המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

המירוץ לנשיאות ארה״ב

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: המירוץ לנשיאות ארה״ב

הודעהעל ידי שועל » 20 נובמבר 2016, 12:44

rc4991 כתב:ועוד אנשים העדיפו את הילארי...

היו 2 שאלות מרכזיות:
1) האם אדם עם שיגעון גדלות, חצי מטורף, גזען, זגזגן, מניפולטיבי, לא צפוי ומטריד מינית זה מה שטוב לארה"ב. בסופו של דבר מה שרע לארה"ב רע לישראל.
2) האם ניתן להסתמך על אדם עם התכונות האישיותיות הנ"ל גם בנוגע ליחסי ישראל ארצות הברית.

אני חושב שהתשובה שלילית, ימים יגידו.
נערך לאחרונה על ידי שועל בתאריך 20 נובמבר 2016, 12:50, נערך פעם אחת בסך הכל.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 נובמבר 2016, 12:47

שועל כתב:
MTA2311 כתב:
yanay21 כתב:נאמר שמייק הקאבי יהיה השגריר לישראל(הוא הכחיש, אבל הצוות של טראמפ הוציא הודעה שכן). בהנחה וזה נכון, הוא ימני יותר מהממשלה הנוכחית

חחחחחח הוא הולך לעצור בגופו את פינוי עמונה

חזק.
גם ג'וליאני אגב.
אני לא משוכנע שמינוי ניצי מידיי יעשה לנו טוב.

מבחינתי שהשגריר יהיה יעקב טייטל.

זה שגריר בישראל. אין לנו מה להפסיד פה מבחינת יח"צ עולמיים אם יהיה קיצוני.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי rc4991 » 20 נובמבר 2016, 12:55

שועל כתב:

היו 2 שאלות מרכזיות:
1) האם אדם עם שיגעון גדלות, חצי מטורף, גזען, זגזגן, מניפולטיבי, לא צפוי ומטריד מינית זה מה שטוב לארה"ב. בסופו של דבר מה שרע לארה"ב רע לישראל.
2) האם ניתן להסתמך על אדם עם התכונות האישיותיות הנ"ל גם בנוגע ליחסי ישראל ארצות הברית.

1. אני לא חושב שהוא ידרדר את ארה"ב. בסופו של דבר אני בספק כמה דברי הזויים הוא ירצה לעשות, וגם אז יש במערכת האמריקנית מספיק איזונים ובלמים\
2. זה באמת קטע, אבל בסך הכל הכיוון שלו חיובי (אפילו מאוד, אבל זה יכול להשתנות) וזה עדיף בהרבה על המפגרת שהיתה עושה לנו צרות
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 20 נובמבר 2016, 12:59

rc4991 כתב:
שועל כתב:

היו 2 שאלות מרכזיות:

1. אני לא חושב שהוא ידרדר את ארה"ב. בסופו של דבר אני בספק כמה דברי הזויים הוא ירצה לעשות, וגם אז יש במערכת האמריקנית מספיק איזונים ובלמים\
2. זה באמת קטע, אבל בסך הכל הכיוון שלו חיובי (אפילו מאוד, אבל זה יכול להשתנות) וזה עדיף בהרבה על המפגרת שהיתה עושה לנו צרות

המפגרת בסך הכל הייתה משמרת את המצב מעידן אובמה (ואני מעריך שהיא הייתה טובה יותר במעט), שזה לא אידאלי אבל בהחלט הוכח כמצב סביר. מה גם שזה יצר בעקיפין את "ברית מאוכזבי אובמה" עם כמה מדינות ערביות באזור, כולל התקרבות יוצאת דופן למצרים.

אני מעדיף את זה בהרבה מאי הוודאות שיוצר טראמפ.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי rc4991 » 20 נובמבר 2016, 13:07

שועל כתב:
rc4991 כתב:
שועל כתב:

היו 2 שאלות מרכזיות:

המפגרת בסך הכל הייתה משמרת את המצב מעידן אובמה (ואני מעריך שהיא הייתה טובה יותר במעט), שזה לא אידאלי אבל בהחלט הוכח כמצב סביר. מה גם שזה יצר בעקיפין את "ברית מאוכזבי אובמה" עם כמה מדינות ערביות באזור, כולל התקרבות יוצאת דופן למצרים.

היא ככל הנראה היתה מאלצת אותו לחזור למו"מ מבלי להרפות בקשר לזה
אין לי כוח לעוד תכתיבי כאלה שבסופו של דבר אנחנו רק ניזוקים מהם
אני לא מומחה גדול אבל אני מניח ששיתוף הפעולה עם מדינות ערב מגיע כתוצאה מהאיום האיראני, שמאיימת גם עליהן
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 20 נובמבר 2016, 13:08

אני חושב שהנשיאות של טראמפ עשויה ליצור הזדמנות חד-פעמית לשינוי כמה מהפרדיגמות ההזויות באזור.

