המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

בחירות 2

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

בחירות 2

הודעהעל ידי jol9 » 08 פברואר 2015, 22:42

עוד לא עברה חצי מערכת ואנחנו כבר חפרנו 50 עמודים...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

Re: בחירות 2

הודעהעל ידי roy1000 » 09 פברואר 2015, 09:41

ככל שבנט יורד בסקרים, ככה הוא יותר מאבד את השפיות שלו ומשתלח באנשים לכל עבר. האיש לא פחות מטורף משרה.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 09 פברואר 2015, 11:25

עכשיו כשברור לכולם שהימין הולך לנצח אז הקרבות הם על המנדטים בתוך גוש הימין. ביבי מודיע שהוא לא יילך לממשלה עם ציפי ובוז'י בנסיון לקחת מנדטים מבנט שמתפרק לו במהירות שיא. דרעי גם מודיע שילך רק עם הימין בנסיון לקחת קולות מהליכוד ובנט.

כחלון מפרסם בטרוף בשלטי חוצות. אני לא מבין מאיפה הכסף כי מימון מפלגות אין לו.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 10 פברואר 2015, 07:02

הפארסה של נאום ביבי בקונגרס מגיעה לשיאים חדשים. עוד ועוד חברי קונגרס אומרים שיחרימו את הנאום ויש עצומה של חברי קונגרס משתי המפלגות שקוראת לביינר לבטל את הנאום. רק ביבי ממשיך להתחפר בעמדה שלו ולא מוכן לוותר על הנאום גם אם הוא יהיה מול אולם 3/4 ריק. מילא שלאיש לא אכפת מהמדינה ומהמחיר שכולנו נשלם על ההתערבות הבוטה הזו בפוליטיקה האמריקאית, אבל גם לעשות צחוק מעצמו כבר לא אכפת לו?

עריכה: התגובה של אובאמה כבר מתחילה - אומר שהוא ישקול את המשך הסיוע הבטחוני לישראל. איזה אחלה ראש ממשלה יש לנו. אחד הטובים אי פעם.
roy1000

הודעהעל ידי my man » 10 פברואר 2015, 12:28

ראיתם את זה?
זה מהפייסבוק של V15 מאחת שקוראים לה קארין עובדיה...
"אני מיילדת, וכואב לי שביטלו את האפשרות ללידות בליווי אישי. ביטלו בעצם את חופש הבחירה של נשים כשזה מגיע לאיך שהן רוצות ללדת. הלידות האלה הן גם הרבה פעמים לנשים עם צרכים מיוחדים. המצב הכלכלי פה רע, ולא עוזרים יותר אחד לשני. אני עובדת במשרה מלאה ובעלי עובד בשתי משרות, אז איכשהו מסתדרים, אני ציונית, והבנות שלי קרביות, אבל לא ככה אני רוצה שהמדינה שלי תראה. אני לא רוצה שנהפוך לחברה בה אדם לאדם זאב. לא בשביל זה עליתי לארץ".
ב17.3, גם קארין פשוט מחליפה.

זה נשמע כ"כ אמיתי וכואב אלא שאמילי עמרוסי בדקה וגילתה שמסתבר שזו אחות האחראית בחדר היולדות בביה"ח אסף הרופא ובעלה זה ד"ר שמואל עובדיה, הוא מומחה ברפואה פנימית והם מרוויחים יחד 53 אלף שקל(החישוב - על פי הנתונים המוצגים בגלוי בשירות הציבורי) וה2 עבודות של בעלה של המסכנה הזו ש"איכשהו מסתדרים" זו הקליניקה הפרטית הנוספת למשכורת המוצגת לעיל...
לא יאמן.
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי roy1000 » 10 פברואר 2015, 12:42

my man כתב:ראיתם את זה?
זה מהפייסבוק של V15 מאחת שקוראים לה קארין עובדיה...
"אני מיילדת, וכואב לי שביטלו את האפשרות ללידות בליווי אישי. ביטלו בעצם את חופש הבחירה של נשים כשזה מגיע לאיך שהן רוצות ללדת. הלידות האלה הן גם הרבה פעמים לנשים עם צרכים מיוחדים. המצב הכלכלי פה רע, ולא עוזרים יותר אחד לשני. אני עובדת במשרה מלאה ובעלי עובד בשתי משרות, אז איכשהו מסתדרים, אני ציונית, והבנות שלי קרביות, אבל לא ככה אני רוצה שהמדינה שלי תראה. אני לא רוצה שנהפוך לחברה בה אדם לאדם זאב. לא בשביל זה עליתי לארץ".
ב17.3, גם קארין פשוט מחליפה.

