המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

נאום נתניהו בקונגרס האמריקאי 18:00

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נאום נתניהו בקונגרס האמריקאי 18:00

הודעהעל ידי michael » 03 מרץ 2015, 21:47

נאום מעולה של נואם מעולה.
ציון 100 לא פחות.
העובדות נאמרו , המסר הועבר בצורה ברורה שקולה ומבלי לפגוע בכבודו של אובמה.
כל מה שניתן היה לעשות ולהגיד ביבי עשה ואף יותר.
גאה בראש הממשלה של המדינה היהודית.

מאידך, היה כל כך מגוחך לראות את בוז'י נואם בקולו הצווחני והבכייני וממשיך להתנגח בביבי ובנאום שלו בקונגרס. ממש כמו ילד קטן ובכיין שממרר שלא הוא זה שנמצא שם.
איפה הגיבוי ? איפה האחדות מבית מול כל העולם ?
הוא פשוט יודע שהוא יצטרך להמשיך ולחמם את ספסלי האופוזיציה גם בשנים הבאות - והידיעה הזאת מדכאת אותו מאוד מאוד. אבל זאת האמת.
אין מה לעשות, ביבי ראש הממשלה הבא של ישראל. וזה סופי.
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי felix_r » 03 מרץ 2015, 22:05

michael כתב:נאום מעולה של נואם מעולה.
ציון 100 לא פחות.
העובדות נאמרו , המסר הועבר בצורה ברורה שקולה ומבלי לפגוע בכבודו של אובמה.
כל מה שניתן היה לעשות ולהגיד ביבי עשה ואף יותר.
גאה בראש הממשלה של המדינה היהודית.

מאידך, היה כל כך מגוחך לראות את בוז'י נואם בקולו הצווחני והבכייני וממשיך להתנגח בביבי ובנאום שלו בקונגרס. ממש כמו ילד קטן ובכיין שממרר שלא הוא זה שנמצא שם.
איפה הגיבוי ? איפה האחדות מבית מול כל העולם ?
הוא פשוט יודע שהוא יצטרך להמשיך ולחמם את ספסלי האופוזיציה גם בשנים הבאות - והידיעה הזאת מדכאת אותו מאוד מאוד. אבל זאת האמת.
אין מה לעשות, ביבי ראש הממשלה הבא של ישראל. וזה סופי.

100+
:thumbup
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי יוסי22 » 03 מרץ 2015, 23:53

האמת שהיה נאום מרגש .

מדהים לראות את ההערצה שנתניהו מקבל בבית הנבחרים החשוב בעולם ואת הטירוף של התקשורת פה בארץ לנסות ולגמד את הנאום הזה בכל דרך אפשרית .

רועי - לא יודע מה ראית אבל 99% מהנוכחים בעולם תמכו בנאום באופן אבסולוטי כשהנתון הזה נותן פלוס מינוס 90% מנבחרי הקונגרס והסנאט , אז נכון שתמיד אפשר להתמקד ב-50 מחרימים קולניים אבל הרוב המוחלט תומך בנתניהו .

ואובמה עוד שנה וחצי יהפוך להיסטוריה עגומה של נשיא מנותק שפגע בכל דבר שהוא נגע בו ואנחנו נישאר עם התמודדות מול איום קיומי אבל עם אומה שתומכת בנו כמעט באופן אבסולוטי
יוסי22

הודעהעל ידי יוסי22 » 04 מרץ 2015, 00:01

לגופם של דברים מה נתניהו אמר ?

שהסכם יהפוך את איראן לצפון קוריאה מספר 2 ... מישהו באמת רוצה להתווכח עם זה ?
רק נשיא מנותק באופן חולני שעשה הכול כדי שהאחים המוסלמים ישלטו במצריים ולא סיסי יכול לחשוב ככה .

שעדיף בלי הסכם מאשר הסכם שמאשר לאיראן להפוך לגרעינית .. מישהו רוצה להתווכח עם זה ?
רק נשיא שמתנכר באופן מודע להמשך קיומה של ישראל יכול להשלים עם איראן גרעינית כדי לפתור בעיה מקומית יכול לחשוב ככה .
יוסי22

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 07:50

יוסי22 כתב:האמת שהיה נאום מרגש .

מדהים לראות את ההערצה שנתניהו מקבל בבית הנבחרים החשוב בעולם ואת הטירוף של התקשורת פה בארץ לנסות ולגמד את הנאום הזה בכל דרך אפשרית .

רועי - לא יודע מה ראית אבל 99% מהנוכחים בעולם תמכו בנאום באופן אבסולוטי כשהנתון הזה נותן פלוס מינוס 90% מנבחרי הקונגרס והסנאט , אז נכון שתמיד אפשר להתמקד ב-50 מחרימים קולניים אבל הרוב המוחלט תומך בנתניהו .

