המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

פנטזי ליג (כל הליגות) - שיתוף ויעוץ

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

פנטזי ליג (כל הליגות) - שיתוף ויעוץ

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 אוגוסט 2014, 23:12

אני אתחיל מזה שזאת הקבוצה שלי
תמונה

הבעיה שלי היא כזאת

אני בטוחה ברוב הקבוצה שלי חוץ משלושה שחקנים - אחמד עאבד (11 מליון), ראיוס (14 מליון) וחן דילמוני (6 מליון)
רציתי את שיר צדק (8 מליון) ומוחמד כליבאת ממכבי חיפה (7 מליון) אבל זה משאיר לי 2 מליון ומן הסתם אין שחקנים במחיר הזה, או לפחות כאלה שמשחקים
אני יכולה למכור את ראיוס אבל אז נשאר לי 16 מליון ואין שחקנים ב-16 מליון, הכי יקר זה זהבי והוא עולה 15

יכלתי לקחת עוד שחקן טוב ממכבי אבל מותר רק שני שחקנים מכל קבוצה
אני יכולה למכור את ראיוס ושפונגין ולהביא את שיר צדק וזהבי אבל אני לא חושבת שתהיה לו עונה טובה כמו פעם קודמת או לפחות..טובה בכללי אבל אני כן יודעת שהוא יהיה באנקר בהרכב לעומת מוחמד כליבאת למשל שאני מאוד רוצה אבל לא יודעת אם יפתח בהרכב חיפה למרות שפתח בכל המשחקים גם היום
גם את דור פרץ (4 מליון) הייתי רוצה אבל לא יודעת אם ישחק, מניחה שאם לא נעלה לליגה האירופית הוא לא ישחק

קיצר, אני יכולה או את ההרכב שפירסמתי, או את ההרכב הזה

חיימוב (7 מליון)
שיר צדק (8 מליון), יאיא פטי (6 מליון), אופיר דוידזאדה (9 מליון)
מאור בוזגלו (14 מליון), מהראן ראדי (10 מליון), עמרי אלטמן (8 מליון), ערן זהבי (15 מליון)
שובל גוזלן (8 מליון), מוחמד כליבאת (7 מליון), אנתוני נוואקמה (8 מליון)

זה נראה ככה
תמונה

אני נוטה יותר לכיוון ההרכב השני אבל הבעיה שלי פה זה שפטי משחק נגד שיר צדק וחיימוב ונוואקמה משחק נגד אלטמן כשבהרכב הראשון חוץ מפטי ושחקני ק''ש אין לי התנגשות ובנוסף יש לי גם את כליבאת שאני עדיין לא יודעת אם סטנוייביץ' בונה עליו להרכב כי הוא יכול להוציא אותו או את תורג'מן או את ראיוס (כי שלושתם שיחקו אתמול אבל בניון לא)
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

Re: פנטזי ליג (כל הליגות) - שיתוף ויעוץ

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 אוגוסט 2014, 00:27

לדעתי ההרכב השני, מהסיבה העיקרית שערן זהבי יביא הרבה מאוד נקודות. כליבאת הוא הימור אבל לדעתי הוא יפתח. בכל אופן מה מדיניות החילופים במשחק הזה?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 אוגוסט 2014, 00:38

שמואל1 כתב:לדעתי ההרכב השני, מהסיבה העיקרית שערן זהבי יביא הרבה מאוד נקודות. כליבאת הוא הימור אבל לדעתי הוא יפתח. בכל אופן מה מדיניות החילופים במשחק הזה?

זהו שאני לא יודעת עד כמה זהבי יביא נקודות
עד עכשיו הוא היה דיי חלש
אני שוקלת להחליף אותו בבן בסט ואז יהיה לי את ההרכב הזה (בן בסט במקום נוואקמה, זגורי במקום זהבי, דילמוני במקום צדק)
תמונה

