המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

בחירות 2

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות 2

הודעהעל ידי LIAV10 » 16 מרץ 2015, 10:29

איזו השוואה מוגזמת, תל אביב זה ממש לא קריית ארבע.
זאת עיר נורא שמאלנית, אבל לא ברמה של 80-90%, מניח שיש פה לפחות 30-40% ימניים, ואני בטוח שהיו מעל 2,000 תל אביבים.
זאת העיר המרכזית בארץ וכל הפגנה/אירוע/עצרת שיתקיימו בתל אביב יביאו יותר קהל מאשר בירושלים, אלא אם כן זאת הלוויה של איזה רב גדול.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Roni1 » 16 מרץ 2015, 10:43

LIAV10 כתב:איזו השוואה מוגזמת, תל אביב זה ממש לא קריית ארבע.
זאת עיר נורא שמאלנית, אבל לא ברמה של 80-90%, מניח שיש פה לפחות 30-40% ימניים, ואני בטוח שהיו מעל 2,000 תל אביבים.
זאת העיר המרכזית בארץ וכל הפגנה/אירוע/עצרת שיתקיימו בתל אביב יביאו יותר קהל מאשר בירושלים, אלא אם כן זאת הלוויה של איזה רב גדול.

היו המון חילונים, המון. עיתונאים ותיקים אמרו שאף פעם לא היו כ״כ הרבה חילונים בהפגנת ימין. אבל עזוב, איך המתנחלים האלה מעיזים לזהם לנו את העיר?
הכי מצחיק זה שהכי קיצוניים כאן זה וונאביז שהיגרו מהקריות וכו׳, ״פרצו דרך״, ״התפכחו״ והתחילו לנסוע לבילעין בימי שישי.

איך המתנחלים המטונפים האלה חסמו לנו את העיר, מותר לחסום אותה רק למרתון כל שנה, לחגיגות אליפות שונות ולאינסוף עצרות שמאל! שלא יזהמו אותה הבני עקיבא האלה.
Roni1

הודעהעל ידי rc4991 » 16 מרץ 2015, 11:54

וואו רוי, אתה יורד ברמה שלך מרגע לרגע
פתאום יש מאה אלף איש ולא 13 אלף אז אתה ממציא שטויות אחרות ומלכלך על אוכלוסיה שלמה שתורמת מלא למדינה (יותר מאהוביך השמאלנים)
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 12:01

זה לא משנה האחוזים המדוייקים. יש רוב ברור למצביעי שמאל באזור הזה של תל-אביב ואני לא רואה שום הגיון לבוא דווקא לשם. בכלל, אני לא מבין איך הפכה כיכר רבין למדורת השבט של העצרות הפוליטיות. יש עיר בירה לישראל. למה שלא יעשו קצת עצרות שם? בטח שאלה שמצהירים על הקדושה של שועפאט ואבו דיס. שילכו לשועפאט ויעשו שם את העצרת שלהם.

המנהג הזה מתחיל לעצבן ומשבש את החיים בצורה מוגזמת. מי שצועק על קדושת ירושלים וחברון מן הראוי שיצעק את זה שם, לא בתל-אביב, בקרב ההיפסטרים המתנצלים.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 12:14

rc4991 כתב:וואו רוי, אתה יורד ברמה שלך מרגע לרגע
פתאום יש מאה אלף איש ולא 13 אלף אז אתה ממציא שטויות אחרות ומלכלך על אוכלוסיה שלמה שתורמת מלא למדינה (יותר מאהוביך השמאלנים)

רוני, לא ראיתי אפילו מקור אחד אמין שדיווח על 100 אלף. רוב המקורות שראיתי דיברו על 20-30 אלף וזה גם ממש לא משנה. כמו שחברך יינון מגל הקוקו אמר, לא הייתי מתחיל בויכוח על מי בנה את המדינה ומי תרם יותר כי אתה תפסיד. הרבה לפני שמישהו חשב על הרעיון של ללבוש כיפה סרוגה, היו פה כל מיני "שמאלנים" שייבשו ביצות ויישבו את הארץ. שנטשו חיים נוחים באירופה בשביל לחיות פה כמו כלבים. הרבה לפני שההורים של בנט חשבו להגר למדינה שבנו לו השמאלנים, היו פה כמה אנשים שאיפשרו את זה.

