה יותר כסף ממה שטל תוכל/תרצה להשקיע.
ואני אפילו לא מדברת על הסכומים האדירים שהם יכלו לנצל במקום ההתגייסות המטורפת בעמודי הפייסבוק שלהם לכל אורך העונה בטענה שטל מפיצה את הנושא ומביאה את הסיפורים המזעזעים לבמות חדשות, שזה אפקט שעבר אחרי השבועיים הראשונים ומאז לא היתה לו שום משמעות חוץ מהתיוג שלה כטבעונית.
Roni1

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 30 אוגוסט 2014, 23:37

LIAV10 כתב:יש הימורים על תכניות ריאליטי?

ברור
עוד מהעונה הראשונה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 30 אוגוסט 2014, 23:39

יותר מכור מהבלונדיניות שזכו במירוץ למיליון אחרי שהודחו איזה 8 פעמים וחזרו עם כל מיני תירוצים כמו "קטע ללא הדחה".
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי LIAV10 » 30 אוגוסט 2014, 23:46

Holiday_Armadillo כתב:
LIAV10 כתב:יש לי שאלה, אי פעם נתנו פרס למקום השני?

בעונה הראשונה אם אני לא טועה נתנו להם פרסים והם היו צריכים לדרג את הפרסים ממקום 5 עד 1
נגיד מקום חמישי היה חופשה בארץ ומקום שלישי 5,000$

זה נראה לי כמו "דפקנו אותך מאחורה, אבל קח פרס ותשאר בשקט".
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי rc4991 » 31 אוגוסט 2014, 00:50

מה? טל ניצחה?
איזה כיף שהטווס המתנשא לא ניצח , לא מבין איך כל כך הרבה אנשים אהבו אותו ולא רואים עד כמה הוא יהיר ומתנשא
לא היה אכפת לי מי היה מנצח (אפילו דנית) אבל העיקר שלא הוא ואני לא חושב שטל רעה כמו שעשיתם אותה

דבר אחד בטוח - מתמודדים מכפר סבא כמעט תמיד מגיעים לגמר בריאלטי, הפעם סוף סוף גם זכינו!!!!!
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Roni1 » 31 אוגוסט 2014, 02:06

מצחיק שאתה אומר שהוא מתנשא אבל זאת שאמרה ״אני היחידה שאנצל את הכסף למשהו באמת חשוב״ לא מתנשאת ויהירה, כי להקים חוות חופש לפרות עושה אותך בן אדם נעלה ומוסרי על פני בחור/ה צעיר/ה שהיו דואגים לעצמם לדירה, למשל.
היא כ״כ מלאה בעצמה והיא גם רעה מאוד, הדברים הכי קשים ופוגעים כלפי אנשים חלשים בבית יצאו ממנה.

כל עונה הזוכה נהיה יותר גרוע.
Roni1

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 אוגוסט 2014, 02:55

אני לא חושב שהגמר היה מכור, זאת תוכנית מספיק גדולה ורצינית וגם הדגישו לאורך השידור שהקולות נבדקים.
הם יודעים טוב מאוד שאם הם יזייפו קולות, התוכנית תעוף מהמסכים.
אל תשכחו גם שהקולות של כל מודח בגמר מועברים לפיינלסטים הסופיים אז לכן יכול מאוד להיות שהסקרים לא נכונים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 31 אוגוסט 2014, 03:09

שמואל1 כתב:אני לא חושב שהגמר היה מכור, זאת תוכנית מספיק גדולה ורצינית וגם הדגישו לאורך השידור שהקולות נבדקים.
אל תשכחו גם שהקולות של כל מודח בגמר מועברים לפיינלסטים הסופיים אז לכן יכול מאוד להיות שהסקרים לא נכונים.

מה?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 אוגוסט 2014, 03:23

LIAV10 כתב:
שמואל1 כתב:אני לא חושב שהגמר היה מכור, זאת תוכנית מספיק גדולה ורצינית וגם הדגישו לאורך השידור שהקולות נבדקים.

מה?

