המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

נאום נתניהו בקונגרס האמריקאי 18:00

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נאום נתניהו בקונגרס האמריקאי 18:00

הודעהעל ידי יוסי22 » 04 מרץ 2015, 15:28

כמו מה ? הכרזת תקיפה על ישראל תוך 48 שעות אם נתניהו לא חוזר בו מהנאום ?

אפשרויות הפגיעה של אובמה וחבר מרעיו מוגבלות עם בתי נבחרים שתומכים בישראל באופן מוחלט ואת הנזק שהם יכולים לגרום הם גורמים בכל יום מחדש , בעיקר עם ההסכם הרע שבהחלט מתחרה בהסכם ההוא עם גרמניה הנאצית .

אתה יכול לא לאהוב את ההשוואות של נתניהו עם גרמניה אבל איראן היא תאומה סיאמית של אותה מדינה בטירוף חולני שמצהירה קבל עם ועולם שהיא מעוניינת בהשמדת ישראל / העם היהודי ומסוממי שלום כמו צמברליין ואובמה מתעקשים לקבור את הראש באדמה ועוד כועסים על זה שמתריע בפניהם על האסון שהם מוליכים את העולם לכיוונו .
יוסי22

הודעהעל ידי יוסי22 » 04 מרץ 2015, 15:40

והייתי מציע לך לכבד קצת יותר את הגולשים פה , אף אחד פה לא ילד שמוכרים לו סיפורים .

צא מהסרט הזה .

וכן , הלחץ מתחיל לתת את אותותיו כשכבר אובמה רץ לספר כמה הוא רחוק מהסכם וש"סביר" שכלל לא יגיעו להסכם .

מה שחשוב זה המשפט שנתניהו הכניס לתוך הדיון "עדיף בלי הסכם מאשר הסכם גרוע" , משפט גאוני שצריך לחזור עליו שוב ושוב עד שהוא יחלחל למקומות הנכונים.

לגבי הוויכוח עם פליקס צריך בסך הכול 13 חברי סנאט דמוקרטים מתוך 46 כדי לחשק את אובמה , זה אולי לא מובטח אבל לא לגמרי מופרך למי שראה את התמיכה אתמול גם בלי שישראל היום יספרו לו סיפורים ...
יוסי22

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 15:58

יוסי22 כתב:כמו מה ? הכרזת תקיפה על ישראל תוך 48 שעות אם נתניהו לא חוזר בו מהנאום ?

אפשרויות הפגיעה של אובמה וחבר מרעיו מוגבלות עם בתי נבחרים שתומכים בישראל באופן מוחלט ואת הנזק שהם יכולים לגרום הם גורמים בכל יום מחדש , בעיקר עם ההסכם הרע שבהחלט מתחרה בהסכם ההוא עם גרמניה הנאצית .

אתה יכול לא לאהוב את ההשוואות של נתניהו עם גרמניה אבל איראן היא תאומה סיאמית של אותה מדינה בטירוף חולני שמצהירה קבל עם ועולם שהיא מעוניינת בהשמדת ישראל / העם היהודי ומסוממי שלום כמו צמברליין ואובמה מתעקשים לקבור את הראש באדמה ועוד כועסים על זה שמתריע בפניהם על האסון שהם מוליכים את העולם לכיוונו .

האפשרויות שלנשיא ארה"ב מוגבלות? זה מה שמוכרים לך?
הוא לא צריך להכריז על שום תקיפה. מספיק לא להטיל וטו על החלטה אחת במועצת הבטחון שמכירה במדינה פלשתינית בגבולות 67 ובזה נגמר הסיפור.

תראה לי בבקשה ציר דמוקרטי אחד שתומך בביבי ובנאום שלו עכשיו? לפני הנאום היו לישראל תומכים בממפלגה הדמוקרטית, עכשיו אני בספק אם מישהו יעשה את זה.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 16:07

יוסי22 כתב:והייתי מציע לך לכבד קצת יותר את הגולשים פה , אף אחד פה לא ילד שמוכרים לו סיפורים .

צא מהסרט הזה .

וכן , הלחץ מתחיל לתת את אותותיו כשכבר אובמה רץ לספר כמה הוא רחוק מהסכם וש"סביר" שכלל לא יגיעו להסכם .

