המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

בעולם

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בעולם

הודעהעל ידי Roni1 » 10 ינואר 2015, 20:28

עצוב
Elsa Cayat was the only woman killed at #CharlieHebdo. The killers told another woman they didn't kill women. Cayat was Jewish.

ראיתם את סרטון הפריצה למרכול? הם אומרים שכל ההרוגים הם מרגע הכניסה של המחבל לסופר, אבל בהתחלה דיווחו רק על שניים והפריצה הזאת לא נראית בטוחה במיוחד למי שהיה בפנים, נס שהם לא הרגו אחד את השני בדרך.
הם עמדו מחוץ לתריס של החנות וחיכו בסבלנות שהוא יעלה עד הסוף ורק אז נכנסו כאילו זה פתיחה של חנות חדשה בעזריאלי, טוב שלא גזרו סרט.
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 10 ינואר 2015, 20:42

jol9 כתב:חצי מליון יהודים לא יעזבו כ"כ מהר. היטלר לא הצליח להבריח את כל היהודים מגרמניה, אז נראה לך שכמה ג'יהאדיסטים יצליחו?

אתה באמת רואה כל מיני יהודים מבוססים עם משרות חשובות ומכניסות, מוותרים על זה בשביל ההזדמנות לעבוד כמתווכים בארץ הקודש?
לא יקרה.

דווקא הרבה יותר סביר שהתיירות תיפגע. כל מי שרוצה להזמין היום חופשה לאירופה, לוקח בחשבון את מה שקרה, ומיד מסמן כוכבית על פריז ועל צרפת
בכלל. אני בטוח שאם נעשה השוואה בין כמות החופשות שהוזמנה בחודש ינואר נניח השנה אל מול השנים הקודמות, נראה ירידה משמעותית.
אח"כ זה מן הסתם יחזור, אלא אם צרפת תמשיך לסבול מהטרור הזה ולהמשיך לא לעשות שום דבר בנידון.

אבל הם עוזבים מאוד מהר... בשנה שעברה עזבו בערך 20 אלף יהודים את צרפת. זה 4% מהכלל האוכלוסיה. השנה יעזבו הרבה יותר. סקרים מראים ש- 75% מהיהודים שוקלים עזיבה. בקצב הזה, בתוך עשור לא תהיה קהילה יהודית בצרפת. אל תשכח שהמבוססים באמת עובים לארה"ב וקנדה (ואפילו דרום אמריקה). לישראל מגיעים פחות מחצי.

מסתבר שמה שהיטלר לא הצליח לעשות, הג'יהדיסטים בצרפת מצליחים (עם עזרה אדיבה של הממשלה כמובן), ובקרוב צרפת תהיה יודריין ותגשים את חזונו של היטלר.

התיירות לפריז חזקה מדי. קשה לי להאמין שפעולה כזו תשפיע ליותר מכמה שבועות. הזכרון הוא קצר.
roy1000

הודעהעל ידי התנין » 10 ינואר 2015, 21:02

Roni1 כתב:לפחות הולנד הודה שזו התקפה אנטישמית וכמובן הפעיל מכבסה משל עצמו ואמר ש״לפאנטים אין כל קשר לאיסלאם או לכל דת אחרת״. ברור, זה רק מקרי ש99.9% מהטרור היום בעולם מבוצע ע״י מוסלמים.

מזכיר קצת את האמירה של בנט: ''99.9% מהערבים נאמנים למדינת ישראל''. :bigsmile2
התנין

הודעהעל ידי jol9 » 10 ינואר 2015, 22:32

roy1000 כתב:
jol9 כתב:חצי מליון יהודים לא יעזבו כ"כ מהר. היטלר לא הצליח להבריח את כל היהודים מגרמניה, אז נראה לך שכמה ג'יהאדיסטים יצליחו?

אתה באמת רואה כל מיני יהודים מבוססים עם משרות חשובות ומכניסות, מוותרים על זה בשביל ההזדמנות לעבוד כמתווכים בארץ הקודש?
לא יקרה.

