המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

עין לציון הומיה ?

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

עין לציון הומיה ?

הודעהעל ידי michael » 25 מאי 2011, 19:35

Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

Re: עין לציון הומיה ?

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 25 מאי 2011, 23:57

michael כתב:טוב , זה קורה :laugh2

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4074072,00.html

אני לא יודע מה יותר מביך; הפשלה בשירת ההמנון או העבודה שנותנים לנרקומן מורשע בפלילים לשיר אותו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי מכביסט24 » 26 מאי 2011, 08:46

אין אירוע ספורטיבי בישראל שלא נגמר בפאדיחה, את זה כבר למדנו מזמן לצערי..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי אורי » 27 מאי 2011, 15:44

חביב אורנג'ד כתב:

אני לא יודע מה יותר מביך; הפשלה בשירת ההמנון או העבודה שנותנים לנרקומן מורשע בפלילים לשיר אותו.

נרקומן נרקומן, אבל זמר ענק שמספק שירים מדהימים כבר 30 שנה.
לא יזיק לך להוריד קצת את האף.

:worship ישי לוי :worship
אורי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 מאי 2011, 00:18

אורי כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

נרקומן נרקומן, אבל זמר ענק שמספק שירים מדהימים כבר 30 שנה.
לא יזיק לך להוריד קצת את האף.

:worship ישי לוי :worship

האמת שלא רק נרקומן, אלא גם איש אלים.
כידוע, ישי לוי (בטוח ששם המשפחה זה לא פרץ?) ריצה עונש מאסר בפועל על הכאת אישתו.

אני לא בא להעביר כאן ביקורת על סיגנונו המוסיקלי, על אף שאני מוצא אותו מזעזע (מה לעשות, כל השנים שהשקעתי בלמידת מוסיקה ונגינה לא עזרו לי לפתח אוזן מוסיקלית מספיק בכדי שאוכל להנות מאמן כמו ישי לוי), אבל אני חושב שזאת פשוט בושה שבאירוע ממלכתי עבריין יקבל במה ועוד ישיר את ההמנון הלאומי.
אני גם תוהה לאן נעלמו ארגוני הנשים וזכויות האדם.
מצד שני, במדינה פרימטיבית כמו שלנו, דברים כאלו בכלל לא מפתיעים.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי אורי » 28 מאי 2011, 00:55

כמות כזו של התנשאות הרבה זמן לא שמעתי. אז אנסה לענות לך בכמה סעיפים שאולי יחלחלו מעט לראשך וליתר האנשים שמתענגים על הפלוצים של עצמם:
1.אף אחד לא מעוניין לשמוע את דעתך הלא חשובה בעיניין סגנונו של ישי לוי, שאמנים רבים מכל הז'אנרים מסכימים כי מדובר באחד הזמרים הענקיים שקמו פה.
2. על ההערה ''בטוח ששם המשפחה לא פרץ?'', סביר להניח שהייתי מעיף לך סטירה במציאות, חתיכת ילדון ממורמר, אבל אני לא מתעסק באיומי אינטרנט בד''כ.
3. אמנים וזמרים בפרט מודדים לפי הכישרון שלהם נטו. ישי לוי, תרצה או לא(ובעצם מי בכלל מעוניין לדעת מה אתה חושב!?), הוא נכס צאן ברזל במוזיקה הישראלית כבר 30 שנה, יש לו קהל עצום והוא בהחלט ראוי להופיע בכל מעמד.
4. גם אדם שנפל לסמים שפגעו בו ושיבשו את כושר חשיבתו, ראוי להזדמנות נוספת ולפתיחת דף חדש בחייו.
אורי

הודעהעל ידי מקאדו » 28 מאי 2011, 02:47

[quoteכידוע, ישי לוי (בטוח ששם המשפחה זה לא פרץ?) ][/quote]

מה הקשר תסביר לי ומה אתה מנסה להגיד פה ? הערה מיתנשאת על גבול הגזענית ...

ישי לוי זמר עם קול חנון ונהדר , גם אני לא הייתי נותן לזמר נרקומן לשיר את התקווה דוקא אבל על איכויות השירה שלו לא תצליח לערער גם עם טונות של היתנשאות ותיסכול .

