המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

גיימינג

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גיימינג

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2020, 19:48

שמואל1 כתב:תמונה
מה ניסית להעלות חמוד?
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 יוני 2020, 19:50

Holiday_Armadillo כתב:
מה ניסית להעלות חמוד?

לא רואים התמונה? השוואה בין PS5 ל XBOX SERIES X
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2020, 19:59

שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
מה ניסית להעלות חמוד?

לא רואים התמונה? השוואה בין PS5 ל XBOX SERIES X
לא, לא עובד לא באפליקציה ולא באתר
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 יוני 2020, 20:02

ועכשיו?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2020, 20:05

שמואל1 כתב:ועכשיו?
עובד

כרגיל, אקס בוקס מנסים להיראות יותר מרשימים על הנייר ועדיין יהיו הקונסולה הנחותה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 יוני 2020, 20:53

Holiday_Armadillo כתב:
עובד

מה שמדהים זה שאקס בוקס אומנם חזק יותר על הנייר, אבל הגרפיקה בפלייסטיישן במשחקים הבלעדיים של סוני הרבה יותר טובה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2020, 20:58

שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
עובד

מה שמדהים זה שאקס בוקס אומנם חזק יותר על הנייר, אבל הגרפיקה בפלייסטיישן במשחקים הבלעדיים של סוני הרבה יותר טובה.
כי הנייר לא מספיק
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2020, 22:57

במילותיו של בובספוג - I'm ready!!

תמונהתמונהתמונה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 יוני 2020, 23:17

Holiday_Armadillo כתב:במילותיו של בובספוג - I'm ready!!

תמונהתמונהתמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2020, 23:19

סירטון מרגש על בן אדם שנחשב עיוור מבחינת החוק ואת התגובה שלו ברגע שהוא רואה את כל האופציות שנוטי דודם הכניסו למשחק בשביל אנשים עם לקויות ומוגבלויות

https://twitter.com/stevesaylor/status/ ... 58659?s=20
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 יוני 2020, 23:23

אהבתי את פסקת הסיכום בביקורת של ynet:

"אך אפילו שמדובר בעיניי ביצירת מופת, אני לא יכול לסיים בהמלצה בלתי-מסוייגת על המשחק. הוא הדיר שינה מעיניי, והיו כמה ימים שבהם סירבתי להתקדם בו פשוט כי לא רציתי להתמודד עם העלילה שלו. האם אני שמח ששיחקתי בו? כן. האם אני חושב שהמסע היה שווה את זה? כן. אבל זה לא מסע קל, במיוחד בימים אלה שבהם הוא מצד אחד רלוונטי מתמיד, ומצד שני כואב מתמיד." 
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2020, 23:34

שמואל1 כתב:אהבתי את פסקת הסיכום בביקורת של ynet:

"אך אפילו שמדובר בעיניי ביצירת מופת, אני לא יכול לסיים בהמלצה בלתי-מסוייגת על המשחק. הוא הדיר שינה מעיניי, והיו כמה ימים שבהם סירבתי להתקדם בו פשוט כי לא רציתי להתמודד עם העלילה שלו. האם אני שמח ששיחקתי בו? כן. האם אני חושב שהמסע היה שווה את זה? כן. אבל זה לא מסע קל, במיוחד בימים אלה שבהם הוא מצד אחד רלוונטי מתמיד, ומצד שני כואב מתמיד." 

זה לא אמור להיות משחק קליל
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 14 יוני 2020, 11:27

לא אחד שמומחה בגיימינג (לפני כמה ימים הורדתי VALORANT ונזכרתי עד כמה שאני גרוע) אבל אני ממש לא יודע לגבי הקביעה שלכם שהPS5 יותר טוב מהXBOX X.

נראה לי כמו פייר פייט ולא חד משמעי כמו שאתם אומרים והזילזול בחומרה אני לא מבין אותו בטח שזה בא מאחת החברות התוכנה הכי גדולות שיש. בזמן שבגיימינג מתעסקים בניואנסים הכי קטנים ומייקרוסופט מנצחת בהרבה מאוד כאלה שלא נאמר רובם (לא אני אמרתי אלא הסוקרים ששמעתי עד כה).

