המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

בעולם

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בעולם

הודעהעל ידי jol9 » 13 ינואר 2015, 10:17

roy1000 כתב:
jol9 כתב:העיתונות הישראלית כרגיל במיטבה. ראש ממשלה נוסע לשם, וישר מחפשים את הלכלוכים, וכמה הנסיעה הזאת עולה, ושזה
לא רצה וההוא לא רצה...
קשה לי להאמין שהיו עושים את זה לבוז'י/ציפי...

לגבי הולנד - קשה להבין. ראש ממשלת ישראל רואה לנכון להגיע, מה זאת הבעיה שלך, ולמה צריך לדחוף לשם את אבו מאזן?

ביבי ליא היה צריך לסוע. קצת כבוד עצמי. הוא עשה מעצמו (ומכולנו) צחוק עם ההידחפות קדימה והביא לזה שאבו מאזן הלך בשורה הראשונה. כל העיתונות העולמית צחקה עליו, זה לא רק בישראל, בייחוד עם תמונת האוטובוס.
נראה לי שהאיש שכח שהוא ראש ממשלה וחזר להיות סוחר רהיטים סוג ג'.

נראה לי שאתה קצת נסחף ומזלזל בבן אדם שעשה עוד כמה דברים מלבד להיות סוחר רהיטים סוג ג' בעבר שלו...

מעבר לכך, כל ההתעסקות בו היא פתאטית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 13 ינואר 2015, 10:50

jol9 כתב:נראה לי שאתה קצת נסחף ומזלזל בבן אדם שעשה עוד כמה דברים מלבד להיות סוחר רהיטים סוג ג' בעבר שלו...

מעבר לכך, כל ההתעסקות בו היא פתאטית.

נראה לי שהוא קצת מזלזל בעצמו. לא ברור לי איזה בנאדם נוסע למקום שמבקשים ממנו לא להגיע אליו. מילא היה נוסע לבקר בבית הכנסת, אבל להידחף בצורה כל כך פתאטית למצעד הצביעות של הולנד? מה זה בדיוק תרם? ומה היה כל התרגיל העלוב של לעבור לשורה הראשונה? זה לא סוחר רהיטים? ככה מתנהג ראש ממשלה?
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 13 ינואר 2015, 11:24

מה זה משנה מה הוא עשה? היתה שם צעידה, אנשים זזו ימינה שמאלה, אז הוא מצא את עצמו מקדימה... אפשר לחשוב שלא היה מקום?

ברור שהוא לא היה נוסע אילולא הפיגוע במעדניה הכשרה, אז ברור שמטרת הנסיעה היא לחזק את הקהילה היהודית.
אני חושב שיש אימפקט שונה לגמרי בין נסיעה של נתניהו לנסיעה של ליברמן עם כל הכבוד, והוא היה צריך לנסוע, צביעות או לא צביעות.
מדינה שחרטה על דגלה, מלחמה בטרור האיסלאמי, לא יכולה להתעלם מהפגנת כח שכזאת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 13 ינואר 2015, 11:54

לא הבנתי את ההתעסקות של התקשורת, אפשר לחשוב הוא דחף מנהיגים כדי להגיע לשורה הראשונה.
אין ראוי מזה שראש ממשלת ישראל, יהיה בשורה הראשונה בצעדה לפיגוע שביצע כנגד יהודים, במקום זה משום מה אבו מאזן מצא את עצמו בשורה הראשונה.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי roy1000 » 13 ינואר 2015, 12:46

jol9 כתב:מה זה משנה מה הוא עשה? היתה שם צעידה, אנשים זזו ימינה שמאלה, אז הוא מצא את עצמו מקדימה... אפשר לחשוב שלא היה מקום?

ברור שהוא לא היה נוסע אילולא הפיגוע במעדניה הכשרה, אז ברור שמטרת הנסיעה היא לחזק את הקהילה היהודית.
אני חושב שיש אימפקט שונה לגמרי בין נסיעה של נתניהו לנסיעה של ליברמן עם כל הכבוד, והוא היה צריך לנסוע, צביעות או לא צביעות.