אני לא מלכלך על אף אחד. זכותו של כל אחד להאמין במה שהוא רוצה, אני פשוט לא מבין למה אנשים שחרטו על דגלם את הנושא של שלמות הארץ וירושלים באים לעשות עצרת דווקא בתל-אביב. זה נראה לי לא הגיוני.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 16 מרץ 2015, 12:35

ואני חושב שהפגנת השמאל צריכה להיות בברלין, אז מה?
אין לך מונופול על העיר
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 12:40

felix_r כתב:ואני חושב שהפגנת השמאל צריכה להיות בברלין, אז מה?
אין לך מונופול על העיר

אם היו מביאים אנשים בטיסות מברלין להפגנות השמאל אז הייתי הולך איתך. אין שום הגיון בזה שאת כל העצרות עושים באותו מקום. צריך לפזר את העצרות האלה לעוד כמה מקומות. הכי הגיוני זה שכל מחנה יעשה את העצרת שלו במעוז התמיכה שלו, וזה עוד בלי להזכיר את האירוניה של ביבי נואם "בכיכר רבין" לקול צהלתם של נערי הגבעות. ההתרסה הזו מיותרת ולא תורמת כלום.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 16 מרץ 2015, 13:09

roy1000 כתב:
felix_r כתב:ואני חושב שהפגנת השמאל צריכה להיות בברלין, אז מה?
אין לך מונופול על העיר

אם היו מביאים אנשים בטיסות מברלין להפגנות השמאל אז הייתי הולך איתך. אין שום הגיון בזה שאת כל העצרות עושים באותו מקום. צריך לפזר את העצרות האלה לעוד כמה מקומות. הכי הגיוני זה שכל מחנה יעשה את העצרת שלו במעוז התמיכה שלו, וזה עוד בלי להזכיר את האירוניה של ביבי נואם "בכיכר רבין" לקול צהלתם של נערי הגבעות. ההתרסה הזו מיותרת ולא תורמת כלום.

הטיוען היחיד שאני מוכן לקבל, זה שהפגנה, בה מדברים הרבה על אחדות ירושלים, עדיף שהייתה נערכת בירושלים עצמה.

כל השאר זה קישקוש במיץ.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 13:55

felix_r כתב:הטיוען היחיד שאני מוכן לקבל, זה שהפגנה, בה מדברים הרבה על אחדות ירושלים, עדיף שהייתה נערכת בירושלים עצמה.

כל השאר זה קישקוש במיץ.

סבבה. אתה לא חושב שזו טרדה מוגזמת שכל העצרות באותו המקום? זה הוגן למי שגר שם?
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 16 מרץ 2015, 14:55

roy1000 כתב:
felix_r כתב:הטיוען היחיד שאני מוכן לקבל, זה שהפגנה, בה מדברים הרבה על אחדות ירושלים, עדיף שהייתה נערכת בירושלים עצמה.

כל השאר זה קישקוש במיץ.

זה יפה שנזכרת בתושבים רק בהפגנה של הימין, אבל זה לא מפתיע. דמגוגיה, צביעות וסטנדרטים כפולים תמיד היו פרצופו האמיתי של השמאל. אולי אם השופט הערבי לא היה אוסר על הופעות האמנים , התושבים המסכנים היו נהנים לפחות מהמוזיקה. חוץ מזה, גם כשאין שם הפגנות, זאת לא איזו שכונה שקטה. כפי שאתה יודע, המקום די רועש גם ביומיום.