מה שחשוב זה המשפט שנתניהו הכניס לתוך הדיון "עדיף בלי הסכם מאשר הסכם גרוע" , משפט גאוני שצריך לחזור עליו שוב ושוב עד שהוא יחלחל למקומות הנכונים.

לגבי הוויכוח עם פליקס צריך בסך הכול 13 חברי סנאט דמוקרטים מתוך 46 כדי לחשק את אובמה , זה אולי לא מובטח אבל לא לגמרי מופרך למי שראה את התמיכה אתמול גם בלי שישראל היום יספרו לו סיפורים ...

אתה בדיוק מדגים את זה שכן מוכרים סיפורי מעשיות ואתה מאמין להם. כל מה שראית אתמול היה הצגה אחת גדולה לבוחרים בישראל.

אין שום לחץ על אובאמה. הוא לא שינה בכלום את הדברים שהוא אומר. את אותם הדברים בדיוק הוא אמר לפני חודש. את "המשפט הגאוני" שאמר אתמול ביבי אמרו כבר 100 אנשים לפניו, אבל לא מוכרים לך סיפורים נכון?

"רק" 13 מתוך 46? זה לא מופרך? לפי זה צריך לשכנע "רק" 13 מבין חברי הליכוד והבית היהודי ללכת לממשלה עם הרצוג. גם זה לא מופרך? אתה אפילו לא יודע מה ראית. ראית מתמחים רפובליקנים שישבו במקום ה- 50 שהחרימו את הנאום והריעו לביבי. ראית הצגה, לא יותר מזה. הרי אין לך מושג בכלל מי אלה האנשים שמחאו כפיים אתמול ולמה הם עשו את זה נכון? אתה חושב הם באמת מחאו כפיים לביבי? שהם הקשיבו למה שיש לו להגיד? שהוא מעניין אותם? הם באו לשמוע נאום נגד אובאמה. זו הסיבה היחידה שביבי שם. לא ג'ון ביינר ולא מרקו רוביו הם אוהבי ישראל. הם בסך הכל השתמשו בביבי כדי לנגח את אובאמה במשחק בין-מפלגתי ציני. זה פשוט לא ייאמן שיש אנשים שקונים את זה.

כמו שאמרתי, אני סקרן לראות עד כמה אפשר לזלזל באינטילגנציה של אנשים. ביבי אכן מעלה את זה לדרגה של אומנות. אם הנאום הזה יביא לו עוד קולות אז אין מה להגיד - מגיע לעם את ביבי.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 16:20

הנה קטע של ג'ון סטוארט על הנאום של ביבי. אם להתעלם מהבדיחות על חשבון המנהיג הדגול, אז סטוארט מביא שני קטעים של ביבי - אחד מ- 1996 ואחד מ- 2002.

https://www.youtube.com/watch?v=se1Bev3-0js&t=40

בראשון ביבי מסביר איך איראן קרובה רק זמן קצר לנשק גרעיני (וזה לפני 20 שנה), ובשני הוא מבטיח שהפלה של סאדאם חוסיין תביא ליציבות במזרח התיכון ואפילו לנפילת המשטר האיראני. האיש הזה הוא שקרן פתולוגי ושרלטן. לא סתם סרקוזי אמר עליו שהוא שקרן. אחרי כל כך הרבה שקרים וקשקושים אף אחד בעולם לא מאמין לשום מילה שלו. היחידים שעוד אוכלים את הלוקשים של ביבי הם פה.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 04 מרץ 2015, 17:24

אתה מביא לנו את דיבריהם של אלה שסיפרו לנו את הסיפור ההזוי בשם ה"אביב הערבי" :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 17:35

felix_r כתב:אתה מביא לנו את דיבריהם של אלה שסיפרו לנו את הסיפור ההזוי בשם ה"אביב הערבי" :)

לא. אני מביא לך את דבריו של ביבי עצמו. תיעוד מדוייק וחד משמעי של מספר פעמים שבהן הוא שיקר במצח נחושה לקונגרס. המציא סיפורים על צנטריפות בעיראק והבטחות על איך הכל יהיה טוב אחרי שיפילו את סדאם חוסיין. אני מביא לך תיעוד על איך ביבי אמר ב- 1996 שבתוך זמן קצר תהיה לאיראן פצצה גרעינית וזה כשלא הייתה להם אפילו צטריפוגה אחת.

