המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

הישרדות

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הישרדות

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 דצמבר 2015, 18:11

מישהו שם זיין אותה כבר?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי rc4991 » 09 דצמבר 2015, 18:49

toja27 כתב:
rc4991 כתב:ממש מפתיע שהיא קיבלה חסינות
אני לא מבין למה היא מנסה בכח לחבל בשבט שלה, ממש טמטום

מבחינת ה"שבט שלה" היא הבאה לצאת בתור. זה לא שאכפת לנם ממש ממנה, הם רצו ללבן את העניינים בעיקר כדי שאף אחד מהם לא יצתרך לעוף מהמשחק. השבט שלה נוהג לדבר על " טובת השבט" אבל יש בזה מין צביעות, כי זה טובת השבט כל עוד השליטה נשארת אצל הגרעין הדומימנטי שם( אמסלם, טילטיל ורוסלנה). אם אחד מהשבט שלה יוצא אחרי המשימה הבאה, זה משאיר יותר סיכוי ללירון לשרוד, לפחות מבחינה תיאורטית.חוץ מזה, שהיא נמצאת בסערת רגשות על שעומר יצא ומבחינתם היא ההבאה בתור.

זה לא משנה, היא מתנהגת בצורה מפגרת. היא היתה צריכה לבלוע את האגו ולהסביר ליהודה ודנה שהם הבאים בתור אחריה ושכדאי להם להדיח מהשלישיה השניה. ככה בכלל לא בטוח שהיא היתה מודחת, בטח כשיש את עומר כזומבי שיכול לגנוב עוד קול (וגם ככה ההפקה תקדם אותו). גם מבחינת להכשיל את השבט זה ממש מפגר בלי קשר לחסינות אישית או לא. היא צריכה לחשוב איך היא שורדת פה עוד הדחה או שתיים עד שייגע האיחוד ומשם הכל פתוח. במקום זה היא מתסכלת רק על ההווה ויורה לעצמה ברגל וחבל כי אני באמת אוהב אותה.
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 09 דצמבר 2015, 18:55

rc4991 כתב:
toja27 כתב:

מבחינת ה"שבט שלה" היא הבאה לצאת בתור. זה לא שאכפת לנם ממש ממנה, הם רצו ללבן את העניינים בעיקר כדי שאף אחד מהם לא יצתרך לעוף מהמשחק. השבט שלה נוהג לדבר על " טובת השבט" אבל יש בזה מין צביעות, כי זה טובת השבט כל עוד השליטה נשארת אצל הגרעין הדומימנטי שם( אמסלם, טילטיל ורוסלנה). אם אחד מהשבט שלה יוצא אחרי המשימה הבאה, זה משאיר יותר סיכוי ללירון לשרוד, לפחות מבחינה תיאורטית.חוץ מזה, שהיא נמצאת בסערת רגשות על שעומר יצא ומבחינתם היא ההבאה בתור.

זה לא משנה, היא מתנהגת בצורה מפגרת. היא היתה צריכה לבלוע את האגו ולהסביר ליהודה ודנה שהם הבאים בתור אחריה ושכדאי להם להדיח מהשלישיה השניה. ככה בכלל לא בטוח שהיא היתה מודחת, בטח כשיש את עומר כזומבי שיכול לגנוב עוד קול (וגם ככה ההפקה תקדם אותו). גם מבחינת להכשיל את השבט זה ממש מפגר בלי קשר לחסינות אישית או לא. היא צריכה לחשוב איך היא שורדת פה עוד הדחה או שתיים עד שייגע האיחוד ומשם הכל פתוח. במקום זה היא מתסכלת רק על ההווה ויורה לעצמה ברגל וחבל כי אני באמת אוהב אותה.

גם דנה וגם יהודה עשו כבר את הבחירה שלהם. להזכירך, עומר, ליסה ולירון כבר סיכמו עם דנה להעיף את טילטיל כדי לפרק את השלישיה הזאת ודנה בחרה ברגע האחרון להעיף את ליסה. אחר כך הם סיכמו עם יהודה להעיף את רוסלנה וההוא הפר את ההבטחה שלו כשבחר להעיף את עומר. אז עם מי יש לדבר?
אני מסכים עם לירון כאן.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 09 דצמבר 2015, 19:01

rc4991 כתב:
toja27 כתב:

היה ניסוי ממש בשנים האחרונות שנתן לאנשים בחירה
כשאמרו להם ''תשתלו עץ ותקבלו 100 דולר עכשיו'', כולם עשו את זה
כשאמרו להם ''תשתלו עץ ותקבלו 100 דולר בעוד חצי שנה'', לא כולם עשו את זה אבל עדיין הרוב כן
כשאמרו להם ''תשתלו עץ ותקבלו 100 דולר בעוד שנה'', ממש מעט בחרו באופציה
וכשאמרו להם ''תשתלו עץ והנכדים שלכם ייקבלו 100 דולר'', אף אחד לא עשה את זה

הניסוי בא להראות שאנשים לא רצים לעשות משהו אם הם לא רואים תמורה מיידית וזה לא משפיע עליהם באותו הרגע
רוב הסיכויים שדנה ויהודה היו בוחרים להרוויח עוד יומיים ואז לחשוב מה לעשות כשהם בסכנת הדחה ולא לעשות מהלך לפני שהיה מציל מישהו אחר ואולי בדיעבד היה מציל אותה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 09 דצמבר 2015, 19:08

לא יודע, לדעתי אם יש להם שכל בראש הם היו צריכים להתאחד נגד השלישיה של אמסלם כי זה ברור לגמרי שהם הבאים בתור
בכל מקרה זה עדיף לדעתי על מה שלירון עושה עם עצות האחיתופל של עומר
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 09 דצמבר 2015, 19:11

rc4991 כתב:לא יודע, לדעתי אם יש להם שכל במוח הם היו צריכים להתאחד נגד השלישיה של אמסלם כי זה ברור לגמרי שהם הבאים בתור
בכל מקרה זה עדיף לדעתי על מה שלירון עושה עם עצות האחיתופל של עומר

אם יש להם שכל במוח?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 09 דצמבר 2015, 19:12

זה ביטוי לאנשים ממש חכמים
שכל במוח זו דרגת גאונות מפליאה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 22 דצמבר 2015, 23:59

לא מתבייש לומר, היייתי רוצה קפטן כמו שמעון אמסלם בקבוצה שלנו. יש בו הרבה איכויות. וזאת הייתה הדחה לא פשוטה אבל מרגשת.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי jol9 » 23 דצמבר 2015, 00:34

toja27 כתב:לא מתבייש לומר, היייתי רוצה קפטן כמו שמעון אמסלם בקבוצה שלנו. יש בו הרבה איכויות. וזאת הייתה הדחה לא פשוטה אבל מרגשת.

אחלה גבר אמסלם אין ספק.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 23 דצמבר 2015, 15:43

אפשר להכתיר את העונה הזאת כעונה עם המתמודדים הכי מטומטמים בתולדות התכנית
בחיים לא ראיתי אנשים כל כך טיפשים בהבנה של המשחק, החל מיהודה עורך הדין הגרוע שכל שניה ממציא שקרים על דברים שהוא בכלל לא צריך לשקר ובגלל זה הוא עף, דרך לירון שיכלה לזכות בעוד חסינות ולשמור את הפסלון להדחה אחרת (זה כמו שמישהו יזכה בעשרים אלף שקל ויום למחרת יציעו לו שוב עשרים אלף והוא יוותר)
בהחלט עונה עם אנשים מפגרים ומה שהכי מעצבן זה שעומר מצליח ויגיע לאיחוד ובן אדם כמו אמסלם מודח מהמשחק. לפחות שעכשיו אנשים יקבלו כבר שכל!!!
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 23 דצמבר 2015, 18:08

rc4991 כתב:אפשר להכתיר את העונה הזאת כעונה עם המתמודדים הכי מטומטמים בתולדות התכנית
בחיים לא ראיתי אנשים כל כך טיפשים בהבנה של המשחק, החל מיהודה עורך הדין הגרוע שכל שניה ממציא שקרים על דברים שהוא בכלל לא צריך לשקר ובגלל זה הוא עף, דרך לירון שיכלה לזכות בעוד חסינות ולשמור את הפסלון להדחה אחרת (זה כמו שמישהו יזכה בעשרים אלף שקל ויום למחרת יציעו לו שוב עשרים אלף והוא יוותר)
בהחלט עונה עם אנשים מפגרים ומה שהכי מעצבן זה שעומר מצליח ויגיע לאיחוד ובן אדם כמו אמסלם מודח מהמשחק. לפחות שעכשיו אנשים יקבלו כבר שכל!!!

הכי גרוע זה טילטיל. לא יודע כמה מזה זאת ההפקה, אבל הבן אדם אהבל עם קבלות.
חמוד אבל...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 דצמבר 2015, 18:12

הרסו את הפורמט
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 23 דצמבר 2015, 18:24

MTA2311 כתב:הרסו את הפורמט

לגמרי. אני עדיין מחבב את התכנית אבל...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 28 דצמבר 2015, 23:22

איזה פרק מעצבן
שבט קויופה כל כך מגעיל אותי. גם כשהם זכו בעשר משימות ברציפות המשכתי לשנוא אותם, חבורה של מתנשאים ודוחים וטיטי הכי מגעילה שם
ומה הקשר שאף אחד מהזומבים לא מודח? מנסים בכוח לשמור את עומר גם כשהוא כבר היה אמור להיות בבית (גם הקטע עם הצלחות היה לטובתו)
לפחות עכשיו קויופה חטפו כמה מכות רציניות עם ההשארה של ג'ני והחזרה של מושיק שאני מאוד מקווה שיחברו להורקאן ויעיפו אותם אחד אחד
עאלק "את עוזרת יותר מדי, משתלטת על העזרה" "תראו איך הם ישנה בצד שלהם (אחרי שפאקינג הדיחו אותם)"
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 28 דצמבר 2015, 23:31

אתמול היה פרק מרתק מאוד. שבסופו התוצאות היו טובות מבחינתי. ג'יני ומושיק חוברים לרוסלנה ,טילטיל ודנה. אני כמובן בעדם אבל הבעיה היא שלדעתי עומר הוא השובר שוויון כאן. בפרק הבא הוא בתור זומבי יקח מתמודדת חלשה יחסית ורב הסיכווים שינצח במשימה ויקח את הקול, מה שיוצר מצב של 6 נגד 4. אני מאוד אשמח אם איכשהו החמישיה הטובה מבחינתי תדע לצאת מהמצב הזה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 דצמבר 2015, 23:32

rc4991 כתב:איזה פרק מעצבן
שבט קויופה כל כך מגעיל אותי. גם כשהם זכו בעשר משימות ברציפות המשכתי לשנוא אותם, חבורה של מתנשאים ודוחים וטיטי הכי מגעילה שם
ומה הקשר שאף אחד מהזומבים לא מודח? מנסים בכוח לשמור את עומר גם כשהוא כבר היה אמור להיות בבית (גם הקטע עם הצלחות היה לטובתו)
לפחות עכשיו קויופה חטפו כמה מכות רציניות עם ההשארה של ג'ני והחזרה של מושיק שאני מאוד מקווה שיחברו להורקאן ויעיפו אותם אחד אחד
עאלק "את עוזרת יותר מדי, משתלטת על העזרה" "תראו איך הם ישנה בצד שלהם (אחרי שפאקינג הדיחו אותם)"

רון שובל אצלי הכי שנוא, אחרי זה רון אלוף
שני אנשים באמת דוחים

גם אני לא אהבתי שאף אחד מהזומבים לא הודח, זה כאילו המשחק לקח 5 צעדים קדימה ואז 5 צעדים אחורה
הקטע שהם ליכלכו על ג'ני אחרי האיחוד היה מטורף, ''תראו איך היא כבר עברה צד'' כששתי שניות לפני הם ניסו להדיח אותה
הנרקיסיזם שם שובר שיאים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 28 דצמבר 2015, 23:47

Holiday_Armadillo כתב:

שני אנשים באמת דוחים

גם אני לא אהבתי שאף אחד מהזומבים לא הודח, זה כאילו המשחק לקח 5 צעדים קדימה ואז 5 צעדים אחורה
הקטע שהם ליכלכו על ג'ני אחרי האיחוד היה מטורף, ''תראו איך היא כבר עברה צד'' כששתי שניות לפני הם ניסו להדיח אותה
הנרקיסיזם שם שובר שיאים

הם פשוט הזויים. שונאים מישהו, יורדים עליו, נכנסים בו, מדיחים אותו, לא מדברים איתו ואז כשהוא לא מדבר איתם הם עוד חושבים שהוא לא בסדר. כל כך הרתיח אותי!!!
טיטי לדעתי מנגנת שם על הכל והיא גם הכי צבועה עם כל ההתנהגות שלה היא עוד מעיזה להגיד שהכל בשבט שלהם יפה ושהם לא כמו הורקן (הם הרבה יותר גרועים)
גם רון אלוף מעצבן אותי ועוד יותר מעצבן אותי לשמוע כל הזמן בנות שמריירות ומגינות עליו רק כי יש לו ריבועים בבטן, כאילו זה נותן לגיטימציה להתנהגות המגעילה שלו
מושיק חזר מהזומבי כמו גלעד שליט (האמת שזה היה די מצחיק כי שנאתי אותו) ואני מקווה שיתחילו לקצץ שם את המגעילים
הפחד שלי זה שעומר יחזור וזה נראה פשוט בלתי נמנע עם כל המאמצים של ההפקה להשאיר ולהחזיר אותו
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 דצמבר 2015, 23:56

rc4991 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

שני אנשים באמת דוחים

הנרקיסיזם שם שובר שיאים

הם פשוט הזויים. שונאים מישהו, יורדים עליו, נכנסים בו, מדיחים אותו, לא מדברים איתו ואז כשהוא לא מדבר איתם הם עוד חושבים שהוא לא בסדר. כל כך הרתיח אותי!!!
טיטי לדעתי מנגנת שם על הכל והיא גם הכי צבועה עם כל ההתנהגות שלה היא עוד מעיזה להגיד שהכל בשבט שלהם יפה ושהם לא כמו הורקן (הם הרבה יותר גרועים)
גם רון אלוף מעצבן אותי ועוד יותר מעצבן אותי לשמוע כל הזמן בנות שמריירות ומגינות עליו רק כי יש לו ריבועים בבטן, כאילו זה נותן לגיטימציה להתנהגות המגעילה שלו
מושיק חזר מהזומבי כמו גלעד שליט (האמת שזה היה די מצחיק כי שנאתי אותו) ואני מקווה שיתחילו לקצץ שם את המגעילים
הפחד שלי זה שעומר יחזור וזה נראה פשוט בלתי נמנע עם כל המאמצים של ההפקה להשאיר ולהחזיר אותו

לא חושבת שלטיטי יש יכולת לנגן על כלום
היא הולכת אחרי רון אלוף

קשה לי להאמין שעומר לא יחזור ואם זה יקרה זה כי ההפקה פישלה איכשהו או כי הודח מישהו אחר שהם רצו לשמור עליו יותר מעל עומר
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 29 דצמבר 2015, 00:21

עומר כבר לא יחזור למשחק, הפייבוריט שלי זה מושיק, אחרי זה כנראה לירון, חוץ מזה לא כזה משנה, אולי כוכבי וג׳ני סבבה.
את כל השאר אני שונא.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 דצמבר 2015, 00:25

הטעם שלך בדמויות ריאליטי זה כמו הטעם של אווה בראון בגברים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־18 אורחים