דווקא הרבה יותר סביר שהתיירות תיפגע. כל מי שרוצה להזמין היום חופשה לאירופה, לוקח בחשבון את מה שקרה, ומיד מסמן כוכבית על פריז ועל צרפת
בכלל. אני בטוח שאם נעשה השוואה בין כמות החופשות שהוזמנה בחודש ינואר נניח השנה אל מול השנים הקודמות, נראה ירידה משמעותית.
אח"כ זה מן הסתם יחזור, אלא אם צרפת תמשיך לסבול מהטרור הזה ולהמשיך לא לעשות שום דבר בנידון.

אבל הם עוזבים מאוד מהר... בשנה שעברה עזבו בערך 20 אלף יהודים את צרפת. זה 4% מהכלל האוכלוסיה. השנה יעזבו הרבה יותר. סקרים מראים ש- 75% מהיהודים שוקלים עזיבה. בקצב הזה, בתוך עשור לא תהיה קהילה יהודית בצרפת. אל תשכח שהמבוססים באמת עובים לארה"ב וקנדה (ואפילו דרום אמריקה). לישראל מגיעים פחות מחצי.

מסתבר שמה שהיטלר לא הצליח לעשות, הג'יהדיסטים בצרפת מצליחים (עם עזרה אדיבה של הממשלה כמובן), ובקרוב צרפת תהיה יודריין ותגשים את חזונו של היטלר.

התיירות לפריז חזקה מדי. קשה לי להאמין שפעולה כזו תשפיע ליותר מכמה שבועות. הזכרון הוא קצר.

אני בטוח שתהיה הגירה, אבל קשה לי להאמין שתהיה הגירה המונית. מי שיכול, ואין לו הרבה מה להפסיד, יעבור.
אתה רואה איזה עו"ד מצליח או איש כספים יהודי, עוזב את פריז לטובת הכלום ושום דבר שהוא יכול לעשות עם זה כאן, או אפילו בארה"ב?

תחשוב הפוך - תאר לך שששי גז או אביגדור פלדמן היו עוברים ולא משנה לאן. נראה לך שהם היו מתחילים מאותה הנקודה באותה מדינה?

התיירות לפריז חזקה מאוד - כנראה הכי חזקה בעולם, וזאת עיר מדהימה וכנראה גם הכי יפה בעולם. אבל זה לא משנה - תחשוב שאתה
מזמין עכשיו נופשון עם אשתך לאירופה... האירועים האלה לא ישפיעו?
על זה בדיוק אני מדבר. אם הממשל יתחיל להילחם בטרור, אז המקרים האלה לא יחזרו על עצמם, והכל ישוב לקדמותו, אבל אם לא ייעשה
כלום, אז הטרור יכה בהם שוב ושוב, ואז יקרו הדברים שדיברנו עליהם.

יש לי שאלה - נניח ומארי לה פן עולה לשלטון. אני לא מכיר את המצע שלה, אבל אני מניח שהיא תיתן בראש לאיסלאם הפונדמנטליסטי.
האמת, שבמצב כזה אני לא מאוד חושש לגורל היהודים, גם כי יש להם לאן לברוח במידה וכן, וגם כי היהודים הם אנשים נורמטיביים, שומרי
חוק לרוב ובטח ובטח שלא עוסקים בטרור.
מצד שני, יכול להיות שאם היא תעלה לשלטון, פתאום יתחילו להרים ראש תנועות נאו נאציות, וזה בוודאי לא יועיל לאף אחד, כי אולי
פגעת בקיצוני אחד, אבל הכנסת לתמונה קיצוני אחר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Roni1 » 11 ינואר 2015, 01:18

אבא שלה היה אנטישמי, לה אין שום אג׳נדה אנטישמית או נאו נאצית. היא שייכת לחזית הלאומית והם חתומים על הסכם עם מפלגות החירות ומחויבים לנקות את המפלגה מאנטישמיות וגזענות. יש מפלגות ימין קיצוני באירופה, הן אנטישמיות ומתייחסות לישראל בדיוק כמו השמאל הקיצוני והלא קיצוני באירופה.
שמעתם פעם בתקשורת על סתם מפלגת ימין אירופאית? זה תמיד שמאל או ימין קיצוני ואנטישמי בדיוק כמו שמדווחים על מפלגות בארץ, וזה לא נכון.
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 11 ינואר 2015, 02:15

jol9 כתב:אני בטוח שתהיה הגירה, אבל קשה לי להאמין שתהיה הגירה המונית. מי שיכול, ואין לו הרבה מה להפסיד, יעבור.
אתה רואה איזה עו"ד מצליח או איש כספים יהודי, עוזב את פריז לטובת הכלום ושום דבר שהוא יכול לעשות עם זה כאן, או אפילו בארה"ב?

