המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ת'רד הקונספירציות ותופעות בלתי מוסברות

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד הקונספירציות ותופעות בלתי מוסברות

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אפריל 2016, 14:11

זה המניע מבחינתם אבל. בגלל זה גם דיברו על הריב שלו עם אחיו ברוסיה. הכל בשביל להראות שהוא חמום מוח. זה כמובן לא מחזיק מים.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אפריל 2016, 14:12

ואני חושב שלעולם לא נדע את האמת. למרות הלחץ הציבורי הכבד לפתיחת התיק מחדש.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 02 אפריל 2016, 14:18

MTA2311 כתב:בארצות הברית הוא לא היה מורשע כי אין אף ראיה פורנזית שקושרת אותו לזירה. אצלנו זה קצת שונה, ונותנים יותר דגש על הודאה. השופט דנציגר דיבר על זה בפסק הדין.

גם מניע תפרו לו. הילדים הציקו לו כל הזמן, ותאיר קיללה אותו ביום הרצח וזה הוציא אותו מדעתו.

עובדתית הם קברו ראיות. איפה בדיקת הדנא לשיערות ולנעליים? למה לא לקחו דנא מהכיתה של תאיר?

קיצר, כסתח.

מומחה גדול מצא התאמה מוחלטת של טביעת הנעל שלו על המכנסיים שלה רק שאתה כמו עוד הרבה מעדיף ללכת על הגירסה של מומחה מארה'ב שקבע ( בצורה מוזרה ) שזו בכלל לא טביעת נעל כשלפי מה שהראו כל ילד יכול לראות שכן מדובר בסימן של נעל , אז להגיד שאין שום ממצא זה ממש לא מדויק , הוא שיחזר התוודא בפני מדובב הסביר מה בדיוק קרה ואיך ואפילו זכר שהראש שלה נפל בין הקיר והאסלה בצד שמאל אבל מי שמאמין באופן מובנה שזה לא הוא שום דבר לא ישכנע אותו , העובדה שאמא שלה מלכתחילה חשבה שזה לא הוא רק מוסיפה לתאוריית הקונפירציה .

איפה נעלמו המכנסיים שלו ? למה באותו זמן שזה קרה לפי השערה פגשה בו היועצת או מי שהיא לא תהיה והוא נראה מבוהל והתנהג מוזר ? למה הוא מספר על עצמו שכשהוא מאבד את זה הוא יכול לעשות כל דבר כמו כמעט להרוג ממכות את אחיו ומה עם כל מה שמצאו במחשב שלו והעובדה שהוא התעניין באיך להרוג עם סכין ?

אבל עזוב איזה נערה או חברה רצחה אותה יש הרבה ממצאים שמוכיחים את זה ...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אפריל 2016, 14:24

לא.
מומחית של התביעה החליטה שזאת. הנעל שלו. ההגנה הביאה עדות של המומחה מספר 1 בעולם לתחום הזה, שקבע שלא רק שזאת לא הנעל שלו, זאת לא נעל בכלל. מבין מה אני אומר? לא בארץ, המומחה מספר 1 בעולם. הוא כתב את הספר שמשמש את כל המומחים בעולם לתחום, כולל את המומחית של התביעה. השופט פסל את העדות שלו כמובן.

ראית את ההודאות והשחזורים שלו? גם אתה היית מודה. השחזור שלו גם היה מונפץ לחלוטין.

צר לי. במאה ה21 אי אפשר להאשים אדם ברצח בלי ראיות פורנזיות. בארצות הברית כבר קלטו את זה, וזיכו עשרות אנשים על סמך בדיקות דנא חוזרות. תמשיך אבל לאכול את כל מה שהמדינה מאכילה אותך בו. מצביע ביבי קלאסי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אפריל 2016, 14:30

חוץ מזה, שלא אמרתי שאלה חברות שלה. אמרתי שזה כיוון שצריך היה לבדוק, ולא בדקו. ככה זה כשתופרים תיק.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 02 אפריל 2016, 14:32

MTA2311 כתב:לא.
מומחית של התביעה החליטה שזאת. הנעל שלו. ההגנה הביאה עדות של המומחה מספר 1 בעולם לתחום הזה, שקבע שלא רק שזאת לא הנעל שלו, זאת לא נעל בכלל. מבין מה אני אומר? לא בארץ, המומחה מספר 1 בעולם. הוא כתב את הספר שמשמש את כל המומחים בעולם לתחום, כולל את המומחית של התביעה. השופט פסל את העדות שלו כמובן.