ואובמה עוד שנה וחצי יהפוך להיסטוריה עגומה של נשיא מנותק שפגע בכל דבר שהוא נגע בו ואנחנו נישאר עם התמודדות מול איום קיומי אבל עם אומה שתומכת בנו כמעט באופן אבסולוטי

אתה מתכוון להערצה שבה ביבי מתקבל ע"י הצירים הרפובליקאים והמתמחים שלהם שמילאו את הכיסאות הריקים? אתה מבין שהם לא באמת אוהבים את ביבי, אלא סתם משתמשים בו לנגח את אובאמה? אתה חושב שאתה באמת מעניין את ג'ון ביינר? איזה כיף שהתרגשת מההצגה הגדולה בלי להבין שום דבר ממה שראית. על זה בדיוק ביבי בונה.

ביבי הפך את ישראל לעניין מפלגתי. ראיתי ראיונות על צירים דמוקרטיים, כולם הביאו סלידה מהנאום ומביבי. האיש הזה שובר ברית הסטורית בין המפלגה הדמוקרטית לבין ישראל בפוליטיקה קטנה ומטופשת. מה בדיוק השיג הנאום הזה חוץ מלנגח את הנשיא? באמת - תאיר את עיני - מה הייתה מטרת הנאום חוץ ולריב וכמובן לעשות הצגה לאנשים בארץ שלא מבינים מה הם רואים?

אובאמה לא הולך לשום מקום בשנה וחצי הבאות, והנאום הזה רק יגביר את הסלידה שלו מביבי ומישראל בצורה שתתנקם בנו אולי בצורה בלתי הפיכה עד שהוא יעזוב. אז בשביל להרשים אותך עם הצגה אחת גדולה ומחיאות כפיים מזוייפות, ביבי שרף את כל הגשרים שעוד נותרו לממשל. כמו ששרה הבטיחה - ביבי מוכן לשרוף את המדינה בשביל להיבחר. החלק העצוב הוא שזה עובד - אתה באמת התרשמת מההצגה. יופי, עכשיו אנחנו נקבל גם גרעין באיראן וגם נשיא עויין שיכול בהחלט לא לעצור החלטות במועצת הבטחון נגדנו. אבל מה שחשוב זה שביבי הרשים את הבוחרים שלו בארץ.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 09:54

בסופו של דבר מה שיהיה זה שחמנאי יסרב להסכם ואז ביבי יקפוץ ויגיד שהוא עצר את ההסכם. אחרי שראיתי את התגובות פה הפורום, אני בטוח שאנשים יקנו את זה.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 04 מרץ 2015, 12:55

roy1000 כתב:בסופו של דבר מה שיהיה זה שחמנאי יסרב להסכם ואז ביבי יקפוץ ויגיד שהוא עצר את ההסכם. אחרי שראיתי את התגובות פה הפורום, אני בטוח שאנשים יקנו את זה.

אם חמנאי יסרב להסכם, זה בגלל שארה"ב תציב לו תנאים קשים יותר. אם ארה"ב תציב לו תנאים קשים יותר, זה בגלל הביקורת הגדולה על הסכם של אובאמה מהבית. ומי יצר את הלחץ הזה? נתניהו. לוגיקה פשוטה.

והלחץ כבר התחיל
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/680/ ... =666&loc=1
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 13:11

felix_r כתב:
roy1000 כתב:בסופו של דבר מה שיהיה זה שחמנאי יסרב להסכם ואז ביבי יקפוץ ויגיד שהוא עצר את ההסכם. אחרי שראיתי את התגובות פה הפורום, אני בטוח שאנשים יקנו את זה.

אם חמנאי יסרב להסכם, זה בגלל שארה"ב תציב לו תנאים קשים יותר. אם ארה"ב תציב לו תנאים קשים יותר, זה בגלל הביקורת הגדולה על הסכם של אובאמה מהבית. ומי יצר את הלחץ הזה? נתניהו. לוגיקה פשוטה.

והלחץ כבר התחיל

התנאים כבר הוצבו לפני חודש, אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך - על זה ביבי בונה.

אין שום לחץ. הוושינגטון פוסט הוא עיתון רפובליקני. תמשיך לחיות בפטנזיות שאידלסון ומקור ראשון מוכרים לך.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 04 מרץ 2015, 13:20

roy1000 כתב:
felix_r כתב:

והלחץ כבר התחיל

אין שום לחץ. הוושינגטון פוסט הוא עיתון רפובליקני. תמשיך לחיות בפטנזיות שאידלסון ומקור ראשון מוכרים לך.

