המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

בחירות 2

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות 2

הודעהעל ידי Roni1 » 16 מרץ 2015, 19:42

ביבי לא יהיה ראש ממשלה בכל מקרה, אין לו מספיק ממליצים ואין סיכוי שכחלון ילך איתו.
עוד שנתיים שוב בחירות.
Roni1

הודעהעל ידי Roni1 » 16 מרץ 2015, 19:49

בנט כל כך בלתי נסבל לאחרונה, הראשון להזהיר מירי בנגמ״ש והראשון לפוצץ אותו מבפנים שוב ושוב ואז להתעלל גם בגופות.

ההתנהגות הילדותית הזאת עושה לי חשק לממשלת אחדות שתשלח אותו לנגב את הנזלת באופוזיציה.
Roni1

הודעהעל ידי michael » 16 מרץ 2015, 19:57

טוב , עוד 2 כחלון עברו לליכוד.

מינה צמח - עדכני את הנתונים :-)
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי MTA2311 » 16 מרץ 2015, 20:08

michael כתב:טוב , עוד 2 כחלון עברו לליכוד.

אתה סוג של קוסם כנראה.
גם אני כחלון, איזה סוד גילית לכולם שגרם להם לעבור?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 16 מרץ 2015, 20:17

Roni1 כתב:בנט כל כך בלתי נסבל לאחרונה, הראשון להזהיר מירי בנגמ״ש והראשון לפוצץ אותו מבפנים שוב ושוב ואז להתעלל גם בגופות.

ההתנהגות הילדותית הזאת עושה לי חשק לממשלת אחדות שתשלח אותו לנגב את הנזלת באופוזיציה.

כן, יש לו עדיין את השטויות.
דווקא בנט נתן נאום חזק ביותר בהפגנה. אני ושלושת הנשים שהיו איתי, לא נמנים עם מצביעי בנט, אבל התרשמנו מאוד. הוא הפתיע אותנו לטובה, ונוצר הרושם, שבעוד שנתים שלוש, כשישתפשף קצת יותר, הוא יהיה מוכן לתפקיד המנהיג הבא של הימין
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 16 מרץ 2015, 20:29

אוי ציפי
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Roni1 » 16 מרץ 2015, 20:29

זה היה צפוי מאז שדיברו על הלחץ הפנימי על לבני במפלגת העבודה לוותר על הרוטציה בגלל שזה מוריד מנדטים והורידו אותה מהשלטים. עכשיו זה פורסם.

לא יודעת כמה מצביעים זה יביא, גם ככה אף אחד לא חשב שנגיע לקדנציה שלה אבל זה יביא. רק מה עם הקמפיין של ״מנהיגות משותפת״ וכו׳? לפח? לפחות שלא היו משוויצים בתכנית ההנהגה הזוגית.
Roni1

הודעהעל ידי Roni1 » 16 מרץ 2015, 20:34

MTA2311 כתב:
michael כתב:טוב , עוד 2 כחלון עברו לליכוד.

אתה סוג של קוסם כנראה.
גם אני כחלון, איזה סוד גילית לכולם שגרם להם לעבור?

כחלון עצמו בסדר ויהיה שר אוצר טוב (בכל מקרה הוא יהיה בלי קשר למספר המנדטים מהרשימה המוזרה שלו), בתחילת מערכת הבחירות חשבתי שאצביע לו (או לבנט). קשה לי עם הקטע הזה שהוא ימליך בובה של אובמה והקרן החדשה. כל הכספים שזרמו לארגוני המהפך לא זרמו בחינם, לא מבינה איך איש שמצהיר על עצמו כממשיך דרכו של בגין יכול לשתף פעולה עם מממני בצלם.
Roni1

הודעהעל ידי my man » 16 מרץ 2015, 20:37

MTA2311 כתב:אוי ציפי

חחחחחחחחחחחחחח ציפי
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Roni1 » 16 מרץ 2015, 20:40

felix_r כתב:
Roni1 כתב:בנט כל כך בלתי נסבל לאחרונה, הראשון להזהיר מירי בנגמ״ש והראשון לפוצץ אותו מבפנים שוב ושוב ואז להתעלל גם בגופות.