אני לא מתכוון לענות או להיווכח יותר זה לא קשור לפה וייש לי נסיון מר עם זה , שתהיה בריא אורנז'דה.
מקאדו

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 מאי 2011, 11:27

אורי כתב:
2. על ההערה ''בטוח ששם המשפחה לא פרץ?'', סביר להניח שהייתי מעיף לך סטירה במציאות, חתיכת ילדון ממורמר, אבל אני לא מתעסק באיומי אינטרנט בד''כ.

4. גם אדם שנפל לסמים שפגעו בו ושיבשו את כושר חשיבתו, ראוי להזדמנות נוספת ולפתיחת דף חדש בחייו.

אילו בדיוק הדברים שמצערים אותי. מצד אחד הצפת אלימות ואיום מצד שני, מגננה על עבריין.
כנראה שהאמירה שלי (שנאמרה ברוח מליצית) לא היתה במקום, אבל אני לא מבין מדוע צריכים לקחת כל דבר שנאמר על נרקומן אלים, לרמה כל-כך קיצונית, להשתמש בשפה נלוזה ולאיים.

הנקודה האחרונה שהעלת היא בגדר תמינת הראש בחול והיא אפילו די מדאיגה.
אתה מצייר תמונה שאותו נרקומן הוא בעצם קרבן תמים שרק בגלל ש"דעתו השתבשה" בעל כורחו, הוא היכה את אישתו.
צריכים להזהר ממדרון חלקלק שיוביל אותנו למצב בו גם נאשים את השופטים ששלחו אותו לכלא (שהרי מערכת המשפט בארץ מושחתת).
גם בראיון שנעשה לאחרונה עם ישי לוי ובו הוא הודה שהוא ממשיך להשתמש בסמים יהיה משהו להגיד, בטח קונספירציה של האשכנזים/שמאלנים.

אני עדיין לא מבין למה אתה מנסה בכוח לנסות לקשור את סגנונו המוסיקלי של ישי לוי לדיון. עבריין הוא עבריין הוא עבריין.
זה נכון שהרבה זמרים ואנשי מוסיקה ביקרו באופן חריף את סגנונו המוסיקלי ואף רואים בו סגנון נחות (ודעתי היא כדעתם), אבל אין לזה שום קשר לדיון.
אם אתה או כל אחד אחר רוצה לקנות את אלבומיו של ישי לוי ולראות אותו מופיע, זאת זכותך המלאה ואף-אחד (ובטח שלא אני) צריך או יכול למנוע זאת.
עם זאת, באירוע ממלכתי אין שום סיבה לתת לנרקומן אלים במה, בטח שלא לשיר את ההמנון הלאומי ובטח ובטח שלא לשלם לו מכספי ציבור.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי אורי » 28 מאי 2011, 11:59

מי מגן?! אתה מוציא דברים מהקשרם ולא מוכן להוציא את הראש מהתחת החלקלק שלך.
זה כ''כ אופייני לאנשים שבאים מהמקום שלך לחפש רק את הרע אצל אנשים שלא באים לך טוב בעין, או במקרה הזה גם לאוזן. זה מדהים. מדובר על אדם שבשיא הצלחתו, נפל לסמים(וכן, זה בהחלט דבר שיכול לקרות לכל אחד, בעיקר לאדם שבין לילה הפך לכוכב), וכבר היה עם רגל וחצי בקבר(ואני רחוק מלהגזים), ויצא משם, השתקם, נראה טוב, חזר להופיע, להוציא אלבומים והכי חשוב - להתנהג כמו בנאדם, ועם זאת תמיד יבואו אנטיפטים ממורמרים כמוך, שלא מסוגלים להתמודד עם העובדה שהמוזיקה הזאת מאז ומעולם היתה הפופולרית בישראל (ורק בשנים האחרונות קיבלה את המקום הראוי לה בתקשורת), ויחפשו רק להפיל, להשמיץ, לחפש את השלילי ולא לתת לבנאדם את האפשרות לקום על הרגליים. לשיטת אשכנזיפטים כמוך צריך לתת לו להינמק ברחובות שם יחזור לסמים יפגע בעצמו ובסובבים אותו. אני מאוד מקווה בשבילך שאתה בסה''כ ילד מתלהב, כי להיות אנטיפט זו מחלה קשה.
אגב, אל תמציא שום דבר, הוא לא טען באף ראיון לאחרונה שהוא ממשיך להשתמש, ועם זאת ציין בכנות אמיתית שאינו יכול להבטיח שמחר בבוקר הוא לא יחזור, כי סמים זו מחלה ומאבק יומיומי.