ראית את ההודאות והשחזורים שלו? גם אתה היית מודה. השחזור שלו גם היה מונפץ לחלוטין.

צר לי. במאה ה21 אי אפשר להאשים אדם ברצח בלי ראיות פורנזיות. בארצות הברית כבר קלטו את זה, וזיכו עשרות אנשים על סמך בדיקות דנא חוזרות. תמשיך אבל לאכול את כל מה שהמדינה מאכילה אותך בו. מצביע ביבי קלאסי.

מה קשור מצביע ביבי קלאסי אתה לא מסוגל לנהל וויכוח בלי לרדת נמוך אה ? יא מתנשא טיפוסי אלים מקלדת שכמותך .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אפריל 2016, 14:36

"מה שכל ילד יכול לראות"
זה לא מתנשא?

איפה ראית אלימות רק אללה יודע.

את תחושות הקיפוח שלך תשמור למישהו אחר. רוצה לנהל דיון לעניין, בכבוד, אבל אל תשפוך פה את הבולשיט המתמסכן הקבוע שלך.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 02 אפריל 2016, 14:44

אני גם לא הבנתי מה הקשר לביבי עכשיו?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אפריל 2016, 14:46

כל מה שהמדינה טוענת אומרים אמן, כל מי שמעז לערער הוא קונספירטור.

ביבי קלאסי, באמת שאין יותר ברור מזה. בכל מקרה, זה היה משפט אחד. אם עונים רק עליו, כנראה שאין יותר מדי מה להגיב לעניין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 אפריל 2016, 14:49

מקאדו, אני זורם איתך, הוא רצח, זו הנעל שלו שהשאירה סימן על הג׳ינס, מאיפה לעזאזל הגיעו שאר סימני הנעלים (מידה 37), לאיפה נעלמו סימני הנעליים שלו (בחור גדול, בטח 45+) בנתיב הבריחה?
היא קיללה אותו והוא רצח אותה בלי תכנון מוקדם, אז מאיפה הבגדים להחלפה, הוא מסתובב עם בגדים עליו בכל רגע? הרי היועצת ראתה אותו לכאורה מבוהל אבל נקי מדם.
מאיפה השיערות הארוכות (שלא שייכות לה) בכפות ידייה?

הבודה התחילה שלא לקחו דגימות שיער מכל ילדה מהכיתה שלה.
זה רצח מתוכנן ללא ספק, לא יודע אם ילדה מהשכבה או פסיכופטית שאוהבת דם, אבל בסופו של דבר האדם הלא נכון בכלא.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 02 אפריל 2016, 14:52

MTA2311 כתב:כל מה שהמדינה טוענת אומרים אמן, כל מי שמעז לערער הוא קונספירטור.

ביבי קלאסי, באמת שאין יותר ברור מזה. בכל מקרה, זה היה משפט אחד. אם עונים רק עליו, כנראה שאין יותר מדי מה להגיב לעניין.

לא, זה בסדר להתווכח, אבל אתה יודע שלביבי הצביעו רבע מהבוחרים. אני מניח שאי אפשר למצוא מכנה משותף אחד לכולם...

בכל מקרה, אם נחזור רגע לנושא, אז לכל הפחות אפשר להסכים שאין כאן מקרה ברור והרשעה קלה ונקיה.
זה משהו שכולם יכולים להסכים עליו.

ההודעה, הדיבוב ועוד יותר השחזור, הם לגמרי לגמרי רפים. הוכחות פורנזיות אין. דנא אין (וזה ממצא חזק מאוד מבחינתי,
כי אפילו אם הוא זרק את הבגדים באופן כזה או אחר, ולא ברור איך אפשר היה להסתיר את הבגדים האלה לאור כל הדם שהיה
שם, איך יכול להיות שלא מצאו חתיכת דנא כלשהי - שערה, עור מתחת לציפורניים של תאיר, משהו...).

