המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

המצב הביטחוני

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: המצב הביטחוני

הודעהעל ידי jol9 » 23 ינואר 2015, 14:44

roy1000 כתב:
jol9 כתב:אם הבנתי נכון אתה מדבר על אנשים שהקדישו את חייהם לטובת המדינה?
אחד היהכל החיים בצבא והגיע עד התפקיד הבכיר ביותר, השני שקל את אחיו, היה קצין בסיירת מטכ"ל וכבר שנים רבות ממלא תפקידים
בממשלה...

האם אצלך יש גבול לציניות?

להגיד שביבי "הקדיש את החיים שלו לטובת המדינה" זה קשקוש. הוא לא הקדיש כלום. היה קצין קרבי כמו עשרות אלפי אנשים אחרים (כולל אנשים בפורום הזה). את הפוליטיקה הוא עשה בשביל עצמו והמגלומניה שלו ולא בשביל שום דבר שקשור למדינה. אל תצחיק אותי כאילו פוליטקאים "מקריבים את עצמם עבור המדינה". זה קשקוש ואתה יודע את זה. ומה בדיוק קשור אח שלו?

לגבי השני - אני לא סומך עליו בשיט. הוא מקבל החלטות מוזרות, מקלל את שר החוץ האמריקאי ובאופן כללי גורם נזק עצום למדינה מאז שהוא שר הבטחון. זה שהוא היה הרבה שנים בצבא לא אומר שעכשיו המדינה צריכה להיות בת ערובה שלו. במקרה הטוב מדובר בבנאדם טיפש.

אתה באמת חושב שמישהו עם הקישורים של ביבי לא היה מצליח יותר במגזר הפרטי?
אתה באמת חושב שלא היה לו הרבה יותר משתלם לא להיות בפוליטיקה? לא לחטוף מהתקשורת בכל צעד שנעשה? לא להיות במוקד
השלילי, לא משנה מה הוא עושה?
היה ממשיך להריץ הרצאות, ומרוויח מליונים...

אתה יכול לסמוך או לא לסמוך, וגם לחשוב מה שבא לך, אבל בסוף זאת דעה סובייקטיבית, וככזאת, המילים "ללא ספק" או משהו בסגנון,
פשוט לא במקום.
מבחינתך, "ללא ספק" ביבי ובוגי חושבים על 1001 דברים פרט לטובת המדינה, ולדעתי "ללא ספק" מה שאתה אומר זה קשקוש אחד גדול,
שנובע רק משיקולים לא ענייניים.

הכי מצחיק יהיה אם תבציע שוב לפיד, שיישב שוב בממשלה של ביבי, רק שהפעם הוא יהיה שר הפנים ולא שר האוצר, ושי פירון יהיה השר לאיכות
הסביבה ולא שר החינוך.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Roni1 » 23 ינואר 2015, 14:57

יוני, לפיד לא יישב עם ביבי, הוא די רמז שהוא הולך להמליץ על בוז׳י.
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 23 ינואר 2015, 15:06

jol9 כתב:אתה באמת חושב שמישהו עם הקישורים של ביבי לא היה מצליח יותר במגזר הפרטי?
אתה באמת חושב שלא היה לו הרבה יותר משתלם לא להיות בפוליטיקה? לא לחטוף מהתקשורת בכל צעד שנעשה? לא להיות במוקד

אתה יכול לסמוך או לא לסמוך, וגם לחשוב מה שבא לך, אבל בסוף זאת דעה סובייקטיבית, וככזאת, המילים "ללא ספק" או משהו בסגנון,
פשוט לא במקום.
מבחינתך, "ללא ספק" ביבי ובוגי חושבים על 1001 דברים פרט לטובת המדינה, ולדעתי "ללא ספק" מה שאתה אומר זה קשקוש אחד גדול,

הכי מצחיק יהיה אם תבציע שוב לפיד, שיישב שוב בממשלה של ביבי, רק שהפעם הוא יהיה שר הפנים ולא שר האוצר, ושי פירון יהיה השר לאיכות
הסביבה ולא שר החינוך.

