המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ההתפרעות בטיסה- "טיסת השוקולד"

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ההתפרעות בטיסה- "טיסת השוקולד"

הודעהעל ידי my man » 25 פברואר 2015, 02:36

Holiday_Armadillo כתב:
my man כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
my man כתב:ת'אמת שממש נמענתי מלראות את הוידאו כי איך שזה היה נשמע הלכו שם מכות ואני לא אוהב לראות יהודים רבים והולכים מכות...
אבל חבר שלי הראה לי את הוידאו היום וזה, עם כל הכבוד להתנהגות המגעילה שהייתה שם, ממש לא כזה נורא..קצת צעקות, קצת קללות, קצת אתה עובד אצלי, קצת אני אראה לך מי אני, קצת איומי סרק וזהו. לא משהוא שלא ראינו בטח שבתור אוהדי ספורט במדינה הקטנה שלנו.

הלוואי ודברים כאלה לא יחזרו על עצמם ובאמת שזה דרש טיפול ואולי הרתעונת עם איזה קנס סימלי אבל מוגזם לגמרי כל ההתעסקות התקשורתית הזו ב"ישראלי המכוער"
עם ישראל זה עם נפלא! עם אנשים מקסימים שאני אישית נתקל בהם כל יום וגם אם הם ערסים ופרחות יכולה להיות להם נשמה גדולה...נכון התנהגות דוחה כזו צריך להוקיע אבל מכל ההתעסקות אפשר לחשוב שאנחנו עם של ברברים שכל היום מקללים ומחפשים עם מי ללכת מכות ולאיים עליו בשביל שיעשה מה שאנחנו רוצים...
זה לא המצב. אנחנו לא שם.
הישראלי הוא הישראלי היפה ולא זה המכוער...

אורי, אי אפשר לעצום עיניים ולהתעלם מכל הדברים רק כי מישהו יהודי או ישראלי
מותר לנו לבקר את הדברים הרעים בעם שלנו בלי להיות אנטישמים או שונאי ישראל

להפך, אני חושבת שזה שאנחנו מבקרים מראה שאכפת לנו ואנחנו רוצים שיהיה פה יותר טוב
לאהוב הכל ולא להגיד שום דבר רע אף פעם רק כי יש מספיק שאומרים זה ממש לא ציונות
וזה שמישהו לא 100% רוע טהור לא אומר שאין לו תכונות מגעילות
מה שהיה בסירטון הזה זה בטח לא ''קצת זה, קצת פה, קצת שם'', זה תופעה מתרחבת בארץ שלנו וצריך להוקיע אותה

מסכים עם זה שצריך לבקר! אבל ההתעסקות בסיפור הזה הייתה מוגזמת לדעתי...הסרטון מציג התנהגות מגעילה-אמת! אבל שם זה נגמר.

הסירטון הזה מציג 3 אנשים שהם סיפור של תופעה הרבה יותר גדולה ואני שמחה שסוף סוף מדברים על זה

זו בדיוק הנקודה שלי...איזו תופעה? תאירי את עיניי...
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 פברואר 2015, 02:37

תופעה של בהמות שעושות רעש ולא יודעות איך להתנהג בפומבי (על אחת כמה וכמה בחו''ל) ולא יודעות מה זה נימוס בסיסי

אני רואה את זה כאזרחית במדינה שלנו, אני רואה את זה כאחת שטסה לחו''ל לא פעם ולא פעמיים, אני רואה את זה כאחת שעבדה כנותנת שירות
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 25 פברואר 2015, 09:21

my man כתב:
jol9 כתב:דבר ראשון התבהמות זה לא דבר טוב. בלי קשר לאם זה ישראלי או כורדי.
החברה שלנו בהחלט מתבהמת, ולכן ראוי לקיים על זה דיון.

מעבר לכך, הדבר קרה במטוס, ושם הכל הרבה הרבה יותר נוקשה. מבחינתי, הם היו צריכים להיזרק למעצר של כמה ימים מיד עם נחיתת המטוס.
הם צריכים להגיד תודה, שכל מה שקרה להם זה קצת שיימינג כמו שתנין קרה לזה.

אני לא חושב שאפשר להתייחס לעם ישראל כמקשה אחת. זה לא יהיה נכון להגיד שהעם הוא נפלא ומנגד גם הישראלי המכוער זאת
הגדרה לא הוגנת, כי לכל עם יש את המכוערים שלו.
אפשר להתייחס לתופעה שאמרתי בתחילת הפוסט, שהיא בהחלט קיימת ומדאיגה.

