המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

בעולם

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בעולם

הודעהעל ידי yanay21 » 22 מרץ 2016, 21:42

אירופה אבודה לדעתי במקרה הזה.

במובן מסויים, אפשר לומר שהשואה היוותה את תחילת התהליך. אירופה המערבית הפסיקה להתייחס לקבוצות בצורה שלא נחשבת "מכילה", ועטפה כל דבר במעטפת של פוליטיקלי קורקט מתחסד. אפשר לראות את זה ביחס לישראל, נניח. כמובן שיש המון אנטישמיות באירופה, אבל אני באמת מאמין שרוב האנטגוניזם כלפי ישראל נובע מהתגובה הפבלובית הזו, שמחייבת אותם ישר להתייצב לצד החלש, או החלש לכאורה, בכל מחיר. ולמרבה הצער, הימין האירופאי לא יודע לנצל, כי הם נגררים שם לפאשיזם וחבל.

אירופה צריכה לסגור גבולות להגירה ממדינות לא מערביות ברגע זה, ולהתחיל בתהליך של הטמעה בחברה, בכל מחיר.
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי roy1000 » 22 מרץ 2016, 21:45

jol9 כתב:אל תזלזל באירופאים.
הם כבר הראו שהם יודעים להילחם you know...

אני חושב שארגוני הביון האירופאים, צריכים לעלות מדרגה במלחמה הזאת. אין להם את הפריווילגיה שיש לנו, ולכן הם לא יכולים
להילחם בטרור בשיטה שלנו העדינה והמכבדת. הם צריכים ללמוד מהרוסים, וזה לא יהיה נעים,
אבל אני לא חושב שיש דרכים אחרות להתמודד מול הטרור האיסלאמי.

יוני, אין להם שום יכולת להילחם. אין להם אחדות חברתית ואין להם מוכנות לעשות הקרבות. הם פשוט ייכנעו וימותו בשקט.
בלגיה מראש הייתה מדינה חלשה ומפוררת. זה גמור.
roy1000

הודעהעל ידי rc4991 » 22 מרץ 2016, 21:56

כל פעם מחדש הדיון הזה, הם רכים מדי ומגיע להם לאכול את מה שהם מבשלים לעצמם
שום סיכוי שנראה שינוי (רק בימים הקרובים יהיה קצת רעש בפוליטיקה וברחוב ובזה זה יגמר) כמו שלא ראינו שינוי בשאר הפיגועים שהם עברו
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 מרץ 2016, 22:00

roy1000 כתב:
jol9 כתב:אל תזלזל באירופאים.
הם כבר הראו שהם יודעים להילחם you know...

אני חושב שארגוני הביון האירופאים, צריכים לעלות מדרגה במלחמה הזאת. אין להם את הפריווילגיה שיש לנו, ולכן הם לא יכולים
להילחם בטרור בשיטה שלנו העדינה והמכבדת. הם צריכים ללמוד מהרוסים, וזה לא יהיה נעים,
אבל אני לא חושב שיש דרכים אחרות להתמודד מול הטרור האיסלאמי.

יוני, אין להם שום יכולת להילחם. אין להם אחדות חברתית ואין להם מוכנות לעשות הקרבות. הם פשוט ייכנעו וימותו בשקט.
בלגיה מראש הייתה מדינה חלשה ומפוררת. זה גמור.

מה הבעיה למשל ליצור גוף ביטחון פנים אירופאי מאוחד של נניח 6-7 המדינות החזקות, שיעסוק בהכחדת הטרור האיסלאמי?
למה שאנגלה מרקל, הולנד, קמרון ואחרים לא יוציאו לפועל מהלך כזה? גוף ביטחוני חזק עם מפקד אחד ומטרות ברורות...

ולמה לרוסים יש יכולת להילחם ולאירופאים לא? האם הכל זה פוטין?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 22 מרץ 2016, 22:03

jol9 כתב:מה הבעיה למשל ליצור גוף ביטחון פנים אירופאי מאוחד של נניח 6-7 המדינות החזקות, שיעסוק בהכחדת הטרור האיסלאמי?
למה שאנגלה מרקל, הולנד, קמרון ואחרים לא יוציאו לפועל מהלך כזה? גוף ביטחוני חזק עם מפקד אחד ומטרות ברורות...

הם לא יעשו את זה כי הם לא בנויים לזה. הרוסים חיים במדינה סמי-טוטאליטרית, יש להם יותר אחדות חברתית וגאווה לאומית ויש להם מוכנות לעשות הקרבות. לבלגים אין שום מוכנות להקריב כלום. הם חברה מפוררת שלא מסוגלת להילחם. הם פשוט לא יעשו כלום וייכנעו.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 מרץ 2016, 22:04

גוף ביטחון מאוחד? נאטו נניח?