מספר חילופים
לפני המחזור הראשון – 80 חילופים לכל משתמש
בכל מחזור יהיה ניתן לעשות 3 חילופים
בתום הסיבוב הראשון והשני - 80 חילופים לכל משתמש
במהלך הפלייאוף (סיבוב השלישי) מספר החילופים יהיה נתון לשינוי על פי החלטתנו ובהתאם ללוח המשחקים של ההתאחדות לכדורגל
לא ניתן לעשות חילופים מעבר למותר.
לא ניתן לצבור חילופים.
במידה ומשתתף בחר שחקן שעבר לקבוצה אחרת בליגת העל הוא יועבר אוטומטית לקבוצה החדשה שלו, במידה וזה נוגד את חוקי המשחק (מותר רק 2 שחקנים מאותה קבוצה) הניקוד של השחקן יתעדכן כרגיל, בפעם הבאה שהמשתתף יכנס להחליף יפתח חלון שיורה שהמשתתף חייב לבצע חילופים כדי לעמוד בחוקי המשחק.
במידה ומשתתף בחר שחקן שעבר לקבוצה אחרת שאינה בליגת העל הוא ימחק מהמשחק ועל המשתתף לשים לב שצריך להחליף אותו בשחקן פעיל.
במידה ומשתתף בחר שחקן והשחקן עזב את הליגה (לא עבר לקבוצה אחרת בליגת העל) לשחקן ישארו רק כ-10 שחקנים בהרכב והמשתתף לא יקבל עליו ניקוד, על המשתתף לשים לב שצריך להחליף את השחקן המודח בחילופים הבאים.
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 21 אוגוסט 2014, 00:39

ההרכב הראשון לא משהו.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 אוגוסט 2014, 00:40

זהבי היה פנטסטי בשתי העונות האחרונות ואני לא רואה סיבה שזה ישתנה.
כרגע הוא חלש אבל זה טבעי, אנחנו רק בתחילת העונה.
מחר אני מתכנן לבנות את הקבוצה שלי ואני כנראה אצטרך עזרה כי חוץ ממכבי אני לא ממש בקיא בשחקנים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 אוגוסט 2014, 00:44

מה עם ההרכב הזה?

תמונה

אין קשרים טובים ב-6 מליון חוץ מדוידוב שנתן משחק טוב בטוטו ואם אני לוקחת שוער יותר זול (כמו ינקו או מרציאנו) אז ב-7 מליון יש לי רק את ריאן מסכנין שהוא שחקן מאוד מוכשר אבל לא ישחק במחזור הקרוב כי הוא מושאל מחיפה
השאלה אם התפשרות על דוידוב שווה את בן בסט וזהבי
(גם שחקני הגנה טובים ב-6 מליון אין)
אני גם לא חושבת שאשדוד תוציא תוצאה טובה נגד ק''ש

נ.ב.
אין בעיה, תבקש כמה עזרה שבא לך
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Maccabikid » 21 אוגוסט 2014, 13:44

אני משחק עם:
סטויקביץ'
דילמוני-ייני-ורטה
זגורי-קהת-ערן לוי-זהבי
גוזלן-נוואקמה-ארבייטמן

אני לא לגמרי סגור על ההרכב שלי, אני די בטוח לגבי זגורי וגוזלן (מאמין שייתנו מספרים טובים השנה בהפועל), את ייני לקחתי כי הוא באנקר בהרכב שלנו ומבין הבאנקרים בהגנה הוא הכי זול (קרלוס/טיבי/ייני), אני חושב שסטויקביץ' הוא בחירה טובה כי אני מאמין שחיפה תהיה הקבוצה השנייה שתשמור הכי הרבה פעמים על שער נקי (אחרינו, אבל לקחתי את זהבי וייני אז לא יכול לקחת גם את חואן פאבלו), דילמוני מק"ש לה יש הגנה טובה יחסית, זול (רק 6 מיליון) וממה שהבנתי די באנקר בהרכב (ואפילו תורם קצת להתקפה).
לגבי כל השאר אני די מתלבט, זהבי לא פתח את העונה טוב מספרית ואני חושב אולי להחליף אותו בראיוס, הבנתי שערן לוי הוא הכוכב של נתניה, אז לכן שמתי אותו, אבל מצד שני ראיתי ששנה שעברה לא נתן מספרים מדהימים (וזה עוד היה בלאומית), אז אני חושב כן להחליף אותו, קהת יכול לפרוץ העונה, אבל פה זה לא כמו ביורוליג שהמחירים עולים במהלך השנה אז אני חושב להוריד אותו ואם יפרוץ להחזיר, את נוואקמה אני די אוהב, נתן שנה שעברה מספרים לא רעים וחושב שהשנה הוא ייתן אולי אפילו יותר, מתבלט מאוד לגבי ארבייטמן כי הוא די יקר ואת ורטה (שאין ממש סיבה אמיתית למה לקחתי אותו, פשוט נשאר לי 6 מיליון והוא נראה לי השם הכי מוכר שם).
בקיצור, על מי נראה לכם כדאי לי לוותר? (מתבלט לגבי ורטה/קהת/ערן לוי/זהבי/נוואקמה/ארבייטמן) ומי אתם חושבים שכדאי לשים?
Maccabikid