תחשוב הפוך - תאר לך שששי גז או אביגדור פלדמן היו עוברים ולא משנה לאן. נראה לך שהם היו מתחילים מאותה הנקודה באותה מדינה?

התיירות לפריז חזקה מאוד - כנראה הכי חזקה בעולם, וזאת עיר מדהימה וכנראה גם הכי יפה בעולם. אבל זה לא משנה - תחשוב שאתה
מזמין עכשיו נופשון עם אשתך לאירופה... האירועים האלה לא ישפיעו?
על זה בדיוק אני מדבר. אם הממשל יתחיל להילחם בטרור, אז המקרים האלה לא יחזרו על עצמם, והכל ישוב לקדמותו, אבל אם לא ייעשה
כלום, אז הטרור יכה בהם שוב ושוב, ואז יקרו הדברים שדיברנו עליהם.

יש לי שאלה - נניח ומארי לה פן עולה לשלטון. אני לא מכיר את המצע שלה, אבל אני מניח שהיא תיתן בראש לאיסלאם הפונדמנטליסטי.
האמת, שבמצב כזה אני לא מאוד חושש לגורל היהודים, גם כי יש להם לאן לברוח במידה וכן, וגם כי היהודים הם אנשים נורמטיביים, שומרי
חוק לרוב ובטח ובטח שלא עוסקים בטרור.
מצד שני, יכול להיות שאם היא תעלה לשלטון, פתאום יתחילו להרים ראש תנועות נאו נאציות, וזה בוודאי לא יועיל לאף אחד, כי אולי
פגעת בקיצוני אחד, אבל הכנסת לתמונה קיצוני אחר.

אתה מאחר את הרכבת. כבר יש הגירה המונית של יהודים מחוץ לצרפת. הם כולם עוזבים. אתה אולי לא מבין את המצב שלהם - האנשים האלה מפחדים ללכת ברחוב. הם חשופים מדי יום לתקיפות אנטישמיות, קללות, כינויי גנאי. שורפים בתי כנסת ובתי ספר יהודיים כל יומיים בערך וזה בכלל לא חדשות שמגיעות לתקשורת. עשרות אלפים עוזבים בשנה. הייתרון של יהודי צרפת מבחינת הגירה לארץ זה שהם כולם שם יודעים עברית, אבל כמו שאמרתי - הם גם מהגרים לארה"ב וקנדה.

המספרים מדברים בעד עצמם - 75% מהיהודים שוקלים לעזוב. אלא אם כן יהיה שינוי קיצוני, הקהילה היהודית בצרפת עומדת להימחק. היא כבר ירדה בעשור האחרון בכ- 15% כתוצאה מהגירה והטרנד רק מתגבר.

לגבי לה פן - הבעיה איתה זה שהיא אנטישמית אנטי-ישראלית. שום דבר טוב לא יצא ממנה.זה הבעיה עם המפלגות הימניות באירופה. הם מרכזים את המאמץ התעמולתי בלהיות אנטי-מוסלמים, אבל ברקע הם גם אנטישמיים מאוד גדולים והיו מאוד שמחים למחוק את מדינת ישראל מהמפה סתם לכיף.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 11 ינואר 2015, 11:29

נחכה ונראה מה יהיה. אפילו ברוסיה הקהילה היהודית לא נמחקה לגמרי, ויש שם איזה מאתיים אלף יהודים...

אבל תכלס, לנו מה איכפת. אם ירצו, אני בטוח שישראל תשמח לקלוט אותם. רובם אנשים משכילים עם מקצועות וכוונות טובות,
וזה יעשה רק טוב לישראל.

לגבי לה-פן, השאלה היא האם זה יכול להיות יותר גרוע מעכשיו. הרי צרפת כמעט בכל מצב ובכל הצבעה מצביעה נגד ישראל ובעד הפלסטינאים.
מה כבר יכול להיות יותר גרוע?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 11 ינואר 2015, 12:04

jol9 כתב:נחכה ונראה מה יהיה. אפילו ברוסיה הקהילה היהודית לא נמחקה לגמרי, ויש שם איזה מאתיים אלף יהודים...