ועשה לי טובה, אני לא הכנסתי את הדיון לגביי סגנונו המוזיקלי, זה אתה זה שטרח לציין את דעתך הלא מלומדת בנושא. וכנראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא, אף אחד לא רואה בסגנון הזה סגנון נחות(ובטח שלא בישי לוי שזוכה לפרגונים מכל עבר), פרט לאנשים נחותים כמוך.
אורי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 מאי 2011, 13:16

אורי כתב:מי מגן?! אתה מוציא דברים מהקשרם ולא מוכן להוציא את הראש מהתחת החלקלק שלך.
זה כ''כ אופייני לאנשים שבאים מהמקום שלך לחפש רק את הרע אצל אנשים שלא באים לך טוב בעין, או במקרה הזה גם לאוזן. זה מדהים. מדובר על אדם שבשיא הצלחתו, נפל לסמים(וכן, זה בהחלט דבר שיכול לקרות לכל אחד, בעיקר לאדם שבין לילה הפך לכוכב), וכבר היה עם רגל וחצי בקבר(ואני רחוק מלהגזים), ויצא משם, השתקם, נראה טוב, חזר להופיע, להוציא אלבומים והכי חשוב - להתנהג כמו בנאדם, ועם זאת תמיד יבואו אנטיפטים ממורמרים כמוך, שלא מסוגלים להתמודד עם העובדה שהמוזיקה הזאת מאז ומעולם היתה הפופולרית בישראל (ורק בשנים האחרונות קיבלה את המקום הראוי לה בתקשורת), ויחפשו רק להפיל, להשמיץ, לחפש את השלילי ולא לתת לבנאדם את האפשרות לקום על הרגליים. לשיטת אשכנזיפטים כמוך צריך לתת לו להינמק ברחובות שם יחזור לסמים יפגע בעצמו ובסובבים אותו. אני מאוד מקווה בשבילך שאתה בסה''כ ילד מתלהב, כי להיות אנטיפט זו מחלה קשה.
אגב, אל תמציא שום דבר, הוא לא טען באף ראיון לאחרונה שהוא ממשיך להשתמש, ועם זאת ציין בכנות אמיתית שאינו יכול להבטיח שמחר בבוקר הוא לא יחזור, כי סמים זו מחלה ומאבק יומיומי.

ועשה לי טובה, אני לא הכנסתי את הדיון לגביי סגנונו המוזיקלי, זה אתה זה שטרח לציין את דעתך הלא מלומדת בנושא. וכנראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא, אף אחד לא רואה בסגנון הזה סגנון נחות(ובטח שלא בישי לוי שזוכה לפרגונים מכל עבר), פרט לאנשים נחותים כמוך.

אני עדיין לא מבין למה אתה ממשיך לגבות את אותו עבריין ומרעיף שבחים על סגנונו המוסיקלי. זה באמת לא הנושא.
ישי לוי הוא נרקומן שהכאה את אישתו, הציט את דירתה וריצה עונש מאסר כתוצאה מכך. אין כאן שום השמצה או עיוות של המציאות, אלא אילו העבודות.
אני משער שבתור מעריץ, קשה לך לשמוע את הדברים, אבל אילו דברים שצריכים לקבל, בדיוק כמו העבודות שנשיא המדינה לשעבר הוא אנס ושר האוצר לשעבר הוא גנב.

אני אנסה רגע להתיחס לתוכן העינייני של דבריך ולאמירה האומללה לפיה "לכל אחד זה יכול לקרות".
מלבד העובדה שזאת אמירה לא נכונה (ואפילו שקרית), היא מציירת מצב מעוות לפיו ישי לוי לא שלט במעשיו והוא בעצם קרבן.
איך אתה מסביר את העובדה שהמון אמנים לא נפלו סמים? איך זה שאילו שגם כן היו בסמים לא הכאו נשים, לא הציטו דירות ולא ישבו בכלא? זה יכול לקרות גם לך? האמנם?