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 אוגוסט 2014, 17:20

Maccabikid כתב:אני משחק עם:
סטויקביץ'
דילמוני-ייני-ורטה
זגורי-קהת-ערן לוי-זהבי
גוזלן-נוואקמה-ארבייטמן

אני לא לגמרי סגור על ההרכב שלי, אני די בטוח לגבי זגורי וגוזלן (מאמין שייתנו מספרים טובים השנה בהפועל), את ייני לקחתי כי הוא באנקר בהרכב שלנו ומבין הבאנקרים בהגנה הוא הכי זול (קרלוס/טיבי/ייני), אני חושב שסטויקביץ' הוא בחירה טובה כי אני מאמין שחיפה תהיה הקבוצה השנייה שתשמור הכי הרבה פעמים על שער נקי (אחרינו, אבל לקחתי את זהבי וייני אז לא יכול לקחת גם את חואן פאבלו), דילמוני מק"ש לה יש הגנה טובה יחסית, זול (רק 6 מיליון) וממה שהבנתי די באנקר בהרכב (ואפילו תורם קצת להתקפה).
לגבי כל השאר אני די מתלבט, זהבי לא פתח את העונה טוב מספרית ואני חושב אולי להחליף אותו בראיוס, הבנתי שערן לוי הוא הכוכב של נתניה, אז לכן שמתי אותו, אבל מצד שני ראיתי ששנה שעברה לא נתן מספרים מדהימים (וזה עוד היה בלאומית), אז אני חושב כן להחליף אותו, קהת יכול לפרוץ העונה, אבל פה זה לא כמו ביורוליג שהמחירים עולים במהלך השנה אז אני חושב להוריד אותו ואם יפרוץ להחזיר, את נוואקמה אני די אוהב, נתן שנה שעברה מספרים לא רעים וחושב שהשנה הוא ייתן אולי אפילו יותר, מתבלט מאוד לגבי ארבייטמן כי הוא די יקר ואת ורטה (שאין ממש סיבה אמיתית למה לקחתי אותו, פשוט נשאר לי 6 מיליון והוא נראה לי השם הכי מוכר שם).
בקיצור, על מי נראה לכם כדאי לי לוותר? (מתבלט לגבי ורטה/קהת/ערן לוי/זהבי/נוואקמה/ארבייטמן) ומי אתם חושבים שכדאי לשים?

יש לי את אותה התלבטות שלך יש בקשר לקהת, ראיוס, זהבי ונוואקמה
אני גם מתלבטת בקשר לזגורי ובעיקר בגלל השוער
הפועל לא ספגו נגד נתניה בטוטו וקאיודה עוד נגח בשחקן אז רוב הסיכויים שלא יהיה במשחק הליגה נגדם אז עמוס ב-6 מליון קרץ לי ומצד שני..אני גם חושבת שזגורי ייתן השנה מספרים טובים

היה לי בשלב מסויים את כל השחקנים שרשמתי בקבוצה
אני חושבת שנוואקמה ייתן מספרים טובים, זהבי זה זהבי, ראיוס זה עניין של יום אסל יום בסל ועל קהת דיברו הרבה לפני שנה אבל כשמסתכלים על המספרים הוא הבקיע כולה שער אחד ובישל שער אחד

