המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ניו יורק

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ניו יורק

הודעהעל ידי roy1000 » 05 אוקטובר 2014, 20:25

jol9 כתב:
roy1000 כתב:
שמואל1 כתב:4000 דולר זה בהחלט לא הרבה מאוד בשביל חודש בניו יורק. זה נשמע קצת לא הגיוני אפילו.

הגיוני מאוד. מלון/דירה לחודש בניו ג'רזי (קרוב לעיר) אפשר לקחת ב- 50 דולר ללילה בערך. אפשר בקלות לאכול ב- 15 דולר ליום. תוסיף תחבורה ציבורית ב- 200 דולר (נגיד) וזה בהחלט אפשרי.

במילים אחרות - להתכלב

צעירים לא?
roy1000

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אוקטובר 2014, 20:25

LIAV10 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
LIAV10 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
rc4991 כתב:לא יודע עד כמה האיום הזה ריאלי ואם אין לזה התראות
בכל מקרה דיברתי על זה יותר בקטע של חופשה ארוכה

ונגיד יש אזהרת צונאמי או אזהרה שאיזה הר געש הולך להתפרץ, ונגיד הספקת לברוח, מה עכשיו? אתה לא יכול לעצור את הצונאמי ואתה לא יכול לעצור את הלבה מלהרוס את הכל
והאיום הזה תמיד ריאלי, בטח כשיש הרי געש פעילים ובטח כשאתה מוקף מים

יאו איזו פולניה, הבנאדם רוצה חטייל בעולם, מה את מדברת איתו על אסונות טבע?

;)

אני, לעומתך, גם רוצה שהוא יחזור מהטיול בשלום :beee

אי אפשר לבוא עם גישה כזאת, כי אז לא יהנו, בארה״ב הוא ימות מרובה, בלונדון ירצח אותו טרוריסט, בהוואי הוא ימות מאסטן טבע, שם הוא ימות ככה, פה הוא יהרג בצורה הזאת.
הוא לא הולך לשחות עם דולפינים, הוא בסה״כ רוצה לבקר תקופה במקום שהסיכוי למות בו מאסון טבע אומנם גבוה ממקומות אחרים בעולם, אבל עדיין נמוך עם כל הכבוד.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!THERE'S DANGER ALL AROUND US
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 05 אוקטובר 2014, 20:30

תמונה
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוקטובר 2014, 20:34

אני חושב שאי אפשר להתעלם מהעובדה שmass murders זה משהו נפוץ בעיקר בארה"ב. אין לי ספק שחלק מהמקרים האלה היו נמנעים, אם הנשק לא היה כ"כ נגיש, או לחלופין
היו במימדים קטנים יותר, כי בכל זאת זה לא פשוט להשיג אמל"ח כמו נק"ל, רימוני רסס, כדורים וכו'.

מצד שני יש דוגמאות של משוגעים שעשו את זה גם כשאי אפשר לקנות מאג ליד תחתוני נשים, כמו למשל הסיפור מנורבגיה.

בכל אופן, אלכוהול, נשק ובעיות נפשיות זה מתכון לאסון גדול, אזלפחות אם מנטרלים את אחדהגורמים, הסיכון בהחלט יורד.

חוקה? מה, אי אפשר לשנות את החוקה או להוציא תיקון?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוקטובר 2014, 20:36

roy1000 כתב:
jol9 כתב:
roy1000 כתב:
שמואל1 כתב:4000 דולר זה בהחלט לא הרבה מאוד בשביל חודש בניו יורק. זה נשמע קצת לא הגיוני אפילו.

הגיוני מאוד. מלון/דירה לחודש בניו ג'רזי (קרוב לעיר) אפשר לקחת ב- 50 דולר ללילה בערך. אפשר בקלות לאכול ב- 15 דולר ליום. תוסיף תחבורה ציבורית ב- 200 דולר (נגיד) וזה בהחלט אפשרי.

במילים אחרות - להתכלב

צעירים לא?

דיברתי על עצמי. ישגבול עד כמה אפשר להתכלב עם פעוטה אכזרית
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 05 אוקטובר 2014, 20:39

jol9 כתב:דיברתי על עצמי. ישגבול עד כמה אפשר להתכלב עם פעוטה אכזרית

ברור שזה לא מתאים לך. אבל אני מניח שאתה יכול להרשות לעצמך להוציא קצת יותר מחייל משוחרר.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוקטובר 2014, 20:43

roy1000 כתב:
jol9 כתב:דיברתי על עצמי. ישגבול עד כמה אפשר להתכלב עם פעוטה אכזרית

ברור שזה לא מתאים לך. אבל אני מניח שאתה יכול להרשות לעצמך להוציא קצת יותר מחייל משוחרר.

