המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

בעולם החדש

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בעולם החדש

הודעהעל ידי my man » 15 יולי 2016, 14:03

שמואל1 כתב:בדתות הכל עניין של פירוש הכתבים.
יש המפרשים את הכתבים בדרך קיצונית ויש כאלו שלא. עובדה שרוב המוסלמים לא עושים פיגועים.
מדובר באחוז בודד וקטן, שמושפעים מקיצוניים. אם העולם יעקור את הקיצוניים, נוכל לחיות עם המוסלמים כמו בעבר עוד לפני שעלו תנועות הטרור.

האסלאם קם והופץ בדרך טרוריסטית...
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 יולי 2016, 14:04

יש המפרשים את הכתבים בדרך קיצונית ויש כאלו שלא. עובדה שרוב המוסלמים לא עושים פיגועים.
מדובר באחוז בודד וקטן, שמושפעים מקיצוניים. אם העולם יעקור את הקיצוניים, נוכל לחיות עם המוסלמים כמו בעבר עוד לפני שעלו תנועות הטרור.

שוב, לא מתכוונת לחזור על הדיון מהת'רד הקודם
לא דובר שם רק על פיגועים ועדיין הסברנו טוב מאוד למה האיסלאם דת של אלימות וזוועות הרבה יותר מכל דת אחרת בזמנים המודרנים
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 יולי 2016, 14:05

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
jol9 כתב:[quote="שמואל1"]רשמית- המחבל מוסלמי

אבל חשבתי שאיסלאם זאת דת של שלום...
מה לא שלום בלעלות עם משאית על נשים וילדים ולמחוץ אותם למוות?

אסלאם לא שונה מדתות אחרות. הרוב המוחלט של המוסלמים לא רוצחים.
אתה לא יכול להיפטר מהם. רובם חפים מפשע, והם כבר נמצאים בכמויות עצומות בכל העולם.
מה שכן, צריך לעקור את הקיצוניות. הרעיון של דעא"ש מרחף בכל אירופה וסוחב אחריו אנשים משולי החברה.
העולם צריך להתאגד ולמחוק את כל ארגוני הטרור האסילאמי הרדיקלי, כולל אלו שמסביב לישראל.

בדיוק היום קראתי את ת'רד העולם הקודם והיה לנו בדיוק את הויכוח הזה כמה חודשים לפני הבאטקלאן

בשורה התחתונה, אתה עדיין טועה

הבאתי שם את הסטטיסטיקות על האסלאם?

דיי בטוחה שלא, אם כן אז ממש ברפרוף[/quote]

אז בגדול- מיליארד וחצי מוסלמים בעולם. ההערכות בארגוני המודיעין המערביים מדברות על 25% של אסלאמיסטיים קיצוניים מתוכם.

זה מספיק בשביל לקרוא לדת הזאת רצחנית.

(באסה שאני לא מוצא את ההודעה הקודמת בנושא)
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 15 יולי 2016, 14:06

https://en.wikipedia.org/wiki/Muslim_at ... _terrorism

די לבלבל את המוח. ב- 2007 עשו סקר שמראה ש- 36% מהצרפתים המוסלמים חושבים שהפיגועים מוצדקים. היום זה בטח 60%. המעשיות על אחוז קטן הם מעשיות בלבד. הסיפור הזה יכול להתקיים רק אם האוכלוסיה הכללית תומכת בו.
roy1000

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 יולי 2016, 14:07

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:[quote="jol9"][quote="שמואל1"]רשמית- המחבל מוסלמי

אתה לא יכול להיפטר מהם. רובם חפים מפשע, והם כבר נמצאים בכמויות עצומות בכל העולם.
מה שכן, צריך לעקור את הקיצוניות. הרעיון של דעא"ש מרחף בכל אירופה וסוחב אחריו אנשים משולי החברה.
העולם צריך להתאגד ולמחוק את כל ארגוני הטרור האסילאמי הרדיקלי, כולל אלו שמסביב לישראל.

בדיוק היום קראתי את ת'רד העולם הקודם והיה לנו בדיוק את הויכוח הזה כמה חודשים לפני הבאטקלאן

בשורה התחתונה, אתה עדיין טועה

הבאתי שם את הסטטיסטיקות על האסלאם?