העיצוב של שניהם וואלה אתם מסתכלים על זה לא נכון, פלייסטיישן תמיד הלכו עד הסוף ו-וואלה, אישית אני מת על העיצוב שלו *אבל* יש לו חסרונות, ראשית הגרסה של הדיסקים, מה שבתאכלס ימכרו, נראת פחות טוב ממה שכולם מפרסמים ושנית מלא אנשים לא אוהבים עיצובים כאלה במרכז סלון/חדר, בעיצוב של XBOX אי אפשר לטעות (רק שיוסיפו צבעים או שלקוחות יקנו די בראנד). שפלייסטיישן אמרו שהם ניסו להתאים את זה לעיצוב של חדרי מגורים אז שמעתי אנשים ששואלים "מי גר בחללית, כי זה אפילו לא מתאים לעיצוב מודרני". דרך אגב הPS5 גדול פי 1.5 מXBOX

דרך אגב ספיידרמן אחלה משחק, תמיד שנסעתי לבן דוד שלי שיחקתי בו (לי אין קונסולה עובדת) אבל אין לי שמץ מה הבלעדיים של מיקרוסופט מה שכן קשה לי לראות אותם יותר טובים מספיידרמן

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 14 יוני 2020, 11:36, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 יוני 2020, 11:35

Shay_uzan כתב:לא אחד שמומחה בגיימינג (לפני כמה ימים הורדתי VALORANT ונזכרתי עד כמה שאני גרוע) אבל אני ממש לא יודע לגבי הקביעה שלכם שהPS5 יותר טוב מהXBOX X.

נראה לי כמו פייר פייט ולא חד משמעי כמו שאתם אומרים והזילזול בחומרה אני לא מבין אותו בטח שזה בא מאחת החברות התוכנה הכי גדולות שיש. בזמן שבגיימינג מתעסקים בניואנסים הכי קטנים ומייקרוסופט מנצחת בהרבה מאוד כאלה שלא נאמר רובם (לא אני אמרתי אלא הסוקרים ששמעתי עד כה).

העיצוב של שניהם וואלה אתם מסתכלים על זה לא נכון, פלייסטיישן תמיד הלכו עד הסוף ו-וואלה, אישית אני מת על העיצוב שלו *אבל* יש לו חסרונות, ראשית הגרסה של הדיסקים, מה שבתאכלס ימכרו, נראת פחות טוב ממה שכולם מפרסמים ושנית מלא אנשים לא אוהבים עיצובים כאלה במרכז סלון/חדר, בעיצוב של XBOX אי אפשר לטעות (רק שיוסיפו צבעים או שלקוחות יקנו די בראנד). דרך אגב הPS5 גדול פי 1.5 מXBOX

דרך אגב ספיידרמן אחלה משחק, תמיד שנסעתי לבן דוד שלי שיחקתי בו (לי אין קונסולה עובדת) אבל אין לי שמץ מה הבלעדיים של מיקרוסופט מה שכן קשה לי לראות אותם יותר טובים מספיידרמן

הפסקה האחרונה שלך מסכמת הכל - למיקרוסופט אין בלעדיים, וזו הסיבה שסוני מנצחת בנוקאווט.
אין באמת פייר פייט. זה כל הסיפור.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 יוני 2020, 01:44

שמואל1 כתב:
Shay_uzan כתב:לא אחד שמומחה בגיימינג (לפני כמה ימים הורדתי VALORANT ונזכרתי עד כמה שאני גרוע) אבל אני ממש לא יודע לגבי הקביעה שלכם שהPS5 יותר טוב מהXBOX X.

העיצוב של שניהם וואלה אתם מסתכלים על זה לא נכון, פלייסטיישן תמיד הלכו עד הסוף ו-וואלה, אישית אני מת על העיצוב שלו *אבל* יש לו חסרונות, ראשית הגרסה של הדיסקים, מה שבתאכלס ימכרו, נראת פחות טוב ממה שכולם מפרסמים ושנית מלא אנשים לא אוהבים עיצובים כאלה במרכז סלון/חדר, בעיצוב של XBOX אי אפשר לטעות (רק שיוסיפו צבעים או שלקוחות יקנו די בראנד). דרך אגב הPS5 גדול פי 1.5 מXBOX

