המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

האינתיפאדה "השקטה"

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: האינתיפאדה "השקטה"

הודעהעל ידי Roni1 » 03 דצמבר 2014, 01:15

my man כתב:ובנתיים באירופה- אחרי שבספרד כבר החליטו שיכירו במדינת פלסטין גם הפרלמנט הצרפתי אישר שיכיר בה...
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4598854,00.html

וזה מה שקרה במדינה הנאורה שנלחמת על זכויות המוסלמים כמה שעות לאחר מכן (רוטר):
שלשה גברים פרצו לבית באיזור יהודי ליד פריז. הם דרשו כסף ואמרו שוודאי שיש להם הרבה, כי הם יהודים. הם דרשו את כרטיס הכספומט.

בשעה שאחד הלך להוציא כסף, השני החזיק את הגבר, והשלישי אנס את האישה.

שני חשודים נעצרו.

שני אחים יהודים הותקפו במוצ"ש באותו איזור.
Roni1

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 דצמבר 2014, 20:14

:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Roni1 » 05 דצמבר 2014, 00:30

אחד הראיונות הכי טובים שקראתי
אם היה למדינת ישראל גוף שאחראי על הסברה, הטור הזה כבר היה מתורגם לאנגלית ומופץ בכל מקום. כמה חבל שאנחנו לא יודעים לנצל את הדברים החשובים האלה (כמו את הדברים של בריג׳יט גבריאל ומסעב חסן יוסף)
http://ishayfridman.blogspot.co.il/2014 ... t.html?m=1
Roni1

הודעהעל ידי my man » 05 דצמבר 2014, 02:44

Roni1 כתב:אחד הראיונות הכי טובים שקראתי
אם היה למדינת ישראל גוף שאחראי על הסברה, הטור הזה כבר היה מתורגם לאנגלית ומופץ בכל מקום. כמה חבל שאנחנו לא יודעים לנצל את הדברים החשובים האלה (כמו את הדברים של בריג׳יט גבריאל ומסעב חסן יוסף)

באמת אחד הטובים- אבל איך לעזאזל הגעת לזה?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Roni1 » 05 דצמבר 2014, 09:12

my man כתב:

באמת אחד הטובים- אבל איך לעזאזל הגעת לזה?

ישראל שלי פרסמו
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 05 דצמבר 2014, 10:17

אחלה ראיון. אז אם לסכם את מה שהבחור אומר - הערבים הם עם עם תרבות שבטית ואלימה. אין להם יכולת משילות עצמית עם ממשל שאינו אלים/מושחת/מדכא. בנוסף הוא גם אומר לנו שהשמיים כחולים והשמש זורחת במזרח. יופי. באמת הייתי צריך את הבחור הזה בשביל לדעת את כל הדברים האלה. לא היה מספיק להסתכל על מה שקורה בסוריה, לבנון, עיראק, ועזה.

אני לא חושב שהערך ההסברתי של הראיון הזה גדול כמו שאת חושבת. זה לא שבאירופה וארה"ב יושבים אנשים שמגיעים לסוריה ומתבלבלים בינה לבין פינלנד.

מה שאני לא מבין, זה שאם כולנו מסכימים על האופי והתרבות של השכנים שלנו, למה לכל הרוחות אנחנו מתקעשים להתערבב בהם ולהביא את האלימות והנחשלות שלהם לכאן במקום להיפרד מהם? זה הפרדוקס הכי גדול של הימין - מצד אחד אומרים - "תראו את הערבים האלימים האלה - איזה חיות", מצד שני אומרים "יאללה - בוא נתערבב בהם ונגור בתוך שכם ורמאללה". איפה ההגיון פה? זה אותו פרדוקס של המפלגה שקוראת לעצמה "הבית היהודי", אבל רוצה לספח מליוני ערבים למדינה כדי שיקימו פה את הבית הערבי/מוסלמי/דעא"שי.
roy1000

הודעהעל ידי Roni1 » 05 דצמבר 2014, 10:44

זה לא חשוב כי נאמרו שם דברים שלא ידענו, זה חשוב כי הם נאמרים ע״י פלסטיני פעיל ״בצלם״ לשעבר שמדבר גם על השחיתות והעינויים של הרשות הפלסטינית שאף ארגון זכויות אדם לא רוצה לסקר ושהארגון שהוא בעצמו הקים לא קיבל שום יחס או תרומה. לכל ראיון כזה של פלסטיני יש ערך הסברתי חשוב.