דיי בטוחה שלא, אם כן אז ממש ברפרוף[/quote]

אז בגדול- מיליארד וחצי מוסלמים בעולם. ההערכות בארגוני המודיעין המערביים מדברות על 25% של אסלאמיסטיים קיצוניים מתוכם.

זה מספיק בשביל לקרוא לדת הזאת רצחנית.

(באסה שאני לא מוצא את ההודעה הקודמת בנושא)[/quote]
וזה עוד בלי להזכיר את כל אלה ש-low-key תומכים בסקילת הומואים, רצח על כבוד המשפחה, מאסר או הריגה לנשים שנאנסו וכו'
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 15 יולי 2016, 14:28

MTA2311 כתב:
אם זה היה בארצות הברית, או בארץ, זה לא היה מאוחר מדי. אבל המצב כל כך חמור כרגע, שנדרשים צעדים קיצוניים ברמה שהאירופאיים לעולם לא יגיעו אליה.

על קצה המזלג:
1.גירוש של קבוצות מהגרים ראדיקליות.
2.סוג של חומת מגן בשכונות המוסלמיות.
3. איסוף מידע מודיעיני אקטיבי ופאסיבי על האזרחים (סטייל פרשת הnsa בארה"ב)
4. אין יותר הטפות במסגדים.
5. אין יותר בתי ספר שהם מוסלמיים בהגדרה .
6. אין יותר רעלות ברחובות.
7. הפסקת ההגירה.

ריאלי בעיניך? בעיניי לא.

אולי חלק מהדברים הם ריאליים יותר מהאחרים, אבל מה בעצם האלטרנטיבה?
אתה לא חושב שאם מארי לה פן תעלה לשלטון, שהיא תשמר את המצב כמו שהוא, נכון?
בטוח שיהיו דברים שונים, כנראה בכיוון הצעדים שהצאת...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 15 יולי 2016, 14:32

שמואל1 כתב:
jol9 כתב:
שמואל1 כתב:רשמית- המחבל מוסלמי

אתה צודק. אין באמת הבדל.
מדי פעם שומעים על חסיד ברסלב שמוריד 15 איש עם איזו חגורת נפץ.
עוד יותר שכיחים המקרים שבהם נזירים קטוליים מפוצצים רכבת תחתית.

אני לא רוצה להיפטר מהם, אבל כל עוד לא מגדירים את האיסלאם כדת מסוכנת ומתחילים מלחמת חורמה
נגד האיסלאמיסטים, המצב בעולם רק ימשיך להידרדר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yanay21 » 15 יולי 2016, 14:33

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
אם זה היה בארצות הברית, או בארץ, זה לא היה מאוחר מדי. אבל המצב כל כך חמור כרגע, שנדרשים צעדים קיצוניים ברמה שהאירופאיים לעולם לא יגיעו אליה.

על קצה המזלג:
1.גירוש של קבוצות מהגרים ראדיקליות.
2.סוג של חומת מגן בשכונות המוסלמיות.
3. איסוף מידע מודיעיני אקטיבי ופאסיבי על האזרחים (סטייל פרשת הnsa בארה"ב)
4. אין יותר הטפות במסגדים.
5. אין יותר בתי ספר שהם מוסלמיים בהגדרה .
6. אין יותר רעלות ברחובות.
7. הפסקת ההגירה.

ריאלי בעיניך? בעיניי לא.

אולי חלק מהדברים הם ריאליים יותר מהאחרים, אבל מה בעצם האלטרנטיבה?
אתה לא חושב שאם מארי לה פן תעלה לשלטון, שהיא תשמר את המצב כמו שהוא, נכון?
בטוח שיהיו דברים שונים, כנראה בכיוון הצעדים שהצאת...

תלוי כמה היא יכולה לפעול בכוחות עצמה. כי לא כל מה שהיא תציע, הפרלמנט פשוט יזרום איתה.