תיעוד מדוייק של ראש הממשלה השקרן הפתולוגי שלך. אף אחד חוץ ממך וחבירך פה לא קונים את השקרים האלה. בגלל זה ביבי לא מוקצה כמעט בכל העולם.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 04 מרץ 2015, 18:47

roy1000 כתב:
felix_r כתב:אתה מביא לנו את דיבריהם של אלה שסיפרו לנו את הסיפור ההזוי בשם ה"אביב הערבי" :)

לא. אני מביא לך את דבריו של ביבי עצמו. תיעוד מדוייק וחד משמעי של מספר פעמים שבהן הוא שיקר במצח נחושה לקונגרס. המציא סיפורים על צנטריפות בעיראק והבטחות על איך הכל יהיה טוב אחרי שיפילו את סדאם חוסיין. אני מביא לך תיעוד על איך ביבי אמר ב- 1996 שבתוך זמן קצר תהיה לאיראן פצצה גרעינית וזה כשלא הייתה להם אפילו צטריפוגה אחת.

תיעוד מדוייק של ראש הממשלה השקרן הפתולוגי שלך. אף אחד חוץ ממך וחבירך פה לא קונים את השקרים האלה. בגלל זה ביבי לא מוקצה כמעט בכל העולם.

אפשר לפרש את זה בצורה שונה לגמרי, תלוי בעיני המתבונן.

1) לגבי הגרעין האיראני

כולנו יודעים שיש באיראן פקחים של הסוכנות לאנרגיה אטומית כבר משהו כמו 20 שנה.
אנחנו יודעים שגם הסנקציות על איראן קיימות במידה זו או אחרת כבר משהו כמו 15 שנה.
אנחנו גם יודעים שישראל נאבקה בגרעין האיראני בכל מיני דרכם לא קונבנציונאליות. כמו רצח מדענים איראנים או החדרת וירוסים למערכות המיחשוב. וזה רק חלק קטן מאוד שידוע מכל מיני פעולות חשיות.

אז מה הבעיה בזה שביבי הזהיר מהגרעין האיראני כבר לפני 20 שנה? בזה שהוא משך את צומת ליבו של העולם לבעיה המתפתחת באיראן? מה הבעיה בכך שהמאמצים הבינלאומיים (שאורגנו לא רק, אבל גם בזכות נתניהו) הצליחו לעקב את תכנית הגרעין של איראן? מה הבעיה? זאת בדיוק הייתה המטרה של נתניהו לפני 20 שנה, וגם היום!

2) לגבי עיראק

האם ביבי המליץ לאמריקאים להפיל את סדאם חוסיין או שהוא המליץ לשבת בעיראק 10 שנים, למחוק את המדינה עד היסוד, ואז לעזוב אותה לטובת אירגוני טרור? מי שאשם במצב, זה מי שנתקע בעיראק 10 שנים ומחק את המדינה הזאת מהמפה, במקום לעשות מבצע מהיר כמו במלחמת המפרץ הראשונה.

3)

גם אם נתניהו טעה בניבוי העתיד, איך זה בדיוק הופך אותו לשקרן? האם הטעות הגרנדיוזית של הממשל האמריקאי בהערכת "האביב הערבי" אומרת שאובאמה הוא בהכרח סוכן מוסלמי שתול? אולי הוא פשוט טעה?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי התנין » 04 מרץ 2015, 18:59

לי אין בעיה עם עצם הנאום (לא חושב שזה יזיז משהו לחיוב או לשלילה). יש לי בעיה עם זה שביבי, חוץ מלנאום, לא יודע לעשות שום דבר כראש ממשלה.
ועוד יותר מטריד אותי שאנשים כ"כ מתרשמים מדבריו החלולים, ובכל פעם שהוא מסיים לנאום עולה הרושם בקרב מצביעיו ובעיקר המתלבטים לגביו שביבי הוא המלך. אז אני מוכן לקבל את הטענה שניתן להתווכח על התפקוד שלו כמו על כל דבר אחר בחיים (אני אישית חושב שהוא מהגרועים והמלוכלכים שבראשי ממשלתנו לדורותיהם), אבל לקחת נאום אחד, מצויין ככל שיהא (ואין ספק שהוא נואם כריזמטי), וממנו להשתכנע שזהו המנהיג האולטימטיבי של עם ישראל זה מאפיין קלאסי של אנשים טיפשים שחושבים בעיקר מהלב.
התנין

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 19:09

felix_r כתב:אפשר לפרש את זה בצורה שונה לגמרי, תלוי בעיני המתבונן.

