המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת'רד פוליטיקה

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד פוליטיקה

הודעהעל ידי rc4991 » 14 מרץ 2014, 14:14

קרי פשוט אנטישמי מסריח שמנסה להשגיע להסכם שלום כדי למנף את סיכוייו להגיע לבית הלבן
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 14 מרץ 2014, 14:20

לי באמת מפריע שמתעסקים ומשקיעים כ"כ הרבה מאמץ במשהו שהסיכוי שלו לקרות הוא נמוך מאוד, אבל גרוע יותר זה שגם אם יקרה, לא ישפיע באופן ישיר
כמעט על שום דבר.

ישראל היא היחידה שמוותרת כל הזמן. על שטחים, על אסירים, על הסדרי ביטחון וכו', ואם היא עדיין לא ויתרה, אז היא בעצם נדרשת לוותר על ההכרה במדינה כיהודית,
על י-ם, על זכות השיבה (או יותר נכון על מניעתה) וכו'.
לא היה איכפת לי נניח לוותר פה על דונם, ושם על כמה שכונות במזרח י-ם, אבל הדברים חייבים להיות הדדיים.

ברגע שישראל תבוא ותגיד - לנו אין מה להרוויח מההסדר הזה במיוחד, ולכן אין לנו שום אינטרס להשקיע בזה זמן ומשאבים, אז אולי דברים יתחילו לזוז.
אני גם מאוד הייתי שמח אם ישראל היתה עושה משהו בנוגע לתשתיות. למשל, לתת לערבים תאריך מסויים שלאחריו היא תפסיק להעביר לשם חשמל ומים. שייבנו תשתיות,
ויתחילו לקיים את עצמם החולירות האלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 14 מרץ 2014, 14:40

jol9 כתב:לי באמת מפריע שמתעסקים ומשקיעים כ"כ הרבה מאמץ במשהו שהסיכוי שלו לקרות הוא נמוך מאוד, אבל גרוע יותר זה שגם אם יקרה, לא ישפיע באופן ישיר
כמעט על שום דבר.

ישראל היא היחידה שמוותרת כל הזמן. על שטחים, על אסירים, על הסדרי ביטחון וכו', ואם היא עדיין לא ויתרה, אז היא בעצם נדרשת לוותר על ההכרה במדינה כיהודית,
על י-ם, על זכות השיבה (או יותר נכון על מניעתה) וכו'.
לא היה איכפת לי נניח לוותר פה על דונם, ושם על כמה שכונות במזרח י-ם, אבל הדברים חייבים להיות הדדיים.

ברגע שישראל תבוא ותגיד - לנו אין מה להרוויח מההסדר הזה במיוחד, ולכן אין לנו שום אינטרס להשקיע בזה זמן ומשאבים, אז אולי דברים יתחילו לזוז.
אני גם מאוד הייתי שמח אם ישראל היתה עושה משהו בנוגע לתשתיות. למשל, לתת לערבים תאריך מסויים שלאחריו היא תפסיק להעביר לשם חשמל ומים. שייבנו תשתיות,
ויתחילו לקיים את עצמם החולירות האלה.

הדברים שיזוזו זה חרמות ומהלכים פוליטיים נגד ישראל
אני בטוח שאין אף ממשלה ימנית שרוצה באמת להגיע להסכם שלום והם עושים את זה רק כדי להרגיע את העולם
בנוגע לתשתיות אתה צודק לגמרי והגיע הזמן שהם ישלמו מכספם על הצרכים שלהם
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 19 מרץ 2014, 23:54

חמור מאוד אם זה נכון
http://news.walla.co.il/?w=/9/2730880
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 20 מרץ 2014, 00:53

rc4991 כתב:חמור מאוד אם זה נכון

באמת חמור. לדרוש מיליון שקל על כך שהעירו אותו בלילה, כי לא עשה את העבודה כמו שצריך, זה באמת חמור
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 22 מרץ 2014, 02:10

איזה קטע! המורה של פוטין חיה בישראל :D
יצא גבר, קנה לה דירה בתל-אביב :eek
כדאי לקרוא. הכתבה מוכיחה, שאין בן אדם רע בכל 100%

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4501370,00.html
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי rc4991 » 25 מרץ 2014, 16:22

http://news.walla.co.il/?w=/550/2732417
אם גם המצור מעזה יוסר זה יהיה טעות נוראית
לא מספיק שהתרפסנו בפניהם ושנשלם להם פיצויים?
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 מרץ 2014, 09:08

סוג של הרמה להנחתה לפליקס בעיקר אבל לא רק...