תלוי איזה חייל...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 05 אוקטובר 2014, 20:44

jol9 כתב:חוקה? מה, אי אפשר לשנות את החוקה או להוציא תיקון?

זה קרוב לבלתי אפשרי במצב הפוליטי הנוכחי. החוקה היא משהו די קדוש בארה"ב וכבר המון שנים לא נעשו בה תיקונים. הזכות לשאת נשק היא התיקון השני לחוקה. בשביל לשנות את זה צריך רוב של שני שליש בשני בתי הנבחרים. בארה"ב לא מצליחים להגיע למסקנות על דברים פשוטים בהרבה כמו רפורמת מס וחוקי הגירה. תיקונים בחוקה הם לחלוטין בגדר בלתי אפשרי כרגע.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוקטובר 2014, 20:52

roy1000 כתב:

זה קרוב לבלתי אפשרי במצב הפוליטי הנוכחי. החוקה היא משהו די קדוש בארה"ב וכבר המון שנים לא נעשו בה תיקונים. הזכות לשאת נשק היא התיקון השני לחוקה. בשביל לשנות את זה צריך רוב של שני שליש בשני בתי הנבחרים. בארה"ב לא מצליחים להגיע למסקנות על דברים פשוטים בהרבה כמו רפורמת מס וחוקי הגירה. תיקונים בחוקה הם לחלוטין בגדר בלתי אפשרי כרגע.

עצוב. כמה אנשים עוד ימותו מידי מטורפים...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אוקטובר 2014, 20:56

jol9 כתב:
roy1000 כתב:

כל העולם מסתכל אל ארה''ב כאל..פיסגת העולם המערבי המתקדם והנאור אבל האוכלוסייה שם הרבה יותר שמרנית ממה שחושבים
כל פעם שטיפה מנסים לשנות להם משהו הם מתחרפנים
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 05 אוקטובר 2014, 21:12

jol9 כתב:
roy1000 כתב:

יש שני דברים שאנשים לא מודעים ממש מודעים אליהם לגבי ארה"ב.

1. בארה"ב יש שיתוק פוליטי כמעט מוחלט בעשור האחרון. הקונגרס לא מצליח להעביר כמעט שום חקיקה משמעותית.

2. השחיתות בקרב המחוקקים היא עצומה. יש מספר לא מבוטל של מחוקקים בכלא וזה רק קצה הקרחון. לאחרונה מעשה מחקר שהראה שרוב חברי הקונגרס נהיים מולטי מליונרים אחרי הפרישה שלהם (או אפילו במהלך הכהונה). יש שם גם שחיתות עצומה במערכת החינוך ארה"ב משקיעה הכי הרבה בעולם פר תלמיד בית ספר והתוצאות הן בינוניות לחלוטין, בעיקר בגלל שחיתות. יש סיפור מפורסם על מארק צוקרברג שתרם 100 מליון דולר למערכת החינוך של העיר ניו ארק בניו ג'רזי ובסופו של דבר הכל נגנב בשחיתויות שונות ומשונות וכמעט כלום לא הגיע לתלמידים.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוקטובר 2014, 21:16

roy1000 כתב:
jol9 כתב:
roy1000 כתב:

יש שני דברים שאנשים לא מודעים ממש מודעים אליהם לגבי ארה"ב.

1. בארה"ב יש שיתוק פוליטי כמעט מוחלט בעשור האחרון. הקונגרס לא מצליח להעביר כמעט שום חקיקה משמעותית.

2. השחיתות בקרב המחוקקים היא עצומה. יש מספר לא מבוטל של מחוקקים בכלא וזה רק קצה הקרחון. לאחרונה מעשה מחקר שהראה שרוב חברי הקונגרס נהיים מולטי מליונרים אחרי הפרישה שלהם (או אפילו במהלך הכהונה). יש שם גם שחיתות עצומה במערכת החינוך ארה"ב משקיעה הכי הרבה בעולם פר תלמיד בית ספר והתוצאות הן בינוניות לחלוטין, בעיקר בגלל שחיתות. יש סיפור מפורסם על מארק צוקרברג שתרם 100 מליון דולר למערכת החינוך של העיר ניו ארק בניו ג'רזי ובסופו של דבר הכל נגנב בשחיתויות שונות ומשונות וכמעט כלום לא הגיע לתלמידים.

באמת מעניין. אולי עדיף את השיטה של רוסיה, ששם השחיטות היא כלי מוכרז שגם נמצא על השולחן, ואף אחד (כולל היאכטות של פוטין) לא מסתיר את זה.

לפחות בשיטה הזאת אין את הצביעות...