כיכר מלכי ישראל נבחרת תמיד לאירועים כאלה מסיבה אחת פשוטה: נגישות. התחבורה המפותחת לתל-אביב וממנה מאפשרת הגעה נוחה לאנשים מכל חלקי הארץ. אתה יורד מהרכבת, ומגיע לכיכר ב 15-20 דקות הליכה. אין מקום אחר בארץ, שיכול להתחרות איתה מבחינת הנגישות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 16 מרץ 2015, 14:56

roy1000 כתב:

כל השאר זה קישקוש במיץ.

בגלל זה השמאל החליט שאת העצרת הבאה הם יעשו בכל מקום אחר שהוא לא כיכר רבין. כדי לא להפריע לתושבים שגרים במקום אחרי אין ספור ההפגנות שלהם.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 15:11

felix_r כתב:זה יפה שנזכרת בתושבים רק בהפגנה של הימין, אבל זה לא מפתיע. דמגוגיה, צביעות וסטנדרטים כפולים תמיד היו פרצופו האמיתי של השמאל. אולי אם השופט הערבי לא היה אוסר על הופעות האמנים , התושבים המסכנים היו נהנים לפחות מהמוזיקה. חוץ מזה, גם כשאין שם הפגנות, זאת לא איזו שכונה שקטה. כפי שאתה יודע, המקום די רועש גם ביומיום.

כיכר מלכי ישראל נבחרת תמיד לאירועים כאלה מסיבה אחת פשוטה: נגישות. התחבורה המפותחת לתל-אביב וממנה מאפשרת הגעה נוחה לאנשים מכל חלקי הארץ. אתה יורד מהרכבת, ומגיע לכיכר ב 15-20 דקות הליכה. אין מקום אחר בארץ, שיכול להתחרות איתה מבחינת הנגישות.

אני בספק גדול אם מישהו היה נהנה מההופעה של עמיר בניון. סלים ג'ובראן בסך הכל עשה טובה ענקית לכולם, כולל לנערי הגבעות שאני בטוח שלא בדיוק מקשיבים לעמיר בניון.

לירושלים יש נגישות מצויינת, ואפילו טובה יותר בזכות הרכבת הקלה.

זה לא רק עניין של רעש (ולא, זה ממש לא אזור רועש ברמה הזו), זה גם רחובות שחסומים, פקקים ושיבוש מוחלט של החיים, וזה עוד ביום ראשון שהוא יום עבודה (הפגנת השמאל הייתה ביום שבת). בכל מקרה, צריכה להיות איזהשהו פיזור הגיוני של הנטל הזה. אם ממשיכים במתכונת של בחירות כל שנה וחצי - שנתיים, שיפזרו את נטל העצרות לעוד מקומות.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 15:14

toja27 כתב:בגלל זה השמאל החליט שאת העצרת הבאה הם יעשו בכל מקום אחר שהוא לא כיכר רבין. כדי לא להפריע לתושבים שגרים במקום אחרי אין ספור ההפגנות שלהם.

סבבה - שגם השמאל יגוון במקומות (למרות שזה הרבה יותר הגיוני שהשמאל יעשה הפגנות איפה שרוב המצביעים שלו גרים). אני באמת לא מבין את ההתעקשות להתריס דווקא בכיכר רבין.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 16 מרץ 2015, 15:30

roy1000 כתב:
toja27 כתב:בגלל זה השמאל החליט שאת העצרת הבאה הם יעשו בכל מקום אחר שהוא לא כיכר רבין. כדי לא להפריע לתושבים שגרים במקום אחרי אין ספור ההפגנות שלהם.

סבבה - שגם השמאל יגוון במקומות (למרות שזה הרבה יותר הגיוני שהשמאל יעשה הפגנות איפה שרוב המצביעים שלו גרים). אני באמת לא מבין את ההתעקשות להתריס דווקא בכיכר רבין.