זה נשמע כ"כ אמיתי וכואב אלא שאמילי עמרוסי בדקה וגילתה שמסתבר שזו אחות האחראית בחדר היולדות בביה"ח אסף הרופא ובעלה זה ד"ר שמואל עובדיה, הוא מומחה ברפואה פנימית והם מרוויחים יחד 53 אלף שקל(החישוב - על פי הנתונים המוצגים בגלוי בשירות הציבורי) וה2 עבודות של בעלה של המסכנה הזו ש"איכשהו מסתדרים" זו הקליניקה הפרטית הנוספת למשכורת המוצגת לעיל...
לא יאמן.

ומה הקשר בין זה לבין לבחור בבנאדם שרק בא להרוס? בן אדם שאישתו (שבעצם מנהלת את המדינה) אמרה שהם ישרפו פה את הכל ושכולם יישחטו אחרי שהוא יילך (והם כמובן ירדו מהארץ כי ישראל קטנה עליהם).
בוא באמת ניתפס לתעמולה של איזה ארגון לא ברור במקום להתרכז במציאות. באמת מעניין אותי כמה קארין עובדיה מרוויחה. זה רלוונטי מאוד.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 10 פברואר 2015, 15:30

roy1000 כתב:הפארסה של נאום ביבי בקונגרס מגיעה לשיאים חדשים. עוד ועוד חברי קונגרס אומרים שיחרימו את הנאום ויש עצומה של חברי קונגרס משתי המפלגות שקוראת לביינר לבטל את הנאום. רק ביבי ממשיך להתחפר בעמדה שלו ולא מוכן לוותר על הנאום גם אם הוא יהיה מול אולם 3/4 ריק. מילא שלאיש לא אכפת מהמדינה ומהמחיר שכולנו נשלם על ההתערבות הבוטה הזו בפוליטיקה האמריקאית, אבל גם לעשות צחוק מעצמו כבר לא אכפת לו?

עריכה: התגובה של אובאמה כבר מתחילה - אומר שהוא ישקול את המשך הסיוע הבטחוני לישראל. איזה אחלה ראש ממשלה יש לנו. אחד הטובים אי פעם.

תעמולה משובחת כהרגלך. שני אנשי קונגרס ביטלו, אז זה כבר אולם 3/4 ריק....

אני לא יודע האם מה שהוא עושה זה נכון או לא, אני רק כן יודע שיש טיעונים טובים לכאן ולכאן. זה ממש לא חד משמעי כמו שמנסים לצייר
בתקשורת ובעבודה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 10 פברואר 2015, 15:52

jol9 כתב:תעמולה משובחת כהרגלך. שני אנשי קונגרס ביטלו, אז זה כבר אולם 3/4 ריק....

אני לא יודע האם מה שהוא עושה זה נכון או לא, אני רק כן יודע שיש טיעונים טובים לכאן ולכאן. זה ממש לא חד משמעי כמו שמנסים לצייר
בתקשורת ובעבודה.

אין פה שום תעמולה. רוב הדמוקרטים לא יגיעו לנאום וזה יהיה בזיון חסר תקדים.

טיעונים לכאן ולכאן? בוא תיתן לי טיעון אחד בעד הנאום, בהתחשב בזה שהנאום מגיע אחרי קבלת ההחלטה של הממשל בנוגע לאיראן? במה בדיוק יעזור הנאום? אתה חושב באמת שאת הקונגרס מעניינת דעתו של ביבי? הרי ברור שאין פה כלום חוץ מתעמולת בחירות שמתפוצצת לביבי בפנים והוא עדיין מתחפר בשלו.

התעמולת בחירות של ביבי שווה לנו פיצוץ עם אובאמה? שווה לנו שיבטלו את הסיוע הצבאי שעליו בנוי כל הרכש שלנו? מי ישלם את ה- 3 מליארד דולר האלה שביבי עולה לנו? ביבי? שרה? בוגי? מצביעי הליכוד?
roy1000

הודעהעל ידי rc4991 » 10 פברואר 2015, 18:05

ממליץ לכם לראות את הסדרה "המתנחל"
https://www.youtube.com/watch?v=g5D2lCCiGiU
לא הייתי מתנגד לראות את חנוך דאום בפוליטיקה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 10 פברואר 2015, 18:15

roy1000 כתב:
jol9 כתב:תעמולה משובחת כהרגלך. שני אנשי קונגרס ביטלו, אז זה כבר אולם 3/4 ריק....

בתקשורת ובעבודה.

טיעונים לכאן ולכאן? בוא תיתן לי טיעון אחד בעד הנאום, בהתחשב בזה שהנאום מגיע אחרי קבלת ההחלטה של הממשל בנוגע לאיראן? במה בדיוק יעזור הנאום? אתה חושב באמת שאת הקונגרס מעניינת דעתו של ביבי? הרי ברור שאין פה כלום חוץ מתעמולת בחירות שמתפוצצת לביבי בפנים והוא עדיין מתחפר בשלו.