אני ממש לא רואה את זה ככה...החברה לנו מתבהמת??
סורי, הגזמת..

אני הגזמתי?
לא יודע איפה אתה גר וכמה אתה מסתובב בחוץ אבל להגיד שזה לא נכון, זה פשוט להיתמם.

ד"א הייתי מוסיף אץ עניין התאונות פגע וברח לרשימה של כרמל. עוד תופעה שלא הייתה קוראת פעם...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי sunshine » 25 פברואר 2015, 10:15

אתם יכולים גם להוסיף את האכזריות שאנשים שוחטים וקוטלים באינטרנט ושופטים לגזר חיים אומללים בשניה שהם ראו אדם טועה בכוונה ושלא בכוונה..זו גם סוג של התבהמות.
ככה לא מטפלים בבעיה החמורה הזאת,יש דרכים יותר מכבדות לטפל באדם שסוטה מהדרך..וגם אם הוא בייש אדם אחר זה לא אומר שצריך לבייש אותו ככה!
הלוואי ושלא יזכרו להם את זה לעולם..רק שילמדו לקח להבא כל ה"ערסים" האחרים כמו שאתם אומרים.
".Stay the course, believe in what you're doing, and stay healthy"
סמל אישי של המשתמש
sunshine

הודעהעל ידי roy1000 » 25 פברואר 2015, 11:21

my man כתב:זו בדיוק הנקודה שלי...איזו תופעה? תאירי את עיניי...

אתה רוצה להגיד לי שההתנהגות הזאתי זרה לך? שאף פעם לא ראית אנשים שהתנהגים ככה במדינה? האמת העצובה היא שכולנו מכירים וארינו המון אנשים שמתנהגים ככה ואין בזה שום חידוש אמיתי.
הדברים האלה היו גם לפני 20+ שנה כשהייתי בבית ספר ולא הרבה השתנה מאז.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 25 פברואר 2015, 11:23

אביהוא כתב:אתם יכולים גם להוסיף את האכזריות שאנשים שוחטים וקוטלים באינטרנט ושופטים לגזר חיים אומללים בשניה שהם ראו אדם טועה בכוונה ושלא בכוונה..זו גם סוג של התבהמות.
ככה לא מטפלים בבעיה החמורה הזאת,יש דרכים יותר מכבדות לטפל באדם שסוטה מהדרך..וגם אם הוא בייש אדם אחר זה לא אומר שצריך לבייש אותו ככה!
הלוואי ושלא יזכרו להם את זה לעולם..רק שילמדו לקח להבא כל ה"ערסים" האחרים כמו שאתם אומרים.

לא הייתה פה שום טעות או מעידה חד-פעמית. זה מצחיק להגיד דבר כזה. כולנו מכירים אנשים שזו דרך ההתנהגות הרגילה שלהם. אף אחד מהם לא ילמד לקח.
אני גם חושב שהלינץ' התקשורתי היה מוגזם, אבל אם רק בנאדם אחד יראה את זה ויחשוב פעמיים לפני ההשתוללות הבאה אז זה היה שווה את זה.
roy1000

הודעהעל ידי sunshine » 25 פברואר 2015, 12:23

roy1000 כתב:
אביהוא כתב:אתם יכולים גם להוסיף את האכזריות שאנשים שוחטים וקוטלים באינטרנט ושופטים לגזר חיים אומללים בשניה שהם ראו אדם טועה בכוונה ושלא בכוונה..זו גם סוג של התבהמות.

לא הייתה פה שום טעות או מעידה חד-פעמית. זה מצחיק להגיד דבר כזה. כולנו מכירים אנשים שזו דרך ההתנהגות הרגילה שלהם. אף אחד מהם לא ילמד לקח.
אני גם חושב שהלינץ' התקשורתי היה מוגזם, אבל אם רק בנאדם אחד יראה את זה ויחשוב פעמיים לפני ההשתוללות הבאה אז זה היה שווה את זה.

"בשניה שהם ראו אדם טועה בכוונה ושלא בכוונה"
אנשים עושים בכוונה דברים וזו עדיין טעות,אנשים גם עושים טעויות ביודעין באותו הרגע שהם עושים טעות.