אבל זה בדיוק מה שהוא עשה - הוא נדחף. הוא נדחף לצעדה כשלא רצו אותו שם כי צרפת לא רצתה להציג את הצעדה נגד המוסלמים והם נאלצו להביא את אבו-מאזן בתגובה והוא נדחף לשורה הראשונה בחוסר בושה משווע.
הפגנת הכוח לא הייתה נגד הטרור האיסלמי. לאף אחד בצרפת לא אכפת מהיהודים שלמתו - זה היה על הפיגוע בעיתון. זו הייתה צעדה של צביעות. חבל שהוא הלך לצעדה הזו. ההופעה שלו החלישה גם את ישראל וגם את הקהילה היהודית. תאמין שאם אובאמה לא הגיע, אז גם ביבי היה יכול שלא להגיע.
roy1000

הודעהעל ידי Roni1 » 13 ינואר 2015, 14:04

כן, ההופעה שלו החלישה את הקהילה היהודית, מדהים כמה שנאה יכולה לשנות את העובדות. היתרון היחיד של הנסיעה הזאת זה מה שקרה לו שם עם הקהילה היהודית, הם הרימו את הראש כמו שלא הרימו מעולם.
Roni1

הודעהעל ידי jol9 » 13 ינואר 2015, 14:10

roy1000 כתב:
jol9 כתב:מה זה משנה מה הוא עשה? היתה שם צעידה, אנשים זזו ימינה שמאלה, אז הוא מצא את עצמו מקדימה... אפשר לחשוב שלא היה מקום?

אבל זה בדיוק מה שהוא עשה - הוא נדחף. הוא נדחף לצעדה כשלא רצו אותו שם כי צרפת לא רצתה להציג את הצעדה נגד המוסלמים והם נאלצו להביא את אבו-מאזן בתגובה והוא נדחף לשורה הראשונה בחוסר בושה משווע.
הפגנת הכוח לא הייתה נגד הטרור האיסלמי. לאף אחד בצרפת לא אכפת מהיהודים שלמתו - זה היה על הפיגוע בעיתון. זו הייתה צעדה של צביעות. חבל שהוא הלך לצעדה הזו. ההופעה שלו החלישה גם את ישראל וגם את הקהילה היהודית. תאמין שאם אובאמה לא הגיע, אז גם ביבי היה יכול שלא להגיע.

גם אם תחזור על זה 10 פעמים זה לא יישנה את העובדות. הוא הגיע בגלל הפיגוע במעדנייה הכשרה, לא בגלל העיתון.
בגלל שהוא כבר היה שם, אז הוא הצטרף להפגנה.
עיקר המטרה היתה להגיע ולהביע הזדהות עם היהודים בצרפת.

זה מאוד פשוט ולא צריך להפוך כל דבר לבדיחה כמו שעושה התקשורת ולפיד שעדיין חושב שהוא בתקשורת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Roni1 » 13 ינואר 2015, 14:22

jol9 כתב:
roy1000 כתב:

גם אם תחזור על זה 10 פעמים זה לא יישנה את העובדות. הוא הגיע בגלל הפיגוע במעדנייה הכשרה, לא בגלל העיתון.

זה מאוד פשוט ולא צריך להפוך כל דבר לבדיחה כמו שעושה התקשורת ולפיד שעדיין חושב שהוא בתקשורת.

הוא כן הגיע להפגנה נגד הטרור כי הוא חשב ובצדק שמדינת ישראל צריכה לצעוד השורה הראשונה של המאבק הזה. זה שההפגנה הזאת היתה מופע צביעות ענק זה עניין אחר. בכלי התקשורת בצרפת אמרו שזה שטויות, שהוא הוזמן ואף יועד לצעוד בשורה הראשונה (לא נראה ככה), היחיד שדיווח על בקשה מפורשת של צרפת שביבי לא יגיע, הוא עמית סגל.
בשביל הקהילה היהודית באמת היתה משמעות ענקית לביקור שלו, זה מסביר קצת את הלחץ של לבני מעלייה של הקהילה הזאת לארץ, מה שחסר לה זה עוד ימנים במדינה.
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 13 ינואר 2015, 14:27

jol9 כתב:גם אם תחזור על זה 10 פעמים זה לא יישנה את העובדות. הוא הגיע בגלל הפיגוע במעדנייה הכשרה, לא בגלל העיתון.

אני לא מתווכח על זה שהוא הגיע בגלל הפיגוע בסופר, אבל אני עדיין חושב שהוא לא היה צריך ללכת לצעדה כשאמרו לו במפורש שלא רוצים אותו שם. זה לא תרם כלום. זה רק פגע בישראל וזה היה פשוט מביך.