דבר ראשון - הפסקת התמיכה הכספית באונר"א. הארגון הזה הוא משהו שחייבים לחסל אם יש כוונה אי פעם להגיע לאיזשהו הסדר.

דבר שני - הפסקת ההתערבות של האו"ם והפסקת בינאום הסבסוך, כולל חיסול יוזמוןל של כל מיני חרמות וכו'.

דבר שלישי - העברת השגרירות לירושלים וחיסול הפרדיגמה של קווי 67 שכבר לא רלוונטיים לכלום.

אם יקרו שלושת הדברים האלה - הסיכויים להסדר שלום עתידי יגדלו פי כמה.
roy1000

הודעהעל ידי שועל » 20 נובמבר 2016, 13:12

rc4991 כתב:
שועל כתב:
rc4991 כתב:
שועל כתב:

היו 2 שאלות מרכזיות:

היא ככל הנראה היתה מאלצת אותו לחזור למו"מ מבלי להרפות בקשר לזה
אין לי כוח לעוד תכתיבי כאלה שבסופו של דבר אנחנו רק ניזוקים מהם
אני לא מומחה גדול אבל אני מניח ששיתוף הפעולה עם מדינות ערב מגיע כתוצאה מהאיום האיראני, שמאיימת גם עליהן

היא לא הייתה מאלצת בדיוק כמו שאובמה לא אילץ, וחוץ מקצת לגנות ולדבר, מבחינה מעשית היחסים עם ארה"ב נותרו כפי שהם היו ויותר מכך.
ואני לא משוכנע אגב שמו"מ יכול להזיק לנו, מלא מעט סיבות, והעיקרית היא שכבר הוכח בעבר ועוד יוכח בעתיד שהפלשתינים לא מעוניינים ולא מסוגלים להגיע להסכם שלום, ואולי עדיף להוכיח זאת שוב.

אגב, ההיקש התמוה בין קלינטון לאובמה הוא היקש לא ברור שכמה אנשי תקשורת ימניים יצרו, אני בכלל לא בטוח שהיא הייתה מתייסת אלינו כפי שאובמה מתייחס.

בנוגע לשיתוף הפעולה עם מדינות ערב, הדברים מאוד ברורים וידועים, גם ההתקרבות בעקבות הסכם הגרעין נבעה מהיחס של אובמה לנושא.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי roy1000 » 20 נובמבר 2016, 13:27

שועל כתב:היא לא הייתה מאלצת בדיוק כמו שאובמה לא אילץ, וחוץ מקצת לגנות ולדבר, מבחינה מעשית היחסים עם ארה"ב נותרו כפי שהם היו ויותר מכך.
ואני לא משוכנע אגב שמו"מ יכול להזיק לנו, מלא מעט סיבות, והעיקרית היא שכבר הוכח בעבר ועוד יוכח בעתיד שהפלשתינים לא מעוניינים ולא מסוגלים להגיע להסכם שלום, ואולי עדיף להוכיח זאת שוב.

אגב, ההיקש התמוה בין קלינטון לאובמה הוא היקש לא ברור שכמה אנשי תקשורת ימניים יצרו, אני בכלל לא בטוח שהיא הייתה מתייסת אלינו כפי שאובמה מתייחס.

בנוגע לשיתוף הפעולה עם מדינות ערב, הדברים מאוד ברורים וידועים, גם ההתקרבות בעקבות הסכם הגרעין נבעה מהיחס של אובמה לנושא.

רוב הסיכויים שהילארי הייתה מתייחסת אלינו גרוע בהרבה מאובאמה.

היית נדחף לעוד מהלכים של הקפאת בניה, ואולי אפילו עוד פינוי חד-צדדי. כמו גם ככל הנאה סבבי אלימות נוספים.
roy1000

הודעהעל ידי שועל » 20 נובמבר 2016, 13:29

roy1000 כתב:
שועל כתב:היא לא הייתה מאלצת בדיוק כמו שאובמה לא אילץ, וחוץ מקצת לגנות ולדבר, מבחינה מעשית היחסים עם ארה"ב נותרו כפי שהם היו ויותר מכך.

רוב הסיכויים שהילארי הייתה מתייחסת אלינו גרוע בהרבה מאובאמה.

היית נדחף לעוד מהלכים של הקפאת בניה, ואולי אפילו עוד פינוי חד-צדדי. כמו גם ככל הנאה סבבי אלימות נוספים.

תחושות בטן?

אובמה גם לא אהב אותנו, אבל היחסים בין ארה"ב לישראל הרבה יותר חזקים מנשיא כזה או אחר. אלו בתי הקונגרס וזו דעת הקהל האמריקאית. שום דבר מהותי לא היה משתנה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי roy1000 » 20 נובמבר 2016, 16:14

שועל כתב:תחושות בטן?

אובמה גם לא אהב אותנו, אבל היחסים בין ארה"ב לישראל הרבה יותר חזקים מנשיא כזה או אחר. אלו בתי הקונגרס וזו דעת הקהל האמריקאית. שום דבר מהותי לא היה משתנה.