1) לגבי הגרעין האיראני

אנחנו גם יודעים שישראל נאבקה בגרעין האיראני בכל מיני דרכם לא קונבנציונאליות. כמו רצח מדענים איראנים או החדרת וירוסים למערכות המיחשוב. וזה רק חלק קטן מאוד שידוע מכל מיני פעולות חשיות.

אז מה הבעיה בזה שביבי הזהיר מהגרעין האיראני כבר לפני 20 שנה? בזה שהוא משך את צומת ליבו של העולם לבעיה המתפתחת באיראן? מה הבעיה בכך שהמאמצים הבינלאומיים (שאורגנו לא רק, אבל גם בזכות נתניהו) הצליחו לעקב את תכנית הגרעין של איראן? מה הבעיה? זאת בדיוק הייתה המטרה של נתניהו לפני 20 שנה, וגם היום!

2) לגבי עיראק

האם ביבי המליץ לאמריקאים להפיל את סדאם חוסיין או שהוא המליץ לשבת בעיראק 10 שנים, למחוק את המדינה עד היסוד, ואז לעזוב אותה לטובת אירגוני טרור? מי שאשם במצב, זה מי שנתקע בעיראק 10 שנים ומחק את המדינה הזאת מהמפה, במקום לעשות מבצע מהיר כמו במלחמת המפרץ הראשונה.

3)

גם אם נתניהו טעה בניבוי העתיד, איך זה בדיוק הופך אותו לשקרן? האם הטעות הגרנדיוזית של הממשל האמריקאי בהערכת "האביב הערבי" אומרת שאובאמה הוא בהכרח סוכן מוסלמי שתול? אולי הוא פשוט טעה?

1) זה שקר גס. ב- 1996 לא היה שום דבר לא בעיראק ולא באיראן. הוא שיקר במצח נחושה. הדברים שאתה מדבר עליהם קרו 10 שנים אחרי.

2) להגיד שהוא מבטיח שהפלת סדאם חוסיין תביא ליציבות זה שרלטנות. אין שום קשר לזה שהם ישבו שם שנה או עשר שנים.

3) זה שני שקרים ואמירה שרלטנית אחת. אתה חושב שנשארה לו איזושהיא אמינות בשלב הזה? כמה פעמים אפשר לקרוא "זאב", "זאב"? לא סתם קוראים לו שקרן בעולם.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 19:20

התנין כתב:לי אין בעיה עם עצם הנאום (לא חושב שזה יזיז משהו לחיוב או לשלילה). יש לי בעיה עם זה שביבי, חוץ מלנאום, לא יודע לעשות שום דבר כראש ממשלה.
ועוד יותר מטריד אותי שאנשים כ"כ מתרשמים מדבריו החלולים, ובכל פעם שהוא מסיים לנאום עולה הרושם בקרב מצביעיו ובעיקר המתלבטים לגביו שביבי הוא המלך. אז אני מוכן לקבל את הטענה שניתן להתווכח על התפקוד שלו כמו על כל דבר אחר בחיים (אני אישית חושב שהוא מהגרועים והמלוכלכים שבראשי ממשלתנו לדורותיהם), אבל לקחת נאום אחד, מצויין ככל שיהא (ואין ספק שהוא נואם כריזמטי), וממנו להשתכנע שזהו המנהיג האולטימטיבי של עם ישראל זה מאפיין קלאסי של אנשים טיפשים שחושבים בעיקר מהלב.

הנאום הזה הוא בדיוק עוד צעד של השרלטן להסיח את תשומת הלב של הבוחרים מזה שהאו נכשל בכל דבר שניסה. האיש הזה הוא השרלטן הכי גדול שאי פעם היה בפוליטיקה הישראלית. זה אשכרה בנאדם שישרוף את המדינה בשביל לקבל עוד שני מנדטים.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 04 מרץ 2015, 19:22

roy1000 כתב:
felix_r כתב:אפשר לפרש את זה בצורה שונה לגמרי, תלוי בעיני המתבונן.

1) לגבי הגרעין האיראני

2) לגבי עיראק

3)

1) זה שקר גס. ב- 1996 לא היה שום דבר לא בעיראק ולא באיראן. הוא שיקר במצח נחושה. הדברים שאתה מדבר עליהם קרו 10 שנים אחרי.

