המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

הולכים לבחירות

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

הולכים לבחירות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 דצמבר 2014, 00:41

ביבי מת לבחירות

הוא נתן ליאיר (המתמודד הראשי שלו אם וכאשר היה עושה קדנציה מוצלחת) את התיק הכי קשה והכי בלתי אפשרי (כשהוא דואג לשים לו מקלות בגלגלים) ועכשיו כשהממשלה מתפרקת הוא יודע שלא משנה מה, הוא שוב פעם יהיה ראש ממשלה אבל הפעם הוא יחזיר לעצמו את המפלגות החרדיות לממשלה

זה האמא של הלא יקרה אבל מבחינתי הממשלה שאני רוצה לראות כוללת את כחלון, יאיר ובוז'י
נערך לאחרונה על ידי Holiday_Armadillo בתאריך 02 דצמבר 2014, 23:19, נערך פעם אחת בסך הכל.
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

Re: הולכים לבחירות?

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 דצמבר 2014, 00:42

בשביל ביבי זאת נקודת הזמן המושלמת ללכת לבחירות. הניצחון מונח בכיס שלו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 דצמבר 2014, 00:43

my man כתב:טוב אז בחירות...
עוד מליארדים לפח האשפה.

מיליארדים שיושקעו ב''הוא אמר ככה!'' ו''הוא יעשה ככה!'' שבקיצור אומר ''תבחרו בי רק בשביל שההוא לא ייבחר'' ובממשלה הבאה, או בזאת שאחריה, או בזאת שאחריה, או בזאת שאחריה, רק ימשיך להיות פה רע כי אף אחד לא באמת מבטיח משהו אלא רק מבטיחים מה לא יעשו
עד שיש מישהו שמנסה לעשות משהו מעיפים אותו כי הוא איום גדול מדי

שמואל1 כתב:בשביל ביבי זאת נקודת הזמן המושלמת ללכת לבחירות. הניצחון מונח בכיס שלו.

הניצחון מונח בכיס שלו לא משנה מה, אנשים עוד לא הבינו את זה?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 02 דצמבר 2014, 00:44

זה היה ברור "סינס דיי וואן" שהממשלה הזו לא תסיים קדנציה...
אין למי להצביע כל כך...
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 דצמבר 2014, 00:45

Holiday_Armadillo כתב:
my man כתב:טוב אז בחירות...
עוד מליארדים לפח האשפה.

מיליארדים שיושקעו ב''הוא אמר ככה!'' ו''הוא יעשה ככה!'' שבקיצור אומר ''תבחרו בי רק בשביל שההוא לא ייבחר'' ובממשלה הבאה, או בזאת שאחריה, או בזאת שאחריה, או בזאת שאחריה, רק ימשיך להיות פה רע

שמואל1 כתב:בשביל ביבי זאת נקודת הזמן המושלמת ללכת לבחירות. הניצחון מונח בכיס שלו.

הניצחון מונח בכיס שלו לא משנה מה, אנשים עוד לא הבינו את זה?

אני לא מסכים, זה לא הולך להחזיק מעמד עוד זמן רב.
הסיבה שביבי נבחר כל הזמן היא תחושת הביטחון שהוא כביכול החזיר למדינת ישראל.
תחושת הביטחון הזאת הולכת ומתערערת ככל שעובר הזמן. המבצע בעזה היה כישלון מוחלט וגם הטיפול באינתיפאדה לא משביע רצון.
זה עניין של זמן עד שהעם יתייאש ויחפש אלטרנטיבה.
לכן, בשבילו זאת נקודת זמן טובה מאוד ללכת לבחירות. כרגע עדיין רוב העם יבחר בו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 02 דצמבר 2014, 00:46

ת'אמת שיוני העלה כבר נקודה מעניינת שליברמן עוד יכול להביא אותה בהפתעה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 דצמבר 2014, 00:49

my man כתב:ת'אמת שיוני העלה כבר נקודה מעניינת שליברמן עוד יכול להביא אותה בהפתעה..

לא חושב שליברמן מסוגל לנצח את ביבי, אם הבחירות אכן ייערכו בקרוב.
כן, התמיכה בביבי צפויה לרדת דרסטית בעקבות המצב הביטחוני והמבצע הכושל, אבל עדיין יש לו רוב מוחלט.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 דצמבר 2014, 00:50

שמואל1 כתב:אני לא מסכים, זה לא הולך להחזיק מעמד עוד זמן רב.
תחושת הביטחון הזאת הולכת ומתערערת ככל שעובר הזמן. המבצע בעזה היה כישלון מוחלט וגם הטיפול באינתיפאדה לא משביע רצון.