שמתי לב שבכל הכתבות הפוליטיות בידיעות אחרונות, מדברים על הטעות הגדולה של אולמרט בכך שייצא נגד שולה זקן.
לא מדברים חלילה על כמה נורא זה שהיה לנו ראש ממשלה מושחט שניהל את העניינים כמו במפיה, אלא עד כמה זה נורא שהוא נתפס...

בכלל, משום מה יש איזו מזימה להפוך את אולמרט לראש ממשלה מצויין ולאלטרנטיבה לנתניהו. באמת?? התקשורת באמת כ"כ מושחטת?
אם ראש ממשלה מוכן להחזיר את כל השטחים אז הוא אוטומטית ראש ממשלה טוב??
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 29 מרץ 2014, 19:43

http://news.walla.co.il/?w=/2686/2733443
בושה שאנחנו מוותרים על מחבלים בכזאת קלות
אוי ואבוי לנו אם הם יסכימו להצעה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין » 29 מרץ 2014, 19:50

felix_r כתב:

באמת חמור. לדרוש מיליון שקל על כך שהעירו אותו בלילה, כי לא עשה את העבודה כמו שצריך, זה באמת חמור

כל הנושא הזה רק ממחיש מאיפה בא לביבי כל חוסר הרגישות כלפיי האזרחים (בלי קשר אם התביעה תצלח או לא, אצל שרה מדובר בדפוס התנהגות חוזר ששומעים עליו כבר 20 שנה). כשאתה יישן עם בהמה באותה מיטה, בהכרח משהו ממנה ידבק בך.

ראש ממשלה כושל - לא כלכלה משגשגת, לא ביטחון ולא מנהיג. לראות שזהו האדם שעליו אומרים ''כי אין טובים ממנו נכון להיום'' וללעוס את האצבעות. "יהודון" מהזן הנחות ביותר.
התנין

הודעהעל ידי LIAV10 » 29 מרץ 2014, 20:25

התנין כתב:
felix_r כתב:

כל הנושא הזה רק ממחיש מאיפה בא לביבי כל חוסר הרגישות כלפיי האזרחים (בלי קשר אם התביעה תצלח או לא, אצל שרה מדובר בדפוס התנהגות חוזר ששומעים עליו כבר 20 שנה). כשאתה יישן עם בהמה באותה מיטה, בהכרח משהו ממנה ידבק בך.

ראש ממשלה כושל - לא כלכלה משגשגת, לא ביטחון ולא מנהיג. לראות שזהו האדם שעליו אומרים ''כי אין טובים ממנו נכון להיום'' וללעוס את האצבעות. "יהודון" מהזן הנחות ביותר.

ולמי אתה הצבעת? מי היית רוצה שיהיה ראש הממשלה?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי felix_r » 29 מרץ 2014, 20:41

התנין כתב:
felix_r כתב:

ממחיש? בגלל שאישתו לא נחמדה לכאורה? פשוט נהדר. :huh

המסקנות שלך גאוניות ממש.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 29 מרץ 2014, 20:44

התנין כתב:
felix_r כתב:

באמת? וואלה...
אם תבחן את ה-20 השנים האחרונות, תראה שהתקופות של ביבי, הן התקופות הכי שקטות מבחינה בטחונית שהיו.
יש חור גדול אחד בין השנים 1994 ל2002-3 כשכמעט ולא היו פיגועים - נכון, זה היה ב96-99 כשביבי היה בשלטון.

אולמרט הספיק בקדנציה של שנתיים וחצי לעשות שתי מלחמות (שאמנם השיגו שקט ארוך בצפון וקצר יותר בדרום), ואצל ביבי מאז 2009, רק מבצע אחד וגם הוא די קצר וללא
נפגעים כמעט.