דווקא בנט נתן נאום חזק ביותר בהפגנה. אני ושלושת הנשים שהיו איתי, לא נמנים עם מצביעי בנט, אבל התרשמנו מאוד. הוא הפתיע אותנו לטובה, ונוצר הרושם, שבעוד שנתים שלוש, כשישתפשף קצת יותר, הוא יהיה מוכן לתפקיד המנהיג הבא של הימין

הוא לא יהיה, לא כשבתור עומדים ניר ברקת, גדעון סער וגלעד ארדן.

עכשיו הוא טוען שוויתור על הרוטציה זה תכנית של ביבי לרוטציה עם בוז׳י. רק ביבי יוותר לבוז׳י על שנתיים במקום ללכת הביתה כבר השבוע.
ילד מטומטם, בחיי. קצת מגיע לימין להפסיד עם כל המגלומנים שם שחושבים שאם לא הם ביבי יחזור ל67.
Roni1

הודעהעל ידי my man » 16 מרץ 2015, 20:42

Roni1 כתב:
felix_r כתב:

עכשיו הוא טוען שוויתור על הרוטציה זה תכנית של ביבי לרוטציה עם בוז׳י. רק ביבי יוותר לבוז׳י על שנתיים במקום ללכת הביתה כבר השבוע.
ילד מטומטם, בחיי. קצת מגיע לימין להפסיד עם כל המגלומנים שם שחושבים שאם לא הם ביבי יחזור ל67.

וואי וואי, רוני את מוציאה כריז של חודשיים..מה קרה פתאום?
אם לא בנט ולא כחלון אז את מצביעה לביבי?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Roni1 » 16 מרץ 2015, 20:52

my man כתב:
Roni1 כתב:
felix_r כתב:

כן. למרות שגם אם הוא יפסיד ויפנה את המקום למנהיג חדש בימין זה יהיה טוב לבחירות הבאות.

כל הפסד של הימין יהיה נחמד אם זה אומר שבבחירות הבאות אף אחד לא מצביע לליברמן ולמרזל שהיה צריך להיפסל מראש. הבעיה היא שאני לא באמת מסוגלת להצביע למפלגה שתמליך את בוז׳י, לא כשאני יודעת שכל מיני סורוסים בארצות הברית יפתחו מחר שמפניה.

בנט אכזבה אדירה וזאת מערכת הבחירות הכי מטונפת שהיתה כאן.
נערך לאחרונה על ידי Roni1 בתאריך 16 מרץ 2015, 20:54, נערך פעם אחת בסך הכל.
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 20:54

הבחירות האלה הופכות הזויות יותר ויותר. הצעד הזה של ליבני פחות מיום לפני הבחירות הוא הזוי. שיהיו בריאים האנשים האלה. לא בדיוק מראים על איזה שיקול דעת מדהים.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 16 מרץ 2015, 20:55

אמנון אברמוביץ: "צעד הירואי ונבון של המחנ"צ"

וואו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 16 מרץ 2015, 20:56

roy1000 כתב:הבחירות האלה הופכות הזויות יותר ויותר. הצעד הזה של ליבני פחות מיום לפני הבחירות הוא הזוי. שיהיו בריאים האנשים האלה. לא בדיוק מראים על איזה שיקול דעת מדהים.

הם שבו לעשות זאת במוצש אבל הם פשוט רצו להימנע מנאומי העצרת של הימין וכן מראיונות קוטלים מספר ימים לפני הבחירות...
ת'כלס נראה לי הם עשו זאת מאוחר מדי.
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי my man » 16 מרץ 2015, 21:02

Roni1 כתב:
my man כתב:
Roni1 כתב:
felix_r כתב:

כן. למרות שגם אם הוא יפסיד ויפנה את המקום למנהיג חדש בימין זה יהיה טוב לבחירות הבאות.

כל הפסד של הימין יהיה נחמד אם זה אומר שבבחירות הבאות אף אחד לא מצביע לליברמן ולמרזל שהיה צריך להיפסל מראש. הבעיה היא שאני לא באמת מסוגלת להצביע למפלגה שתמליך את בוז׳י, לא כשאני יודעת שכל מיני סורוסים בארצות הברית יפתחו מחר שמפניה.

בנט אכזבה אדירה וזאת מערכת הבחירות הכי מטונפת שהיתה כאן.