הילארי הרבה יותר אגרסיבית מאובאמה. הקונגרס לא יכול לעצור החלטות נגדנו באו"ם וסנקציות של האיחוד.
roy1000

הודעהעל ידי שמואל1 » 20 נובמבר 2016, 16:19

לפי סבב המינויים הצפוי, ככל הנראה טראמפ עדיף הרבה יותר מקלינטון (ספציפית לישראל).
גם שמעתי לאחרונה את האנום שלו באיפא"ק במרץ האחרון והוא היה מאוד פרו ישראלי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 20 נובמבר 2016, 17:15

הילארי מעולם לא הוכיחה שהיא שונאת את מדינת ישראל עד כדי צעדים קיצוניים כפי שאתה מתאר, ולדעת הקהל ולקונגרס יש הרבה השפעה בכל סיטואציה.

ובנוגע למינויים, אין פה שום דבר חדש, היה ידוע מראש שהמינויים שלו יהיו בסגנון הזה. אם כבר רומני זה מינוי לא צפוי (אם יתממש).
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי roy1000 » 20 נובמבר 2016, 17:49

שועל כתב:הילארי מעולם לא הוכיחה שהיא שונאת את מדינת ישראל עד כדי צעדים קיצוניים כפי שאתה מתאר, ולדעת הקהל ולקונגרס יש הרבה השפעה בכל סיטואציה.

ובנוגע למינויים, אין פה שום דבר חדש, היה ידוע מראש שהמינויים שלו יהיו בסגנון הזה. אם כבר רומני זה מינוי לא צפוי (אם יתממש).

"הוכחות" כמובן שאין עד שהיא מתמנה לתפקיד, אבל אין לי ספק שעם הומה אבדין אחראית על נושאי המזרח התיכון (כפי שאמרו שהיא תהיה) מצבה של ישראל לא היה טוב במיוחד.

בכל מקרה, אין הרבה טעם להתווכח על נושאים היפותטיים. איך שלא תהפוך את זה, האנשים סביב טראמפ הם אוהדי ישראל גדולים בהרבה מהאנשים סביב הילארי.
roy1000

הודעהעל ידי שועל » 20 נובמבר 2016, 18:18

roy1000 כתב:
שועל כתב:הילארי מעולם לא הוכיחה שהיא שונאת את מדינת ישראל עד כדי צעדים קיצוניים כפי שאתה מתאר, ולדעת הקהל ולקונגרס יש הרבה השפעה בכל סיטואציה.

"הוכחות" כמובן שאין עד שהיא מתמנה לתפקיד, אבל אין לי ספק שעם הומה אבדין אחראית על נושאי המזרח התיכון (כפי שאמרו שהיא תהיה) מצבה של ישראל לא היה טוב במיוחד.

בכל מקרה, אין הרבה טעם להתווכח על נושאים היפותטיים. איך שלא תהפוך את זה, האנשים סביב טראמפ הם אוהדי ישראל גדולים בהרבה מהאנשים סביב הילארי.

אף אחד לא התווכח בנוגע לאלו שסובבים את טראמפ. אבל לא אחזור על עצמי שוב, את הכל כבר כתבתי בצורה ברורה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שועל » 20 נובמבר 2016, 18:31

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4881700,00.html

"מזכיר המדינה מיט רומני" נשמע לא רע.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שועל » 21 נובמבר 2016, 01:20

אפרופו מינויים, ג'יימס מאטיס כנראה יכהן כשר ההגנה. לא אוהד ישראל גדול בלשון המעטה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 נובמבר 2016, 01:37

שועל כתב:אפרופו מינויים, ג'יימס מאטיס כנראה יכהן כשר ההגנה. לא אוהד ישראל גדול בלשון המעטה.

אחד מתוך רבים. לא הוא יכתיב את המדיניות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 21 נובמבר 2016, 01:50

שמואל1 כתב:
שועל כתב:אפרופו מינויים, ג'יימס מאטיס כנראה יכהן כשר ההגנה. לא אוהד ישראל גדול בלשון המעטה.

מי שמכתיב מדיניות זה הנשיא. פה בדיוק הבעיה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי reuelc » 21 נובמבר 2016, 04:08

אם באמת הוא יעביר את שגרירות ארה"ב לירושלים זה לחלוטין אירוע היסטורי.
סמל אישי של המשתמש
reuelc

הודעהעל ידי roy1000 » 21 נובמבר 2016, 11:31

שועל כתב:
שמואל1 כתב:

מי שמכתיב מדיניות זה הנשיא. פה בדיוק הבעיה.

טראמפ הולך להתרכז בענייני פנים. מדיניות החוץ תוכתב בעיקר ע"י שר החוץ. זה מינוי המפתח. מקווה שיהיה ג'וליאני. גם השגריר בישראל הוא מינוי חשוב.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־114 אורחים