הכלכלה לא משגשגת אף פעם. הכלכלה הישראלית היא קטנה מדי ותלוייה מדי מכדי להיות עצמאית ולהוביל לשגשוג כשבעולם אין. היא בסה"כ אחת הכלכלות הטובות בעולם היום.

גם בנושא של יוקר המחייה נכנסים במלוא הרצינות. בזמן שאולמרט הכניס את הידיים שלו לכיס האזרחים פעם אחר פעם, וגרם בעצם לעליות הגדולות ביותר במחייה, הממשלה הזאת והקודמת,
מנסה למזער נזקים, וזה לא קל.
אני תמיד אזכור מהלכים כמו זה של כחלון, שהוזיל לי אישית את הוצאות הסלולר בכמה מאות שקלים בחודש. זה כסף פרופר שנשאר בתוך הבית.

דווקא הטעות הגדולה של הממשלה הזאת היא להתנפץ על נושא הדיור לדעתי. צריך להבין שרוב האזרחים בארץ הם בעלי דירות, ורק המיעוט הם זוגות צעירים שרוצים לקנות.
לכן הורדה פתאומית של מחירים, תפגע ביותר אנשים, מאשר תעזור.
אני הייתי מנסה להוריד את העלויות דווקא בתחומים שבהם כולם שווים - מזון, תחבורה, שירותים, תקשורת וכו'. ושוב,בדיוק כמו שעשה כחלון. זה גם יותר מורגש וגם יותר קל
מאשר בדיור.

הדבר שאני כן מסכים איתך לגביו, זה בנושא המנהיגות. ביבי באמת לא תמיד מורגש כאיזה מישהו סמכותי וחריף. מצד שני, שרון שהיה סמכותי וחריף, אולי יותר מכל ראש ממשלה
אחר, עשה את ההתנתקות כי ככה התחשק לו. אז אני כבר לא יודע מה עדיף...

בכל אופן, ביבי הוא ראש ממשלה מצויין, ולא סתם הוא הולך לשרת בתפקיד יותר שנים מכל אחד אחר בהיסטוריה אולי אפילו מבן גוריון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 29 מרץ 2014, 21:27

jol9 כתב:
התנין כתב:
felix_r כתב:

באמת? וואלה...
אם תבחן את ה-20 השנים האחרונות, תראה שהתקופות של ביבי, הן התקופות הכי שקטות מבחינה בטחונית שהיו.
יש חור גדול אחד בין השנים 1994 ל2002-3 כשכמעט ולא היו פיגועים - נכון, זה היה ב96-99 כשביבי היה בשלטון.

אולמרט הספיק בקדנציה של שנתיים וחצי לעשות שתי מלחמות (שאמנם השיגו שקט ארוך בצפון וקצר יותר בדרום), ואצל ביבי מאז 2009, רק מבצע אחד וגם הוא די קצר וללא
נפגעים כמעט.

הכלכלה לא משגשגת אף פעם. הכלכלה הישראלית היא קטנה מדי ותלוייה מדי מכדי להיות עצמאית ולהוביל לשגשוג כשבעולם אין. היא בסה"כ אחת הכלכלות הטובות בעולם היום.

גם בנושא של יוקר המחייה נכנסים במלוא הרצינות. בזמן שאולמרט הכניס את הידיים שלו לכיס האזרחים פעם אחר פעם, וגרם בעצם לעליות הגדולות ביותר במחייה, הממשלה הזאת והקודמת,
מנסה למזער נזקים, וזה לא קל.
אני תמיד אזכור מהלכים כמו זה של כחלון, שהוזיל לי אישית את הוצאות הסלולר בכמה מאות שקלים בחודש. זה כסף פרופר שנשאר בתוך הבית.

דווקא הטעות הגדולה של הממשלה הזאת היא להתנפץ על נושא הדיור לדעתי. צריך להבין שרוב האזרחים בארץ הם בעלי דירות, ורק המיעוט הם זוגות צעירים שרוצים לקנות.
לכן הורדה פתאומית של מחירים, תפגע ביותר אנשים, מאשר תעזור.
אני הייתי מנסה להוריד את העלויות דווקא בתחומים שבהם כולם שווים - מזון, תחבורה, שירותים, תקשורת וכו'. ושוב,בדיוק כמו שעשה כחלון. זה גם יותר מורגש וגם יותר קל
מאשר בדיור.