לא יודע אני דווקא מבסוט על בנט...מה ביבי לא הוכיח שהוא הולך עם השמאל פעם אחר פעם...בחיאת לציפי היו 6 מנדטים והיא היתה השותפה הראשונה!!!
בנט הוא הימין האמיתי היחיד הוא ואלי ישי ואם לאלי ישי לא היה את מרזל גם אולי הייתי מצביע לו...אבל יש לו את מרזל ושם הוא מאבד אותי...הרשימה של בנט היא רשימה שכל איש ימין יכול להזדהות איתה...גם דתי וגם חילוני(וגם לטענת אלו שאומרים שאורית סטרוק היא פנאטית(ושיקפצו הם) היא רק מקום 13)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 21:05

my man כתב:הם שבו לעשות זאת במוצש אבל הם פשוט רצו להימנע מנאומי העצרת של הימין וכן מראיונות קוטלים מספר ימים לפני הבחירות...

אני לא מבין למי זה עוזר? שוב - צעדים של פאניקה שמזלזלים באינטילגנציה של הבוחר. אנשים שרוצים להוביל את המדינה צריכים להיות קצת יותר שקולים וקצת פחות לשלוף מהשרוול, אבל זו רק דעתי.
roy1000

הודעהעל ידי my man » 16 מרץ 2015, 21:06

roy1000 כתב:
my man כתב:הם שבו לעשות זאת במוצש אבל הם פשוט רצו להימנע מנאומי העצרת של הימין וכן מראיונות קוטלים מספר ימים לפני הבחירות...

אני לא מבין למי זה עוזר? שוב - צעדים של פאניקה שמזלזלים באינטילגנציה של הבוחר. אנשים שרוצים להוביל את המדינה צריכים להיות קצת יותר שקולים וקצת פחות לשלוף מהשרוול, אבל זו רק דעתי.

ועכשיו בוז'י הכחיש הכל!- ספין של אדלר שמנסה להטעות אנשים אני שונא אותו אבל ראובן אדלר גאון!
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 21:22

my man כתב:לא יודע אני דווקא מבסוט על בנט...מה ביבי לא הוכיח שהוא הולך עם השמאל פעם אחר פעם...בחיאת לציפי היו 6 מנדטים והיא היתה השותפה הראשונה!!!
בנט הוא הימין האמיתי היחיד הוא ואלי ישי ואם לאלי ישי לא היה את מרזל גם אולי הייתי מצביע לו...אבל יש לו את מרזל ושם הוא מאבד אותי...הרשימה של בנט היא רשימה שכל איש ימין יכול להזדהות איתה...גם דתי וגם חילוני(וגם לטענת אלו שאומרים שאורית סטרוק היא פנאטית(ושיקפצו הם) היא רק מקום 13)

מה יש לך עם מפלגת הקוקואים הזאתי? חבורה של משוגעים. בנט המטורף הזה שחושב שכולם אחים שלו ומדמיין כל מיני דברים הזויים שכל קשר בינם לבין המציאות אפילו לא מקרי. איילת שקד שיש לה בעיית עצבים קשה וחוץ מלדקלם כל מיני מסרים שלא קשורים לשום דבר היא לא עושה כלום ויינון מגל הסטלן שהסמים כנראה דפקו לו את המוח והוא עונה דברים שלא קשורים בכלום למה ששואלים אותו? ושכחתי את סמוטריץ' שרוצה לפוצץ את הר הבית וכמובן אורית סטרוק שמעבירה את ימיה בזריקת אבנים על ערבים.

אין לי בעיה עם פנאטים, אבל את החבר'ה האלה צריך לשלוח לאברבאנל, לא לכנסת.

ועוד לא הזכרתי את הפחד ההזוי שלהם מכל מי שיש לו צבע עור קצת יותר כהה. החבר'ה האלה שייכים למאה ה- 19. אולי.
נערך לאחרונה על ידי roy1000 בתאריך 16 מרץ 2015, 21:38, נערך 2 פעמים בסך הכל.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2015, 21:23

my man כתב:ועכשיו בוז'י הכחיש הכל!- ספין של אדלר שמנסה להטעות אנשים אני שונא אותו אבל ראובן אדלר גאון!

אני לא רואה פה שום גאונות. רק טמטום. שום דבר בקמפיין של העבודה לא היה גאוני. אפילו לא קרוב.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־134 אורחים