אבל תכלס, לנו מה איכפת. אם ירצו, אני בטוח שישראל תשמח לקלוט אותם. רובם אנשים משכילים עם מקצועות וכוונות טובות,
וזה יעשה רק טוב לישראל.

לגבי לה-פן, השאלה היא האם זה יכול להיות יותר גרוע מעכשיו. הרי צרפת כמעט בכל מצב ובכל הצבעה מצביעה נגד ישראל ובעד הפלסטינאים.

יש ברוסיה עדיין יהודים, אבל מי שנשאר לא סובל מזה שמרביצים לו ברחובות. נכון? גם לא שורפים שם בתי כנסת. לא רק ישראל שמחה לקלוט אותם. כמעט כל מדינה בעולם שמחה לקלוט אותם כי הם בגדול משכילים ובעלי אמצעים.

צרפת עכשיו אולי נוטה יותר לכיוון הפלשתינאים, אבל בעמדה שהרישמית (והמעשית) שלהם הם כרגע בעד הסכם שיכלול חילופי שטחים ופתרון לפליטים שלא בתחומי מדינת ישראל. במקרה של לה פן, זה יכול לעבור לעמדה רישמית של חיסול המדינה היהודית. אז כן, זה יכול להיות גרוע יותר.

מה שמדהים בסיפור זה שגם הימין וגם השמאל באירופה מאוחדים טוטאלית בשנאת היהודים שלהם וברצון שלהם לראות יהודים מתים (גם באירופה וגם בישראל). האובססיה המופרעת הזו של כל כך הרבה אנשים עם איזה עם קטן שלא מהווה אפילו 1% מאוכלוסיית העולם זה משהו שנשגב מבינתי. אין לזה שום הסבר רציונלי או לא רציונלי. זה פשוט מטורף. מה שבטוח זה שהרצל טעה - מדינת ישראל ממש לא פתרה את בעיית האנטישמיות ודווקא המדינות הכי אנטישמיות הן מדינות שבהן אין כמעט יהודים כלל.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 11 ינואר 2015, 12:16

roy1000 כתב:
jol9 כתב:נחכה ונראה מה יהיה. אפילו ברוסיה הקהילה היהודית לא נמחקה לגמרי, ויש שם איזה מאתיים אלף יהודים...

וזה יעשה רק טוב לישראל.

יש ברוסיה עדיין יהודים, אבל מי שנשאר לא סובל מזה שמרביצים לו ברחובות. נכון? גם לא שורפים שם בתי כנסת. לא רק ישראל שמחה לקלוט אותם. כמעט כל מדינה בעולם שמחה לקלוט אותם כי הם בגדול משכילים ובעלי אמצעים.

צרפת עכשיו אולי נוטה יותר לכיוון הפלשתינאים, אבל בעמדה שהרישמית (והמעשית) שלהם הם כרגע בעד הסכם שיכלול חילופי שטחים ופתרון לפליטים שלא בתחומי מדינת ישראל. במקרה של לה פן, זה יכול לעבור לעמדה רישמית של חיסול המדינה היהודית. אז כן, זה יכול להיות גרוע יותר.

מה שמדהים בסיפור זה שגם הימין וגם השמאל באירופה מאוחדים טוטאלית בשנאת היהודים שלהם וברצון שלהם לראות יהודים מתים (גם באירופה וגם בישראל). האובססיה המופרעת הזו של כל כך הרבה אנשים עם איזה עם קטן שלא מהווה אפילו 1% מאוכלוסיית העולם זה משהו שנשגב מבינתי. אין לזה שום הסבר רציונלי או לא רציונלי. זה פשוט מטורף. מה שבטוח זה שהרצל טעה - מדינת ישראל ממש לא פתרה את בעיית האנטישמיות ודווקא המדינות הכי אנטישמיות הן מדינות שבהן אין כמעט יהודים כלל.

אני לא בטוח שברוסיה אין אנטישמיות. אל תשכח שכל יהדות רוסיה כמעט ברחה משם, וזה לא היה בגלל העיניים היפות של שמיר ורבין, אלא
בגלל היחס שהיה שם ליהודים. אני לא בטוח שהמצב מאוד שונה היום.