אני חושב שכבר ראינו את ההצלחה שלו בשוק הפרטי כמוכר מטבחים לא? בשיא הרצינות, ביבי הוא בברור בנאדם מוכשר והוא היה יכול להתליח בהרבה דברים, אבל הוא לא נמצא בפוליטיקה בשביל "לתרום למדינה". הוא נמצא בפוליטיקה כי הוא מגלומן וכי אישתו היא ככל הנראה פסיכופתית שזורקת נעליים על עוזרות בית ותאבת כוח ושררה. מה שמעניין את הזוג המלכותי שלנו הוא הכוח, לא טובת המדינה. אתה עד כדי כך נאיבי שאתה באמת חושב שביבי מקריב את עצמו? שהוא איזה שליח האל?

"ללא ספק" זה ביטוי סובייקטיבי לחלוטין (ספק זה משהו אישי). כלומר, לי אין ספק שטובת המדינה זה ממש לא הדבר הראשון שהוא חושב עליו כשהוא מקבל החלטות. זכותך לחשוב אחרת ולהצביע לביבי. מכיוון שמדובר במשהו סובייקטיבי שלא ניתן להוכיח לכאן או לכאן, אנחנו פשוט לא נסכים על זה.

בהיעדר אלטרנטיבה, אני ככל הנראה אצביע שוב לפיד, ואין לי שום בעיה שהוא יהיה שוב בממשלה עם ביבי (אני לא חושב שביבי ייקח אותו), אם תהיה לו השפעה והוא יצליח למנוע העברת תקציבים (או צמצום) לחרדים ולהתנחלויות. זו הדמוקרטיה ובסופו של דבר רוב העם רוצה את ביבי וכולנו נחיה עם התוצאות.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 23 ינואר 2015, 15:14

Roni1 כתב:יוני, לפיד לא יישב עם ביבי, הוא די רמז שהוא הולך להמליץ על בוז׳י.

אין קשר בין להמליץ על בוז'י לבין לשבת עם ביבי.
בסופו של דבר, מפלגות כמו של לפיד, הן לא מפלגות שיש להן מה לחפש באופוזיציה.
את באמת רואה את יעקב פרי, ראש השב"כ לשעבר, מתרוצץ במסדרונות הכנסת כאחרון הח"כים?
את באמת רואה את שי פירון, שרק לפני רגע הריץ רפורמה אחר רפורמה במשרד החינוך, הופך לאנארכיסט שמפוצץ ועדות?

יש עתיד תימחק אם לא תשב בממשלה, כי היא בפעם השניה לא תוכל לממש את ההבטחות שלה לבוחרים (הבטחות כידוע מממשים מהממשלה).

לכן, אם לפיד יסיים עם בערך 10 מנדטים, כפי שהסקרים מנבאים, הוא להערכתי יהיה בממשלה בסוף, ולא בתפקיד שר האוצר.
אם ייקבל פחות מ-10, אז זה לא ממש משנה, ואת הבחירות הבאות הוא יסיים בכל מקרה כנראה מחוץ לכנסת, בין אם יישב בממשלה ובין אם לא.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 23 ינואר 2015, 15:17

roy1000 כתב:
jol9 כתב:אתה באמת חושב שמישהו עם הקישורים של ביבי לא היה מצליח יותר במגזר הפרטי?

פשוט לא במקום.

הסביבה ולא שר החינוך.

אני חושב שכבר ראינו את ההצלחה שלו בשוק הפרטי כמוכר מטבחים לא? בשיא הרצינות, ביבי הוא בברור בנאדם מוכשר והוא היה יכול להתליח בהרבה דברים, אבל הוא לא נמצא בפוליטיקה בשביל "לתרום למדינה". הוא נמצא בפוליטיקה כי הוא מגלומן וכי אישתו היא ככל הנראה פסיכופתית שזורקת נעליים על עוזרות בית ותאבת כוח ושררה. מה שמעניין את הזוג המלכותי שלנו הוא הכוח, לא טובת המדינה. אתה עד כדי כך נאיבי שאתה באמת חושב שביבי מקריב את עצמו? שהוא איזה שליח האל?

