המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סרטים 2

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סרטים 2

הודעהעל ידי A.Parker » 07 אוקטובר 2019, 15:21

Holiday_Armadillo כתב:
גל גל כתב:
Holiday_Armadillo כתב:ג'וקר

מה ראית ?

הקרנת בכורה שבוע הבא
לא ?
בסופ''ש הזה אם אני לא טועה, אבל פרוטקציות

ממתי את מתחברת לאנשים הנכונים?
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אוקטובר 2019, 16:35

A.Parker כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
גל גל כתב:
Holiday_Armadillo כתב:ג'וקר

מה ראית ?

הקרנת בכורה שבוע הבא
לא ?
בסופ''ש הזה אם אני לא טועה, אבל פרוטקציות

ממתי את מתחברת לאנשים הנכונים?
התחברו אליי, אני בחורה מבוקשת
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 אוקטובר 2019, 18:21

דווקא אחרי השבחים בפסטיבל ונציה הגיעו לא מעט ביקורות קוטלות.
ממה שהבנתי, לא כל כך יודעים איך לאכול את הסרט ואומרים שהוא מעביר מסרים בעייתיים (כמו עידוד אלימות).
אני בכל אופן אצפה בו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אוקטובר 2019, 18:51

שמואל1 כתב:דווקא אחרי השבחים בפסטיבל ונציה הגיעו לא מעט ביקורות קוטלות.
ממה שהבנתי, לא כל כך יודעים איך לאכול את הסרט ואומרים שהוא מעביר מסרים בעייתיים (כמו עידוד אלימות).
אני בכל אופן אצפה בו.

שמעתי את כל הביקורות האלה
בתור מי שראתה אותו כבר אני אומרת לך שאין שום קשר בין ביקורות של מבקרים מאוסים שמנסים להישמע חכמים לבין הסרט
אין גם שום קשר מדעי מוכח בין מדיה (סרטים, סדרות, משחקי וידאו) ואלימות, זה הכל שטויות של שמרנים

הסרט הזה שם דגש על מחלות נפש+הסביבה, לא מעודד אלימות ולא כלום, בטח לא יותר מכל סרט גיבורי על אחר שבו מיליונים מתים על בסיס קבוע
יצא לי מכל החורים כבר הנרטיב הזה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין 2 » 07 אוקטובר 2019, 23:14

ובכלל, כל מי שקוטל סרט בגלל "המסרים הבעייתיים" שלו מבלי להיות מסוגל להסתכל על טיבו של הסרט כשלעצמו, הוא לא מבקר שהייתי מתייחס אליו. הפער העצום בין אהדת הקהל ובין דעת המבקרים, ובנוסף הפער בין דעות המבקרים עצמם (חלק מהמבקרים "הנחשבים" מוכנים להישבע שזה אחד מסרטי השנה) גורם לי לחשוב שהביקורות השליליות נובעות מכל הסיבות הלא נכונות, כלומר "המסרים הבעייתיים".
התנין 2

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 00:49

יצאו הביקורות הישראליות על הג'וקר.
הדעה הרווחת היא שמדובר ביצירה קולונעית עוצרת נשימה, ומצד שני גם עגומה ומטרידה.
ראיתי לא מעט השוואות למועדון קרב ונהג מונית.
אני מאוד סקרן לראות אותו כבר, הזמנתי כרטיסים למחר בערב.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין 2 » 11 אוקטובר 2019, 01:18

חזרתי עכשיו מהסרט. פשוט מעולה.
אבל מה, מאוד קודר ומדכא. ברמות של סרט שואה, נשבע לכם.
התנין 2

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 01:29

התנין 2 כתב:חזרתי עכשיו מהסרט. פשוט מעולה.

ההייפ מוצדק או שיצאו מפרופורציה, לטוב ולרע?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 אוקטובר 2019, 01:36

התנין 2 כתב:חזרתי עכשיו מהסרט. פשוט מעולה.
אתה לא טועה, אבל לשם הם כיוונו אז זה עובד
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 01:43

הציון ב IMDB עומד על 9 עגול אחרי 218K הצבעות, מה שמציב אותו במקום ה 10 בכל הזמנים.
זה די חסר תקדים לסרט כל כך שנוו במחלוקת, ולא מתלכד עם דעות המבקרים (בעגבניות רקובות רק 68% ו 59 בלבד ב metacritic)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 אוקטובר 2019, 01:54