החלק השני של הפוסט שלך הוא באמת מעניין. הדבר הבלתי מוסבר הזה, הוליד את אחת המלחמות האכזריות בכל הזמנים, והמליך את אחד הצוררים
הגדולים בכל הזמנים. כל זה כמעט על שנאת יהודים. מדהים.
מדהים עוד יותר בהתחשב בזה שהיהדות תמיד היתה דת ליברלית כלפי האחרים. מעולם היהודים לא ניסו לכפות את דתם, וכל מה שהם רצו
זה לחיות את חייהם ע"פ מנהגיהם.
מצד שני, אין ספק שיש משהו מיוחד ביהודים. איך תסביר את זה שאחוז כ"כ זניח של אוכלוסיה עולמית, אחראית על כל כך הרבה תגליות והמצאות.
איך תסביר את היחס הבלתי נתפס בין כמות הזוכים בפרסי נובל ובפרסים חשובים אחרים, ביחס לאחוז באוכלוסייה?
ולבסוף הפרופוגנדה האנטשמית הקלאסית טוענת שאיך יכול להיות שכ"כ מעט אנשים שולטים על כ"כ הרבה כספים?

בסופו של דבר, כשאני ואתה מגיעים לאירופה, לא נראה לי שאנחנו מרגישים יחס עויין. לפעמים אפילו להיפך. אבל ברמת המאקרו, אין ספק
שהמצב לא טוב. אני חושב שחלקו לפחות נובע מהתחזקות הזרמים האיסלאמיים באירופה, והרצון הפתטי של הממשלים לרצות אותם (ולשמור
על שקט כביכול).

באמת שאין לי הסבר לזה, במיוחד בהתחשב בכך שכמו שנאמר כאן - 99.9% ממעשי הטרור העולמיים, נעשים בידי מוסלמים קיצוניים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 11 ינואר 2015, 14:35

jol9 כתב:אני לא בטוח שברוסיה אין אנטישמיות. אל תשכח שכל יהדות רוסיה כמעט ברחה משם, וזה לא היה בגלל העיניים היפות של שמיר ורבין, אלא
בגלל היחס שהיה שם ליהודים. אני לא בטוח שהמצב מאוד שונה היום.

החלק השני של הפוסט שלך הוא באמת מעניין. הדבר הבלתי מוסבר הזה, הוליד את אחת המלחמות האכזריות בכל הזמנים, והמליך את אחד הצוררים
הגדולים בכל הזמנים. כל זה כמעט על שנאת יהודים. מדהים.
מדהים עוד יותר בהתחשב בזה שהיהדות תמיד היתה דת ליברלית כלפי האחרים. מעולם היהודים לא ניסו לכפות את דתם, וכל מה שהם רצו
זה לחיות את חייהם ע"פ מנהגיהם.
מצד שני, אין ספק שיש משהו מיוחד ביהודים. איך תסביר את זה שאחוז כ"כ זניח של אוכלוסיה עולמית, אחראית על כל כך הרבה תגליות והמצאות.
איך תסביר את היחס הבלתי נתפס בין כמות הזוכים בפרסי נובל ובפרסים חשובים אחרים, ביחס לאחוז באוכלוסייה?
ולבסוף הפרופוגנדה האנטשמית הקלאסית טוענת שאיך יכול להיות שכ"כ מעט אנשים שולטים על כ"כ הרבה כספים?

בסופו של דבר, כשאני ואתה מגיעים לאירופה, לא נראה לי שאנחנו מרגישים יחס עויין. לפעמים אפילו להיפך. אבל ברמת המאקרו, אין ספק
שהמצב לא טוב. אני חושב שחלקו לפחות נובע מהתחזקות הזרמים האיסלאמיים באירופה, והרצון הפתטי של הממשלים לרצות אותם (ולשמור
על שקט כביכול).

באמת שאין לי הסבר לזה, במיוחד בהתחשב בכך שכמו שנאמר כאן - 99.9% ממעשי הטרור העולמיים, נעשים בידי מוסלמים קיצוניים.

בקשר לאנטישמיות ברוסיה - יש פה אנשים שיודעים טוב ממני, אבל התחושה הכללית היא שהמצב ברוסיה מבחינת הבטחון האישי של היהודים טוב יותר מאשר בצרפת. צרפת מובילה בפער עצום בתקריות אנטישמיות. הרבה יותר מרוסיה (לפחות ממה שמדווח). היהודים ברחו מרוסיה, אבל של תשכח שחלק מאוד גדול מהעליה הייתה מטעמים כלכליים. זה לא רק אנטישמיות.