לגבי ההיפרדות, אף אחד לא רוצה לחיות איתם. ההגיון בלחיות במקומות האלה הוא הנוכחות הישראלית בשטח, אנחנו יודעים מה קורה כשאנחנו יוצאים מהשטח הזה. אנחנו מסכימים על האופי והתרבות של השכנים שלנו וגם אם נצא משם וניפרד מהם, האופי הזה יבוא אלינו דרך האוויר ומתחת לאדמה. הלוואי והיה אפשר להיפרד מהערבים בשטחים ויחד איתם ממאות האלפים באזור המשולש.

הפרדוקס היותר גדול כאן הוא של השמאל. פעם השמאל דיבר על שלום, צאו מהשטחים והכל יהיה בסדר. היום אין אף אחד שיגיד לך שאחרי שניפרד מהפלסטינים לא יהיו עוד מלחמות וארגוני טרור לא ישתלטו על השטח, אבל ״זה יהיה אחרת כי זו מלחמה מול מדינה״ ו״תהיה לנו לגיטימציה בינלאומית כי יצאנו משם״, אותם דברים שאמרו בהתנתקות. כאילו במלחמה עתידית הם לא יהיו מסכנים וחלשים שזורקים צינורות מעופפים מול חיל האוויר האימתני שלנו.
אז אולי כדאי להירגע עם כל הנסיגות וההבטחות האלה עד שיהיו, אם יהיו, בצד הפלסטיני מספיק אנשים כמו הבחור מהראיון שיעזו לצאת נגד חמאס וההסתה שמלמדים את הילדים שלהם ברשות הפלסטינית. כי אין דבר שיהפוך אותנו למדינה מוקצית ומבודדת יותר ממטחים של רקטות ופצמ״רים על נתב״ג.
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 05 דצמבר 2014, 11:11

Roni1 כתב:זה לא חשוב כי נאמרו שם דברים שלא ידענו, זה חשוב כי הם נאמרים ע״י פלסטיני פעיל ״בצלם״ לשעבר שמדבר גם על השחיתות והעינויים של הרשות הפלסטינית שאף ארגון זכויות אדם לא רוצה לסקר ושהארגון שהוא בעצמו הקים לא קיבל שום יחס או תרומה. לכל ראיון כזה של פלסטיני יש ערך הסברתי חשוב.

לגבי ההיפרדות, אף אחד לא רוצה לחיות איתם. ההגיון בלחיות במקומות האלה הוא הנוכחות הישראלית בשטח, אנחנו יודעים מה קורה כשאנחנו יוצאים מהשטח הזה. אנחנו מסכימים על האופי והתרבות של השכנים שלנו וגם אם נצא משם וניפרד מהם, האופי הזה יבוא אלינו דרך האוויר ומתחת לאדמה. הלוואי והיה אפשר להיפרד מהערבים בשטחים ויחד איתם ממאות האלפים באזור המשולש.