"ללא ספק" זה ביטוי סובייקטיבי לחלוטין (ספק זה משהו אישי). כלומר, לי אין ספק שטובת המדינה זה ממש לא הדבר הראשון שהוא חושב עליו כשהוא מקבל החלטות. זכותך לחשוב אחרת ולהצביע לביבי. מכיוון שמדובר במשהו סובייקטיבי שלא ניתן להוכיח לכאן או לכאן, אנחנו פשוט לא נסכים על זה.

בהיעדר אלטרנטיבה, אני ככל הנראה אצביע שוב לפיד, ואין לי שום בעיה שהוא יהיה שוב בממשלה עם ביבי (אני לא חושב שביבי ייקח אותו), אם תהיה לו השפעה והוא יצליח למנוע העברת תקציבים (או צמצום) לחרדים ולהתנחלויות. זו הדמוקרטיה ובסופו של דבר רוב העם רוצה את ביבי וכולנו נחיה עם התוצאות.

בוא נגיד שעל ההצלחה שלו בשוק הפרטי, מצביע המצב הכלכלי שלו, שהוא לא רע לכל הדעות.
הוא נמצא בפוליטיקה, כמו רוב הפוליטיקאים כנראה. לכולם יש באמת אינטרס. אבל אתה גורם לזה להשמע, כאילו הדבר היחיד שמעניין אותו,
זה העניינים האישיים שלו.
ד"א זה לא מפתיע אותי שאתה חושב ככה, כי זה מה שהתקשורת שלנו מפמפמת רוב הזמן.
בוז'י, זה ששתק בחקירה, מאותרג כאילו הוא מינימום ברק אובאמה, וביבי הוא כמעט עבריין, רק כי אשתו היתה קצת קשוחה לכמה עובדים בבית...

כמו שאמרתי לרוני, להערכתי ללפיד אין מה לחפש מחוץ לממשלה, בדיוק כמו לכחלון. ולו רק מהסיבה הזאת, הם היו צריכים להתאחד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 23 ינואר 2015, 15:28

jol9 כתב:בוא נגיד שעל ההצלחה שלו בשוק הפרטי, מצביע המצב הכלכלי שלו, שהוא לא רע לכל הדעות.
הוא נמצא בפוליטיקה, כמו רוב הפוליטיקאים כנראה. לכולם יש באמת אינטרס. אבל אתה גורם לזה להשמע, כאילו הדבר היחיד שמעניין אותו,
זה העניינים האישיים שלו.
בוז'י, זה ששתק בחקירה, מאותרג כאילו הוא מינימום ברק אובאמה, וביבי הוא כמעט עבריין, רק כי אשתו היתה קצת קשוחה לכמה עובדים בבית...

כמו שאמרתי לרוני, להערכתי ללפיד אין מה לחפש מחוץ לממשלה, בדיוק כמו לכחלון. ולו רק מהסיבה הזאת, הם היו צריכים להתאחד.

ברצינות? הוא עשה את הכסף בגלל שהוא גאון עסקי או בגלל שלקחו אותו לכל מיני דברים בגלל שהיה ראש ממשלה? הדבר הרציני היחידי שביבי עשה בשוק הפרטי זה למכור מטבחים. כל השאר לא קשור בכלום לשוק הפרטי. בכל מקרה, למה הדיון? ברור שביבי הוא איש מאוד מוכשר שהיה מצליח בהרבה דברים.

הוא נמצא בפוליטיקה לא בגלל פילנטרופיה ולא מתוך הקרבה. הוא מקבל תועלת מלהיות ראש ממשלה. הוא נהנה מזה. זה נכון לגבי כל פוליטיקאי, אז אל תתחיל לעשות קמפיין מסכנות לביבי הקורבן.

מי מאתרג את בוז'י? אני רואה השמצות נונסטופ עליו בישראל היום לעומת ביבי שמקבל רק סיקור חיובי.
roy1000

הודעהעל ידי Roni1 » 23 ינואר 2015, 15:29

jol9 כתב:

את באמת רואה את יעקב פרי, ראש השב"כ לשעבר, מתרוצץ במסדרונות הכנסת כאחרון הח"כים?
את באמת רואה את שי פירון, שרק לפני רגע הריץ רפורמה אחר רפורמה במשרד החינוך, הופך לאנארכיסט שמפוצץ ועדות?