הבעיה היא לא באמצעים, אלא בכוונות ובערכים.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 22 מרץ 2016, 22:12

MTA2311 כתב:גוף ביטחון מאוחד? נאטו נניח?

הבעיה היא לא באמצעים, אלא בכוונות ובערכים.

ביטחון פנים. שילוב של FBI עם כוחות משטרתיים.

אני מסכים איתך לגבי הבעיה. השאלה היא כמה אנשים עוד יצטרכו למות, לפני שאירופה תעשה משהו (ולבכות
במסיבת עיתונאים לא נחשב).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 מרץ 2016, 22:14

roy1000 כתב:
jol9 כתב:מה הבעיה למשל ליצור גוף ביטחון פנים אירופאי מאוחד של נניח 6-7 המדינות החזקות, שיעסוק בהכחדת הטרור האיסלאמי?

הם לא יעשו את זה כי הם לא בנויים לזה. הרוסים חיים במדינה סמי-טוטאליטרית, יש להם יותר אחדות חברתית וגאווה לאומית ויש להם מוכנות לעשות הקרבות. לבלגים אין שום מוכנות להקריב כלום. הם חברה מפוררת שלא מסוגלת להילחם. הם פשוט לא יעשו כלום וייכנעו.

לפני 70 שנה הם נלחמו יפה מאוד. כולם.
לא סתם הפיגועים הקשים האלה קרו בצרפת ובבלגיה. הם באמת חלשים ומפוררים...
מדינות אחרות צריכות לקום ולקחת את העניינים לידיים, ולעזור ליבשת הזאת להתאושש.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 22 מרץ 2016, 22:21

jol9 כתב:לפני 70 שנה הם נלחמו יפה מאוד. כולם.

דברים השתנו ב- 70 שנה האלה... לא אותה יבשת ולא אותם ערכים. איחוד של מדינות מפוררות. מפורקות חברתית וכלכלית.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 22 מרץ 2016, 22:55

roy1000 כתב:
jol9 כתב:לפני 70 שנה הם נלחמו יפה מאוד. כולם.

דברים השתנו ב- 70 שנה האלה... לא אותה יבשת ולא אותם ערכים. איחוד של מדינות מפוררות. מפורקות חברתית וכלכלית.

אני לא אומר שאין צדק לגמרי במה שאתה אומר, אבל אתה קצת מקצין.
היבשת הזאת לא מפורקת כלכלית. היא מנוע כלכלי חזק ומתפקד. הם גם לא מפורקים חברתית. אני מאמין שאתה מבקר
באירופה מספיק פעמים בשביל להתרשם מזה.

יש כאן חיבור רע מאוד של כמה דברים שגרם למצב הזה (כמו האופי המתירני והפוליטיקלי קורקט של האירופאים והניצול הציני של האיסלאמיסטים
של זה), והם חייבים למצוא את הדרך לצאת מכאן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 מרץ 2016, 22:58

יש פה גם המון אינטרסים.
המוסלמים תומכים במפלגות הסוציאליסטיות מטעמי מדיניות רווחה, הסוציאליסטיים מתחזקים, ממשיכים לתמוך במוסלמים בשביל לצבור עוד כוח וככה המעגל נמשך. אני באמת לא רואה שטם סצנריו שבו לא תהיה התעוררות מאסיבית מאוד של מפלגות ימין קיצוניות. הרבה יותר מהניצנים הנוכחיים.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yanay21 » 22 מרץ 2016, 23:05

MTA2311 כתב:יש פה גם המון אינטרסים.
המוסלמים תומכים במפלגות הסוציאליסטיות מטעמי מדיניות רווחה, הסוציאליסטיים מתחזקים, ממשיכים לתמוך במוסלמים בשביל לצבור עוד כוח וככה המעגל נמשך. אני באמת לא רואה שטם סצנריו שבו לא תהיה התעוררות מאסיבית מאוד של מפלגות ימין קיצוניות. הרבה יותר מהניצנים הנוכחיים.

וזו בעצם הבעיה. כי מפלגות הימין הקיצוני גם הן מטורללות, גם אם המניעים שלהן באים ממקום חיובי במקור. וזה גורם לכך שהמיינסטרים האירופי לא יקח אותם ברצינות, למרות שגם הוא חושש מהתפשטות האסלאמיזם.
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי jol9 » 22 מרץ 2016, 23:06

בכלל בכלל לא תרחיש מופרע אני חייב להגיד.
מספיק פוטין אחד במדינה חזקה שיעלה לשלטון כדי שיתחיל איזשהו כדור שלג.

