המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סרטים 2

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סרטים 2

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 יולי 2016, 00:21

MTA2311 כתב:
my man כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
my man כתב:
Holiday_Armadillo כתב:מצטערת, אבל כל פעם שאני רואה דתי כבד רושם משהו זה פשוט מרגיש שהוא מצטט מישהו אחר, ואתה הודית בזה

אין לכם מוח משלכם?

כן, אורגזמה עוזרת לבני זוג להרגיש טוב, ממש הייתי צריכה שרב יסביר לי את זה במילים רוחניות

כן הרבה מהידע שלי מבוסס על דברים שקראתי ואני משתדל לכתוב דברים בשם אומרם- כי אני למעשה די קטן ולא חכם..
את יכולה להיות בוטה ועוקצנית כמה שבא לך אבל לי חשוב להראות שהיהדות היא לא תיק ההפחדות שמוצג לגביה בכל מקום. היא להוסיף טוב ולהרבות אהבה. סה טו.

היהדות היא בתמציתה כמו כל דת אחרת - כת שמגדלת זומבים שייעצבו את השקפת עולמם לא לפי חוויות ותחושות אמיתיות אלא לפי הרצאות של אנשים בשר ודם שהומלכו ליותר טובים מהאדם הפשוט

יש בסיס להרגיש מה שאת מרגישה. כאדם דתי כל אמירה מחשבתית שאני כותבת מחייבת אותי למעשים והפעולות שמשתמעות ממנה. כשאדם דתי "מייצג" את היהדות הוא צרך להיות הכי מדויק ומהוקצע שיכול להיות כדי שדברים לא יצאו מהקשרם. האחריות הזו היא ענקית ולכן יש לי צורך להישען על גדולים ממני שאני סומכת עליהם.

במקביל ויחד עם זאת, היהדות דוחפת את האדם לשאול שאלות ולברר בכוח השכל והלוגיקה שלו את האמונה. ממש מחנכים לזה ודוחפים לזה ויש מיליוני שיעורים על נושאים כאלה. ברמה הלוגית אפשר לענות ולהגיד שהכוח הזה של המשיכה בין האיש והאישה הוא כוח של חיבור וחיים. היהדות תמיד מכוונת ליהנות מהטוב שיש לעולם להציע במקום שבו הוא ישרת את פיתוח העולם. בנושא הזה, השאלה היא אם משרתים תאווה שכל מטרתה היא סיפוק עצמי או שהמטרה היא בניה. ולכן היהדות מחייבת חופה וחתונה לפני מימוש הכוח הזה- חתונה=התחייבות. כי מבחינת היהדות אם אתה רוצה ליהנות ממשהו אתה צריך להתחייב אליו. כאישה זה הדבר הכי הגיוני לי בעולם. מי שרוצה לטעום מהפרי חייב להבטיח ולהוכיח לי שהוא ישמור עליו ויטפל בו גם כשיהיה פחות נעים ונוח.

הדס, אישתו של אורי

נ.ב
אף אחד לא הומלך, אני בוחרת אחרי מי ללכת על פי ההערכה האישית שלי את אותו הרב. אין כאן כפיה "עשה לך רב". ולא " מישהו יקבע שהוא ממליך עליך רב.

שתי הערות:
1. כמו כולם, גם אני שומע המון את המנטרה "היהדות מעודדת שאילת שאלות". איך זה בא לידי ביטוי? איפה באורח החיים הדתי מתבטאת הפתיחות הזאת? איזה מקום בקהילה הדתית יש לאדם שלא מקבל בקלות את אורח החיים הזה? איפה הלוגיקה הזאת באה לידי ביטוי באורח החיים הדתי שלך? יש ישיבה, לישיבה יש רב ועושים מה שהרב אומר.
2.סקס (או כל אקט מיני אחר) זה נושא בעייתי בכל חברה, אבל האנושות כן עברה אבולוציה מחשבתית בהקשר הזה עם השנים. אם פעם החברה התכתבה די יפה עם האיסורים התיאולוגיים (גם אם הסיבות לא היו תיאולוגיות), היום המצב שונה. למה היהדות, שאוהבת להצהיר על עצמה שהיא דת פתוחה ונוטה למודרניזם (תפיסתית לפחות) לא יודעת לעשות את ההתאמות בתחום הזה? אתם באמת מאמינים שאוננות זה מעשה טמא?