יש עתיד תימחק אם לא תשב בממשלה, כי היא בפעם השניה לא תוכל לממש את ההבטחות שלה לבוחרים (הבטחות כידוע מממשים מהממשלה).

לכן, אם לפיד יסיים עם בערך 10 מנדטים, כפי שהסקרים מנבאים, הוא להערכתי יהיה בממשלה בסוף, ולא בתפקיד שר האוצר.
אם ייקבל פחות מ-10, אז זה לא ממש משנה, ואת הבחירות הבאות הוא יסיים בכל מקרה כנראה מחוץ לכנסת, בין אם יישב בממשלה ובין אם לא.

התכוונתי שהתכנית שלו היא לשבת בממשלת בוז׳י, לפי הסקרים זאת ממשלה שיש סיכוי שתקום גם אם לא ברור איך היא תצליח להתנהל. עדיף ששי פירון יפוצץ ועדות במקום לצבור כותרות במערכת החינוך (אם כבר שחיתויות והעברת כספים למקורבים http://www.the7eye.org.il/144099)
הדבר היחיד החיובי שעשה זה הרפורמה של הפסיכומטרי והבגרויות.
Roni1

הודעהעל ידי jol9 » 23 ינואר 2015, 15:55

roy1000 כתב:
jol9 כתב:בוא נגיד שעל ההצלחה שלו בשוק הפרטי, מצביע המצב הכלכלי שלו, שהוא לא רע לכל הדעות.
זה העניינים האישיים שלו.

ברצינות? הוא עשה את הכסף בגלל שהוא גאון עסקי או בגלל שלקחו אותו לכל מיני דברים בגלל שהיה ראש ממשלה? הדבר הרציני היחידי שביבי עשה בשוק הפרטי זה למכור מטבחים. כל השאר לא קשור בכלום לשוק הפרטי. בכל מקרה, למה הדיון? ברור שביבי הוא איש מאוד מוכשר שהיה מצליח בהרבה דברים.

הוא נמצא בפוליטיקה לא בגלל פילנטרופיה ולא מתוך הקרבה. הוא מקבל תועלת מלהיות ראש ממשלה. הוא נהנה מזה. זה נכון לגבי כל פוליטיקאי, אז אל תתחיל לעשות קמפיין מסכנות לביבי הקורבן.

מי מאתרג את בוז'י? אני רואה השמצות נונסטופ עליו בישראל היום לעומת ביבי שמקבל רק סיקור חיובי.

ישראל היום זה רק כלי תקשורת אחד, ויחסית לידיעות אחרונות, ערוץ 2 ו-10, וואלה וYNET, זה באמת באמת כלום.
כל אלה הפכו את הסיסמה "רק לא ביבי", לסיסמה הראשית שלהם עצמם למהלך הבחירות האלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 23 ינואר 2015, 16:02

Roni1 כתב:
jol9 כתב:

התכוונתי שהתכנית שלו היא לשבת בממשלת בוז׳י, לפי הסקרים זאת ממשלה שיש סיכוי שתקום גם אם לא ברור איך היא תצליח להתנהל. עדיף ששי פירון יפוצץ ועדות במקום לצבור כותרות במערכת החינוך (אם כבר שחיתויות והעברת כספים למקורבים http://www.the7eye.org.il/144099)
הדבר היחיד החיובי שעשה זה הרפורמה של הפסיכומטרי והבגרויות.

נכון לכרגע, אני לא רואה סיכוי לממשלה כזאת. לפיד והחרדים, ליברמן ומרצ,... זה לא יכול להחזיק.
בנוסף - לליברמן אין מה לחפש בממשלת בוז'י. הוא יפסיד ככה את כל מי שמצביע עבורו. זאת תהיה טעות פוליטית קשה מבחינתו.
וזה לא שבוז'י יכול לפתות אותו עם תפקיד. מה הוא כבר יציע לו?
דינו של לפיד אם יישב עם החרדים יהיה גרוע לא פחות.