2) להגיד שהוא מבטיח שהפלת סדאם חוסיין תביא ליציבות זה שרלטנות. אין שום קשר לזה שהם ישבו שם שנה או עשר שנים.

3) זה שני שקרים ואמירה שרלטנית אחת. אתה חושב שנשארה לו איזושהיא אמינות בשלב הזה? כמה פעמים אפשר לקרוא "זאב", "זאב"? לא סתם קוראים לו שקרן בעולם.

1) זה שקר גס! איך לא היה אם הפצצנו לעיראקים את הכור עוד ב 81 ? שום 10 שנים אחרי. הסנקציות על איראן התחילו ב 2002 וזה בגלל שאיראן עשתה בעיות לפקחים של הסוכנות לאנרגיה אטומית בכל השנים שקדמו לסנקציות.

2) בטח שיש קשר לזה שהם ישבו שם 10 שנים ומחקו את המדינה. לכל אורך ההיסטוריה איראן ועיראק עמדו אחת מול השניה ונלחמו אחת בשניה. ברור לחלוטין , שמחיקה טוטאלית של אחד הצדדים תגרום לעליה של הצד השני.

3) ואתה חושב שלך נשארה אמינות כלשהי ?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 19:38

felix_r כתב:1) זה שקר גס! איך לא היה אם הפצצנו לעיראקים את הכור עוד ב 81 ? שום 10 שנים אחרי. הסנקציות על איראן התחילו ב 2002 וזה בגלל שאיראן עשתה בעיות לפקחים של הסוכנות לאנרגיה אטומית בכל השנים שקדמו לסנקציות.

2) בטח שיש קשר לזה שהם ישבו שם 10 שנים ומחקו את המדינה. לכל אורך ההיסטוריה איראן ועיראק עמדו אחת מול השניה ונלחמו אחת בשניה. ברור לחלוטין , שמחיקה טוטאלית של אחד הצדדים תגרום לעליה של הצד השני.

1) על מה אתה מדבר? ביבי קשקש שבעיראק יש צנטריפוגות בגודל של מכונות כביסה. הוא אמר את זה ב- 2002. זה היה שקר גס. המצאה מוחלטת שלא הייתה ולא נבראה. האמריקאים לא מצאו אפילו שריד לתוכנית גרעין בעיראק ב- 2002 (אין שום קשר ל- 1981). באיראן לא הייתה שום תוכנית גרעינית אקטיבית ב- 1996. היה בקושי התחלה. הוא בלבל את המוח כאילו הם רחוקים שנה - שנתיים מפצצה וזה היה שקר שלא קשור למציאות בכלום.

2) בדיוק - וסדאם חוסיין החזיק את המדינה היחד. לכן ההבטחה שלי ביבי שהפלה של סדאם חוסיין תביא יציבות לאזור ואפילו תפיל את השלטון באיראן הייתה שרלטנות לשמה. הוא לא יכל להבטיח שום דבר כזה. זה רק חיזק את האיראנים.

3) לי יש את כל האמינות שבעולם כי אני לא שקרן ולא שרלטן. בכל מקרה, אני גם לא ראש ממשלת ישראל ואם אני גורם נזקים זה רק לעצמי.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 04 מרץ 2015, 19:46

התנין כתב:לי אין בעיה עם עצם הנאום (לא חושב שזה יזיז משהו לחיוב או לשלילה). יש לי בעיה עם זה שביבי, חוץ מלנאום, לא יודע לעשות שום דבר כראש ממשלה.

ואולי אתם הם הטיפשים ולא אנחנו?
ואולי אתם מדברים בסיסמאות כמו "לא עשה כלום", "ראש ממשלה הכי גרוע שהיה", "שרלטן", "שקרן" ועוד שלל ברכות, כשבעצם המציאות היא שונה לגמרי, וכל
מה שאתם אומרים נובע מסלידה אישית עמוקה ומדעות שמאלניות מאוסות?
ואולי אתם הם החלולים שחושבים שאנשים אחרים יודעים להסתכל רק על נאומים וסיסמאות, ואנחנו מסתכלים על המציאות ויודעים לנתח אותה באופן שקול ונכון?