התעמולת בחירות של ביבי שווה לנו פיצוץ עם אובאמה? שווה לנו שיבטלו את הסיוע הצבאי שעליו בנוי כל הרכש שלנו? מי ישלם את ה- 3 מליארד דולר האלה שביבי עולה לנו? ביבי? שרה? בוגי? מצביעי הליכוד?

נו באמת. בעצם לא אכפת לך, שתהיה פצצת אטום לאיראן, העיקר לרדת על ביבי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 10 פברואר 2015, 18:32

felix_r כתב:
roy1000 כתב:

בתקשורת ובעבודה.

לי אכפת מאוד, אבל ביבי רק קידם את הפצצה האיראנית ב-6 השנים האחרונות. הנאום בקונגרס פועל רק נגד מדינת ישראל ובעד ברית חדשה של ארה"ב עם השיעים בהנהגת איראן. חבל שאתה לא מבין את זה.

מצחיק שפרוייקט הדגל של ביבי - מניעת הגרעין האיראני נכשל בצורה כל כך קולוסאלית, אבל למצביעים שלו זה בכלל לא מזיז. איראן לא רק שהולכת להיות מדינת סף גרעינית, גם כל העולם הולך להכיר בזה ולהוריד את הסנקציות. יכול להיות כישלון יותר גדול מזה? יש משהו שיגרום לך שלא להצביע לו?
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 10 פברואר 2015, 18:34

roy1000 כתב:

בתקשורת ובעבודה.

רוב הדמוקרטים כן יגיעו.
2-3 הודיעו שהם לא יהיו, אז אתה הופך את זה לרוב - how typical
עד כמה שאני יודע, ההחלטה לגבי ההסכם עם איראן לא תגיע אחרי הנאום, וההסכם אמור להיחתם בסוף מרץ. אני גם הבנתי שכמעט כולם
מסכימים שההסכם הוא רע.
נתניהו חייב לצאת נגד ההסכם, ולנסות למנוע אותו - זה מספיק בשביל להיות טיעון בעד הנאום.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 10 פברואר 2015, 18:52

roy1000 כתב:
felix_r כתב:
roy1000 כתב:

בתקשורת ובעבודה.

לי אכפת מאוד, אבל ביבי רק קידם את הפצצה האיראנית ב-6 השנים האחרונות. הנאום בקונגרס פועל רק נגד מדינת ישראל ובעד ברית חדשה של ארה"ב עם השיעים בהנהגת איראן. חבל שאתה לא מבין את זה.

מצחיק שפרוייקט הדגל של ביבי - מניעת הגרעין האיראני נכשל בצורה כל כך קולוסאלית, אבל למצביעים שלו זה בכלל לא מזיז. איראן לא רק שהולכת להיות מדינת סף גרעינית, גם כל העולם הולך להכיר בזה ולהוריד את הסנקציות. יכול להיות כישלון יותר גדול מזה? יש משהו שיגרום לך שלא להצביע לו?

שטויות במיץ. כל מילה ומילה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 10 פברואר 2015, 19:36

אז האם המצב הכלכלי בישראל הוא באמת גרוע, כמו שמבטיחה לנו התקשורת?
הינה מה שחושב ה"אקונומיסט" הבריטי.
http://www.gplanet.co.il/prodetailsamew ... ro_id=2913
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Roni1 » 10 פברואר 2015, 19:38

אין ספק שאם ביבי ישתוק ולא ירגיז את אובמה, אובמה יעצור את האסטרטגיה שלו מול איראן. כמה אנשים מפגרים יש במדינה הזאת.
אף אחד לא עוצר לשאול איך הנאום הזה הפך לעניין כ״כ גדול? סה״כ נאום.

שמתי את המאמר החשוב הזה בנושא השני. לצערנו לביבי אין שום יכולת להשפיע על האסטרטגיה של אובמה, בין אם הוד מעלתו יכעס או אם ביבי ישאר בבית.
http://mida.org.il/2015/02/07/%d7%94%d7 ... %9e%d7%94/
Roni1