אני אמרתי את העובדות. אם אתה רוצה לראות מישהו, שלא רואה את העובדות ממטר, תסתכל במראה. אפילו לוגיקה פשוטה אתה לא מסוגל לקלוט בגלל שהשינאה מעוורת אותך.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Roni1 » 04 מרץ 2015, 13:29

פליקס די. אתה טיפש, כולכם פה טיפשים. בונים על הטיפשות שלכם, לא הבנתם מה ראיתם אתמול בקונגרס, אתם לא מבינים את האינטרסים של הדיווחים. אין לכם שום יכולת לסנן מידע, ״מוכרים לכם״, אנשים נבערים שכמותכם.
האמת נמצאת רק אצל נוני מוזס ויאיר לפיד.
Roni1

הודעהעל ידי felix_r » 04 מרץ 2015, 13:33

רוי, אתה כבר הוכחת לנו שלמרות שאתה חושב את עצמך מומחה לארה"ב, יש לך עוד הרבה דברים ללמוד.

כל השבוע התעקשת שהקונגרס לא יכול לעשות כלום נגד הוטו הנשיאותי. כשניסיתי להסביר לך, שרוב של 2/3 בקונגרס שובר את הוטו הנשיאותי, ביטלת את הדברים שלי בבוז, והתעקשת ללא סוף שאין דבר כזה. אז אתמול הפרשנים בטלויזיה אמרו שכן יש דבר כזה! אני מקווה מאוד שלמדת משהו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 04 מרץ 2015, 13:50

בראש הרשות המבצעת עומד נשיא ארצות הברית. מסמכויותיו, למנות שגרירים, צירים, קונסולים, שופטי בית המשפט העליון ואת שאר פקידי הממשל הפדרלי (על כל המינויים דרוש אישור של הסנאט). הוא מקבל את כתבי ההאמנה של שגרירים ונציגים זרים אחרים. הנשיא הוא המפקד העליון (Commander in Chief) של הצבא, הצי ושל המשמר הלאומי של כל מדינה בארצות הברית, כאשר זה מגויס לשירות הממשלה הפדרלית. מתפקידו לחתום על אמנות בינלאומיות (זקוקות גם לרוב של שני-שליש בסנאט). בעל האפשרות להמלצה על חוקים שידונו בקונגרס, ומחויב למסור בפניו דיווח על מצב האומה. בנוסף, יש לו זכות וטו (ביטול) על החלטות וחוקים של הקונגרס (אולם הקונגרס יכול להתעלם מזכות וטו זו אם יצליח להשיג רוב מיוחס של שני-שליש). סמכות נוספת של הנשיא, היא הענקת חנינה על עבירות של חוקים פדרלים.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7% ... 7%99%D7%AA

פליקס צודק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 14:04

felix_r כתב:רוי, אתה כבר הוכחת לנו שלמרות שאתה חושב את עצמך מומחה לארה"ב, יש לך עוד הרבה דברים ללמוד.

כל השבוע התעקשת שהקונגרס לא יכול לעשות כלום נגד הוטו הנשיאותי. כשניסיתי להסביר לך, שרוב של 2/3 בקונגרס שובר את הוטו הנשיאותי, ביטלת את הדברים שלי בבוז, והתעקשת ללא סוף שאין דבר כזה. אז אתמול הפרשנים בטלויזיה אמרו שכן יש דבר כזה! אני מקווה מאוד שלמדת משהו.

לא ביטלתי שום דבר.
כן, 2/3 אכן "שוברים" את הוטו הנשיאותי, אבל אין שום סיכוי ריאלי להשיג את ה- 2/3 האלה. בתיאורה 2/3 גם יכולים להדיח את הנשיא. זה שייך לעולם הפנטזיה. זה לא קרה אפילו פעם אחת בתקופת אובאמה.
נערך לאחרונה על ידי roy1000 בתאריך 04 מרץ 2015, 14:10, נערך פעם אחת בסך הכל.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 14:05

felix_r כתב:
roy1000 כתב:
felix_r כתב:

והלחץ כבר התחיל

אני אמרתי את העובדות. אם אתה רוצה לראות מישהו, שלא רואה את העובדות ממטר, תסתכל במראה. אפילו לוגיקה פשוטה אתה לא מסוגל לקלוט בגלל שהשינאה מעוורת אותך.

לא אמרת שום עובדה. אתה ממציא מה שבא לך ומה שאידלסון כותב לך. ארה"ב לא הציבה שום תנאים קשים יותר. המו"מ נמשך כרגיל והם מחכים לתשובה של איראן.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 04 מרץ 2015, 14:14

roy1000 כתב:
felix_r כתב:רוי, אתה כבר הוכחת לנו שלמרות שאתה חושב את עצמך מומחה לארה"ב, יש לך עוד הרבה דברים ללמוד.