עכשיו שזה כבר קרה אנשים כאלו שנותנים ל"בהמיות" שלהם להשתלט על עליהם יקחו כמה צעדים אחורה..אבל כשבן אדם כועס מכל סיבה מטומטמת כזו או אחרת הוא גם יגיע לגרוע מימה שראינו בסרטון אפילו אם הוא כבר ראה כמה נגרם לעצמו נזק. לכן צריך לטפל בבעיה הזאת ביותר חוכמה.
סמל אישי של המשתמש
sunshine

הודעהעל ידי roy1000 » 25 פברואר 2015, 12:25

אביהוא כתב:"בשניה שהם ראו אדם טועה בכוונה ושלא בכוונה"
אנשים עושים בכוונה דברים וזו עדיין טעות,אנשים גם עושים טעויות ביודעין באותו הרגע שהם עושים טעות.

עכשיו שזה כבר קרה אנשים כאלו שנותנים ל"בהמיות" שלהם להשתלט על עליהם יקחו כמה צעדים אחורה..אבל כשבן אדם כועס מכל סיבה מטומטמת כזו או אחרת הוא גם יגיע לגרוע מימה שראינו בסרטון אפילו אם הוא כבר ראה כמה נגרם לעצמו נזק. לכן צריך לטפל בבעיה הזאת ביותר חוכמה.

אני חושב שהטיפול מתחיל בזה שאנשים יבינו שהתנהגות מהסוג הזה היא לא מקובלת. ברגע שאנשים יבינו שפשוט לא מתנהגים ככה, ויש להתנהגות מהסוג הזו תוצאות לא נעימות, נראה הרבה פחות מזה.
roy1000

הודעהעל ידי sunshine » 25 פברואר 2015, 12:31

roy1000 כתב:
my man כתב:זו בדיוק הנקודה שלי...איזו תופעה? תאירי את עיניי...

אתה רוצה להגיד לי שההתנהגות הזאתי זרה לך? שאף פעם לא ראית אנשים שהתנהגים ככה במדינה? האמת העצובה היא שכולנו מכירים וארינו המון אנשים שמתנהגים ככה ואין בזה שום חידוש אמיתי.
הדברים האלה היו גם לפני 20+ שנה כשהייתי בבית ספר ולא הרבה השתנה מאז.

מזכיר לי את הראיון של דייויד בלאט ליפני כמה שנים.."בישראל אתה יכול לשאול מישו ברחוב מה השעה הוא יענה לך בקוצר רוח ובאמריקה יענו לך ביותר אדיבות,אבל להבדיל באמריקה כשאתה רוצה להתארח בבית של מישו אתה צריך לקבוע חודש ליפני וכשמתארחים זה בקרירות אבל בישראל מקבלים אותך כמו משפחה חמה"

קוצר רוח זה כמעט כל הסיפור.
אני נתקלתי בהרבה אנשים בחיי והערצתי אותם ולמדתי מהם איך לחיות נכון..מצד שני גם פגשתי גם את הישראלי הפחות יפה שלמדתי איך לא להתנהג כמוהו.
מצד אחד הבהמיות גוברת בעולם ומצד שני יש שיפור,זה מה שאני רואה.

roy1000 כתב:
אביהוא כתב:"בשניה שהם ראו אדם טועה בכוונה ושלא בכוונה"

אני חושב שהטיפול מתחיל בזה שאנשים יבינו שהתנהגות מהסוג הזה היא לא מקובלת. ברגע שאנשים יבינו שפשוט לא מתנהגים ככה, ויש להתנהגות מהסוג הזו תוצאות לא נעימות, נראה הרבה פחות מזה.

אנשים יודעים שזה לא מקובל ולא אכפת להם, רק הם לא מבינים באמת מה נגרם מזה..אם היו עוצרים לחשוב רגע הכל היה אחרת. אבל זה כבר לא באחריותה של חברת התעופה לטפל.
מה שאפשר לעשות זה אזהרות וטיפול נוקשה מצד אחד ומצד שני להנחות את הדיילים איך לא להגיע למצב כזה.
אבל חס וחלילה פרסום באינטרנט כזה או אחר.
סמל אישי של המשתמש
sunshine

הודעהעל ידי roy1000 » 25 פברואר 2015, 13:18

אין שום קשר לקוצר רוח. יש אנשים שתרבות האלימות היא חלק מהם. הם גדלים בבתים אלימים, נחשפים לזה בגיל צעיר וזה מלווה אותם כל החיים שלהם. אתה מדבר כאילו אתה לא גדלת במדינה הזו.
אני לא מקום לבגיד אם יש שיפור, כי בתור אנשים מבוגרים, רובנו הרבה פחות חשופים לזה, אבל ממה שאני רואה סביבי, אני ממש לא בטוח שיש שיפור לעומת מה שהיה לפני 20 שנה.