להתריס? לפי ההגיון שלך אפשר ללכת גם לצד השני ולומר, שלתת לכיכר שם של בן אדם שאחראי (גם אם זה באופן עקיף) למותם של מאות תל-אביבים באוטובוסים מתפוצצים, זו התרסה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 15:41

felix_r כתב:להתריס? לפי ההגיון שלך אפשר ללכת גם לצד השני ולומר, שלתת לכיכר שם של בן אדם שאחראי (גם אם זה באופן עקיף) למותם של מאות תל-אביבים באוטובוסים מתפוצצים, זו התרסה

ממש לא, כי הרי אז הרצל היה אחראי למוות של כל היהודים בישראל, נכון? אי אפשר לשחק את המשחק הזה.
להביא את ביבי ובנט לנאומים דווקא בכיכר רבין זו התרסה והתרסה מכוונת. בקטע של ה"לא מתנצל" האדיוטי של בנט.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 16 מרץ 2015, 15:55

roy1000 כתב:
felix_r כתב:להתריס? לפי ההגיון שלך אפשר ללכת גם לצד השני ולומר, שלתת לכיכר שם של בן אדם שאחראי (גם אם זה באופן עקיף) למותם של מאות תל-אביבים באוטובוסים מתפוצצים, זו התרסה

ממש לא, כי הרי אז הרצל היה אחראי למוות של כל היהודים בישראל, נכון? אי אפשר לשחק את המשחק הזה.
להביא את ביבי ובנט לנאומים דווקא בכיכר רבין זו התרסה והתרסה מכוונת. בקטע של ה"לא מתנצל" האדיוטי של בנט.

באמת? שוב אתה מבלבל את המוח? מי שעשה את אוסלו הוא האחראי הישיר לתוצאות של המהלך.

לא ביבי ולא בנט רצחו את רבין ועל תעשה הכללות מטומטמות. זה כמו להגיד שכל הערבים הם מחבלים. זה כמו להגיד שאם מרדכי ואנונו מכר את סודות הגרעין של ישראל, אז כל השמאלנים הם בוגדים.

נ.ב. סתם לידיעתך, הרצל לא הקים את מדינת ישראל. הוא מת ב 1904 ;)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 16:08

felix_r כתב:באמת? שוב אתה מבלבל את המוח? מי שעשה את אוסלו הוא האחראי הישיר לתוצאות של המהלך.

לא ביבי ולא בנט רצחו את רבין ועל תעשה הכללות מטומטמות. זה כמו להגיד שכל הערבים הם מחבלים. זה כמו להגיד שאם מרדכי ואנונו מכר את סודות הגרעין של ישראל, אז כל השמאלנים הם בוגדים.

וואללה? אז זה יהיה בסדר אם יביאו חמאסניק לנאום בהר הרצל ביום הזכרון כי לא הוא ספציפית רצח חיילים? מרדכי ואנונו לא היה קשור לשום תנועה פוליטית. הוא חולה נפש והוא גם לא מכר כלום.

הרצל לא הקים את מדינת ישראל? ברצינות? אם אתה מתכוון להאשים את רבין בפיגועים של חמאס, אז למה לעצור שם? למה לא הרצל? למה לא משה רבנו? אבהרם?
roy1000

הודעהעל ידי my man » 16 מרץ 2015, 16:13

roy1000 כתב:
felix_r כתב:זה יפה שנזכרת בתושבים רק בהפגנה של הימין, אבל זה לא מפתיע. דמגוגיה, צביעות וסטנדרטים כפולים תמיד היו פרצופו האמיתי של השמאל. אולי אם השופט הערבי לא היה אוסר על הופעות האמנים , התושבים המסכנים היו נהנים לפחות מהמוזיקה. חוץ מזה, גם כשאין שם הפגנות, זאת לא איזו שכונה שקטה. כפי שאתה יודע, המקום די רועש גם ביומיום.

אני בספק גדול אם מישהו היה נהנה מההופעה של עמיר בניון. סלים ג'ובראן בסך הכל עשה טובה ענקית לכולם, כולל לנערי הגבעות שאני בטוח שלא בדיוק מקשיבים לעמיר בניון.