הפרדוקס היותר גדול כאן הוא של השמאל. פעם השמאל דיבר על שלום, צאו מהשטחים והכל יהיה בסדר. היום אין אף אחד שיגיד לך שאחרי שניפרד מהפלסטינים לא יהיו עוד מלחמות וארגוני טרור לא ישתלטו על השטח, אבל ״זה יהיה אחרת כי זו מלחמה מול מדינה״ ו״תהיה לנו לגיטימציה בינלאומית כי יצאנו משם״, אותם דברים שאמרו בהתנתקות. כאילו במלחמה עתידית הם לא יהיו מסכנים וחלשים שזורקים צינורות מעופפים מול חיל האוויר האימתני שלנו.
אז אולי כדאי להירגע עם כל הנסיגות וההבטחות האלה עד שיהיו, אם יהיו, בצד הפלסטיני מספיק אנשים כמו הבחור מהראיון שיעזו לצאת נגד חמאס וההסתה שמלמדים את הילדים שלהם ברשות הפלסטינית. כי אין דבר שיהפוך אותנו למדינה מוקצית ומבודדת יותר ממטחים של רקטות ופצמ״רים על נתב״ג.

הכל סבבה, אבל הוא לא מספר שום דבר חדש. כולם יודעים על השחיתות והעינויים וכולם בעולם יודעים מה זה ערבים. הרעיון כאילו אנחנו היחידים בעולם שיודעים מה זה ערבים הוא פשוט לא נכון. אין שום ערך הסברתי בראיון הזה, פרט לאלו שמנסים לשכנע את המשוכנעים.

מכיוון שאני מכיר את השכנים שלנו, אף פעם לא חשבתי שיהיה פה שלום סטייל אירופה. זה לא עומד לקרות בזמן הקרוב, אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים לשחק לידיים שלהם וליצור דה-פקטו מדינה אחת. אין שום קשר בין הדברים. גם אין שום קשר בין נוכחות צבאית בגדה (או בעזה או בכל מקום אחר) לבין לשים כל מיני מאחזים מגוכחים בתוך שכם ורמאללה. המאחזים האלה לא מביאים לנו שום בטחון - הם רק פוגעים בבטחון שלנו.

אני לא חושב שיש אף בנאדם שפוי שאפילו חולם על נסיגה צבאית מהגדה, אבל בין זה לבין לערבב את האוכלוסיות בצורה בלתי הפיכה אין דבר וחצי דבר. אם אתה מציעה לחכות שהערבים יהפכו לפינלנדים ועד אז נמשיך לבנות מאחזים, אז לצערי הדבר הראשון לא עומד לקרות והדבר השני בסופו של דבר יביא את סוריה לפה. אני לא יודע מה איתך, אבל אני לא יהיה מסוגל לחיות במדינה עם רוב ערבי. אין סיכוי.
roy1000

הודעהעל ידי Roni1 » 05 דצמבר 2014, 11:25

אני דווקא לא בעד להמשיך לבנות מאחזים מבודדים, זה גם לא קורה כרגע (״הקפאה שקטה״ של ביבי).
אף אחד לא יחזיר את מדינת ישראל לגבולות 67 וישאיר את צה״ל ביו״ש, זה יקרע את העם אבל ישאיר אותנו ״כובשים ואלימים״ בעיניי כולם. גם אם זה הגיוני באיזושהי צורה זה פשוט לא יקרה, צד אחד מדבר כאן על מדינה פלסטינית והסדרי ביטחון שתלויים בעיקר בגורמי חוץ שראינו בגולן מה הם שווים, הצד השני משאיר את המצב הקיים ומעטים שם מדברים על סיפוח או כל מיני תוכניות שגם הם לא יודעים להסביר.
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 05 דצמבר 2014, 11:58

Roni1 כתב:אני דווקא לא בעד להמשיך לבנות מאחזים מבודדים, זה גם לא קורה כרגע (״הקפאה שקטה״ של ביבי).
אף אחד לא יחזיר את מדינת ישראל לגבולות 67 וישאיר את צה״ל ביו״ש, זה יקרע את העם אבל ישאיר אותנו ״כובשים ואלימים״ בעיניי כולם. גם אם זה הגיוני באיזושהי צורה זה פשוט לא יקרה, צד אחד מדבר כאן על מדינה פלסטינית והסדרי ביטחון שתלויים בעיקר בגורמי חוץ שראינו בגולן מה הם שווים, הצד השני משאיר את המצב הקיים ומעטים שם מדברים על סיפוח או כל מיני תוכניות שגם הם לא יודעים להסביר.