ביבי ממש לא קשור לתחושת הביטחון
ביבי קשור לכל אלה שאומרים ''איי ביבי! איזה תותח אתה ביבי!''
וזה לא משנה כמה מליונים הוא יוציא על הבית בקיסריה, כמה מליונים הוא יעלה למשלמי המיסים, כמה מליונים שרה תדרוש על מיטה במטוס, כמה הוא ישתין על כולם בקשת, אלה שהצביעו ליכוד ימשיכו להצביע ליכוד וכמה כאלה שהתייאשו (כמו יוני), לא ישנו את זה
לא עכשיו ולא בעוד 5 שנים

my man כתב:ת'אמת שיוני העלה כבר נקודה מעניינת שליברמן עוד יכול להביא אותה בהפתעה..

אני בספק
ליברמן יישאר השוליה של ביבי אלא אם באמת יקרה (מבחינתו) נס או לפחות קמפיין פוליטי לא פחות ממושלם+
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 02 דצמבר 2014, 00:53

Holiday_Armadillo כתב:

וזה לא משנה כמה מליונים הוא יוציא על הבית בקיסריה, כמה מליונים הוא יעלה למשלמי המיסים, כמה מליונים שרה תדרוש על מיטה במטוס, כמה הוא ישתין על כולם בקשת, אלה שהצביעו ליכוד ימשיכו להצביע ליכוד וכמה כאלה שהתייאשו (כמו יוני), לא ישנו את זה
לא עכשיו ולא בעוד 5 שנים

אני בספק
ליברמן יישאר השוליה של ביבי אלא אם באמת יקרה (מבחינתו) נס או לפחות קמפיין פוליטי לא פחות ממושלם+

אני לא בטוח שאת צודקת..תחשבי רק מה קורה לביבי בבחירות הקודמות אם ליברמן לא חובר אליו...
הליכוד במצב נורא..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 דצמבר 2014, 00:55

my man כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

לא עכשיו ולא בעוד 5 שנים

אני בספק

אני לא בטוח שאת צודקת..תחשבי רק מה קורה לביבי בבחירות הקודמות אם ליברמן לא חובר אליו...
הליכוד במצב נורא..

מה קרה? לפי הסקרים דווקא האיחוד שלהם החליש את שתי המפלגות
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Roni1 » 02 דצמבר 2014, 00:56

בוז׳י? ברצינות?

היחיד שאשם בקדנציה הלא מוצלחת של לפיד זה לפיד (ויועציו). לא מבינה בשביל מה הוא התעקש על המע״מ אפס הזה, זה לא פותר את משבר הדיור ולא מסייע לנו לחלום על דירה. הוא היה צריך לבוא עם תוכנית אמיתית למשבר הזה ולא עם פלסטרים לטיפול בסרטן.
הוא דיבר על פוליטיקה חדשה ולפני שבועיים פנה לחרדים (מה שכולם פה התעצבנו שביבי עשה) כדי שיצטרפו אליהם להפיל את ביבי.

אין כאן רגע שקט, מלחמה, בחירות, שנאה. פאקינג אין עתיד כאן.
Roni1

הודעהעל ידי my man » 02 דצמבר 2014, 00:59

Roni1 כתב:בוז׳י? ברצינות?

היחיד שאשם בקדנציה הלא מוצלחת של לפיד זה לפיד (ויועציו). לא מבינה בשביל מה הוא התעקש על המע״מ אפס הזה, זה לא פותר את משבר הדיור ולא מסייע לנו לחלום על דירה. הוא היה צריך לבוא עם תוכנית אמיתית למשבר הזה ולא עם פלסטרים לטיפול בסרטן.
הוא דיבר על פוליטיקה חדשה ולפני שבועיים פנה לחרדים (מה שכולם פה התעצבנו שביבי עשה) כדי שיצטרפו אליהם להפיל את ביבי.

טייק איט איזי...יש גם המון טוב פה במדינה הזו...
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 דצמבר 2014, 01:01

Roni1 כתב:בוז׳י? ברצינות?

היחיד שאשם בקדנציה הלא מוצלחת של לפיד זה לפיד (ויועציו). לא מבינה בשביל מה הוא התעקש עלה המע״מ אפס הזה, זה לא פותר את משבר הדיור ולא מסייע לנו לחלום על דירה. הוא היה צריך לבוא עם תוכנית אמיתית למשבר הזה ולא עם פלסטרים לטיפול בסרטן.
הוא דיבר על פוליטיקה חדשה ולפני שבועיים פנה לחרדים (מה שכולם פה התעצבנו שביבי עשה) כדי שיצטרפו להפיל את ביבי.