לירושלים יש נגישות מצויינת, ואפילו טובה יותר בזכות הרכבת הקלה.

זה לא רק עניין של רעש (ולא, זה ממש לא אזור רועש ברמה הזו), זה גם רחובות שחסומים, פקקים ושיבוש מוחלט של החיים, וזה עוד ביום ראשון שהוא יום עבודה (הפגנת השמאל הייתה ביום שבת). בכל מקרה, צריכה להיות איזהשהו פיזור הגיוני של הנטל הזה. אם ממשיכים במתכונת של בחירות כל שנה וחצי - שנתיים, שיפזרו את נטל העצרות לעוד מקומות.

תיזהר, אם תמשיך להגיד שהיו שם רק נוער הגבעות עוד בסוף תאמין לעצמך..
רוי תאמין לי, שאני מנסה פה כבר הרבה זמן לחפש את העמק השווה בינינו אבל אתה רק מלבה שנאה...
חבל לי על כל המילות גנאי ועוד כמה תיאורים שלדעתך הם גנאי(נוער הגבעות, מתנחלים) שאתה כותב רק בכדי להתנגח בציבור שלם (שמסתבר שהוא די גדול!)

תפסיק עם זה, ההפגנה אתמול לא היתה של "נוער גבעות" היא היתה של הימנים בארץ שבתוכם חילונים, דתיים, חרדים, מתנחלים, וחרד"לים ואתה יודע מה יכול להיות שהיו שם גם נוער הגבעות...אבל ברצינות כך אתה מעלה טיעון כנגד הדעות והרצון של האנשים להתבטא?
אני הייתי אתמול ומה שראיתי זה אנשים מכל הגוונים השתדלתי גם לדבר עם כמה שיותר אנשים שנראו לי חילונים (והיו שם הרבה מאד)ולשאול אותם במי הם תומכים- אז חלק תומכים בבנט וחלק בביבי ות'אמת שזה לא חשוב בכלל. אם אנחנו נלבה שנאה בקרב שתי המחנות (הימין והשמאל) זה לא יועיל לכלום וכך בחיים לא נתקדם לשום מקום!

נ.ב
אני ממש לא נוער גבעות(עירוניסט משו) וחולה על עמיר בניון(נכון שלאחרונה זה נראה שהוא על איזה כמה חומרים אבל בכ"ז) הוא אחד האמנים המוכשרים...
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי felix_r » 16 מרץ 2015, 16:19

roy1000 כתב:
felix_r כתב:באמת? שוב אתה מבלבל את המוח? מי שעשה את אוסלו הוא האחראי הישיר לתוצאות של המהלך.

וואללה? אז זה יהיה בסדר אם יביאו חמאסניק לנאום בהר הרצל ביום הזכרון כי לא הוא ספציפית רצח חיילים? מרדכי ואנונו לא היה קשור לשום תנועה פוליטית. הוא חולה נפש והוא גם לא מכר כלום.

הרצל לא הקים את מדינת ישראל? ברצינות? אם אתה מתכוון להאשים את רבין בפיגועים של חמאס, אז למה לעצור שם? למה לא הרצל? למה לא משה רבנו? אבהרם?

אתה משווה את ראש ממשלת ישראל לחמאסניק? :eek
מצטער, אבל אין לנו על מה לדבר יותר. לך תעשה סריקת מוח דחוף...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 16:25

felix_r כתב:אתה משווה את ראש ממשלת ישראל לחמאסניק? :eek
מצטער, אבל אין לנו על מה לדבר יותר. לך תעשה סריקת מוח דחוף...

לא אני לא. אני מסביר לך למה הטענות שלך הן לא הגיוניות, ומנסה להבסיר לך בשפה שאולי תבין למה הנאומים של בנט וביבי דווקא בכיכר רבין הם התרסה והתרסה מכוונת.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־157 אורחים