אני מבין שאתה במוד של בחירות של מחנה אחד נגד השני, אבל כשאני רואה את ראש הממשלה שלי מנסה להידחף ולתחמן את דרכו לשורה הראשונה ולהידחף לאיזה אוטובוס זה מביך אותי. אתה לא רואה את מרקל דוחפת ונדחפת נכון?

כנראה שלא נסכים. אני גם מתקשה להבין את המלחמה החזיתית של הימין בתקשורת. חשבתי שביבי למד מסיבובים קודמים ששום דבר טוב לא יוצא ממלחמה בתקשורת, גם אם הם התחילו.
roy1000

הודעהעל ידי rc4991 » 13 ינואר 2015, 15:13

סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 13 ינואר 2015, 15:14

נתניהו עשה את מה שכל ראש ממשלה של העם היהוודי צריך לעשות וגם אם הוא עבר השפלה זאת ממש לא אשמתו
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 13 ינואר 2015, 17:05

roy1000 כתב:
jol9 כתב:גם אם תחזור על זה 10 פעמים זה לא יישנה את העובדות. הוא הגיע בגלל הפיגוע במעדנייה הכשרה, לא בגלל העיתון.

אני לא מתווכח על זה שהוא הגיע בגלל הפיגוע בסופר, אבל אני עדיין חושב שהוא לא היה צריך ללכת לצעדה כשאמרו לו במפורש שלא רוצים אותו שם. זה לא תרם כלום. זה רק פגע בישראל וזה היה פשוט מביך.

אני מבין שאתה במוד של בחירות של מחנה אחד נגד השני, אבל כשאני רואה את ראש הממשלה שלי מנסה להידחף ולתחמן את דרכו לשורה הראשונה ולהידחף לאיזה אוטובוס זה מביך אותי. אתה לא רואה את מרקל דוחפת ונדחפת נכון?

כנראה שלא נסכים. אני גם מתקשה להבין את המלחמה החזיתית של הימין בתקשורת. חשבתי שביבי למד מסיבובים קודמים ששום דבר טוב לא יוצא ממלחמה בתקשורת, גם אם הם התחילו.

כמה דברים:
1. אני לא בטוח שאמרו לו במפורש לא לבוא. לא שמעתי אף גורם צרפתי רשמי שאומר את זה.
2. ראש הממשלה לא דוחף ולא מתחמן - היה שם חוסר אירגון, ואפשר להבין את זה בגלל גודל המאורע וכמות המכובדים הנוכחים.
סביר להניח שמי שנדחף הם דווקא אחרים. אתה לא תבוא ותגיד לנשיא איזו מדינת עולם שלישי לרדת מהאוטובוס הרי, אז מי שנדחף,
עלה ראשון והיה ראשון בשורה. ביבי דווקא ממש לא נדחף.
3. משפיל? מביך? אולי בשביל המארגנים. בטח לא בשביל נתניהו או בשביל עם ישראל.
4. אני לא זה שמייצר את הקשר לבחירות. התקשורת והפוליטיקאים השמאלנים עושים את הרעש, ומנפחים את הכל. למה לפיד היה צריך לפתוח
את הפה? אם היה שר אוצר, אתה חושב שהוא היה אומר משהו? אז מי מייצר את הקשר לבחירות?
זה עצוב שהמנהיגים של השמאל, לא מבינים שנתניהו בחול מייצג את כל המדינה כולל אותם, וכשהם מנגחים אותו בכל הזדמנות, הם
עושים עוול קולקטיבי, במיוחד כשאין על מה לבקר בעצם.
5. לדעתי כל מה שהיה עם התקשורת ובצרפת, רק יעלה את הפופולריות שלו בארץ.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 ינואר 2015, 20:54

אז מסתבר שכולנו נממן את הלוויות הנרצחים בפיגוע בצרפת. מישהו מוכן להסביר לי למה?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 13 ינואר 2015, 20:59

MTA2311 כתב:אז מסתבר שכולנו נממן את הלוויות הנרצחים בפיגוע בצרפת. מישהו מוכן להסביר לי למה?