לסיכום, אני עדיין לא מבין איך מדבריך יש צידוק כלשהו לזה שמדינת ישראל נותנת במה לאדם שעשה מעשים כל-כך נוראיים.
אגב, אני גם ממליץ לך לקרוא את דבריהם של מוסקאים נחותים כמו יהורם גאון וחווה אלברשטיין ולראות שאני לא היחיד שחושב כמו שאני חושב.
אני גם ממליץ לך לראות שוב את הראיון של ישי לוי בערוץ 10 בו הוא מצהיר שהוא לא נקי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי אורי » 28 מאי 2011, 13:42

אתה ממשיך לחשוף את טיפשותך ברבים.
כן, לכל אחד זה יכול לקרות. אתה בנאדם מאוד נאיבי אם אתה חושב שהוא האמן היחיד שהסתבך בסמים. בטח אם אתה כ''כ אוהב רוק, אתה יכול לבדוק שרוב הרוקיסטים עולים מסטולים לחלוטין להופעות. אפילו במשינה הודו שהם עלו להופעות מסוממים לגמריי. כן אלו האמנים הנעלים שלך. להגיד שאמירה לפיה ''זה יכול לקרות לכל אחד'' היא שיקרית ומעידה על טימטום שלך בלבד. אתה שובר פה שיאים חדשים. ג'ימי הנדריקס וג'ון לנון שהיה מסומם ובעל אכזרי(כך הוא העיד על עצמו)הם שניים שבשליפה אני מציין.
הוא לא טען באף ראיון בערוץ 10 שהוא ממשיך להשתמש, והדבר היחיד שהוא אמר זה שהוא לא יכול להבטיח שמחר בבוקר הוא לא יחזור לסמים. תראה את המצב שלו(פיזית)בעבר הלא רחוק במיוחד לעומת היום, ותבין שהאפשרות שהוא חזר למוטב אינה מופרכת לחלוטין.

חוץ מזה אתה ממשיך להתחמק ממה שאני אומר לך. אף אחד לא חולק על כך שהוא עשה דברים רעים בחייו,ושהוא אחראי למעשיו, אבל מבחינת אשכנזיפטים כמוך צריך לתת לבנאדם להירקב באיזה מרתף, וחלילה מלתת לו לנסות לשקם את עצמו. אם אשתו סלחה לו, מי אתה בכלל שתעביר ביקורת בנושא, כלומניק?? אתה תמשיך לראות אותו מופיע בטקסים כמו ערב יום הזיכרון(שם הוא שר את ההמנון כמו שצריך אגב), ותמשיך לשמוע את המוזיקה שלו מכל רכב ומכל תחנת רדיו ותמשיך לאכול את הלב, בזמן שאני אחכך ידי בהנאה על התסכול שזה מעביר באנשים אפסים ונחותים כמוך שמביאים ביד מול המראה כל היום.

לגביי יהורם גאון וחווה אלברשטיין: קודם כל - אז אמרו! אגב, הם בפירוש ציינו שאין מה להשוות את המוזיקה המזרחית של פעם(כשגאון נתן את אביהו מדינה וחווה אלברשטיין ציינה גם את זוהר ארגוב ז''ל)לזאת של היום. כך שלא מדובר על ז'אנר שלם אלא על זמרים מסויימים שמוזילים אותו.
שנית, הם גם אומרים זאת מתיסכול מסויים על כך שאינם רלוונטים עוד, כך גם אתה.
אורי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 מאי 2011, 14:07

ראשית, אני לא יודע איפה ראית שכתבתי שלא היו אמנים שלא נפלו לסמים. כתבתי שהיו הרבה שלא נפלו.
דבר שני, אני לא יודע איפה ראית שאני אוהב רוק או מעריץ של משינה (להקה שאף פעם לא חיבבתי יותר מדי). בהחלט היו אמנים שהשתמשו בסמים אבל לא זכורים יותר מדי מקרים בהם הם ביצעו עבירות פליליות חמורות יותר (וגם כתבתי את זה בפוסט הוקדם).
גם אמנים נחותים כמו אריק קלפטון ודיויד בואי היו מכורים לסמים, אבל אף אחד מהם לא הכה את אישתו, הציט את דירתה או ישב בכלא, ושניהם, עברו תהליך גמילה מסמים וכעת הם נקיים. גם לא זכור לי שלאף אחד מהם נתנו לשיר את ההמנון הלאומי של מדינתם באירוע ממלכתי.