אביהוא כתב:אנשים יודעים שזה לא מקובל ולא אכפת להם, רק הם לא מבינים באמת מה נגרם מזה..אם היו עוצרים לחשוב רגע הכל היה אחרת. אבל זה כבר לא באחריותה של חברת התעופה לטפל.
מה שאפשר לעשות זה אזהרות וטיפול נוקשה מצד אחד ומצד שני להנחות את הדיילים איך לא להגיע למצב כזה.

אני פשוט לא מסכים איתך. האנשים האלה פשוט התנהגו כמו שהם רגילים. מבחינתם הם היו בסדר כי ככה הם רגילים להתנהג כשיש קונפליקט.
הפרסום באינטרנט הוא אולי עונש מאוד קשה בשבילם, אבל הוא מאוד יעיל מבחינת חינוך של אחרים.
roy1000

הודעהעל ידי sunshine » 25 פברואר 2015, 14:08

roy1000 כתב:אין שום קשר לקוצר רוח. יש אנשים שתרבות האלימות היא חלק מהם. הם גדלים בבתים אלימים, נחשפים לזה בגיל צעיר וזה מלווה אותם כל החיים שלהם. אתה מדבר כאילו אתה לא גדלת במדינה הזו.
אני לא מקום לבגיד אם יש שיפור, כי בתור אנשים מבוגרים, רובנו הרבה פחות חשופים לזה, אבל ממה שאני רואה סביבי, אני ממש לא בטוח שיש שיפור לעומת מה שהיה לפני 20 שנה.

אביהוא כתב:אנשים יודעים שזה לא מקובל ולא אכפת להם, רק הם לא מבינים באמת מה נגרם מזה..אם היו עוצרים לחשוב רגע הכל היה אחרת. אבל זה כבר לא באחריותה של חברת התעופה לטפל.

אני פשוט לא מסכים איתך. האנשים האלה פשוט התנהגו כמו שהם רגילים. מבחינתם הם היו בסדר כי ככה הם רגילים להתנהג כשיש קונפליקט.
הפרסום באינטרנט הוא אולי עונש מאוד קשה בשבילם, אבל הוא מאוד יעיל מבחינת חינוך של אחרים.

אתה לא יודע אם זה התנהגות של הרגל או מעידה חד פעמית!
דיי לשפיטה האכזרית הזאת,קצת רחמים בבקשה :|
אמרתי כבר ש"הבהמיות" גוברת בעולם אבל מצד שני יש שיפור.איך יש שיפור?! כי אנשים כמוני וכמוך רואים מהצד דברים כאלו (לא דווקה באינטרנט אל גם סתם ברחוב) ומחנכים את עצמם את ילדיהם וקרוביהם שזו חרפה להתנהג ככה.
יש שיפור ויש מגרעה!
סמל אישי של המשתמש
sunshine

הודעהעל ידי התנין » 25 פברואר 2015, 14:31

שום רחמים לא מגיעים לאנשים שמביישים אנשים אחרים בפומבי (וכמובן שגם את עצמם). לעשות להם שיימינג זה הדבר המבורך ביותר שניתן להעלות על הדעת. אני מקווה שהם ילכו עם הבושה הזאת איתם כל הזמן, ושידעו כל המתבהמים למיניהם שכל עוד הם עושים זאת בפומבי אז יש לכך השלכות, כמו זו שפרצופם יופיע בכל מקום. זה מצויין כשעושים את זה לבהמות סרוחות, נהדר כשעושים זאת במועדונים המעודדים אפליה וזה עובד כמעט מושלם בכל הנוגע לנושא של התעללות בבע"ח. המערכת לא באמת יכולה להעניש את אותם אנשים, אבל אנחנו בהחלט יכולים לבייש אותם שזה גרוע בהרבה מעוד כמה שעות עבודה לטובת הציבור.
התנין

הודעהעל ידי roy1000 » 25 פברואר 2015, 16:05

אביהוא כתב:אתה לא יודע אם זה התנהגות של הרגל או מעידה חד פעמית!
אמרתי כבר ש"הבהמיות" גוברת בעולם אבל מצד שני יש שיפור.איך יש שיפור?! כי אנשים כמוני וכמוך רואים מהצד דברים כאלו (לא דווקה באינטרנט אל גם סתם ברחוב) ומחנכים את עצמם את ילדיהם וקרוביהם שזו חרפה להתנהג ככה.
יש שיפור ויש מגרעה!