המבקרים מזמן, אבל מזמן, איבדו קשר עם מה שהקהל אוהב

החליטו שהסרט הזה מעודד אלימות ולכן ייקטלו אותו בכל מחיר
זה דיי מביך האמת
טיפה מחשבה עצמאית לא פגעה מעולם באף אחד, אני לא מבינה למה מישהו אחר צריך להגיד לי אם אני אוהבת סרט או לא
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין 2 » 11 אוקטובר 2019, 02:01

שמואל1 כתב:הציון ב IMDB עומד על 9 עגול אחרי 218K הצבעות, מה שמציב אותו במקום ה 10 בכל הזמנים.
זה די חסר תקדים לסרט כל כך שנוו במחלוקת, ולא מתלכד עם דעות המבקרים (בעגבניות רקובות רק 68% ו 59 בלבד ב metacritic)

משמעות העובדה שב RT הציון שלו עומד על 7.3 למרות שהוא עומד רק על 68% ביקורות חיוביות, היא שהמבקרים שאהבו אותו - עפו עליו, כך שגם ביקורות שליליות במיוחד לא הורידו את הסרט לציון זנות. בד"כ סרטים עם אחוזון כזה עומדים על ציון ממוצע נמוך משמעותית. אני חושב שהרבה זמן לא ראיתי סרט שהדעות לגביו כ"כ חלוקות, אבל בסופו של דבר מה שמשנה זה שהוא עומד ובגדול במבחן הקהל. הוא מן הסתם לא יישאר על 9 ב IMDB לאורך זמן, אבל כן יישאר על ציון גבוה.

אני חושב שמרבית הביקורות הרעות עוסקות בדברים שמסביב ולא בשאלה שלשמה התכנסנו - האם הסרט טוב או לא. עוסקים יותר מדי בעניין המסרים של הסרט, בכך שהסרט לא ממש מגלה ביקורתיות כלפי הגיבור המטונף שלו ולכאורה מייצג את דעתו האמיתית של הבמאי. לביקורות כאלה אין תוקף בעיניי או למרבית חובבי הקולנוע שלא מושפעים לרוב מפוצים שכותבים ביקורת קולנוע בזמנם הפנוי. אותם מבקרים שעל סמך הביקורות שלהם הסרט "הפנתר השחור" עומד על 97% ביקורות חיוביות וציון 8.2, בזמן שזה פאקינג עוד סרט מארוול טיפוסי ואפילו לא אחד הטובים שבהם.
נערך לאחרונה על ידי התנין 2 בתאריך 12 אוקטובר 2019, 18:27, נערך פעם אחת בסך הכל.
התנין 2

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 02:10

אני מבין מה אתם אומרים.
מצד שני, ביקורת קולנוע היא חלק בלתי נפרד מהקולנוע ומעצבת דעת קהל - בדומה לתקשורת ופוליטיקה.
לא פעם ביצירת סרט קולנוע, יש ניסיון ישיר לקלוע לדעת המבקרים. לכן, סרטי אוסקר ברוב המקרים משעממים אותי.
דווקא סרטים שנויים במחלוקת כמו ג'וקר מרגשים אותי יותר. במקרה הזה הביקורות דווקא יצרו את הבאז והייפ סביב הסרט. לא בטוח שזו לא הייתה כוונת הבמאי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין 2 » 11 אוקטובר 2019, 02:13

בדיוק מה שאמרת - מעצבי דעת קהל. יש מבקרים שלא מתאים להם שתראה סרטים כאלה, הם רוצים שתישאר עם יצירות בינוניות ובלתי מזיקות של מארוול. ג'וקר זה הארדקור, זה בועט במוסכמות, זה יוצא מהגבולות של סרט קומיקס שגרתי, זה סרט מהפכני. לכן הם יקטלו סרט שלא יושב להם על המשבצת המתחסדת שלהם כדי שאנשים שכן מייחסים חשיבות יתרה לביקורות קולנוע (גם אני חוטא בזה לפעמים בעוונותיי הרבים) יחליטו לוותר מראש.
התנין 2

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 אוקטובר 2019, 02:15

התנין 2 כתב:בדיוק מה שאמרת - מעצבי דעת קהל. יש מבקרים שלא מתאים להם שתראה סרטים כאלה, הם רוצים שתישאר עם יצירות בינוניות ובלתי מזיקות של מארוול. ג'וקר זה הארדקור, זה בועט במוסכמות, זה יוצא מהגבולות של סרט קומיקס שגרתי, זה סרט מהפכני.
הכל נכון
אוסיף ואומר שצריך יותר מצפייה אחת בשביל להבין את הסרט, מה שאי אפשר להגיד על 99% מסרטי הקומיקס עד היום
אין פה סרט קל, משעשע ו-numbing להמונים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין 2 » 11 אוקטובר 2019, 02:18