אז מי? ליברמן? בנט? ביבי? בוז'י (העבודה) היחיד שנשאר לי

אני לא מסכימה איתך
אני לא תמכתי בכל החוקים של יאיר אבל אני חושבת שהכוונה שלו באמת הייתה טובה ולא בשביל ספינים פוליטיים
זה שהוא טירון ועשה בחירות של טירונים זה..אין לי (או לו) תירוץ לזה
ביבי חיכה לו בכל פינה בשביל לערער את המעמד שלו בפני הציבור וזה הצליח לו כי כמו שאמרתי, יאיר טירון והוא נפל ברשת

מה שברור לי זה שאני אצביע לכל אחד שיהווה איזשהו איום על ביבי בבחירות ואם יאיר לא יתרסק טוטאלית בסקרים אז אין סיבה (מבחינתי לפחות) שלא אצביע לו שוב
אני כן אוהבת את החוקים שהמפלגה שלו מקדמת ואני כן אוהבת את זה ש(שוב, מבחינתי לפחות)הוא באמת מחפש שיהיה פה יותר טוב ולא רק לשרוד עוד יום בכסא לעומת ביבי ''הילד שצעק איראן'' נתניהו
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Roni1 » 02 דצמבר 2014, 01:09

את חושבת שממשלת שמאל עם לפיד תקום בלי החרדים או מרצ?
אם המפלגה המושחתת הזאת היתה משאירה את שלי ולא רצה להפוך לה את הכיסא היא היתה לוקחת עכשיו. מפחיד אותי באמת שבוז׳י יהיה ראש ממשלה, הביקורות שלו תמיד מתייחסות למה אומרים עלינו בעולם וכמה ביבי אשם. הוא ימכור את המדינה כדי שילטפו אותו.

אני באמת מחכה לראות את הרשימה של כחלון, אותו אני מאוד מעריכה. בכלל הייתי שמחה אם ביבי היה מודיע על פרישה ומעביר את הליכוד לסער וארדן, שניהם מוצלחים לא פחות ממנו ויותר מכל הרשימה שמנית למעלה.
Roni1

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 דצמבר 2014, 01:11

Roni1 כתב:את חושבת שממשלת שמאל עם לפיד תקום בלי החרדים או מרצ?
אם המפלגה המושחתת הזאת היתה משאירה את שלי ולא רצה להפוך לה את הכיסא היא היתה לוקחת עכשיו. מפחיד אותי באמת שבוז׳י יהיה ראש ממשלה, הביקורות שלו תמיד מתייחסות למה אומרים עלינו בעולם וכמה ביבי אשם. הוא ימכור את המדינה כדי שילטפו אותו.

אני באמת מחכה לראות את הרשימה של כחלון, אותו אני מאוד מעריכה. בכלל הייתי שמחה אם ביבי היה מודיע על פרישה ומעביר את הליכוד לסער וארדן, שניהם מוצלחים לא פחות ממנו ויותר מכל הרשימה שמנית למעלה.

בוז'י לא יהיה ראש ממשלה..לא לשם גם כיוונתי
בכלל, הסיוט שלך הוא בוז'י והסיוט שלי זה שלי

אני גם מאוד מחכה לראות את הרשימה של כחלון ואת המצע שלו אבל אם יאיר באמת לא יתרסק וזה רק ידרבן אנשים להצביע לו אז אני אצביע לו שוב ואתן לאחרים להצביע לכחלון
וסער מבחינתי לא פחות גרוע מביבי

ש''ס מנסים לרוץ על מצע חברתי-כלכלי? רואים שאין להם נסיון בזה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Roni1 » 02 דצמבר 2014, 01:15

למה שלי היא סיוט? אני לא סובלת את המפלגה שלה אבל אני מאמינה לה, ואין הרבה פוליטיקאים אמינים בעיניי. בטח לא בוז׳י.
Roni1

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 דצמבר 2014, 01:16

Roni1 כתב:למה שלי היא סיוט? אני לא סובלת את המפלגה שלה אבל אני מאמינה לה, ואין הרבה פוליטיקאים אמינים בעיניי. בטח לא בוז׳י.

אני מאמינה לה, בגלל זה היא מפחידה אותי

אני מכבדת אותה בהמון דברים שהיא עושה, בעיקר בקידום זכויות העובדים והנשים אבל המצע הכלכלי והביטחוני שלה הוא פנטזיה אחת גדולה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Roni1 » 02 דצמבר 2014, 01:27

Holiday_Armadillo כתב:
Roni1 כתב:למה שלי היא סיוט? אני לא סובלת את המפלגה שלה אבל אני מאמינה לה, ואין הרבה פוליטיקאים אמינים בעיניי. בטח לא בוז׳י.

אני מכבדת אותה בהמון דברים שהיא עושה, בעיקר בקידום זכויות העובדים והנשים אבל המצע הכלכלי והביטחוני שלה הוא פנטזיה אחת גדולה

פנטזיה שרוב חברי מפלגת העבודה מציעים, אגב. הם פשוט עסוקים בביקורת על יחסיו של ביבי עם אובמה.
Roni1

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 דצמבר 2014, 01:33

Roni1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

פנטזיה שרוב חברי מפלגת העבודה מציעים, אגב. הם פשוט עסוקים בביקורת על יחסיו של ביבי עם אובמה.

אני דווקא אוהבת את המצע הכלכלי של בוז'י, יש לו רעיונות טובים
כמובן שאי אפשר ליישם אותם כי..ראינו מה קרה לבן אדם האחרון שניסה לשנות משהו במדינה אבל אני כן אוהבת את ה''חזון'' שלו
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 דצמבר 2014, 01:36

מדברים על מרץ (17-24) כתאריך לבחירות
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הבא