גבולות 67 לא רלוונטיים לשום דבר. אי אפשר לפנות את גוש עציון ואריאל ומעלה אדומים. זה פשוט בלתי אפשרי ואין טעם אפילו לדבר על זה. אני באמת לא מבין למה פינוי זוחל של מאחזים "יקרע את העם". אני לא צריך לשלוח את הצבא לפנות אף אחד בכוח מהיום למחר. אפשר לעשות את זה לאורך זמן ובאמצעות תמריצים כלכליים.

אמרתי את זה במקום אחר - צריכים לבנות לעצמנו גבול וירטואלי שיכלול סיפוח של מינימום ערבים (וכשאני אומר מינימום הכוונה ללא יותר מ- 20-30 אלף) ומעבר לגבול הזה צריך לפנות. כמו שאמרתי - לא בכוח ולא באופן מיידי, אלא לאורך זמן ובאמצעות תמריצים כלכליים. קודם כל שיהיה גבול ומה אנחנו רוצים, ואחר כך נחשוב על איך אנחנו נראים.
roy1000

הודעהעל ידי my man » 05 דצמבר 2014, 12:46

roy1000 כתב:
Roni1 כתב:אני דווקא לא בעד להמשיך לבנות מאחזים מבודדים, זה גם לא קורה כרגע (״הקפאה שקטה״ של ביבי).

גבולות 67 לא רלוונטיים לשום דבר. אי אפשר לפנות את גוש עציון ואריאל ומעלה אדומים. זה פשוט בלתי אפשרי ואין טעם אפילו לדבר על זה. אני באמת לא מבין למה פינוי זוחל של מאחזים "יקרע את העם". אני לא צריך לשלוח את הצבא לפנות אף אחד בכוח מהיום למחר. אפשר לעשות את זה לאורך זמן ובאמצעות תמריצים כלכליים.

אמרתי את זה במקום אחר - צריכים לבנות לעצמנו גבול וירטואלי שיכלול סיפוח של מינימום ערבים (וכשאני אומר מינימום הכוונה ללא יותר מ- 20-30 אלף) ומעבר לגבול הזה צריך לפנות. כמו שאמרתי - לא בכוח ולא באופן מיידי, אלא לאורך זמן ובאמצעות תמריצים כלכליים. קודם כל שיהיה גבול ומה אנחנו רוצים, ואחר כך נחשוב על איך אנחנו נראים.

זה סוג של אבסורד שאתה אומר את זה...אתה מבין שמדובר במילארדים..נכון?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי roy1000 » 05 דצמבר 2014, 13:49

my man כתב:
roy1000 כתב:

זה סוג של אבסורד שאתה אומר את זה...אתה מבין שמדובר במילארדים..נכון?

מדובר ב- 50-60 אלף איש. אני לא מדבר על פינוי יקר כמו שהיה בהתנתקות. הדרך הזו לא עובדת. אני מדבר על שילוב של הפסקת ההטבות ליישובים האלה - כלומר שמי שנמצא שם ישלם את העלות האמיתית של היישוב כולל תחבורה, פיתוח, מס הכנסה מלא וכו', ומצד שני מי שירצה להתפנות יקבל סכום מסויים, שלא יהיה מטורף כמו בהתנתקות, אלא משהו שיאפשר להם לרכוש דירה ממוצעת עם משכנתא. לאורך כמה שנים, אני מניח שהרוב המוחלט של האנשים יעזבו. תמריצים כלכליים (מקל וגזר) עובדים מצויין, זה פשוט לא מיידי. מדינת ישראל קלטה מליון עולים חדשים לפני 25 שנה. אפשר גם לפנות 60 אלף איש.
roy1000