מי אני שיעביר ביקורת בנושא? אני אולי כלומניק ואשכנזיפט, אבל אני גם אזרח מדינת ישראל שלא מעוניין לתת כספים ובמה לעבריין שבציע עבירות חמורות.זה שאשיתו סלחה לו והוא עבר תהליך שיקום זה טוב ויפה, אבל בהחלט לא מצדיק את הבמה שנתנו לו ולא משנה את העובדות.
אני גם לא יודע איפה ראית שאמרתי שצריכים לזרוק את ישי לוי למרתף. להפך, אמרתי שכל אחד שרוצה לקנות את אלבומיו ולראותו מופיע יכול לעשות זאת (וכמו שזה נראה, יש הרבה שעושים זאת), אבל באורעים ממלכתיים אין שום סיבה לתת לו במה (ועד עכשיו, לא הסברת מדוע כן צריך לתת לו).

עכשיו, סתם בשביל להפריך את דבריך, צפה בוידאו הבא בו ישי לוי מודה בפירוש שהוא לא נקי
http://www.youtube.com/watch?v=c_NPycuVorI

ועוד הערה קטנה, אני כנראה ילד כלומניק, מתנשא ואשכנזיפט. אבל באופן ידידותי, אציע לך לא להשתמש בשפה נלוזה. הדבר לא מוסיף כבוד לך, לפורום ולמושא הערצתך, שכבר הוכיח שהוא איש אלים.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי אורי » 28 מאי 2011, 14:22

הוא אומר שהוא לא נקי אבל שנייה אח''כ מציין שבסמים קשים הוא כבר לא נוגע, וציין מה שהוא כן עושה. שותה הרבה, מעשן וכו'. לי לא איכפת מה בנאדם עושה בחייו הפרטיים כל עוד הוא לא פוגע בסובבים אותו, וכך המצב. אתה גם מוזמן לראות את מצבו הפיזי לפני שנתיים לעומת היום. הבדלים של שמיים וארץ.
אגב אני בניגוד אליך, כן משלם מיסים. ואני חושב שיש דברים שצריכים להטריד אותך הרבה יותר מהעובדה שזמר מגיע לשיר את ההמנון בגמר גביע המדינה בכדורגל, בהתנדבות. גם כן אידיאליסט בחצי שקל.

ומצטער, אני לא מסוגל לדבר בצורה ''נאותה'' עם אנטיפטים גזענים ונחותים. אני עונה לכל אחד בדרך שמגיעה לו, ואיתך עוד הייתי עדין חמודי.
אורי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 מאי 2011, 14:32

אורי כתב:הוא אומר שהוא לא נקי אבל שנייה אח''כ מציין שבסמים קשים הוא כבר לא נוגע, וציין מה שהוא כן עושה. שותה הרבה, מעשן וכו'. לי לא איכפת מה בנאדם עושה בחייו הפרטיים כל עוד הוא לא פוגע בסובבים אותו, וכך המצב. אתה גם מוזמן לראות את מצבו הפיזי לפני שנתיים לעומת היום. הבדלים של שמיים וארץ.
אגב אני בניגוד אליך, כן משלם מיסים. ואני חושב שיש דברים שצריכים להטריד אותך הרבה יותר מהעובדה שזמר מגיע לשיר את ההמנון בגמר גביע המדינה בכדורגל, בהתנדבות. גם כן אידיאליסט בחצי שקל.

ומצטער, אני לא מסוגל לדבר בצורה ''נאותה'' עם אנטיפטים גזענים ונחותים. אני עונה לכל אחד בדרך שמגיעה לו, ואיתך עוד הייתי עדין חמודי.

אני לא משלם מיסים??? באמת שארצה לדעת מאיפה המידע הזה (ואני מדבר ברצינות), בכדי שמס הכנסה לא יתפוס נתח כל כך גדול מהמשכורת שלי.
זה באמת נחמד להגיד שיש דברים אחרים שאומרים להעסיק אותי וזה באמת דרך נחמדה להתעלם מהמציאות. אבל מה לעשות, לדעתי יש כמה אנשים בארץ שלא מרוצים מכך שעבריינים מקבלים במה וכנראה שאני בינהם. כנראה קטע של גזענים/אכשנזיפטים שלא מבינים במוסיקה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 28 מאי 2011, 14:35

מאחר ואתם לא יכולים לנהל דיון כמו בני אדם, תעבירו את זה לפרטי.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־158 אורחים