ההתלבטות שלי היא בעיקר בין ראיוס לתורג'מן כי אני כן חושבת ששניהם (בעיקר תורג'מן) יתנו משחקים טובים השנה אבל אני לא יודעת את מי להוריד מהקבוצה שלי בשביל להביא את תורג'מן כי אני מרוצה מכל השלישייה הקידמית (גוזלן, בן בסט, כליבאת) ואם אני מביאה את ראיוס זה אומר שאני צריכה למכור את זהבי וקשה לי להמר נגד זהבי

מה שכן יש לי להגיד לך, זה שיש לא מעט שחקנים מוכשרים ויותר זולים מארבייטמן בחוד אז אני לא חושבת שאמורה להיות לך בעיה להוריד אותו ולמצוא מישהו אחר שייתן לך תפוקה טובה

ד''א, הקוד של ליגת צהבת (''Tzahevet'') זה 103891
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Maccabikid » 21 אוגוסט 2014, 17:32

לא חושב שחכם לקחת שוער מהפועל השנה, ההגנה שלהם לא מדהימה, תורג'מן וכליבאת בכלל שחקני הרכב?
Maccabikid

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 אוגוסט 2014, 17:52

Maccabikid כתב:לא חושב שחכם לקחת שוער מהפועל השנה, ההגנה שלהם לא מדהימה, תורג'מן וכליבאת בכלל שחקני הרכב?

שניהם פתחו עד עכשיו בהרכב של מכבי חיפה כולל במשחקי ההכנה עד כמה שראיתי
אבל זאת הבעיה שיש לי איתם, אני לא יודעת אם הם שחקני הרכב
במשחק האחרון נגד הפועל חיפה זה היה אידריסו-תורג'מן-כליבאת (שהיה הכי מסוכן)-ראיוס אבל בניון לא היה בסגל
כשבניון יחזור ויפתח בהרכב אחד מהם יצטרך לרדת לספסל ואני לא יודעת מי מהם זה יהיה
אני כן שוקלת להחליף את כליבאת בנוואקמה אבל הוא יקר ממנו במליון ואז אני שוב אצטרך לעשות מהפך בסגל
בן בסט וזהבי (כל אחד 15) עושים לי בעיות חחחחחח
בגלל זה אני שוקלת להחזיר את ראדי במקום זהבי כי הוא מבשל המון (גם בעונות פחות טובות), אוסקר אוהב אותו והוא עולה 5 מליון פחות מזהבי..הבעיה היא שאני לא יודעת אם אוסקר מתכנן עליו בהרכב או לא

גם אני לא ממש רציתי לקחת את עמוס והלכתי על חיימוב בהתחלה אבל המליון הזה עשה הבדל גדול בשאר הקבוצה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Maccabikid » 21 אוגוסט 2014, 18:56

Holiday_Armadillo כתב:
Maccabikid כתב:לא חושב שחכם לקחת שוער מהפועל השנה, ההגנה שלהם לא מדהימה, תורג'מן וכליבאת בכלל שחקני הרכב?

במשחק האחרון נגד הפועל חיפה זה היה אידריסו-תורג'מן-כליבאת (שהיה הכי מסוכן)-ראיוס אבל בניון לא היה בסגל
אני כן שוקלת להחליף את כליבאת בנוואקמה אבל הוא יקר ממנו במליון ואז אני שוב אצטרך לעשות מהפך בסגל
בגלל זה אני שוקלת להחזיר את ראדי במקום זהבי כי הוא מבשל המון (גם בעונות פחות טובות), אוסקר אוהב אותו והוא עולה 5 מליון פחות מזהבי..הבעיה היא שאני לא יודעת אם אוסקר מתכנן עליו בהרכב או לא

גם אני לא ממש רציתי לקחת את עמוס והלכתי על חיימוב בהתחלה אבל המליון הזה עשה הבדל גדול בשאר הקבוצה

אני לא חושב שחכם לקחת מישהו שהוא לא באנקר בהרכב של הקבוצה שלו, לכן לא נראה לי חכם לקחת את ראדי.
אגב, מי באנקר בהגנה בחיפה?
Maccabikid

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 אוגוסט 2014, 18:58

Maccabikid כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

אני לא חושב שחכם לקחת מישהו שהוא לא באנקר בהרכב של הקבוצה שלו, לכן לא נראה לי חכם לקחת את ראדי.
אגב, מי באנקר בהגנה בחיפה?

