המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ההתפרעות בטיסה- "טיסת השוקולד"

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ההתפרעות בטיסה- "טיסת השוקולד"

הודעהעל ידי roy1000 » 08 מרץ 2015, 09:36

jol9 כתב:מלח הארץ... שמעתי שהיא היתה ב8200. טוב שיש אנשים כאלה בעולם.

http://news.walla.co.il/item/2835815

אני לא מכיר מישהו שהוא הורה לילדים שלא נתקל בזה. בניגוד לעניין המטוס שבחיים לא נתקלתי בזה, הסיפור הזה הוא סטנדרטי לחלוטין.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 08 מרץ 2015, 10:37

roy1000 כתב:
jol9 כתב:מלח הארץ... שמעתי שהיא היתה ב8200. טוב שיש אנשים כאלה בעולם.

http://news.walla.co.il/item/2835815

אני לא מכיר מישהו שהוא הורה לילדים שלא נתקל בזה. בניגוד לעניין המטוס שבחיים לא נתקלתי בזה, הסיפור הזה הוא סטנדרטי לחלוטין.

אני לא נתקלתי בזה...
הורים חייבים להראות איזשהי דוגמא מינימלית לילדים שלהם. מה הפריחה הדבילית הזאת הולכת ללמד את הילדים שלה?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 08 מרץ 2015, 10:51

jol9 כתב:אני לא נתקלתי בזה...
הורים חייבים להראות איזשהי דוגמא מינימלית לילדים שלהם. מה הפריחה הדבילית הזאת הולכת ללמד את הילדים שלה?

אתה רציני? אף פעם לא נתקלת באבא/אמא שקיללו והשתוללו בגן משחקים? זה קרה לי לפחות פעמיים שאני זוכר עכשיו. אולי אתה לא מבלה עם הילדים מספיק בגני משחקים?
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 08 מרץ 2015, 16:30

roy1000 כתב:
jol9 כתב:אני לא נתקלתי בזה...

אתה רציני? אף פעם לא נתקלת באבא/אמא שקיללו והשתוללו בגן משחקים? זה קרה לי לפחות פעמיים שאני זוכר עכשיו. אולי אתה לא מבלה עם הילדים מספיק בגני משחקים?

לא, לא יצא. אני מבלה לא מעט עם הקטנה שלי במגרש משחקים. בחיים לא נתקלתי בכזה דבר.

האמת שאצלנו אני רואה די הרבה סבתות וסבים, וגם אוכלוסיה די גדולה של רוסים... אולי בגלל זה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 08 מרץ 2015, 16:37

jol9 כתב:לא, לא יצא. אני מבלה לא מעט עם הקטנה שלי במגרש משחקים. בחיים לא נתקלתי בכזה דבר.

האמת שאצלנו אני רואה די הרבה סבתות וסבים, וגם אוכלוסיה די גדולה של רוסים... אולי בגלל זה.

יכול להיות שאופי האוכלוסיה במקום שבו אתה גר הוא שונה. הבעיה בתל-אביב זה שמגיעים מלא אנשים מחוץ לעיר, בעיקר בסופי שבוע. זה קרה לי לפחות פעם אחת בתל-אביב ופעם אחת בהרצליה עם חברים. לא ברמה של מכות, אבל כן ברמה של קללות בסגנון שהיו בסרט. אני תמיד נדהם מזה שאנשים מבוגרים לא מסוגלים להגיע להסדר על שימוש בנדנדה בגן ציבורי.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 08 מרץ 2015, 18:14

roy1000 כתב:
jol9 כתב:לא, לא יצא. אני מבלה לא מעט עם הקטנה שלי במגרש משחקים. בחיים לא נתקלתי בכזה דבר.

יכול להיות שאופי האוכלוסיה במקום שבו אתה גר הוא שונה. הבעיה בתל-אביב זה שמגיעים מלא אנשים מחוץ לעיר, בעיקר בסופי שבוע. זה קרה לי לפחות פעם אחת בתל-אביב ופעם אחת בהרצליה עם חברים. לא ברמה של מכות, אבל כן ברמה של קללות בסגנון שהיו בסרט. אני תמיד נדהם מזה שאנשים מבוגרים לא מסוגלים להגיע להסדר על שימוש בנדנדה בגן ציבורי.

לישראלים יש בעיית תורים, זה ידוע. קשה לאנשים לעמוד בתור ולחכות, ובגלל זה נדחפים, וכשזה קורה אז מתחיל הבלגאן.
בעיניי להידחף בתור זה דבר מגעיל ביותר כי זה כאילו לשים *ין על כל מי שעומד ומחכה...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 08 מרץ 2015, 19:53

jol9 כתב:לישראלים יש בעיית תורים, זה ידוע. קשה לאנשים לעמוד בתור ולחכות, ובגלל זה נדחפים, וכשזה קורה אז מתחיל הבלגאן.
בעיניי להידחף בתור זה דבר מגעיל ביותר כי זה כאילו לשים *ין על כל מי שעומד ומחכה...

זה יותר בעיית עצבים ותגובת יתר. לא יכול להיות שאנשים פותחים במטר של קללות מטורפות על נדנדה בגן משחקים. הרי ברור שאפשר לפתור את זה בשיחה נורמלית של בדיוק חצי דקה. אבל לא, האישה הזו לא תגיד "סליחה, אולי אפשר גם להשתמש בנדנדה?", היא תתחיל מייד לקלל ולאיים באלימות.
roy1000

הודעהעל ידי sunshine » 10 מרץ 2015, 14:14

הבאז בתשקורת ירד אבל השיימינג הישראלי באינטרנט ימשיך וגם ההתפרעות והמתירנות תמשיך כי אין מי שיעצור אותה,וככה יצרנו חבר'ה אכזרית ישראלית שמקבלת פירסום
מחוץ לישראל הרבה יותר גרועים מאיתנו ויש הרבה הרבה הרבה "שיימינג" באינטרנט והמציאות לא משתנה ויש הרבה כיעור בתגובות אכזריות שמשפיעות על העתיד של הפנים שלנו.
".Stay the course, believe in what you're doing, and stay healthy"
סמל אישי של המשתמש
sunshine

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 10 מרץ 2015, 15:52

עידן הסמארטפונים והזמינות של יכולות הצילום אצל כל ילד בן 5 זה מה שהשתנה ולא כל כך אנחנו , פעם שום דבר כמעט לא היה מצולם אבל היום כל אחד מוציא את הסמארטפון ומצלם אז התחושה היא כאילו המצב נורא ואיום.

הכי מגעיל אותי יורדים ויורדים לשעבר שהולכים למקומות אחריפ ומשום מה רואים אק מה שטוב שם ולא מה שרע והליכלוך על המדינה שלהם או שלהם לשעבר הופך לתחביב העקרי והאובססיבי שלהם .
תמונה
מקאדו 3

הקודם

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־168 אורחים