כשנופר, דנית ולינור הודחו למעשה כל קהל המצביעים שלהן עבר להצביע לאחד משני המתמודדים הסופיים ולכן זה בהחלט אפשרי שהטבעונית זכתה למרות הסקרים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין » 31 אוגוסט 2014, 11:39

Roni1 כתב:מצחיק שאתה אומר שהוא מתנשא אבל זאת שאמרה ״אני היחידה שאנצל את הכסף למשהו באמת חשוב״ לא מתנשאת ויהירה, כי להקים חוות חופש לפרות עושה אותך בן אדם נעלה ומוסרי על פני בחור/ה צעיר/ה שהיו דואגים לעצמם לדירה, למשל.
היא כ״כ מלאה בעצמה והיא גם רעה מאוד, הדברים הכי קשים ופוגעים כלפי אנשים חלשים בבית יצאו ממנה.

לא יודע אם מטרה יותר ''חשובה'', אבל מבחינה פרקטית, אדם שאת כספי הזכייה שלו משקיע לטובת מטרה שאינה לתועלתו האישית הוא אדם יותר ''מוסרי'' מאדם שיעשה שימוש בכסף לתועלתו האישית בלבד (למשל דירה וכו'). אני אישית הייתי חושב קודם כל על צרכיי האישיים, ועדיין ברור לי שיהיו אנשים יותר מוסריים ממני שיעשו שימוש לטובת מטרה שאינה תועלתנית.

ואני צריך לציין שאני לא רואה את האח הגדול אלא מכיר בקווים כלליים ביותר במי מדובר.
התנין

הודעהעל ידי Roni1 » 31 אוגוסט 2014, 12:26

התנין כתב:
Roni1 כתב:מצחיק שאתה אומר שהוא מתנשא אבל זאת שאמרה ״אני היחידה שאנצל את הכסף למשהו באמת חשוב״ לא מתנשאת ויהירה, כי להקים חוות חופש לפרות עושה אותך בן אדם נעלה ומוסרי על פני בחור/ה צעיר/ה שהיו דואגים לעצמם לדירה, למשל.

לא יודע אם מטרה יותר ''חשובה'', אבל מבחינה פרקטית, אדם שאת כספי הזכייה שלו משקיע לטובת מטרה שאינה לתועלתו האישית הוא אדם יותר ''מוסרי'' מאדם שיעשה שימוש בכסף לתועלתו האישית בלבד (למשל דירה וכו'). אני אישית הייתי חושב קודם כל על צרכיי האישיים, ועדיין ברור לי שיהיו אנשים יותר מוסריים ממני שיעשו שימוש לטובת מטרה שאינה תועלתנית.

ואני צריך לציין שאני לא רואה את האח הגדול אלא מכיר בקווים כלליים ביותר במי מדובר.

הבסיס נכון, זה יפה שאדם זוכה בכסף וחושב על איך לעזור איתו לאחרים. בעיניי יותר נכון אם היא היתה חושבת על העתיד של שלושת הבנות שלה במדינה הבלתי אפשרית הזאת ושומרת את הכסף עבורן במקום להשקיע אותו במזון יקר לחיות.
היא אמרה כבר שבע״ח חשובים לה לא פחות מהילדות שלה, לא רואה איך התפיסה הזאת הופכת אותה לטובה יותר משאר האנשים שהיו שם.
Roni1

הודעהעל ידי rc4991 » 31 אוגוסט 2014, 12:46

לא חושב שזה בא מהתנשאות
בעלי חיים ממש חשובים לה והיא מוכנה להשקיע בזה את הכסף מהזכיה שזה דווקא יפה מאוד
ושלא יובן לא נכון, אני לא בעדה ולא בעד אף אחד משם אבל אני שמח שהבן אדם הכי מתנשא בריאלטי לא זכה

אני מת לראות כבר את הפרק ולראות את הפרצוף המתנשא שלו הופך למופתע אחרי שאמרו שטל זכתה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין » 31 אוגוסט 2014, 13:06

Roni1 כתב:
התנין כתב:

הבסיס נכון, זה יפה שאדם זוכה בכסף וחושב על איך לעזור איתו לאחרים. בעיניי יותר נכון אם היא היתה חושבת על העתיד של שלושת הבנות שלה במדינה הבלתי אפשרית הזאת ושומרת את הכסף עבורן במקום להשקיע אותו במזון יקר לחיות.
היא אמרה כבר שבע״ח חשובים לה לא פחות מהילדות שלה, לא רואה איך התפיסה הזאת הופכת אותה לטובה יותר משאר האנשים שהיו שם.