הדבר שאני כן מסכים איתך לגביו, זה בנושא המנהיגות. ביבי באמת לא תמיד מורגש כאיזה מישהו סמכותי וחריף. מצד שני, שרון שהיה סמכותי וחריף, אולי יותר מכל ראש ממשלה
אחר, עשה את ההתנתקות כי ככה התחשק לו. אז אני כבר לא יודע מה עדיף...

בכל אופן, ביבי הוא ראש ממשלה מצויין, ולא סתם הוא הולך לשרת בתפקיד יותר שנים מכל אחד אחר בהיסטוריה אולי אפילו מבן גוריון.

מסכים עם הכל חוץ מנושא הדיור
לא הגיוני שבן אדם ישתעבד רוב החיים שלו בשביל דירה ממוצעת-יש מקום להוריד גם ביוקר המחיה וגם ביוקר הדיור
אגב,אני מאמין שיוקר המחיה ירד קצת בזכות המעבר לגז שיחסוך עלויות חשמל,לפחות כך אני מקווה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 29 מרץ 2014, 23:03

כשמדברים על יוקר הדירות שוכחים דבר אחד: כשקונים, כולם רוצים לקנות בזול, אבל כשמוכרים, כולם מנסים למכור ביוקר. אנשים שמוכרים דירה ביוקר, הם בדיוק אותם הישראלים שרוצים לקנות בזול. אני עוד לא שמעתי על אף ישראלי, שמכר את הדירה שלו במחיר נמוך יותר בגלל שהוא נגד יוקר הדיור. זה קל מאוד לאשים את הממשלה בכל הבעיות, אבל אין ספק שגם האזרחים אשמים במחירי השוק.

כמובן שאני לא שוכח, שהבעיה העיקרית היא אצל אותם האנשים שמנסים לקנות את הדירה הראשונה שלהם. פה באמת הממשלה יכולה לעזור, אבל זה לא כל כך פשוט.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי התנין » 30 מרץ 2014, 00:00

אני חושב שגם בביטחון למרות כל הדיבורים על ''ביבי חזק בביטחון'' הם מאוד מוגזמים ומנותקים מהמציאות. בסופו של דבר מאז מבצע חומת מגן כמות הפיגועים ירדה כאן פלאים ובאשר להפגזות על הדרום, בסופו של דבר מי שגרם להפסקת הירי הוא אולמרט, עם כל שנאתי אליו, עם מבצע עופרת יצוקה. ביבי רק ''שמר'' על המצב כפי שהוא, בערך. בעצם, לא באמת ניתן להגיד שהוא שמר, אלא יותר ניתן לייחס את המצב לעובדה שהחמאס קצת חושש מלהיכנס לעימות עם ישראל לאחר מבצע עופרת יצוקה.
תוסיפו לכך את הרפיסות המעוררת חלחלה שלו ב"מו"מ'' עם אבו מאזן, שעל כל גחמה שלו הביבי מורה על עוד פעימת שחרור אסירים עם דם על הידיים ובמקביל, בטיפשות מדהימה, מודיע על האצת הבנייה בהתנחלויות. למעשה הוא הולך צעד אחד קדימה לקראת אבו מאזן, ושניה אחריי לוקח שני צעדים אחורה עם האצת הבנייה. ואני שואל, מדוע לשחרר מלכתחילה רוצחים עם דם על הידיים, אם ברור שבנסיבות הללו הדבר נעשה לשווא? ובנוסף, העובדה שלהאצת הבנייה מתווסף שחרור המחבלים, לא באמת נותנת לישראל נקודות זכות בעולם. אלו פשוט פעולות לא ברורות שמראות עד כמה מדובר בראש ממשלה חלש, לא מנהיג בשום צורה, מתפרס ואפס באופן כללי.
תוסיפו לאלה את עסקת שליט המפוקפקת (אחת העסקות הנוראיות בתולדות המדינה לדעתי), שחשפה את פרצופו הפחדני של הביבי ברבים, בצורה שאינה משתמעת לשני פנים.