הודעהעל ידי jol9 » 10 פברואר 2015, 19:56

פליקס ורוני, אתם חוטאים לפרופוגנדה - הכל רע כאן, כולנו חיים בעוני, עומדים שעות בתור ללחם, אין לנו כסף לחיתולים ולמוצרי
יסוד, יש כאן OUTLAW ברחובות, כל יום נרצחים עשרות רבות בפיגועים ובתקריות פליליות, הסורים יושבים על בגדר ומחכים לכבוש
אותנו וזה קורה עוד רגע...
בכלל, אני לא מבין מה כל אלה עושים עוד בארץ... למה הם לא עוברים למקומות יותר טובים, כמו צרפת למשל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 10 פברואר 2015, 20:01

jol9 כתב:רוב הדמוקרטים כן יגיעו.
2-3 הודיעו שהם לא יהיו, אז אתה הופך את זה לרוב - how typical
עד כמה שאני יודע, ההחלטה לגבי ההסכם עם איראן לא תגיע אחרי הנאום, וההסכם אמור להיחתם בסוף מרץ. אני גם הבנתי שכמעט כולם
מסכימים שההסכם הוא רע.
נתניהו חייב לצאת נגד ההסכם, ולנסות למנוע אותו - זה מספיק בשביל להיות טיעון בעד הנאום.

רוב הדמוקרטים כנראה לא יגיעו ויהיו גם רפובליקנים שלא יגיעו. להגיד שזה 2-3 שיחרימו זה רחוק מהמציאות.

ההחלטה לגבי ההסכם עם איראן אמורה להגיע בימים הקרובים - אובאמה נתן לאיראנים אולטימטום והוא מחכה לתשובה שלהם. לפי מה שאני מבין ההסכם הוא רע מאוד. פחות או יותר הכי גרוע שיכול להיות.

הרכבת של לצאת נגד ההסכם כבר נסעה. הסמכות לניהול מדיניות חוץ נמצאת בסמכות בלעדית של הממשל ואם ביבי לא היה שורף את כל הגשרים עם הממשל כמו האדיוט שהוא, אז הוא אולי היה יכול לשכנע אותם ולהשפיע על ההסכם, אבל ראש הממשלה הגאון שלך החליט לפני שנתיים לעשות קמפיין פומבי לטובת רומני וזה הוא דפק את כולנו.

אין שום משמעות לנאום בקונגרס. זה לא משפיע על אף אחד וזו סתם עוד התערבות בוטה בפוליטיקה הפנימית האמריקאית. הדבר היחידי שזה עושה זה לעצבן עוד יותר את הממשל מה שקרוב לוודאי שיביא לעוד צעדי נקם של אובאמה. הצורה שבה ביבי דפק את היחסים עם הממשל בטפשות מוחלטת היא חסרת תקדים. לא היה מעולם ראש ממשלה בישראל שהתנהג בצורה כל כך אדיוטית. אפילו לא שמיר.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 10 פברואר 2015, 20:03

jol9 כתב:פליקס ורוני, אתם חוטאים לפרופוגנדה - הכל רע כאן, כולנו חיים בעוני, עומדים שעות בתור ללחם, אין לנו כסף לחיתולים ולמוצרי
יסוד, יש כאן OUTLAW ברחובות, כל יום נרצחים עשרות רבות בפיגועים ובתקריות פליליות, הסורים יושבים על בגדר ומחכים לכבוש
בכלל, אני לא מבין מה כל אלה עושים עוד בארץ... למה הם לא עוברים למקומות יותר טובים, כמו צרפת למשל.

עברנו לדמגוגיה זולה? זהו? נגמרו הטיעונים אז הגענו לזה?
roy1000

הודעהעל ידי Roni1 » 10 פברואר 2015, 20:03

jol9 כתב:פליקס ורוני, אתם חוטאים לפרופוגנדה - הכל רע כאן, כולנו חיים בעוני, עומדים שעות בתור ללחם, אין לנו כסף לחיתולים ולמוצרי

זה לא שאין כאן בעיות. יש יוקר מחייה ומייאש מאוד לדעת שמחירי הדיור רק עולים ולבני גילי אין סיכוי בעוד כמה שנים לחלום על זה אפילו. בתי החולים במצב נוראי, סבא שלי היה מאושפז בשבוע שעבר והיה מזעזע להסתובב שם.

אבל מכאן ועד מה שמציירים לנו, על כלכלה מתרסקת ועם של זומבים מיואש וחסר תקווה הדרך רחוקה.
Roni1

הודעהעל ידי felix_r » 10 פברואר 2015, 20:07

האם ממשל אובמה שיקר לגבי נאום נתניהו?

בהודעת תיקון שהופיעה ב"ניו יורק טיימס" נכתב כי ראש הממשלה אישר את הגעתו לארה"ב לאחר שהבית הלבן עודכן על כך. מאמר שפורסם ב"וושינגטון פוסט" טוען כי יש סבירות שממשל אובמה "הפיץ מידע כוזב על נתניהו", שפעל בהתאם כללי הפרוטוקול המדיני

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/674/ ... =666&loc=2

*** (אני יודע שזה מלפני יומים, אבל רק עכשיו הגעתי לזה)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־57 אורחים