אפילו זה שבדיון בעליון זה יוצא 2-1 זה מספיק בשביל להבין את זה...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אפריל 2016, 15:00

בשורב התחתונה, לא יכול להיות שהרוצח לא השאיר אף ראיה פורנזית בזירת רצח מאולתרת (לפי התביעה), ושהיא גם כל כך קטנה.

דנציגר (דעת המיעוט בתיק), היה גם ראש ההרכב. לדעתי זה מספיק בשביל זיכוי עקב ספק סביר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 02 אפריל 2016, 15:07

MTA2311 כתב:"מה שכל ילד יכול לראות"
זה לא מתנשא?

איפה ראית אלימות רק אללה יודע.

את תחושות הקיפוח שלך תשמור למישהו אחר. רוצה לנהל דיון לעניין, בכבוד, אבל אל תשפוך פה את הבולשיט המתמסכן הקבוע שלך.

אפילו את החברה הכי טובה שלך הצלחת לעצבן , כי אתה פשוט גס ומתנשא כל מי שייעצבן את כבודו יחטוף .

אין לי שום רגשות קיפוח ואתה אל תשפוך את הבולשיט המתנשא שלך כל פעם שמישהו כותב משהו שלא מוצא חן בענייך זה לא הפורום של כבודו .

מצחיק שאתה עוד מטיף לי על לנהל וויכוח לעניין ובכבוד שזה הדבר האחרון שאפשר להגיד עלייך .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אפריל 2016, 15:37

כמה רפש יוצא ממך בגלל רפרנס קטן לביבי.
אתה טוען שאני מתנשא, אבל ההודעות שלך לא פחות מתנשאות.

איך אתה לא מתבייש לדבר על גסות? ראית איך אתה מדבר פה בגלל שבסך הכל הזכרתי את השם של ביבי? אתה לא מתבייש?

אתה אדם הזוי לחלוטין. כל מי שמתנסח פה ברמה שהיא קצת מעל בית ספר יסודי, הוא מתנשא עבורך. פשוט הזוי.

לקרוא לי קונספירטור זה סבבה, ולהגיד ש"כל ילד היה מבין ש... " זה סבבה. אבל אני גס ומתנשא.

שחרר גבר. שחרר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 02 אפריל 2016, 15:48

אולי נחזור לדיון? באמת חבל על מילה אחת ללכת לכיוונים האלה...

מקאדו, הועלו כאן כמה טענות רציניות וענייניות לחלוטין, והרבה יותר מעניין לדון בהם לדעתי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 אפריל 2016, 16:07

אחרי שראיתי את כל הסידרה אני יכולה להגיד שאין לי מושג מי עשה את זה

מה שאני כן יכולה להגיד זה שהם ערכו את הסידרה בצורה מטורפת ואני לא אומרת את זה בטון של ''נו זה ערוך, ברור שלא יחשבו שזדורוב אשם''
התכוונתי שהם הראו בפרק הראשון את כל הקייס של התביעה, את ההודאה של זדורוב, את שינוי הגירסאות שלו ברגע שאמרו לו שמצאו דם, את המזג החם שלו, ואז בפרק השני הם הרסו את הכל והראו קטעים עם המדובב שהוא מראה לו בדיוק מה להגיד ולמה כדאי לו להגיד את זה, את המניפולציות של השוטרים עליו, את ההדרכה שהוא עבר, את ה''מומחים'' שהביאו לשם, את זה שעד היום לא הביאו הסברים לראיות שנמצאו בתא או שבכלל לא בדקו את הראיות האלה, את זה שאני יודעת יותר מילים בלדינו ממה שהוא יודע בעברית

אני לא יכולה להגיד מי עשה את זה, אני יכולה להגיד שאין בי אפילו 1% שחושב שזדורוב עשה את זה

אני גם לא ממהרת להאמין לכל תאוריה שהעלו שם
הצוות ההוא שטוען ש-11 ילדים נכנסו לשירותים וכולם ידעו מה הולך שם או מה הולך לקרות? לא אמין בעיניי
צריך להיות פסיכופת בשביל לשמור את זה בבטן במשך עשור ואני לא מאמינה שיש שם 11 ילדים פסיכופתים, מישהו היה נשבר