כי הם יהודים שנרצחו רק בגלל שהם יהודים במדינה שלא טרחה להגן עליהם.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 13 ינואר 2015, 21:00

jol9 כתב:כמה דברים:
1. אני לא בטוח שאמרו לו במפורש לא לבוא. לא שמעתי אף גורם צרפתי רשמי שאומר את זה.
2. ראש הממשלה לא דוחף ולא מתחמן - היה שם חוסר אירגון, ואפשר להבין את זה בגלל גודל המאורע וכמות המכובדים הנוכחים.
סביר להניח שמי שנדחף הם דווקא אחרים. אתה לא תבוא ותגיד לנשיא איזו מדינת עולם שלישי לרדת מהאוטובוס הרי, אז מי שנדחף,
4. אני לא זה שמייצר את הקשר לבחירות. התקשורת והפוליטיקאים השמאלנים עושים את הרעש, ומנפחים את הכל. למה לפיד היה צריך לפתוח
את הפה? אם היה שר אוצר, אתה חושב שהוא היה אומר משהו? אז מי מייצר את הקשר לבחירות?
זה עצוב שהמנהיגים של השמאל, לא מבינים שנתניהו בחול מייצג את כל המדינה כולל אותם, וכשהם מנגחים אותו בכל הזדמנות, הם

אנחנו מנהלים פה ויכוח של עמוד על משהו כל כך לא חשוב. יש מערכת בחירות וכל אחד פותח את הפה על הכל. בוא נסכם את זה שאני לא אהבתי את המהלך של ביבי. אתה כן אהבת והכל בסדר. כל הזיפור הוא בגדול זוטות.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 ינואר 2015, 21:05

roy1000 כתב:
MTA2311 כתב:אז מסתבר שכולנו נממן את הלוויות הנרצחים בפיגוע בצרפת. מישהו מוכן להסביר לי למה?

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
לחיות בחו"ל ולהינות מהנוחות שכרוכה בכך, אבל כשקורה משהו כזה פתאום להיזכר שישראל היא מדינת היהודים. בחרתם לחיות במדינה אחרת, לא להתגייס לצבא, לא לשלם פה מסים, לא לחטוף רקטות מלבנון או מעזה פעם בשנתיים, תחיו עם ההשלכות. אני לא צריך לממן להם את ההלוויה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 13 ינואר 2015, 21:17

MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:

לחיות בחו"ל ולהינות מהנוחות שכרוכה בכך, אבל כשקורה משהו כזה פתאום להיזכר שישראל היא מדינת היהודים. בחרתם לחיות במדינה אחרת, לא להתגייס לצבא, לא לשלם פה מסים, לא לחטוף רקטות מלבנון או מעזה פעם בשנתיים, תחיו עם ההשלכות. אני לא צריך לממן להם את ההלוויה.

זה באמת מפריע לך?
ד"א, לא מדובר בישראלים יורדים, אלא בצרפתים.
ובכל אופן, יהודים יכולים לבחור להיקבר בישראל, בטח ובטח אם הם נטבחו רק בגלל שהם יהודים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 ינואר 2015, 21:18

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:

זה באמת מפריע לך?
ובכל אופן, יהודים יכולים לבחור להיקבר בישראל, בטח ובטח אם הם נטבחו רק בגלל שהם יהודים.

אין לי בעיה שיקברו בישראל כמובן. רק שישלמו על זה מכיסם.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 13 ינואר 2015, 21:34

roy1000 כתב:
jol9 כתב:כמה דברים:

אנחנו מנהלים פה ויכוח של עמוד על משהו כל כך לא חשוב. יש מערכת בחירות וכל אחד פותח את הפה על הכל. בוא נסכם את זה שאני לא אהבתי את המהלך של ביבי. אתה כן אהבת והכל בסדר. כל הזיפור הוא בגדול זוטות.

תראה, בינתיים נראה שדווקא לי קל יותר לבקר את ביבי ואת ליברמן מאשר לך את אנשי יש עתיד.
אמרתי למשל שביבי עשה שטות בתשובות שלו לעמית סגל ויונית לוי לגבי עניין הדירות ועוד בהרבה מקרים אחרים.
אתה בינתיים לא מבקר את לפיד על כלום.
אז הנה יש לך שתי הזדמנויות - אחת, ההתבטאות לגבי הנסיעה של ביבי והשניה שהוא לא מוכן בינתיים לחשוף את הצהרת ההון שלו, בניגוד
למשל לליברמן שעשה זאת היום (וזה באמת מאוד מפתיע, אבל לא ראיתי שם מליונים, ואפילו לא מאות אלפים).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 13 ינואר 2015, 21:35

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:

זה באמת מפריע לך?

אין לי בעיה שיקברו בישראל כמובן. רק שישלמו על זה מכיסם.

לא יודע. לי זה לא מפריע במיוחד. אם המדינה החליטה לאפשר את זה, אז למה לא.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־113 אורחים