המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

נשיא המדינה הבא - רובי ריבלין

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נשיא המדינה הבא - רובי ריבלין

הודעהעל ידי MTA2311 » 24 יולי 2014, 19:32

איך התרגש רובי. חמוד.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי michael » 20 אוקטובר 2014, 12:09

הנשיא המדהים של מדינת ישראל שוב יוצא באמירה מוזרה.
ישראל היא חברה חולה במחלה שדורשת טיפול !!!

למה העם לא בוחר את הנשיא למה ?
הוא לא היה עובר את אחוז החסימה.

http://www.jpost.com/Israel-News/Politi ... ent-379223
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי Roni1 » 20 אוקטובר 2014, 15:06

טוב, אני מבינה עכשיו למה ביבי לא רצה אותו.
הדברים האלה שלו מצוטטים בכל אתרי החדשות בעולם
אנחנו נחריב לעצמנו את המדינה.
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2014, 02:12

Roni1 כתב:טוב, אני מבינה עכשיו למה ביבי לא רצה אותו.

רובי ריבלין לא מעניין אף אחד בעולם ובטח שהוא לא יחריב את המדינה.
מצד שני, אנשים כמו ריבלין ובנט הם הרי תומכים גדולים של ההתיישבות בגדה ורעיון המדינה האחת לא? אז מה התלונה פה?
roy1000

הודעהעל ידי Roni1 » 22 אוקטובר 2014, 02:33

roy1000 כתב:
Roni1 כתב:טוב, אני מבינה עכשיו למה ביבי לא רצה אותו.

רובי ריבלין לא מעניין אף אחד בעולם ובטח שהוא לא יחריב את המדינה.
מצד שני, אנשים כמו ריבלין ובנט הם הרי תומכים גדולים של ההתיישבות בגדה ורעיון המדינה האחת לא? אז מה התלונה פה?

מה הקשר בין הרעיון שריבלין ובנט תומכים בו (למה החלטת שאני תומכת ברעיון הזה?) לבין נשיא שלא מפסיק לטנף על החברה הישראלית כדי לקבל טורים מחמיאים בזמן שמתחוללת אינתיפאדה בירושלים?
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2014, 02:38

Roni1 כתב:מה הקשר בין הרעיון שריבלין ובנט תומכים בו (למה החלטת שאני תומכת ברעיון הזה?) לבין נשיא שלא מפסיק לטנף על החברה הישראלית כדי לקבל טורים מחמיאים בזמן שמתחוללת אינתיפאדה בירושלים?

לא אמרתי כלום עלייך...

הקשר הוא די ברור - מי שתומך ברעיון המדינה האחת חייב להיות מודאג מנושא דו-הקיום. אם אנחנו באמת הולכים לכיוון של מדינה אחת, אז נושא דו-הקיום והורדת מפלס האלימות הוא קריטי בכדי למנוע מלחמת אזרחים דתית סטייל סוריה לא?
roy1000

הודעהעל ידי Roni1 » 22 אוקטובר 2014, 03:07

roy1000 כתב:
Roni1 כתב:מה הקשר בין הרעיון שריבלין ובנט תומכים בו (למה החלטת שאני תומכת ברעיון הזה?) לבין נשיא שלא מפסיק לטנף על החברה הישראלית כדי לקבל טורים מחמיאים בזמן שמתחוללת אינתיפאדה בירושלים?

לא אמרתי כלום עלייך...

הקשר הוא די ברור - מי שתומך ברעיון המדינה האחת חייב להיות מודאג מנושא דו-הקיום. אם אנחנו באמת הולכים לכיוון של מדינה אחת, אז נושא דו-הקיום והורדת מפלס האלימות הוא קריטי בכדי למנוע מלחמת אזרחים דתית סטייל סוריה לא?

כרגע נראה שהוא מנסה להיות אהוב כקודמו ולא לקדם אג׳נדות מדיניות. אם המטרה שלו היא דו קיום, מוזר שהוא פנה בבהילות למפכ״ל רק אחרי שריססו גרפיטי על מסגד, והתעלם לחלוטין ממה שקורה תקופה ארוכה ליהודים בעיר שהוא כ״כ אוהב.
בינתיים הוא הספיק לקבל כמה טורי התנצלות באתרים הגדולים מצד אנשי תקשורת שחשבו שימני פשיסט נכנס לבית הנשיא ובסוף גילו ימני מחמד שטורח לגנות רק את מה שהם טורחים לדווח.
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2014, 06:04

Roni1 כתב:כרגע נראה שהוא מנסה להיות אהוב כקודמו ולא לקדם אג׳נדות מדיניות. אם המטרה שלו היא דו קיום, מוזר שהוא פנה בבהילות למפכ״ל רק אחרי שריססו גרפיטי על מסגד, והתעלם לחלוטין ממה שקורה תקופה ארוכה ליהודים בעיר שהוא כ״כ אוהב.
בינתיים הוא הספיק לקבל כמה טורי התנצלות באתרים הגדולים מצד אנשי תקשורת שחשבו שימני פשיסט נכנס לבית הנשיא ובסוף גילו ימני מחמד שטורח לגנות רק את מה שהם טורחים לדווח.

המטרה שלו היא גם וגם. ריבלין מעולם לא היה פאשיסט. הוא התעלם מהאינטיפאדה הערבית כי הממשלה כבר קיימה על זה מספר דיונים וכי אין בזה הרבה חדש.
יש למדינת ישראל את הממשלה הכי ימנית שאי פעם הייתה לה, ראש ממשלה ימני ללא שום אופוזיציה אמיתית, והנשיא הכי ימני בהסטוריה של המדינה ואיכשהו, אף אחד מהגופים האלה לא מצליח לספק את הבוחרים שלו. מוזר.
roy1000

הקודם

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־110 אורחים