בסופו של דבר, ממשלת שמאל, זאת תהיה ממשלה שנתמכת ע"י הערבים, וכוללת בתוכה מפלגות קוטביות לחלוטין. זה לא יעבוד.

שי פירון עשה הרבה דברים במשרד החינוך. אני מאמין שאם היה יודע שיש לו 4 שנים מלאות, הוא היה מריץ את הרפורמות שלו באופן מבוקר ושלם
יותר. הרפורמה של למידה משמעותית, זה דבר חשוב מאוד, וגם הקידום של שכר המורים (שהחל בתקופתו של גדעון סער) הוא משמעותי ביותר.
לדעתי הוא היה שר חינוך טוב, אם כי מעט אימפולסיבי ותזזיתי.
אין לו מה לחפש בספסלי האופוזיציה לדעתי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 23 ינואר 2015, 17:59

jol9 כתב:ישראל היום זה רק כלי תקשורת אחד, ויחסית לידיעות אחרונות, ערוץ 2 ו-10, וואלה וYNET, זה באמת באמת כלום.

אז זו שאלה של כמות או עיקרון? כלי תקשורת חייב להיות מאוזן או שזה בסדר שיש כלי תקשרות מוטים?

דרך אגב, אם אנחנו בעניין, אז נגד בנט יש ג'יהאד הרבה יותר גדול מנגד ביבי. אני ממש לא אוהב את בנט, אבל האובססיה כבר נהיית מצחיקה. הוא דווקא אמר משהו מאוד יפה וחכם - שהתאגדות עובדים היא סממן לכישלון ניהולי, ואיכשהו הפכו את זה לבנט נגד העובדים.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 23 ינואר 2015, 19:13

roy1000 כתב:
jol9 כתב:ישראל היום זה רק כלי תקשורת אחד, ויחסית לידיעות אחרונות, ערוץ 2 ו-10, וואלה וYNET, זה באמת באמת כלום.

אז זו שאלה של כמות או עיקרון? כלי תקשורת חייב להיות מאוזן או שזה בסדר שיש כלי תקשרות מוטים?

דרך אגב, אם אנחנו בעניין, אז נגד בנט יש ג'יהאד הרבה יותר גדול מנגד ביבי. אני ממש לא אוהב את בנט, אבל האובססיה כבר נהיית מצחיקה. הוא דווקא אמר משהו מאוד יפה וחכם - שהתאגדות עובדים היא סממן לכישלון ניהולי, ואיכשהו הפכו את זה לבנט נגד העובדים.

לדעתי כלי תקשורת צריך להיות נטרלי. אבל מכיוון שאנחנו חיים בעולם שלנו, אז לפחות אם הם לא נטרליים, שלא יהיה נוקאאוט מבחינת הכמות,
ושיהיה איזשהו סוג של איזון.
גם אם לא יהיה איזון בכלי התקשורת, זה בסדר, כל עוד זה לא קיצוני כמו שזה אצלנו.

אני לא חושב שהקמפיין נגד ביבי נמצא בכלל באותו האיזור חיוג כמו ביקורת נקודתית נגד בנט. ובכלל, ביקורת נקודתית מאוזנת זה בסדר גמור,
הבעיה היא כשהתקשורת מתגייסת ועושה קמפיין אחד גדול.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 23 ינואר 2015, 19:41

jol9 כתב:לדעתי כלי תקשורת צריך להיות נטרלי. אבל מכיוון שאנחנו חיים בעולם שלנו, אז לפחות אם הם לא נטרליים, שלא יהיה נוקאאוט מבחינת הכמות,

אני לא חושב שהקמפיין נגד ביבי נמצא בכלל באותו האיזור חיוג כמו ביקורת נקודתית נגד בנט. ובכלל, ביקורת נקודתית מאוזנת זה בסדר גמור,

אתה מבין שאלה גופי תקשורת פרטיים ואי אפשר לכפות עליהם כלום, נכון? אף אחד לא מכריח אותך לראות חדשות ערוץ 2 או 10. אתה יכול לצרוך את כל החדשות שלך מישראל היום. אולי עוד כמה טייקונים ימניים יקנו ערוצי תקשורת והכל יסתדר.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 ינואר 2015, 19:57

הבעיה פה היא הצביעות. נזעקים בגלל סיפור ישראל היום-שלדון-ביבי, אבל שותקים כשפחות או יותר כל שאר התקשורת במדינה הזאת בעלת אג'נדה אנטי ביבי מובהקת.