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 09 דצמבר 2014, 01:26

תגידו, אנשים פה מודעים לעלילות הדם שמופצות ברשת? על בסיס קבוע מדווחים שעשרות ילדים נהרגים בירושלים(!!) אם נחטפים מהבתים ונאנסים ע''י הצבא

איך אנשים מסוגלים להאמין למשהו כזה?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 09 דצמבר 2014, 01:32

Holiday_Armadillo כתב:תגידו, אנשים פה מודעים לעלילות הדם שמופצות ברשת? על בסיס קבוע מדווחים שעשרות ילדים נהרגים בירושלים(!!) אם נחטפים מהבתים ונאנסים ע''י הצבא

מקור?
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 09 דצמבר 2014, 01:44

my man כתב:
Holiday_Armadillo כתב:תגידו, אנשים פה מודעים לעלילות הדם שמופצות ברשת? על בסיס קבוע מדווחים שעשרות ילדים נהרגים בירושלים(!!) אם נחטפים מהבתים ונאנסים ע''י הצבא

מקור?

זהו שזה לא ''מקור''
יש פורומים שאני רשומה אליהם ויש שם נושאים על כל העניין שקורה פה

פשוט מדי פעם מגיעים אנשים עם אנגלית קלוקלת ורושמים ''היום השטחים/ירושלים תחת מתקפה של הכוח הכובש, 67 ילדים נחטפו וככל הנראה נאנסו''
או שהיה את היום עם הפיגוע בבית הכנסת הם רשמו אחרי כמה שעות ''45 ילדים נהרגו אחרי שהצבא הכובש תקף גן ילדים''

בלי הוכחות בלי כלום! כשאנחנו יודעים כמה ערבים אוהבים לפרסם תמונות של מתים
ואיכשהו אנשים קונים את זה..זה לא להאמין
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Roni1 » 09 דצמבר 2014, 01:46

עלילות ימי הביניים.
מעניין אם גם לתקופה ההיא היו יהודים כמו מקס בלומנטל שמתבלים ומפיצים את העלילות האלה.
Roni1

הודעהעל ידי sunshine » 09 דצמבר 2014, 01:52

הראו לי קטע ישן מ"איש משפחה",מראים בו את אסון התאומים ואז האבא עם ליין "זה מה שקורה שאתה תומך בישראל".
ככה זה מתחיל?!
".Stay the course, believe in what you're doing, and stay healthy"
סמל אישי של המשתמש
sunshine

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 09 דצמבר 2014, 01:56

אביהוא כתב:הראו לי קטע ישן מ"איש משפחה",מראים בו את אסון התאומים ואז האבא עם ליין "זה מה שקורה שאתה תומך בישראל".
ככה זה מתחיל?!

איש משפחהזאת תוכנית מעולה וסאטירית
אין להם שום דבר נגד ישראל
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי sunshine » 09 דצמבר 2014, 01:59

Holiday_Armadillo כתב:
אביהוא כתב:הראו לי קטע ישן מ"איש משפחה",מראים בו את אסון התאומים ואז האבא עם ליין "זה מה שקורה שאתה תומך בישראל".
ככה זה מתחיל?!

אבל זה מעודד ומסיט..את לא חושבת ככה?
".Stay the course, believe in what you're doing, and stay healthy"
סמל אישי של המשתמש
sunshine

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 09 דצמבר 2014, 02:18

אביהוא כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
ככה זה מתחיל?!

אבל זה מעודד ומסיט..את לא חושבת ככה?

ממש לא
האנשים היחידים שזה יכול ''להסיט'' אותם הם כאלה שראו את זה כקטע מבודד ולא מכירים את הסידרה או את הטון שלה

יש שם בדיחות על זה שכמרים אונסים ילדים או על מחבלים מתאבדים מוסלמים
אין להם שום דבר נגד ישראל או נגד יהודים, הם סידרה שצוחקת על הכל
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־84 אורחים