יש לי את כל הרחמים שבעולם, אבל אין פה קשר לרחמים.

אני פשוט מכיר את סוג האנשים הזה. זה לא פעם ראשונה שאני נתקל בהם ולא פעם אחרונה. ההתנהגות הזו מאוד מאוד מוכרת לי כל חיי.
אנשים כמו (ובלי להכיר אותך אני משער שגם כמוך) הם לא רלוונטיים כי מעולם לא היינו בצד השני.

בכל מקרה, יש לי הרבה חמלה אליהם ועל הלינץ' שעובר עליהם. מצד שני, יש לי גם הרבה חמלה לאתי אלון ועוד להרבה אנשים שעשו דברים לא נכונים. אני ממש לא מהאנשים שרצים להעלות אחרים על המוקד. בסה"כ כולנו אנושיים וכולנו עושים טעויות, אבל גם כולנו מכירים את סוג ההתנהגות הזו והיא לא חריגה.
roy1000

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 פברואר 2015, 17:46

התנין כתב:שום רחמים לא מגיעים לאנשים שמביישים אנשים אחרים בפומבי (וכמובן שגם את עצמם). לעשות להם שיימינג זה הדבר המבורך ביותר שניתן להעלות על הדעת. אני מקווה שהם ילכו עם הבושה הזאת איתם כל הזמן, ושידעו כל המתבהמים למיניהם שכל עוד הם עושים זאת בפומבי אז יש לכך השלכות, כמו זו שפרצופם יופיע בכל מקום. זה מצויין כשעושים את זה לבהמות סרוחות, נהדר כשעושים זאת במועדונים המעודדים אפליה וזה עובד כמעט מושלם בכל הנוגע לנושא של התעללות בבע"ח. המערכת לא באמת יכולה להעניש את אותם אנשים, אבל אנחנו בהחלט יכולים לבייש אותם שזה גרוע בהרבה מעוד כמה שעות עבודה לטובת הציבור.

מסכימה עם כל מילה שכתבת
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי sunshine » 26 פברואר 2015, 05:00

roy1000 כתב:
אביהוא כתב:אתה לא יודע אם זה התנהגות של הרגל או מעידה חד פעמית!
יש שיפור ויש מגרעה!

יש לי את כל הרחמים שבעולם, אבל אין פה קשר לרחמים.

אני פשוט מכיר את סוג האנשים הזה. זה לא פעם ראשונה שאני נתקל בהם ולא פעם אחרונה. ההתנהגות הזו מאוד מאוד מוכרת לי כל חיי.
אנשים כמו (ובלי להכיר אותך אני משער שגם כמוך) הם לא רלוונטיים כי מעולם לא היינו בצד השני.

בכל מקרה, יש לי הרבה חמלה אליהם ועל הלינץ' שעובר עליהם. מצד שני, יש לי גם הרבה חמלה לאתי אלון ועוד להרבה אנשים שעשו דברים לא נכונים. אני ממש לא מהאנשים שרצים להעלות אחרים על המוקד. בסה"כ כולנו אנושיים וכולנו עושים טעויות, אבל גם כולנו מכירים את סוג ההתנהגות הזו והיא לא חריגה.

סליחה,אז לא קראתי נכון מה כתבתה עד עכשיו.
כולנו מכירים את סוג ההתנהגות הזאת,אתה יודע מאיפה אני רואה ושומע אותה כמעט כל יום? יציע העיתונות!!!! גם שמה יש קללות התלהמויות וחוצפה!! ואף אחד לא עוצר אותם,ואז אנשים רואים את זה ומחקים אותם ואז הם גם מדברים ככה!
לא סתם דחפתי את זה פה כי זה התשקורת אלא אני באמת חושב ומאמין מאוד שזה גורם בין השאר,וגורם חזק!
יש לי כמה ראיות אבל כל אחד יכול לראות ש..מאז שקופמן התחיל עם המחמאות "סמרטוט","פח" ועוד ,אתה יכול לראות תגובות של אנשים כאלו..וראיתי במו עייני אנשים מתחילים לפתח סוג של ויכוח כזה כמו ביציע!
אז למה להם יש את הלגיטימציה..אה רייטינג,בטלויזיה יש הרבה דברים שמשפיעים לרעה על האנושות בשביל הרייטינג (ועוד).
אז הם לא רואים יציע העיתונות,לא משנה..כול החבר'ה מושפעת אחד מהשני!
סמל אישי של המשתמש
sunshine