(אורי סיפר לך שיש לי קראש עלייך?)

לכולנו יש אבל בהתאם לשליטה העצמית שהיהדות מחייבת אותנו אליה, אני מחכה לחני
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 13 יולי 2016, 00:25

תרגיעו, אתם תבריחו מפה את אורי.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי my man » 13 יולי 2016, 00:26

קצת הגזמתם!
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 יולי 2016, 00:26

LIAV10 כתב:תרגיעו, אתם תבריחו מפה את אורי.

מה שלא ניסינו הוא עדיין פה
אם אני לא טועה, הגבול שלו היה כשאור ביקש ממנו קרובת משפחה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 יולי 2016, 00:28

my man כתב:קצת הגזמתם!

קראש קוגנטיבי*
הייתי צריך להבהיר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 יולי 2016, 00:35

במחילה - משפט אחד על סרטים

אני שונאת סרטים שמגבירים את הווליום פי 200 בזמן איזשהו קטע מוזיקלי ואז צריך להחליש, ואז כשמתחילים לדבר שוב פעם צריכים להגביר אבל אחרי שנייה שוב פעם מתחילה מוזיקה אז צריך להחליש
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 13 יולי 2016, 00:37

Holiday_Armadillo כתב:במחילה - משפט אחד על סרטים

אני שונאת סרטים שמגבירים את הווליום פי 200 בזמן איזשהו קטע מוזיקלי ואז צריך להחליש, ואז כשמתחילים לדבר שוב פעם צריכים להגביר אבל אחרי שנייה שוב פעם מתחילה מוזיקה אז צריך להחליש

מסכים. זה מטריף, במיוחד כשיש מישהו ישן ליד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 13 יולי 2016, 00:41

צריך להמציא פטנט שעושה את זה אוטומטי.
כלומר מגדירים מראש את עוצמת הדציבלים והוא כבר דואג לאזן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 13 יולי 2016, 00:41

אור,
1. יש כאן שני עניינים. שאילת שאלות והתמודדות עם הקושי של אורח החיים ושניהם מתבטאים חברתית במגזר. המקום לשאול שאלות הוא בפורומים שמדברים בהם על דברים עמוקים (מתחיל בגיל ההתבגרות והלאה). יש פשוט מקום חברתי לשאול. אף אחד לא מרים גבה, להפך שמחים ומעודדים חקירה לעומק וחיבור אישי. בפן המעשי של חיי היומיום, בוא לארוחת שבת, תסתובב בקהילות, בוא למשפחות. כל אחד מתמודד עם אורח החיים והמצוות בדרך אחרת ואף אחד לא לוחץ או שואל ומכניס אותך לתלם שלו. אני בחיים לא אעיר לחבר שמקפיד אחרת ממני על מצוות. יותר מזה- מדברים המון על זה שהחיים הדתיים הם קשים ומורכבים וממש ממש לא פשוטים.

2.נראה לי שהבעיה היא שלא יודעים מספיק על כמה מותר. האיסור הוא עם אישה אחרת ובזמנים מסוימים גם בין איש לאישתו. חוץ מזה כמעט הכל מותר. זה די פלורליסטי..
וכן, אוננות היא חטא כי מטרת הדחף המיני הוא לקרב בין איש לאשתו ולא לספק את עצמך(כמו שכתבתי לרוני)
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 יולי 2016, 00:42

my man כתב:אור,
1. יש כאן שני עניינים. שאילת שאלות והתמודדות עם הקושי של אורח החיים ושניהם מתבטאים חברתית במגזר. המקום לשאול שאלות הוא בפורומים שמדברים בהם על דברים עמוקים (מתחיל בגיל ההתבגרות והלאה). יש פשוט מקום חברתי לשאול. אף אחד לא מרים גבה, להפך שמחים ומעודדים חקירה לעומק וחיבור אישי. בפן המעשי של חיי היומיום, בוא לארוחת שבת, תסתובב בקהילות, בוא למשפחות. כל אחד מתמודד עם אורח החיים והמצוות בדרך אחרת ואף אחד לא לוחץ או שואל ומכניס אותך לתלם שלו. אני בחיים לא אעיר לחבר שמקפיד אחרת ממני על מצוות. יותר מזה- מדברים המון על זה שהחיים הדתיים הם קשים ומורכבים וממש ממש לא פשוטים.