לא ביטלתי שום דבר.
כן, 2/3 אכן "שוברים" את הוטו הנשיאותי, אבל אין שום סיכוי ריאלי להשיג את ה- 2/3 האלה. בתיאורה 2/3 גם יכולים להדיח את הנשיא. זה שייך לעולם הפנטזיה. זה לא קרה אפילו פעם אחת בתקופת אובאמה.

אני מצפה ממשך שתפסיק להתחמק ולפחות תהיה מספיק הגון כדי לעמוד מאחורי הדברים שאמרת! חזרת ואמרת שאין דבר כזה, וכל אחד שקרא את האשכול יכול להעיד על כך.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 04 מרץ 2015, 14:21

roy1000 כתב:

לא ביטלתי שום דבר.

זה אולי נדיר, אבל האפשרות קיימת.
אם אני לא טועה רק פעם אחת במהלך ההיסטוריה הדיחו נשיא.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 04 מרץ 2015, 14:26

roy1000 כתב:
felix_r כתב:

והלחץ כבר התחיל

ההיגיון שלך יכול להפיל מהכיסא אפילו ילד בן 10 ! :laugh1

בוא נראה.
אתה אומר שלא צריך להאמין לדברי "וושינגטון פוסט", כי זה עיתון רפובליקני (עיתון של האופוזיציה).
נהדר! ניקח את ההיגיון שלך, ונעביר אותו לישראל. מה נקבל?
בעצם אתה אמרת, שלא צריך להאמין לדברי "YNET", כי זה אתר של האופוזיציה!

אני יודע, שהתרגילים בלוגיקה קשים לך, אבל בבקשה בוא ונמשיך עוד קצת כי זה ממש כייף :D

אם אסור להאמין לעיתון רפובליקני, מה שנשאר לנו זה להאמין לעיתון דמוקרטי, עיתון של המפלגה השולטת.
נעביר את זה לישראל ונקבל, שאנחנו צריכים להאמין ל"ישראל היום", כי הוא העיתון של המפלגה השולטת!

:laugh3
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 14:41

felix_r כתב:אני מצפה ממשך שתפסיק להתחמק ולפחות תהיה מספיק הגון כדי לעמוד מאחורי הדברים שאמרת! חזרת ואמרת שאין דבר כזה, וכל אחד שקרא את האשכול יכול להעיד על כך.

לא נאמר לעולם. אמרתי שאין שום דבר ריאלי שהקונגרס יכול לעשות וזה בדיוק המצב.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 14:45

felix_r כתב:ההיגיון שלך יכול להפיל מהכיסא אפילו ילד בן 10 ! :laugh1

בוא נראה.
אתה אומר שלא צריך להאמין לדברי "וושינגטון פוסט", כי זה עיתון רפובליקני (עיתון של האופוזיציה).
נהדר! ניקח את ההיגיון שלך, ונעביר אותו לישראל. מה נקבל?
בעצם אתה אמרת, שלא צריך להאמין לדברי "YNET", כי זה אתר של האופוזיציה!

אני יודע, שהתרגילים בלוגיקה קשים לך, אבל בבקשה בוא ונמשיך עוד קצת כי זה ממש כייף :D

אם אסור להאמין לעיתון רפובליקני, מה שנשאר לנו זה להאמין לעיתון דמוקרטי, עיתון של המפלגה השולטת.
נעביר את זה לישראל ונקבל, שאנחנו צריכים להאמין ל"ישראל היום", כי הוא העיתון של המפלגה השולטת!

:laugh3

פליקס, אין לי כוונה להתווכח עם טיפשים. תאמין למי שאתה רוצה. הכתבה הזו לא מפעילה שום לחץ על הנשיא. הדרך להפעיל לחץ על הנשיא היא באמצעות הצירים הדמוקרטיים וביבי עשה את הדבר ההפוך.
לא תהיה שום עקיפה של הוטו בקונגרס, ולא תעבור שום חקיקה בנושא איראן. הכל הצגה אחת גדולה. המו"מ יימשך כרגיל. כל ההצגה הזו נועדה בשבילך ואתה אוכל את זה. אני מאמין שרוב עם ישראל לא כזה טיפש. נראה בסקר הקרוב אם הליכוד עולה במנדטים.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 14:47

שמואל1 כתב:זה אולי נדיר, אבל האפשרות קיימת.
אם אני לא טועה רק פעם אחת במהלך ההיסטוריה הדיחו נשיא.

האפשרות היא לא ריאלית, למזלנו. אם אכן זו הייתה אפשרות ריאלית, התגובה של אובאמה הייתה הרבה יותר קשה.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־22 אורחים