אין כזה דבר עיתונאות (כתובה, או טלוויזיונית) ללא אג'נדה פוליטית.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 23 ינואר 2015, 20:47

לא ברור לי מה הצביעות? מי שיש לו אג'נדה שמאלנית יזדעק כנגד אלו עם אג'נדה ימנית ולהיפך.
אם אין עיתונות בלי אג'נדה (ואני לא מכיר כזו) למה כל הבכיינות המיותרת הזו?
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 ינואר 2015, 20:48

בדיוק מה שאני אומר. הבכיינות משני הצדדים מיותרת וטיפשית.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי LIAV10 » 23 ינואר 2015, 22:58

סיכום קצר? ממש מנותק מהעולם, בת״א אני בערך יודע מה קרה, בצפון אני בכלל לא יודע מה קרה, היו עוד דברים?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 23 ינואר 2015, 23:18

roy1000 כתב:
jol9 כתב:לדעתי כלי תקשורת צריך להיות נטרלי. אבל מכיוון שאנחנו חיים בעולם שלנו, אז לפחות אם הם לא נטרליים, שלא יהיה נוקאאוט מבחינת הכמות,

אתה מבין שאלה גופי תקשורת פרטיים ואי אפשר לכפות עליהם כלום, נכון? אף אחד לא מכריח אותך לראות חדשות ערוץ 2 או 10. אתה יכול לצרוך את כל החדשות שלך מישראל היום. אולי עוד כמה טייקונים ימניים יקנו ערוצי תקשורת והכל יסתדר.

אני לא ממש מסכים עם זה.
אין לי בעיה למערכות עיתונאיות בשוליים, כמו עיתון הארץ למשל, שלא מתיימר להיות משהו אחר. כולם יודעים שמדובר בעיתון בעל אג'נדה
שמאלנית (קיצונית).
דוגמא טובה נוספת זה עיתון הקריקטורות שארלי אבדו. עיתון שנמצא בשוליים של השוליים, וחופש העיתונות זה בדיוק זה.

אבל - חדשות 2, מתיימרת להיות מדורת השבט. הם מתיימרים להיות אובייקטיביים, ללא אג'נדה מובהקת. וזה פשוט הפוך מהמציאות.
כנ"ל ידיעות אחרונות "העיתון של המדינה"... ממש.
פתאום הרצון של ביבי לא לעזור לערוץ 10, לא נראה מופרך כ"כ...

אני דווקא בעד לפתוח קצת את הראש, ולשמוע גם את הצד השני, אבל אי אפשר שיישמע כל הזמן, רק הצד השני, עם עובדות מסולפות, התקפות
סמויות וגלויות, והמון המון ציניות וצביעות. זה כבר מטריד ולא נעים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 24 ינואר 2015, 21:33

https://www.facebook.com/video.php?v=86 ... =2&theater
מפחיד מאוד אם זה אמיתי
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 24 ינואר 2015, 21:38

rc4991 כתב:https://www.facebook.com/video.php?v=864232863627930&set=vb.100001236727205&type=2&theater
מפחיד מאוד אם זה אמיתי

לא הצלחתי לשמוע כלום, מה אמורים לשמוע?
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 24 ינואר 2015, 21:40

Holiday_Armadillo כתב:
rc4991 כתב:https://www.facebook.com/video.php?v=864232863627930&set=vb.100001236727205&type=2&theater
מפחיד מאוד אם זה אמיתי

לא הצלחתי לשמוע כלום, מה אמורים לשמוע?

משו כזה
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־30 אורחים