אמא שלי אמרה לי שהיא דיברה עם כמה חברים שגרים שם, והם אמרו לה שאולמרט הוא כמו תינוק רך ותמים ליד מה שהולך שם. הם אפילו צחקו כששמעו שכל מה שהוא
לקח לכאורה זה חצי מליון ש"ח...
מסתבר שלא רק שם כנראה אולמרט היה מסתדר :confused
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 05 אוקטובר 2014, 21:19

אני הייתי לפני כשנתיים בטיול של כמעט חודשיים בארה"ב.
עשיתי שם את כל החוף המערבי + שבוע וחצי בהרי הרוקי בקנדה + לאס ווגאס והגרנד קניון + כמה ימים בניו יורק.
והכל ביחד (כולל טיסות מהארץ ופנימיות, מלונות, השכרת רכב והוצאות דלק וכ'ו) יצא לי בערך 30,000-40,000 שקל פלוס מינוס.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוקטובר 2014, 21:25

חנו'ש כתב:אני הייתי לפני כשנתיים בטיול של כמעט חודשיים בארה"ב.
עשיתי שם את כל החוף המערבי + שבוע וחצי בהרי הרוקי בקנדה + לאס ווגאס והגרנד קניון + כמה ימים בניו יורק.
והכל ביחד (כולל טיסות מהארץ ופנימיות, מלונות, השכרת רכב והוצאות דלק וכ'ו) יצא לי בערך 30,000-40,000 שקל פלוס מינוס.

וואו... איזה טיול.
אמרו לי שאלברטה בקנדה זה אחד המקומות...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 05 אוקטובר 2014, 21:25

jol9 כתב:באמת מעניין. אולי עדיף את השיטה של רוסיה, ששם השחיטות היא כלי מוכרז שגם נמצא על השולחן, ואף אחד (כולל היאכטות של פוטין) לא מסתיר את זה.

לפחות בשיטה הזאת אין את הצביעות...

אמא שלי אמרה לי שהיא דיברה עם כמה חברים שגרים שם, והם אמרו לה שאולמרט הוא כמו תינוק רך ותמים ליד מה שהולך שם. הם אפילו צחקו כששמעו שכל מה שהוא
לקח לכאורה זה חצי מליון ש"ח...
מסתבר שלא רק שם כנראה אולמרט היה מסתדר :confused

בלי להכיר לעומק את המצב ברוסיה, נראה לי שהמצב בארה"ב עדיין לא הגיע לרמות כאלה, אבל ללא שום צל של ספק, השחיתות השלטונית בארה"ב גרועה פי כמה מהמצב בארץ.

גם בארה"ב היו צוחקים מהפרשיות של אולמרט. אין שום סיכוי שהוא היה עומד לדין על דברים כאלה ולבטח שלא היה מורשע עם העדויות החלשות שהיו נגדו.
נערך לאחרונה על ידי roy1000 בתאריך 05 אוקטובר 2014, 21:43, נערך פעם אחת בסך הכל.
roy1000

הודעהעל ידי חנו'ש » 05 אוקטובר 2014, 21:29

jol9 כתב:

וואו... איזה טיול.

כן, זה היה די מדהים, אבל אחרי שהייתי בתאילנד לפני כחודש, אני אקח את תאילנד על פני הכל בכל יום.....
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוקטובר 2014, 21:34

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:

וואו... איזה טיול.

כן, זה היה די מדהים, אבל אחרי שהייתי בתאילנד לפני כחודש, אני אקח את תאילנד על פני הכל בכל יום.....

די, אין מצב...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 05 אוקטובר 2014, 21:38

jol9 כתב:
חנו'ש כתב:
jol9 כתב:

וואו... איזה טיול.

די, אין מצב...

אני לגמרי התלהבתי מתאילנד.
בוודאות אני אחזור לשם מתישהו, לא מיציתי בכלל.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוקטובר 2014, 21:39

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:
חנו'ש כתב:
jol9 כתב:

וואו... איזה טיול.

די, אין מצב...

אני לגמרי התלהבתי מתאילנד.
בוודאות אני אחזור לשם מתישהו, לא מיציתי בכלל.

כן, אבל זה שכונה כזה שם, לא? ארה"ב עם כל הטיול שעשית, נראה לי סוג של נוקאאוט, לא? למרות שאי אפשר לדעת, כל אחד ומה שהוא אוהב ומתחבר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 05 אוקטובר 2014, 21:44

שמע יוני, תאילנד זה חבל על הזמן, זה באמת מקום מדהים עם מלא סגנונות.
תאילנד וניו יורק כנראה הפייבוריטים שלי עד כה, לא יודע מי מקום ראשון.

חוץ מזה ש..אני לא ממש אוהב מתוק, פשוט לא בנאדם של קינוחים, אבל ברחובות קו סמוי מוכרים משהו שקוראים לו בננה לוטי, זה אמור להיות משהו פשוט, אבל זה פשוט פאקינג טעים, אני רק כותב לך על זה ויש לי ריר בפה, רק בשביל החרא הזה שווה לטוס לתאילנד :)
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־133 אורחים