אז סביר שלא נראה אנשים נורים ברחוב, ובריונים עם ג'קטים חומים מטילים אימה על האזרחים, אבל אני גם די בטוח שהאזרח
מהשורה יימאס בכל מה שקורה כאן ויעלה אנשים קיצוניים יותר לשלטון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 מרץ 2016, 23:06

yanay21 כתב:

וזו בעצם הבעיה. כי מפלגות הימין הקיצוני גם הן מטורללות, גם אם המניעים שלהן באים ממקום חיובי במקור. וזה גורם לכך שהמיינסטרים האירופי לא יקח אותם ברצינות, למרות שגם הוא חושש מהתפשטות האסלאמיזם.

זאת בעיקר בעיה כי מפלגות הימין הן נאציות בצורה כזאת או אחרת. בקיצור, מבחינתנו אין כל כך כיוון התפתחות פוטנציאלי חיובי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 22 מרץ 2016, 23:11

jol9 כתב:אני לא אומר שאין צדק לגמרי במה שאתה אומר, אבל אתה קצת מקצין.
היבשת הזאת לא מפורקת כלכלית. היא מנוע כלכלי חזק ומתפקד. הם גם לא מפורקים חברתית. אני מאמין שאתה מבקר
באירופה מספיק פעמים בשביל להתרשם מזה.

יש כאן חיבור רע מאוד של כמה דברים שגרם למצב הזה (כמו האופי המתירני והפוליטיקלי קורקט של האירופאים והניצול הציני של האיסלאמיסטים
של זה), והם חייבים למצוא את הדרך לצאת מכאן.

הם מפורקים כללית לחלוטין. הכלכלה היחידה שמתפקדת שם זו הגרמנית. כל השאר סובלות מאבטלה עצומה והוצאות סוציאליות שהן לא יכולות לעמוד בהן. אני מבקר לא מעט באירופה ומקבל ביקורים מאירופאים שמבקרים פה. גם האירופאים עצמם די פסימים.

אני חושב שכולם מסכימים שהמצב הרע. מה שאנחנו לא מסכימים לגביו זה היכולת של האירופאים לצאת מזה.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 22 מרץ 2016, 23:13

jol9 כתב:אז סביר שלא נראה אנשים נורים ברחוב, ובריונים עם ג'קטים חומים מטילים אימה על האזרחים, אבל אני גם די בטוח שהאזרח

אני חושב שייקח הרבה זמן שזה יקרה. השמאל עדיין שולט באירופה ביד רמה.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 22 מרץ 2016, 23:15

5 מתוך 10 הכלכלות המובילות בעולם הן אירופאיות (לפחות ע"פ האתר המצורף ועוד כמה שאני ראיתי).

גרמניה, צרפת, בריטניה, איטליה ורוסיה...
אז נכון שרוסיה היא לא בדיוק כמו אירופה, וגם בריטניה קצת משקיפה מבחוץ... אבל עדיין.

http://www.investopedia.com/articles/in ... nomies.asp
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 מרץ 2016, 23:18

roy1000 כתב:
jol9 כתב:אז סביר שלא נראה אנשים נורים ברחוב, ובריונים עם ג'קטים חומים מטילים אימה על האזרחים, אבל אני גם די בטוח שהאזרח

אני חושב שייקח הרבה זמן שזה יקרה. השמאל עדיין שולט באירופה ביד רמה.

השמאל שולט כי האזרחים שמו אותו שם.
השמאל היה גם בשלטון בארץ עד שהאזרחים מאסו בו והחליפו אותו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 22 מרץ 2016, 23:25

jol9 כתב:5 מתוך 10 הכלכלות המובילות בעולם הן אירופאיות (לפחות ע"פ האתר המצורף ועוד כמה שאני ראיתי).

גרמניה, צרפת, בריטניה, איטליה ורוסיה...
אז נכון שרוסיה היא לא בדיוק כמו אירופה, וגם בריטניה קצת משקיפה מבחוץ... אבל עדיין.

http://www.investopedia.com/articles/in ... nomies.asp

נו באמת - אלה הכלכלות הגדולות, ממש לא המובילות. אין שום דבר מוביל בכלכלה האיטלקית.
מה שמעניין זה הנגזרת ולא הרמה (LEVEL). צרפת ואיטליה בנפילה חופשית.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 22 מרץ 2016, 23:26

jol9 כתב:השמאל שולט כי האזרחים שמו אותו שם.
השמאל היה גם בשלטון בארץ עד שהאזרחים מאסו בו והחליפו אותו.

וכמה זמן זה ייקח עד שהאירופאים ימאסו בשמאל? האם בכלל יהיה מה לעשות אז? לפחות אתה אופטימי. אני עדיין לא רואה את האור בקצה המנהרה.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־119 אורחים