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 פברואר 2015, 07:22

נו באמת, די כבר

כל דבר שנאמר פה זה ''אתם מושפעים מהתקשורת''
לאנשים יש יכולת לבחור את ההתנהגות שלהם ואם אני אראה היום יציע העיתונות אני לא אתחיל להתווכח כמוהם

התקשורת הזאת הייתה הרבה לפני יציע העיתונות, זה לא הביצה והתרנגולת, ברור מאוד מה הגיע קודם
יציע העיתונות לא התחיל את ההתנהגות הזאת
אנחנו מדינה שיש בה לא מעט אנשים שלהיות בהמות זה חלק מהילדות שלהם ומהחיים שלהם, מספיק לחפש אשמים בכל מיני מקורות חיצוניים, זה מתחיל בבית
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי sunshine » 26 פברואר 2015, 08:36

Holiday_Armadillo כתב:נו באמת, די כבר

כל דבר שנאמר פה זה ''אתם מושפעים מהתקשורת''
לאנשים יש יכולת לבחור את ההתנהגות שלהם ואם אני אראה היום יציע העיתונות אני לא אתחיל להתווכח כמוהם

התקשורת הזאת הייתה הרבה לפני יציע העיתונות, זה לא הביצה והתרנגולת, ברור מאוד מה הגיע קודם
יציע העיתונות לא התחיל את ההתנהגות הזאת
אנחנו מדינה שיש בה לא מעט אנשים שלהיות בהמות זה חלק מהילדות שלהם ומהחיים שלהם, מספיק לחפש אשמים בכל מיני מקורות חיצוניים, זה מתחיל בבית

כתבתי "גורם בין השאר" והבית זה בהחלט גורם ראשוני.
דרך אגב,אני נהנה לקרוא דעות שלך ושל אחרים למרות שאני לא מסכים איתן.
סמל אישי של המשתמש
sunshine

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 פברואר 2015, 08:44

נותנים לטלוויזיה הרבה יותר קרדיט ממה שמגיע לה

אני אישית לא מסוגלת לשמוע את כל הצרחות והוויכוחים ביציע העיתונות אז אני פשוט לא רואה את זה
מי שרואה את זה ונהנה מזה, זה אומר משהו על ההתנהגות שלו בלי קשר לתוכנית הספציפית הזאת
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 26 פברואר 2015, 11:27

אביהוא כתב:סליחה,אז לא קראתי נכון מה כתבתה עד עכשיו.
כולנו מכירים את סוג ההתנהגות הזאת,אתה יודע מאיפה אני רואה ושומע אותה כמעט כל יום? יציע העיתונות!!!! גם שמה יש קללות התלהמויות וחוצפה!! ואף אחד לא עוצר אותם,ואז אנשים רואים את זה ומחקים אותם ואז הם גם מדברים ככה!
לא סתם דחפתי את זה פה כי זה התשקורת אלא אני באמת חושב ומאמין מאוד שזה גורם בין השאר,וגורם חזק!
יש לי כמה ראיות אבל כל אחד יכול לראות ש..מאז שקופמן התחיל עם המחמאות "סמרטוט","פח" ועוד ,אתה יכול לראות תגובות של אנשים כאלו..וראיתי במו עייני אנשים מתחילים לפתח סוג של ויכוח כזה כמו ביציע!
אז למה להם יש את הלגיטימציה..אה רייטינג,בטלויזיה יש הרבה דברים שמשפיעים לרעה על האנושות בשביל הרייטינג (ועוד).
אז הם לא רואים יציע העיתונות,לא משנה..כול החבר'ה מושפעת אחד מהשני!

כן. גם ביציע העיתונות מתנהגים ככה וגם אצל אופירה. כמו שאמרתי - יש המון אנשים במדינה שמתנהגים ככה, זו לא התנהגות חריגה כמו שהיינו רוצים לחשוב.
יש להם לגיטימציה, כי יש להם את הרייטינג בדיוק של אותם אנשי השוקולד. אני לא רואה את הדבר הזה.
roy1000

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 מרץ 2015, 23:17

סרטון ההמשך
https://www.facebook.com/photo.php?v=780037225379134

פשוט גועל נפש. לראות ולא להאמין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה