Switch to full style
כאן מדברים על הכל
פרסם תגובה

Re: הישרדות

16 נובמבר 2015, 22:14

אין דבר שאני יותר שונא מהמודל של הערס המטומטם שחולה לעצמו על התחת.
איך אנשים יכולים לאהוב את רון שובל? המנת משכל שלו שואפת ל-0.

17 נובמבר 2015, 23:14

יש!!! מושיק המניפולטור הלך!
אני לוקח את הדברים שלי על טיטי. יצאה תותחית.

17 נובמבר 2015, 23:19

מושיק היחיד על האי הזה עם אייקיו 80+
אמנם הוא ביץ׳, אבל מעדיף את הכלבה הכי גדולה על אנשים מטומטמים, דווקא טיטי שאהבתי מראה שהיא לא העיפרון הכי מחודד בשדה כותנה.
טוב, אז הדושבאג עם השיער הארוך?

17 נובמבר 2015, 23:47

LIAV10 כתב:מושיק היחיד על האי הזה עם אייקיו 80+
אמנם הוא ביץ׳, אבל מעדיף את הכלבה הכי גדולה על אנשים מטומטמים, דווקא טיטי שאהבתי מראה שהיא לא העיפרון הכי מחודד בשדה כותנה.
טוב, אז הדושבאג עם השיער הארוך?

מה זה משנה מה האיקיו? הבן אדם משקר לאנשים בפנים, מתנשא על אחרים, זה לדעתך טוב יותר ממישהו רק כי הוא לא מדבר עם סלנג "צחצחי" ? אתה מתמקד יותר מדי בצורה ולא במהות לדעתי. אבל כל אחד וסדר העדיפויות שלו אני מניח.

18 נובמבר 2015, 00:06

אין דבר שאני שונא יותר מטמטום, אם זה מגיע בחבילה של 1+1 עם ערס אז בכלל.
תכלס, מושיק מתנשא, אבל די בצדק, היחיד שם עם מוח.
הדבר הגרוע הוא שאני רואה תגובות בפייסבוק וכולם מתים על רון שובל, אנחנו באמת מדינה מטומטמת אם זאת הרמה שמתחברים אליה.

18 נובמבר 2015, 00:14

LIAV10 כתב:אין דבר שאני שונא יותר מטמטום, אם זה מגיע בחבילה של 1+1 עם ערס אז בכלל.
הדבר הגרוע הוא שאני רואה תגובות בפייסבוק וכולם מתים על רון שובל, אנחנו באמת מדינה מטומטמת אם זאת הרמה שמתחברים אליה.

לא קראתי את התגובות בפייסבוק אבל האהדה שרון שובל מקבל היא די צפויה. אתה צריך להבין שהאהדה הזאת מגיעה מהסיטואציה הספיציפית הזאת שרון שובל נמצא בא. בסיטואציה אחרת, עם שבט אחר ודינמקה אחרת יש סיכוי גדול שהוא לא היה זוכה להתייחסות בכלל. אף אחד בעולם לא אוהב אנשים מתנשאים ומניפולטיביים ואני בטוח שגם אתה לא מתלהב מאדם כזה אם היה מתנהג בצורה כזאת אליך. את החסרונות של רון שובל הרבה יותר קל להכיל (לרוב האנשים אני מניח) מאשר החסרונות של האנשים שיצאו נגדו.
ודרך אגב, רון שובל לא ערס. לפחות לא לפי ההגדרות שלי והוא גם לא אדם טיפש. הוא קורא יפה מאוד סיטואציות, מרגיש אנשים ומצבים. אז הוא כנראה לא היה מקבל 700 בפסיכומטרי. אבל זה לא הדבר החשוב באינטלגנציה לדעתי.

18 נובמבר 2015, 00:26

באופן משעשע מאוד גם רון וגם מושיק מזכירים לי (מאוד) שני אנשים שאני לא בדיוק מחבב, אולי זה משפיע :)
בכל אופן, אנשים מתנשאים פחות מפריעים לי מנרקסיסטים עצלנים שמאוהבים לעצמם בתחת (ללא שום סיבה נראת לעין), תמיד שנאתי בריאלטי את המכוערים האלה שחושבים שהם מינימום קלוני, את מושיק אני מעדיף כי דווקא יש לו שכל והוא חריף.

18 נובמבר 2015, 12:25

שמע, אני בתור אשכנזי אליטיסט ישבתי בחוסר נוחות בכסא אתמול כשראיתי את ג׳ני משקרת שוב ושוב ושוב ואת שתי המעודדות (גלאמין וברגר) דוחפות ת׳אף כל שניה.
היא קראה לו ״חתיכת אפס״, הוא יצא הכי בסדר בעולם איתה ואין שום בעיה שזה נובע גם מכבוד לבעלה.
זה שרון אכן לא מחזיק ביכולת התבטאות משכנעת לא הופך אותו לטיפש או לא ישר. הוא הבין טוב מאוד מה קורה מסביבו, זיהה שמושיק הוא ראש הנחש בשבט הזה שעל פיו יישק דבר וערף אותו לפני שזה הופך ללא-אפשרי.
זה מהלך אסטרטגי יפה מאוד שצריך לכבד. זה לא אומר כלום על זה שהוא עצלן, נרקסיסט ולא תורם הרבה במשימות. אבל הוא שיחק את משחק ההשרדות טוב יותר ועל זה- רספקט.

גם ה״חיבור הרגשי העמוק״ של מושיק עם כוכבי... give me a fucking break אתה מאמין לעצמך גבר?

מה שכן, אני בטוח שהוא יהיה זומבי לתקופה לא קצרה.

18 נובמבר 2015, 12:38

כוכבי עשה מהלך טקטי רע, במקום להיות בין שלושת האחרונים בשבט הוא ילך הביתה אחרי דנה וג׳ני.
מוזר לי שאני הבנאדם היחיד (באמת היחיד, לא ראיתי עוד) ששונא את רון ומחבב את מושיק.

18 נובמבר 2015, 12:41

LIAV10 כתב:כוכבי עשה מהלך טקטי רע, במקום להיות בין שלושת האחרונים בשבט הוא ילך הביתה אחרי דנה וג׳ני.
מוזר לי שאני הבנאדם היחיד (באמת היחיד, לא ראיתי עוד) ששונא את רון ומחבב את מושיק.

אני שונא את שניהם.
האמירה של מושיק לגבי החיבור הרגשי לאנשים הייתה אומללה. זה ברור שאתה לא מרגיש כלום לאף אחד, אבל תהיה בשקט ואל תשקר.
גם אם החזקתי ממנו קצת חכם ומתוחכם אחרי זה אני חושב שהוא אידיוט.

18 נובמבר 2015, 12:45

הוא ניסה לעבוד על כוכבי בשנייה האחרונה, לא עבד ולא כי הוא איזה בחור חד וחריף, אם הוא היה כזה הוא היה צריך לזרום עם זה ולפרק את המשולש שלי טיטי ושני הרונים ואז כל האופציות היו פתוחות בפניו (מושיק ודנה החלשה שלא תקח חסינות) או אלוף וטיטי, עכשיו הוא ילך הביתה בעוד שלוש הדחות אם לא יקח חסינות (והוא ישאר עם אלוף וטיטי החזקים).

18 נובמבר 2015, 15:21

ישששששש
ברוך שפטרנו מהבן אדם הדוחה הזה

18 נובמבר 2015, 15:23

toja27 כתב:
LIAV10 כתב:אין דבר שאני שונא יותר מטמטום, אם זה מגיע בחבילה של 1+1 עם ערס אז בכלל.

לא קראתי את התגובות בפייסבוק אבל האהדה שרון שובל מקבל היא די צפויה. אתה צריך להבין שהאהדה הזאת מגיעה מהסיטואציה הספיציפית הזאת שרון שובל נמצא בא. בסיטואציה אחרת, עם שבט אחר ודינמקה אחרת יש סיכוי גדול שהוא לא היה זוכה להתייחסות בכלל. אף אחד בעולם לא אוהב אנשים מתנשאים ומניפולטיביים ואני בטוח שגם אתה לא מתלהב מאדם כזה אם היה מתנהג בצורה כזאת אליך. את החסרונות של רון שובל הרבה יותר קל להכיל (לרוב האנשים אני מניח) מאשר החסרונות של האנשים שיצאו נגדו.
ודרך אגב, רון שובל לא ערס. לפחות לא לפי ההגדרות שלי והוא גם לא אדם טיפש. הוא קורא יפה מאוד סיטואציות, מרגיש אנשים ומצבים. אז הוא כנראה לא היה מקבל 700 בפסיכומטרי. אבל זה לא הדבר החשוב באינטלגנציה לדעתי.

בדיוק, מושיק חתיכת מתנשא ושקרן וכל הפרק הזה היה צביעות אחת גדולה של השלישיה הדוחה (מושיק, ברגר וג'ני)
כמה אפשר לשקר? מה אתה מחמיא לו כל הזמן סתם ושניה אחרי זה מקלל אותו? רון שובל עצלן אבל לפחות יש לו יושרה והוא גם לא טיפש כל כך
יהיה כיף לראות עכשיו את ברגר מפורקת ואת מושיק עצבני למרות שאני בטוח שהוא יהיה זומבי הרבה זמן ואולי גם יחזור

23 נובמבר 2015, 15:12

ראיתם איך גארד שחור וזריז עושה לאמסלם בצפר?
אני מדבר על רון שובל, כמובן.

23 נובמבר 2015, 16:16

ממש שונא את עומר וגם דנה ברגר מאוד מעצבנת
החילוף הזה היה כל כך בכוונה לשמור על דנה

23 נובמבר 2015, 17:03

עומר דווקא הפייבוריט שלי.
גם אני לא אוהב את דנה (והודא, ורון שובל)

23 נובמבר 2015, 17:34

למה יש היום פרק?

23 נובמבר 2015, 21:11

החציל האצטקי כתב:למה יש היום פרק?

כי רשת משדרים מחר את המשחק של מכבי נגד צ'לסי

23 נובמבר 2015, 22:22

יש, לירון קלעה, נראה את הפה שלה מלא במי קוקוס.
#סליחה.

23 נובמבר 2015, 22:22

LIAV10 כתב:יש, לירון קלעה, נראה את הפה שלה מלא במי קוקוס.
#סליחה.

#מעביר בנונשלנטיות לערוץ 22.
פרסם תגובה