אה, דבר קטן אני אוסיף שהיה לי חשש עצום שלאחר זעקות הגוועלד על "הסרט שבא להשחית את נפשותיהם של ילדינו" שמישהו באולפני וורנר יתקפל ברגע האחרון וישחרר גרסה מקוצצת ומרוסנת יותר. לא רציונלי במיוחד, נכון, אבל עד כדי כך אני חושש ממשטרת ה PC הארורה.
התנין 2

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 02:19

התנין 2 כתב:בדיוק מה שאמרת - מעצבי דעת קהל. יש מבקרים שלא מתאים להם שתראה סרטים כאלה, הם רוצים שתישאר עם יצירות בינוניות ובלתי מזיקות של מארוול. ג'וקר זה הארדקור, זה בועט במוסכמות, זה יוצא מהגבולות של סרט קומיקס שגרתי, זה סרט מהפכני. לכן הם יקטלו סרט שלא יושב להם על המשבצת המתחסדת שלהם כדי שאנשים שכן מייחסים חשיבות יתרה לביקורות קולנוע (גם אני חוטא בזה לפעמים בעוונותיי הרבים) יחליטו לוותר מראש.

זו בדיוק הנקודה שלי, אני חושב שכאן המבקרים יצרו (שלא במודע כנראה) מגמה הפוכה והם דווקא תרמו להצלחה של הסרט בקופות בשבוע הראשון (הסרט הכי רווחי בשבוע הראשון של אוקטובר בכל הזמנים).
הבמאי ידע טוב מאוד שזה מה שיקרה. לא סתם הסרט יצא בפסטיבל ונציה חודש לפני עלייתו באקרנים. זה היה חלק מבניית ההייפ, והמבקרים נפלו בפיתיון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אוקטובר 2019, 02:20

מה כבר כל כך אפל בסרט שמראה אדם שהופך לפסיכופט רוצח המונים? כאילו אין דמויות כאלה בלא מעט סרטים. איזו צביעות מתחסדת.
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 אוקטובר 2019, 02:22

A.Parker כתב:מה כבר כל כך אפל בסרט שמראה אדם שהופך לפסיכופט רוצח המונים? כאילו אין דמויות כאלה בלא מעט סרטים. איזו צביעות מתחסדת.
זה אפילו לא מה שהסרט מראה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 אוקטובר 2019, 02:24

שמואל1 כתב:
התנין 2 כתב:בדיוק מה שאמרת - מעצבי דעת קהל. יש מבקרים שלא מתאים להם שתראה סרטים כאלה, הם רוצים שתישאר עם יצירות בינוניות ובלתי מזיקות של מארוול. ג'וקר זה הארדקור, זה בועט במוסכמות, זה יוצא מהגבולות של סרט קומיקס שגרתי, זה סרט מהפכני. לכן הם יקטלו סרט שלא יושב להם על המשבצת המתחסדת שלהם כדי שאנשים שכן מייחסים חשיבות יתרה לביקורות קולנוע (גם אני חוטא בזה לפעמים בעוונותיי הרבים) יחליטו לוותר מראש.

זו בדיוק הנקודה שלי, אני חושב שכאן המבקרים יצרו (שלא במודע כנראה) מגמה הפוכה והם דווקא תרמו להצלחה של הסרט בקופות בשבוע הראשון (הסרט הכי רווחי בשבוע הראשון של אוקטובר בכל הזמנים).
הבמאי ידע טוב מאוד שזה מה שיקרה. לא סתם הסרט יצא בפסטיבל ונציה חודש לפני עלייתו באקרנים. זה היה חלק מבניית ההייפ, והמבקרים נפלו בפיתיון.
לאו דווקא נפלו בפיתיון, הם פשוט היו ממש ממש בטוחים במה שהם יצרו
רוב הפעמים כשיש הקרנות מוקדמות המבקרים שראו את הסרט נמצאים תחת אמברגו עד תאריך מסויים שכבר לא אמור להשפיע על ההכנסות

הם ידעו שהם יצרו משהו נהדר והם לא חששו להקרין אותו חודש לפני, הם ידעו שהם ירוויחו מזה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־36 אורחים