שוב, לא ראיתי את התוכנית וחוץ מזה שידוע לי שיש שם אחת טבעונית לא ממש התעמקתי. אבל את לא יכולה לשפוט בלי שאין בידך מידע. אולי יש ביכולתה לסייע לבנותיה גם ללא כספי הזכייה, בעוד אלמלא הזכייה לא היה בידה לסייע לבע"ח? עובדתית, היכולת שלה לקחת מה שקיבלה ולהעניק לאחרים הופכת אותה לפחות אנוכית ממני, ממך ומכל אחד אחר שהיה עושה שימוש לתועלתו האישית. אני אישית שמח שיש גם אנשים כאלה בעולם. בנוסף, לא בטוח בכלל שהיא תנצל את כל הכסף לצורך אותה מטרה.
התנין

הודעהעל ידי LIAV10 » 31 אוגוסט 2014, 16:45

היא תתרום את הכסף לבנות שלה, מעניין אותי איזה סכום זעום ילך לפרות שלה.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 31 אוגוסט 2014, 18:03

LIAV10 כתב:היא תתרום את הכסף לבנות שלה, מעניין אותי איזה סכום זעום ילך לפרות שלה.

בדיוק!!
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוגוסט 2014, 18:30

סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 31 אוגוסט 2014, 19:21

jol9 כתב:
LIAV10 כתב:היא תתרום את הכסף לבנות שלה, מעניין אותי איזה סכום זעום ילך לפרות שלה.

בדיוק!!

הטבעונים ירגישו מטופשים כשיבינו שהסכום שבזבזו באסמסים לאישה הדוחה הזאת גבוה יותר ממה שהיא תתרום.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוגוסט 2014, 19:21

LIAV10 כתב:
jol9 כתב:

בדיוק!!

הטבעונים ירגישו מטופשים כשיבינו שהסכום שבזבזו באסמסים לאישה הדוחה הזאת גבוה יותר ממה שהיא תתרום.

ד''א, אני הבנתי שהאירגון שלה שלח אותה
התוכנית פנתה לראש האירגון והוא בחר בה
היא לא סתם הגיעה מהרחוב
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 31 אוגוסט 2014, 19:30

LIAV10 כתב:
jol9 כתב:

בדיוק!!

הם צריכים להרגיש מטופשים אם הם הצביעו לה בגלל שחשבו שהיא תתרום כשתנצח. אני אישית חושב שהם הצביעו לה בגלל האג'נדה והרעיון, וחייבים לציין
שהיא הצליחה לעלות את זה למרכז השיח בישראל.

בסופו של דבר, המציאות לא תשתנה. אגרסיביות ומיליטנטיות הן השיטות המקובלות בקבוצות מהסוג הזה (שגם מזוהים משום מה עם השמאל הרדיקלי).
רוב האנשים הנורמטיביים אוהבים בעלי חיים, בצורה שהם אוהבים, ולא בצורה שטל וחבריה מנסים להכריח אותם לאהוב. אותם אנשים גם אוכלים, מה לעשות, בשר, עוף, דגים וכו'.

לי למשל קל לוותר על משהו שהוא לא נחוץ וגורם סבל הזוי ודוחה כמו פיטום אווזים, אבל לוותר על מרכיב מזון כה חשוב אני לא יכול וגם לא רוצה, וזה למרות שאני באמת אוהב בעלי חיים.

סה"כ האח הגדול היתה הפוגה נחמדה בתקופה הקשה של המלחמה, ועל זה מגיע להם קרדיט מסויים
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 31 אוגוסט 2014, 19:38

למען האמת אני כמעט בטוח שהיא הצליחה לעלות את החשק לבשר אצל אנשים מאשר את המודעות לטבעונות ואני גם לא מופתע, כשבחורה רעה ווולגרית מנסה להעביר את האג׳נדה שלה היא יכולה ליצור בעיקר סלידה, אני בספק אם מישהו הפך לטבעוני בגלל טל גלבוע, רק אלו שגם ככה טבעונים עושים רעש ממנה.

כרמל, טוב לדעת שההפקה מצאו זוכה עוד לפני שראו את המתמודד, עכשיו הכל ברור, ההפקה רצו דמות טבעונית שתלך עד הסוף, לא אתפלא אם מקבל ההחלטות שם טבעוני.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־11 אורחים