דקל קינן
אבל הוא מקבל לא מעט צהובים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Maccabikid » 21 אוגוסט 2014, 19:00

אגב לגבי עמוס, במחיר שלו אפשר לקבל שוערים מ: אשדוד/ביתר/עכו/הפועל חיפה/הפועל פתח תקווה, אני חושב שאשדוד יספגו פחות, אולי גם מחמוד קנדיל מבני סכנין הוא אופציה לא רעה (במיליון פחות)
ודקל קינן הוא הבאנקר היחידי? כל השאר מתחלפים? טווטאחה/צוצאליץ'/משומר/דגני/גבאי?
Maccabikid

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 אוגוסט 2014, 19:03

Maccabikid כתב:אגב לגבי עמוס, במחיר שלו אפשר לקבל שוערים מ: אשדוד/ביתר/עכו/הפועל חיפה/הפועל פתח תקווה, אני חושב שאשדוד יספגו פחות, אולי גם מחמוד קנדיל מבני סכנין הוא אופציה לא רעה (במיליון פחות)
ודקל קינן הוא הבאנקר היחידי? כל השאר מתחלפים? טווטאחה/צוצאליץ'/משומר/דגני/גבאי?

משומר נראה לי גם באנקר וטוואטחה פתח ונראה לי ימשיך לפתוח בשביל שיראו שעומדים מאחוריו אבל שיימן משחק יותר טוב ממנו עד עכשיו

חשבתי על לקחת את מרציאנו אבל המשחק הראשון שלו הוא נגד ק''ש וקשה לי להאמין שהם לא יבקיעו נגדו
גם המשחק הראשון של בית''ר (קבוצה זוועתית) הוא נגד ב''ש
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 אוגוסט 2014, 19:34

סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 21 אוגוסט 2014, 19:44

הראשון לדעתי, רק עדיף להחליף את עמוס.
או הרביעי.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי מקובי » 21 אוגוסט 2014, 20:05

לא מבין איך אפשר לשים שחקן מהפועל...(וגוזלן הולך להיות עם 15 גולים השנה...)
לא מסוגל נפשית להיות שמח מגול שלהם.

אני אישית הלכתי על שחקנים שמביאים מספרים (מהקישור ומעלה...) וזאת היתה הטקטיקה שלי:

זה ההרכב שלי:
סטויקוביץ'
דילמוני, סוארס, ייני
קהת, ערן לוי, זהבי, אלטמן
אידיריסו, סליחי, קאיודה
מקובי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 אוגוסט 2014, 20:42

מקובי כתב:לא מבין איך אפשר לשים שחקן מהפועל...(וגוזלן הולך להיות עם 15 גולים השנה...)
לא מסוגל נפשית להיות שמח מגול שלהם.

אני אישית הלכתי על שחקנים שמביאים מספרים (מהקישור ומעלה...) וזאת היתה הטקטיקה שלי:

זה ההרכב שלי:
סטויקוביץ'
דילמוני, סוארס, ייני
קהת, ערן לוי, זהבי, אלטמן
אידיריסו, סליחי, קאיודה

בהרכב המקורי מקורי שלי היה את סליחי אבל למרות שהוא אחלה שחקן (באמת חלוץ גדול לליגה שלנו), הוא לא נתן הרבה גולים לפני שנה
אם הייתה דרך להיות עם הרכב של תורג'מן, גוזלן, מאנגה וזהבי בלי ששאר הרכב יהיה קקיוני הייתי עושה את זה כי כרגע אני לא מסוגלת לבחור בין תורג'מן ומאנגה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 אוגוסט 2014, 21:04

לויטה וקנדה מאחורה שווים את תורג'מן ומאנגה מקדימה?

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 אוגוסט 2014, 15:10

אוקיי גם אני הצטרפתי לליגה.
זה הסגל שלי נכון לעכשיו:

תמונה

מה דעתכם? כמובן שאני לא סגור על הרבה מאוד עמדות. רציתי גם את בניון אבל לצערי לא היה לי מספיק כסף.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־142 אורחים