א.ק.? ילדה או שתיים? אני יכולה להאמין לזה אבל אני גם לא חורצת גורלות ומצטרפת לקבוצה בפייסבוק, אבל מצד שני אני לא יכולה להאמין להרשעה של זדורוב
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אפריל 2016, 16:13

Holiday_Armadillo כתב:אחרי שראיתי את כל הסידרה אני יכולה להגיד שאין לי מושג מי עשה את זה

מה שאני כן יכולה להגיד זה שהם ערכו את הסידרה בצורה מטורפת ואני לא אומרת את זה בטון של ''נו זה ערוך, ברור שלא יחשבו שזדורוב אשם''
התכוונתי שהם הראו בפרק הראשון את כל הקייס של התביעה, את ההודאה של זדורוב, את שינוי הגירסאות שלו ברגע שאמרו לו שמצאו דם, את המזג החם שלו, ואז בפרק השני הם הרסו את הכל והראו קטעים עם המדובב שהוא מראה לו בדיוק מה להגיד ולמה כדאי לו להגיד את זה, את המניפולציות של השוטרים עליו, את ההדרכה שהוא עבר, את ה''מומחים'' שהביאו לשם, את זה שעד היום לא הביאו הסברים לראיות שנמצאו בתא או שבכלל לא בדקו את הראיות האלה, את זה שאני יודעת יותר מילים בלדינו ממה שהוא יודע בעברית

אני לא יכולה להגיד מי עשה את זה, אני יכולה להגיד שאין בי אפילו 1% שחושב שזדורוב עשה את זה

אני גם לא ממהרת להאמין לכל תאוריה שהעלו שם
הצוות ההוא שטוען ש-11 ילדים נכנסו לשירותים וכולם ידעו מה הולך שם או מה הולך לקרות? לא אמין בעיניי
צריך להיות פסיכופת בשביל לשמור את זה בבטן במשך עשור ואני לא מאמינה שיש שם 11 ילדים פסיכופתים, מישהו היה נשבר

א.ק.? ילדה או שתיים? אני יכולה להאמין לזה אבל אני גם לא חורצת גורלות ומצטרפת לקבוצה בפייסבוק, אבל מצד שני אני לא יכולה להאמין להרשעה של זדורוב

בדיוק.
כל מה שאני מבקש זה שיפתחו את התיק, ויבדקו הפעם את הראיות הפורנזיות כמו שצריך.
לא אומר שאלה החברות, ובטח שלא אומר שזאת א.ק.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 אפריל 2016, 16:17

אני לא יודעת אם זה לא מאוחר מדי בשביל זה אור
אמרו שהם השאירו בזירה מעל ל-100 ראיות
אין לי מושג אם השערות שהיו שם עדיין נמצאות אצלם ומתוייקות באיזשהו מקום או לא
טביעות הנעליים בטח שלא אצלם יותר

בסופו של יום הכל מתחיל ונגמר במה שאמר חוקר המז''פ לשעבר
כשהוא עבד במז''פ, אם הוא הגיש 10,000 חוות דעת, אולי שתיים לא התקבלו
עכשיו כשהוא עושה את אותה העבודה בשביל חברה פרטית, אם הוא הגיש 10,000 חוות דעת, אולי 2 התקבלו

אם המשטרה והפרקליטות לא ישנו את דעתם על זדורוב, אפילו סנה בוער לא יהפוך את החלטת השופטים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 02 אפריל 2016, 16:18

חברים, בואו תעשו סדר שניה.
על איזו סדרה מדובר, ואיפה אפשר לראות אותה?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 אפריל 2016, 16:21

jol9 כתב:חברים, בואו תעשו סדר שניה.
על איזו סדרה מדובר, ואיפה אפשר לראות אותה?

''צל של אמת'' ואור נתן קישור לצפייה ישירה בת'רד של הדברים הקטנים
זה 4 פרקים לא ארוכים מדי, אתה עובר את הכל בסשן אחד
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־20 אורחים