אני חושב שניהלנו על זה דיון - בתור תיירים , אנחנו כמובן הרבה פחות רגישים לניואנסים של המקומיים וניטה הרבה פחות להבחין באנטישמיות. אני גם לא דתי או חובש כיפה, ככה שהיהדות שלי לא בולטת. עדיין, אני זוכר שבביקור האחרון שלי בברצלונה יכלתי לשים לב לאנטישמיות בדברים קטנים. בין אם זה מוכרת במוזיאון שעיקמה את האף כשאמרנו שאנחנו מישראל או ערבים שזיהו אותנו כדוברי עברית.

הכי קל זה להאשים את המוסלמים באנטישמיות באירופה ובאמת רוב התקריות האנטישמיות האלימות זה מוסלמים, אבל זה עדיין לא עונה על השאלה למה הימין האירופאי ששונא שנאת מוות את המוסלמים שונא גם את היהודים ואת ישראל? הרי היהודים באירופה ממש לא מאיימים על התרבות האירופאית והזהות הנוצרית. היהודים הם מיעוט של לא יותר מ- 1% בכל מדינה ועם הגירה שלילית מאסיבית. אין ליהודים באירופה שום שאיפות פוליטיות או דרישה לזכויות מיעוט. יותר מזה, למה כשזה נוגע לישראל, הם פתאום הופכים לתומכים נלהבים של הערבים? מה אכפת לאנשים האלה מישראל? האנטישמיות הקלאסית כל כך חזקה שהאנשים האלה רוצים לא רק שבמדינות שלהם לא יהיו יהודים, אלא שהם רוצים שכל היהודים בכל העולם (כולל ישראל) ימותו. זה טרוף אובססיבי ברמה בלתי נתפסת.

אני לא רוצה להיכנס לשטויות של העם הנבחר כי אני לא מאמין בזה. יהודים, מעצם היותם מיעוט נרדף ומופלה שלא איפשרו לו להחזיק באדמות היו צריכים לשרוד והם עשו את זה באמצעות השכלה. בכל מקום שתלך, היהודים יהיו הקבוצה הכי משכילה כי זו הדרך שהייתה לנו לשרוד. זו הסיבה שיש יותר ממציאים יהודים ויותר זוכי פרסי נובל וכו'. זה עניין תרבותי גרידא. אני עדיין מתקשה להבין איך במקומות שכמעט אין יהודים, כמו יוון או ספרד, יש כזו אנטישמיות מטורפת, ולא זה לא רק בגלל המוסלמים. האובססיה היא הרבה מעבר לזה וההסבר שזה נובע מהצלחה מדעית או כלכלית של יהודים בארה"ב או בישראל נראה לי הזוי.
roy1000

הודעהעל ידי Roni1 » 11 ינואר 2015, 20:35

הנציגים הישראלים מקבלים כתף קרה ואבו מאזן מכחיש השואה עם העבר הטרוריסטי שבמוסדות החינוך שתחת חסותו מתנהלת הסתה רצחנית, מתקבל בחיבוקים חמים בצעדה נגד הטרור. כן אירופה, אתם לגמרי בדרך הנכונה. מעניין אם הוא יבוא גם להלוויה של הנרצחים בהר הזיתים שתצטרך אבטחה כבדה מפני בני העם שלו.
לא מבינה בשביל מה שלחנו נציגים לנשף התחפושות המגוחך הזה, לפחות היו מציינים שהצעדה הזאת היא רק על שרלי והעיתונאים ולא נגד אנטישמיות.

עריכה: בערוץ 2 אומרים שהולנד ביקש שביבי לא יבוא וכשביבי התעקש הזמינו גם אבו מאזן בכוונה. הלוואי שישארו בלי יהודים במדינה, שיצמחו עם העם של עבאס.
Roni1

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 ינואר 2015, 21:40

איזה צמרמורות יש לי מהנאום של ג'ואל מרגי
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 11 ינואר 2015, 21:49

Roni1 כתב:הנציגים הישראלים מקבלים כתף קרה ואבו מאזן מכחיש השואה עם העבר הטרוריסטי שבמוסדות החינוך שתחת חסותו מתנהלת הסתה רצחנית, מתקבל בחיבוקים חמים בצעדה נגד הטרור. כן אירופה, אתם לגמרי בדרך הנכונה. מעניין אם הוא יבוא גם להלוויה של הנרצחים בהר הזיתים שתצטרך אבטחה כבדה מפני בני העם שלו.
לא מבינה בשביל מה שלחנו נציגים לנשף התחפושות המגוחך הזה, לפחות היו מציינים שהצעדה הזאת היא רק על שרלי והעיתונאים ולא נגד אנטישמיות.