הפסקה האחרונה שלך מסכמת הכל - למיקרוסופט אין בלעדיים, וזו הסיבה שסוני מנצחת בנוקאווט.
בגלל שדור קונסולות חדש זה עיניין של אחד לכמה שנים אז אני מרשה לעצמי להתעמק יותר למרות שלא אשתמש בזה נטו מאהבה לטכנולוגיה.
אבל מתנצל שמואל, נראה שעל הנייר הXBOX עם היד על העליונה ואני מת על 2 החברות... זה נראה שהחווית משחק עם הXBOX תהיה טובה יותר *אבל* אני חושב גם שהגענו לשלב שאם אתה לא שחקן eספורט אז זה באמת שטויות ככה שאם יש לך משחקים שאתה יותר אוהב מהפלייסטיישן אז ללא ספק זאת בחירה יותר חכמה לך.
דרך אגב, כל המשחקים הבלעדיים והחוסר בקרוס פלטפורם בגיימינג זה משהו שיהיה טוב לכולם אם יפתרו ממנו. זה אידיוטי ולא באמת מקדם אף אחד. למנוע מבן אדם לשחק עם חבר שלו כי את ה600$ הוא נתן לחברה שלא שלך זה חולי בתחום הזה וככה גם במשחקים בלעדיים. עדיף שירדו מהעץ, 2 החברות, לטובת כולם כי חוץ מבסטרימינג כולם הולכים לכיוון השני. נשמע לי אידיוטי שבשביל שמישהו יוכל לשחק גם הילו וגם ספיידרמן (או אנא ארעף אחר) הוא צריך להוציא 1200$ על קונסולות ועוד $60 על המשחקים וחוץ מזה אין לזה שום שימוש אחר.

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי A.Parker » 15 יוני 2020, 15:57

שמעתם במקרה על המשחק the last of us 2?
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 15 יוני 2020, 16:39

A.Parker כתב:שמעתם במקרה על המשחק the last of us 2?

תודה לך
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 יוני 2020, 18:25

אל תזכיר לי

סוני יותר טובה ממיקרוסופט, אין מה להתווכח
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 יוני 2020, 18:59

Shay_uzan כתב:
שמואל1 כתב:

בגלל שדור קונסולות חדש זה עיניין של אחד לכמה שנים אז אני מרשה לעצמי להתעמק יותר למרות שלא אשתמש בזה נטו מאהבה לטכנולוגיה.
אבל מתנצל שמואל, נראה שעל הנייר הXBOX עם היד על העליונה ואני מת על 2 החברות... זה נראה שהחווית משחק עם הXBOX תהיה טובה יותר *אבל* אני חושב גם שהגענו לשלב שאם אתה לא שחקן eספורט אז זה באמת שטויות ככה שאם יש לך משחקים שאתה יותר אוהב מהפלייסטיישן אז ללא ספק זאת בחירה יותר חכמה לך.
דרך אגב, כל המשחקים הבלעדיים והחוסר בקרוס פלטפורם בגיימינג זה משהו שיהיה טוב לכולם אם יפתרו ממנו. זה אידיוטי ולא באמת מקדם אף אחד. למנוע מבן אדם לשחק עם חבר שלו כי את ה600$ הוא נתן לחברה שלא שלך זה חולי בתחום הזה וככה גם במשחקים בלעדיים. עדיף שירדו מהעץ, 2 החברות, לטובת כולם כי חוץ מבסטרימינג כולם הולכים לכיוון השני. נשמע לי אידיוטי שבשביל שמישהו יוכל לשחק גם הילו וגם ספיידרמן (או אנא ארעף אחר) הוא צריך להוציא 1200$ על קונסולות ועוד $60 על המשחקים וחוץ מזה אין לזה שום שימוש אחר.

לא יודע איך הגעת למסקנה שה XBOX עם היד על העליונה. גם בדור הקודם החומרה הטובה יותר הייתה ב- XBOX, ועדיין ה PS ניצח בנוקאווט.
מה שמעניין בקונסולה זה המשחקים, לא עוד פריים פה ושם. וכן, גם עיצוב של הקונסולה זה דבר חשוב שישתלב בסלון. הקופסה של XBOX זה לא משהו שהייתי רוצה להניח במזנון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 יוני 2020, 18:59

:laugh1
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־154 אורחים