לכל מטבע יש שני צדדים. אל תתיימרו להיות אלה שהאמת נמצאת בכיסם ושכל האחרים הם סתומים שלא יודעים ולא מבינים כלום.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 04 מרץ 2015, 19:48

בכל מקרה, אני גם לא ראש ממשלת ישראל ואם אני גורם נזקים זה רק לעצמי.

בדיוק כאן אתה טועה!
אתה הוא אחד הגורמים לכך , שכל האמריקאים באו לשמוע את הנאום של נתניהו.
איך בדיוק? אני אסביר.

האמריקאים אמרו לעצמם: "אנחנו חייב להכשיב לדבריו של הבן אדם , שהצליח להיבחר במדינה, בה כל אזרח חושב, שהוא מבין יותר טוב מראש הממשלה, בה כל אזרח בטוח שהוא יכול להיות ראש ממשלה טוב יותר מזה הקיים. אם הוא הצליח להבחר במדינה כזאת, האיש הזה בטח חכם מאוד!"
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 04 מרץ 2015, 19:52

roy1000 כתב:
felix_r כתב:1) זה שקר גס! איך לא היה אם הפצצנו לעיראקים את הכור עוד ב 81 ? שום 10 שנים אחרי. הסנקציות על איראן התחילו ב 2002 וזה בגלל שאיראן עשתה בעיות לפקחים של הסוכנות לאנרגיה אטומית בכל השנים שקדמו לסנקציות.

2) בדיוק - וסדאם חוסיין החזיק את המדינה היחד. לכן ההבטחה שלי ביבי שהפלה של סדאם חוסיין תביא יציבות לאזור ואפילו תפיל את השלטון באיראן הייתה שרלטנות לשמה. הוא לא יכל להבטיח שום דבר כזה. זה רק חיזק את האיראנים.

לדרוש להפיל משטר של רודן אכזרי כמו סדאם חוסיין, זאת שרלטנות??
אם כך, אז גם צ'רצ'יל ורוזוולט הם שרלטנים בני שרלטנים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין » 04 מרץ 2015, 19:52

jol9 כתב:ואולי אתם הם הטיפשים ולא אנחנו?
ואולי אתם מדברים בסיסמאות כמו "לא עשה כלום", "ראש ממשלה הכי גרוע שהיה", "שרלטן", "שקרן" ועוד שלל ברכות, כשבעצם המציאות היא שונה לגמרי, וכל
ואולי אתם הם החלולים שחושבים שאנשים אחרים יודעים להסתכל רק על נאומים וסיסמאות, ואנחנו מסתכלים על המציאות ויודעים לנתח אותה באופן שקול ונכון?

לכל מטבע יש שני צדדים. אל תתיימרו להיות אלה שהאמת נמצאת בכיסם ושכל האחרים הם סתומים שלא יודעים ולא מבינים כלום.

לא לא יוני, אל תערבב. לא אמרתי שמי שמצביע לביבי הוא טיפש, אמרתי שכל מי שמתעורר כשביבי נותן נאום ומסיק מכך שהוא המנהיג הדגול של מדינת ישראל הוא הטיפש. והפייסבוק שלי מלא בכאלה לצערי.

ושוב, זה שאני חושב שביבי הוא כל מה שציטטת (ותוסיף לכך נוכל, טינופת, נשוי לשטן וכו') לא יהפוך אותי לשמאלני. ולא משנה כמה פעמים תגיד את זה.
התנין

הודעהעל ידי roy1000 » 04 מרץ 2015, 20:11

דבר ראשון, הדעות שלי לא "שמאלניות". אולי יחסית לפורום הזה כן, אבל בכלל האוכלוסיה אני במרכז המדיני.
יש פה סרטונים שמוכחים שחור על גבי לבן שהאיש הזה הוא שקרן ושרלטן. אני לא מבין איך אפשר לערער על זה? הרי מנהיגי העולם אומרים עליו שהוא שקרן.
וכן, יש לי סלידה אישית עמוקה אל האיש הבזוי הזה. אני לא זוכר ראש ממשלה שהלך וגרם למדינה נזק מדיני מכוון בשביל שיקולי בחירות צרים.