עריכה: בערוץ 2 אומרים שהולנד ביקש שביבי לא יבוא וכשביבי התעקש הזמינו גם אבו מאזן בכוונה. הלוואי שישארו בלי יהודים במדינה, שיצמחו עם העם של עבאס.

גועל נפש, בטח לא רצו להכניס גם את הפיגוע במכולת לאבל הלאומי שלהם
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 11 ינואר 2015, 23:51

העיתונות הישראלית כרגיל במיטבה. ראש ממשלה נוסע לשם, וישר מחפשים את הלכלוכים, וכמה הנסיעה הזאת עולה, ושזה
לא רצה וההוא לא רצה...
קשה לי להאמין שהיו עושים את זה לבוז'י/ציפי...

לגבי הולנד - קשה להבין. ראש ממשלת ישראל רואה לנכון להגיע, מה זאת הבעיה שלך, ולמה צריך לדחוף לשם את אבו מאזן?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 12 ינואר 2015, 09:58

jol9 כתב:העיתונות הישראלית כרגיל במיטבה. ראש ממשלה נוסע לשם, וישר מחפשים את הלכלוכים, וכמה הנסיעה הזאת עולה, ושזה
לא רצה וההוא לא רצה...
קשה לי להאמין שהיו עושים את זה לבוז'י/ציפי...

לגבי הולנד - קשה להבין. ראש ממשלת ישראל רואה לנכון להגיע, מה זאת הבעיה שלך, ולמה צריך לדחוף לשם את אבו מאזן?

ביבי ליא היה צריך לסוע. קצת כבוד עצמי. הוא עשה מעצמו (ומכולנו) צחוק עם ההידחפות קדימה והביא לזה שאבו מאזן הלך בשורה הראשונה. כל העיתונות העולמית צחקה עליו, זה לא רק בישראל, בייחוד עם תמונת האוטובוס.
נראה לי שהאיש שכח שהוא ראש ממשלה וחזר להיות סוחר רהיטים סוג ג'.
roy1000

הודעהעל ידי Roni1 » 12 ינואר 2015, 10:46

אם בישראל היו קורות השפלות קטנות כאלה למנהיג זר אף אחד לא היה אומר למנהיגים הזרים שהם עושים פדיחות, היו יוצאים על ליברמן ונתניהו ובצדק. מי שיצא עלוב הוא נשיא צרפת שהתעסק בחיבוקים עם טרוריסט ובמרפקים בזמן הכי לא ראוי לכך, והפיגוע הבא הוא רק עניין של זמן.

גם לדעתי לא היינו צריכים לשלוח חברי ממשלה לשם אבל בבית הכנסת ואצל הקהילה היהודית הוא התקבל כמו מלך מול הפרצוף של הולנד והשדרנים היו המומים גם מזה למרות שבארץ אוהבים לחפש רק את הרע. למפגש עם הקהילה היהודית הוא היה צריך להגיע בכל מקרה, וגם אם לעולם זה לא נוח, התצוגה של היהודים אתמול הוכיחה שהם לא ישבו ויחכו שמישהו ייזכר להילחם באנטישמיות בזמן שהוא פועל נגד המדינה היהודית.
Roni1

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 ינואר 2015, 02:55

השער החדש של Charlie Hebdo

תמונה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 13 ינואר 2015, 03:43

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

המשך המאמר פה. מי שאהב את החלק הראשון, מוזמן להמשיך לקרוא
http://www.gplanet.co.il/prodetailsamew ... ro_id=2882
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 ינואר 2015, 08:13

תמיד תענוג לקרוא אותו.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 13 ינואר 2015, 10:03

אין יותר קל מלהסביר כמה העולם אנטישמי. יותר קשה זה לעשות משהו בנדון.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־52 אורחים