לגביי החיים בתוך המדינה - יוקר המחייה רק הולך ועולה, ביבי מתרפס בפניי בעלי ההון כהרגלו וכמובן שלא מסוגל להתמודד עם התנהלותם של עובדי ציבור (נמלים, חברת החשמל) שרק ממשיכים לסחוט אותו.

מנהיג גדול. העובדה שהוא ראש ממשלה כבר פעם שניה ברציפות היא תעודת עניות לפוליטיקה הישראלית שלא מצליחה להצמיח אדם ראוי לתפקיד כבר 20 שנה. עם זאת, הבעיה היא גם בבוחרים שממשיכים לבחור בביבי מתוך הנחה ש''הוא הטוב ביותר מבין הקיימים'', למרות שהוא ראש ממשלה מחורבן. יכול להיות שמפספסים אנשים ראויים יותר רק בשל הקיבעון הזה.
התנין

הודעהעל ידי התנין » 30 מרץ 2014, 00:03

felix_r כתב:כשמדברים על יוקר הדירות שוכחים דבר אחד: כשקונים, כולם רוצים לקנות בזול, אבל כשמוכרים, כולם מנסים למכור ביוקר. אנשים שמוכרים דירה ביוקר, הם בדיוק אותם הישראלים שרוצים לקנות בזול. אני עוד לא שמעתי על אף ישראלי, שמכר את הדירה שלו במחיר נמוך יותר בגלל שהוא נגד יוקר הדיור. זה קל מאוד לאשים את הממשלה בכל הבעיות, אבל אין ספק שגם האזרחים אשמים במחירי השוק.

כמובן שאני לא שוכח, שהבעיה העיקרית היא אצל אותם האנשים שמנסים לקנות את הדירה הראשונה שלהם. פה באמת הממשלה יכולה לעזור, אבל זה לא כל כך פשוט.

הבעיה היא שהממשלה לא מפשירה מספיק קרקעות לבנייה, דבר שגורם לעלייה בביקוש כאשר ההיצע עולה בקצב איטי יותר.
התנין

הודעהעל ידי LIAV10 » 30 מרץ 2014, 00:03

עדיין לא ענית למי הצבעת ומי אתה אוצה שיהיה הראש ממשלה.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי חנו'ש » 30 מרץ 2014, 00:44

התנין כתב:מנהיג גדול. העובדה שהוא ראש ממשלה כבר פעם שניה ברציפות היא תעודת עניות לפוליטיקה הישראלית שלא מצליחה להצמיח אדם ראוי לתפקיד כבר 20 שנה. עם זאת, הבעיה היא גם בבוחרים שממשיכים לבחור בביבי מתוך הנחה ש''הוא הטוב ביותר מבין הקיימים'', למרות שהוא ראש ממשלה מחורבן. יכול להיות שמפספסים אנשים ראויים יותר רק בשל הקיבעון הזה.

תראה, אני ממש לא ממצביעיו וממש לא מאוהביו, אבל באמת שלא עולה לי לראש אף אחד שיכול להחליף אותו בתפקיד.
אני מסכימה שזה עצוב ושזו תעודת עניות, אבל זו גם המציאות.
כרגע ביבי הוא באמת "הטוב ביותר מבין הקיימים"
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Roni1 » 30 מרץ 2014, 01:25

התנין כתב:באשר להפגזות על הדרום, בסופו של דבר מי שגרם להפסקת הירי הוא אולמרט, עם כל שנאתי אליו, עם מבצע עופרת יצוקה. ביבי רק ''שמר'' על המצב כפי שהוא, בערך. בעצם, לא באמת ניתן להגיד שהוא שמר, אלא יותר ניתן לייחס את המצב לעובדה שהחמאס קצת חושש מלהיכנס לעימות עם ישראל לאחר מבצע עופרת יצוקה