מה הוא בדיוק עשה מאז 2009? הרי חיזבאללה וחמאס חזקים מתמיד, איראן הפכה למדינת סף גרעינית, ישראל במצב המדיני הכי גרוע שלה אי פעם, וראש הממשלה מוקצה מכל בעלות הברית המסורתיות שלנו. איזה הבטחה ביבי קיים ב- 6 השנים האחרונות? הוא רץ לבחירות בתור "מר ביטחון" ומצבנו לא השתפר בכלום ב- 6 השנים האלה, להיפך, הוא עכשיו מבקש להגדיל את תקציב הבטחון.

בוא תסביר לי איפה הצד השני ואיך ביבי שיפר את מצבנו הבטחוני והמדיני ב- 6 השנים האחרונות?
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 04 מרץ 2015, 20:15

התנין כתב:

לא לא יוני, אל תערבב. לא אמרתי שמי שמצביע לביבי הוא טיפש, אמרתי שכל מי שמתעורר כשביבי נותן נאום ומסיק מכך שהוא המנהיג הדגול של מדינת ישראל הוא הטיפש. והפייסבוק שלי מלא בכאלה לצערי.

ושוב, זה שאני חושב שביבי הוא כל מה שציטטת (ותוסיף לכך נוכל, טינופת, נשוי לשטן וכו') לא יהפוך אותי לשמאלני. ולא משנה כמה פעמים תגיד את זה.

אני בסה"כ ציינתי את כל הקווים המשותפים לכל מבקריו הגדולים של ביבי.
תשים לב לרטוריקה של בוז'י, ציפי, סתיו שפיר וזהבה, ולרטוריקה של YNET, ידיעות, וואלה ובן כספית ואנשים כמו רוי - אלה אותם מילים בדיוק.
אז יכול להיות שהצדק הוא בצד שלהם, אבל הכל כאן פוליטי ולא ענייני.
אני מבטיח לך שאם לפיד היה זה שנוסע לקונגרס, רוי היה מגן עליו כאן בחירוף נפש, ומונה עשרות רבות של הישגים שהנאום הזה מביא.

לי אישית קשה לקבל אנשים ודעות קיצוניות, והדעות שלכם הם האמא של הקיצוניות, כי אתם לא רואים שום דבר שהאיש עושה באופן אובייקטיבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 04 מרץ 2015, 20:18

roy1000 כתב:

דבר ראשון, הדעות שלי לא "שמאלניות". אולי יחסית לפורום הזה כן, אבל בכלל האוכלוסיה אני במרכז המדיני.
יש פה סרטונים שמוכחים שחור על גבי לבן שהאיש הזה הוא שקרן ושרלטן. אני לא מבין איך אפשר לערער על זה? הרי מנהיגי העולם אומרים עליו שהוא שקרן.
וכן, יש לי סלידה אישית עמוקה אל האיש הבזוי הזה. אני לא זוכר ראש ממשלה שהלך וגרם למדינה נזק מדיני מכוון בשביל שיקולי בחירות צרים.

מה הוא בדיוק עשה מאז 2009? הרי חיזבאללה וחמאס חזקים מתמיד, איראן הפכה למדינת סף גרעינית, ישראל במצב המדיני הכי גרוע שלה אי פעם, וראש הממשלה מוקצה מכל בעלות הברית המסורתיות שלנו. איזה הבטחה ביבי קיים ב- 6 השנים האחרונות? הוא רץ לבחירות בתור "מר ביטחון" ומצבנו לא השתפר בכלום ב- 6 השנים האלה, להיפך, הוא עכשיו מבקש להגדיל את תקציב הבטחון.

בוא תסביר לי איפה הצד השני ואיך ביבי שיפר את מצבנו הבטחוני והמדיני ב- 6 השנים האחרונות?

רוי, דבר ראשון אתה ועוד איך שמאל. אין מרכז מדיני. ללפיד ולכחלון, אין שום מצע מדיני ושום עניין בזה. גם לא בביטחון.
אלה מפלגות שרצות על מצע כלכלי חברתי בלבד.

דבר שני, אני לא מתכוון להיכנס עכשיו לתעמולה בעד ונגד ביבי, כי זה לא ייגמר. אנחנו כותבים על זה כבר עשרות רבות של דפים.
מותר לך לחשוב מה שאתה רוצה, רק בבקשה אל תקרא לאחרים טיפשים, כי לרוב הם לא כאלה.

ורק שאלה קטנה - אילו מנהיגי עולם קראו לנתניהו שקרן?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־139 אורחים