2.נראה לי שהבעיה היא שלא יודעים מספיק על כמה מותר. האיסור הוא עם אישה אחרת ובזמנים מסוימים גם בין איש לאישתו. חוץ מזה כמעט הכל מותר. זה די פלורליסטי..
וכן, אוננות היא חטא כי מטרת הדחף המיני הוא לקרב בין איש לאשתו ולא לספק את עצמך(כמו שכתבתי לרוני)

מותר לשאול שאלות כל עוד מקבלים את התשובה שניתנת

וזה פשוט בולשיט צדקני שכל המטרה היא לספק את בן הזוג
יש משהו כוחני (ואגואיסטי) בזה שאם בן הזוג רוצה (או בת הזוג) אז חייבים להיענות
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 יולי 2016, 00:43

שמואל1 כתב:

דיבס.
זה רעיון מבריק שלי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 יולי 2016, 00:44

MTA2311 כתב:
שמואל1 כתב:

דיבס.
זה רעיון מבריק שלי.

אוקיי, אז לי יש דיבס על מריונטות החתולים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 13 יולי 2016, 00:45

ממש לא! הראש הוא- תשאל שאלות ותמשיך לברר מעבר לתשובות שניתנות לך- ככה אני חונכתי וככה אני מחנך ומעביר את השו"תים שאני מעביר..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 יולי 2016, 00:46

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
שמואל1 כתב:

דיבס.
זה רעיון מבריק שלי.

סעמק. שנינו יודעים שהרעיון הכלכלי מבין השניים הוא המיאוריונטה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 יולי 2016, 00:46

my man כתב:

ממש לא! הראש הוא- תשאל שאלות ותמשיך לברר מעבר לתשובות שניתנות לך- ככה אני חונכתי וככה אני מחנך ומעביר את השו"תים שאני מעביר..

בפרקטיקה, מה לא קיבלת בעקבות שאילת השאלות? עם איזה דברים לא הסכמת ומה אתה עושה עם זה ביום יום?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 יולי 2016, 00:47

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
שמואל1 כתב:

דיבס.
זה רעיון מבריק שלי.

סעמק. שנינו יודעים שהרעיון הכלכלי מבין השניים הוא המיאוריונטה.

יש הרבה יותר זקנים שרוצים לשלב בין השניים מאנשים שמפריע להם הסראונד
תחשוב כמה פולניות יש שעושות ''אחח, זה רועש נורא'' וכמה זקנים אתה רואה ב-walk of shame שלך כל יום ב-5 בבוקר שמאכילים חתולים על ערש דווי
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 יולי 2016, 00:48

גילוי נאות- ציפיתי לקרדיט על המיאוריונטה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 13 יולי 2016, 00:48

כרמל את מתארת את זה בקיצוניות...בסוף החיים זורמים ובני הזוג מרגישים אחד את הרצונות של השני. ההלכה באה ואמרה מראש -"שתדע לך כל מטרתך היא למען בן זוגך" מכאן והלאה בני הזוג חיים וחשים בצרכים האחד של השני..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 יולי 2016, 00:49

MTA2311 כתב:גילוי נאות- ציפיתי לקרדיט על המיאוריונטה.

אני אזכיר אותם בנאום כשאזכה בפרס מוצר השנה העולמי ever
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 יולי 2016, 00:51

my man כתב:כרמל את מתארת את זה בקיצוניות...בסוף החיים זורמים ובני הזוג מרגישים אחד את הרצונות של השני. ההלכה באה ואמרה מראש -"שתדע לך כל מטרתך היא למען בן זוגך" מכאן והלאה בני הזוג חיים וחשים בצרכים האחד של השני..

אם בני זוג שוכבים ואחד עושה את זה כי השני רוצה ולא יוצאת לו מזה שום הנאה (ולא, הנאה עם האל שסיפקת את בן הזוג זאת לא הנאה), אז זה קונספט נוראי
אם בני הזוג שוכבים ואחד משכנע את עצמו שהוא עושה את זה בשביל השני למרות שהוא גם נהנה מהאקט (כי מין זה לא משהו מלוכלך או לא ראוי) אז כל העניין של ''לספק את בן הזוג'' זה בולשיט צדקני שנועד לכפות על זה שנהנית ממין למרות שאף אחד לא נכנס להריון
במקום יד השתמשת באיבר מין של מישהו אחר, זה כל השינוי וזה מה שעוזר לדתיים לישון בלילה כשהאמת היא שאין שום הבדל
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־34 אורחים