השטות הזו שרשמת גרמה לי ללכת לחפש טור של קלמן ליבסקינד מלפני למעלה משנה על גנבת הדעת של אולמרט וחבריו העיתונאים לגבי ה״שקט״ שהשיג מבצע עופרת יצוקה

ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, עשה בסוף השבוע שעבר סיבוב בכל ערוצי הטלביזיה. יהיר כתמיד הוא תיאר את הקדנציה הנפלאה שלו מול כל הרע שבא אחריו. ביום ראשון הוא הגיע גם לאולפן הטלביזיה של 'וואלה' ופגש שם את ינון מגל.
מגל, וזה ניכר כבר מהרגע הראשון, לא התכוון לתת לאולמרט לעשות מה שהוא רגיל לעשות במעמדים כאלה ולפזר לחלל האוויר נתונים בלי להכריח אותו לעמוד מאחריהם. כשאולמרט החל לשבח את עצמו על השקט שהשיג מבצע "עופרת יצוקה" בניהולו, קטע אותו מגל. "אבל הירי נמשך". אולמרט התעקש. "סליחה, שנתיים הוא לא נמשך". מגל לא ויתר. "אבל הירי נמשך", העיר שוב. אולמרט החל לצאת משלוותו. "לא אדוני. תבדוק, תבדוק". מגל, כך נראה, כבר בדק. "ודאי שהיה", אמר. אולמרט לא התכוון לוותר. "אחרי עופרת יצוקה שנתיים ורבע שהחמאס לא ירה אפילו פעם אחת". "אדוני, ירה", השיב מגל בפעם הרביעית, "שנתיים ורבע לא היה ירי? ודאי שהיה". אולמרט איבד את סבלנותו. "אתה רוצה לשאול אותי או שאתה רוצה גם להשיב? מותר לגלות סבלנות גם אם שומעים תשובה שהיא לא מוצאת חן בעיניך", נזף ובמקביל החל מבצע נסיגה קלה לאחור. "תבדוק ותראה, היו טפטופים זעירים עד אפריל 2011. עד אז כמעט ולא היה ירי...טפטופים קלילים...באת לשאול אותי או להתווכח איתי", המשיך אחר כך ותקף. "יש לי רושם שאתה מערבב בין תפקידך העיתונאי לבין דעותיך האישיות".
ועכשיו לעובדות. לא שנתיים ורבע של שקט היו בעוטף עזה ואפילו לא חודש. בפברואר 2009, עוד בטרם מלא חודש למבצע, שוגרו לעבר ישראל 88 פצמ"רים וקסאמים. בשנתיים ורבע שבהן זכר אולמרט שקט, ואם לא שקט מוחלט אז אולי כמה "טפטופים זעירים" שוגרו מרצועת עזה 890 קסאמים ופצמ"רים, וזה אחרי הנחת סף עונה, שכן באפריל 2011 לבדו נורו לפי נתוני השב"כ עוד 134. גם הרוגים ופצועים היו בתקופה הזו שבה בזיכרונו של ראש הממשלה לשעבר היה שקט בגזרה הדרומית הרחוקה כל כך.
מעבר לעובדה שחייבים להודות שה"טפטופים הזעירים" של אולמרט מתכתבים מצוין עם ה"חפצים המעופפים" של וייסגלס, וה"לא היו קסאמים" מזכיר מאד את ה"לא היו מעטפות כסף",יכולים להיות רק שני הסברים לאמירות המופרכות הללו של אהוד אולמרט.
האחד, שהוא משקר ביודעין משום שהניסיון לימד אותו שבראיונות מהסוג הזה מראיינים לא נוטים להפסיק אותו כשהוא לא מתחבר לעובדות. השני, ש- 890 פצצות וטילים נפלו על תושבי הדרום (ממוצע של יותר משיגור אחד ליום), שגרת חייהם שובשה, ילדיהם הרטיבו מפחד בלילות, היו גם מי ששילמו בחייהם ובגופם, ומי שכיהן כראש הממשלה שלהם פשוט לא זוכר את זה. איזה אפשרות עדיפה? באמת שאני לא יודע.

עכשיו אתה יכול להמשיך לשנוא את המושחת גם בלי להסתייג ולפרגן לו.
Roni1

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־120 אורחים