אני חושב שהכי קריטי, והכי מתקבל על הדעת, זה להתחיל עם הפסקת ההגירה. הרי אין פה שום פגיעה באף אחד, מהגר הוא לא אזרח צרפתי, הוא רק רוצה להיות. ומשם להתחיל לעבוד כלפי פנים. כמובן שזה לא יקרה, כי זו צרפת.
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי jol9 » 15 יולי 2016, 14:40

אני חושב שאם לה פן תיבחר לנשיאות, היא תוכל לעשות את רוב הצעדים שהיא רוצה (ואני מניח כמו רוי,
שחלקם לפחות יהיו קיצוניים מאלה שכתב אור).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 יולי 2016, 14:43

נוטה לא להתרשם מאנשים כמו לה פן. היא לא תהיה רופסת כמו הולנד, אבל גם לא מיליטריסטית כמו שהיא מציגה את עצמה.

בכל מקרה, דיברנו על זה פה כבר לפני שנים. הימין הקיצוני יתפוס את השלטון ברחבי אירופה, ויהיו לשני השלכות גם עלינו.

לגבי רשימת הצעדים שכתבתי- מדובר בצעדים קיצוניים ביותר בכל קנה מידה. לא רואה אף מדינה באירופה אפילו מתקרבת לשם. גם לא תחת שלטון ימין קיצוני.

אירופה כבר הפסידה במלחמה נגד האסלאם.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 15 יולי 2016, 14:49

MTA2311 כתב:נוטה לא להתרשם מאנשים כמו לה פן. היא לא תהיה רופסת כמו הולנד, אבל גם לא מיליטריסטית כמו שהיא מציגה את עצמה.

בכל מקרה, דיברנו על זה פה כבר לפני שנים. הימין הקיצוני יתפוס את השלטון ברחבי אירופה, ויהיו לשני השלכות גם עלינו.

לגבי רשימת הצעדים שכתבתי- מדובר בצעדים קיצוניים ביותר בכל קנה מידה. לא רואה אף מדינה באירופה אפילו מתקרבת לשם. גם לא תחת שלטון ימין קיצוני.

אל תזלזל באירופה... עם הגב אל הקיר היא תדע לעשות את הפעולות הקיצוניות...
נקווה שלא נצטרך להגיע לזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 יולי 2016, 14:50

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:נוטה לא להתרשם מאנשים כמו לה פן. היא לא תהיה רופסת כמו הולנד, אבל גם לא מיליטריסטית כמו שהיא מציגה את עצמה.

הם כבר שנתיים בערך במצב של הגב אל הקיר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yanay21 » 15 יולי 2016, 14:57

jol9 כתב:

לא חושב שהיא תעשה את זה. לפחות לא מערב אירופה, שזה החלק היותר בעייתי מבחינת הגירה.

הרי צעדים קיצוניים הם ידעו לעשות עד לפני מלחמת העולם השנייה והשואה, כמו השואה(לא שזה היה צעד קיצוני נחוץ, אבל זה המהלך הכי קיצוני שהיה שם, שציירו אותו כהכרחי), ובעקבות המלחמה, נוצר כל סט הערכים החדש של המערב, שאת התוצאות שלו רואים היום. אם כל העניין הזה היה מגיע לפני המלחמה, אולי הם היו יודעים להתמודד איתו, אבל זה קרה אחרי, ואת בניית המצפון המוסרי הזה האירופאים עשו על חשבון היהודים בשואה, שלא ניסו לערער על אירופה בשום דרך. לא שאני רומז בשום דרך שצריך לשחזר את האקט הזה על קבוצות אחרות.
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי roy1000 » 15 יולי 2016, 15:08

אני מציע שתבדוק מה קורה בשווייץ. אסור שם לבנות מסגדים והם שוללים אזרחות למוסלמים שמסרבים לשלוח את הילדים שלהם לשיעורי שחיה מעורבים. זה לא תופס כותרות כי שווייץ פשוט לא סופרת אף אחד, אבל שווייץ לא רק שסגרה את השער בפני ערבים, היא גם מגרשת כאלה שלא מקבלים את התרבות השוויצרית ומנסים לחיות בגטאות סטייל צרפת.

הימין הקיצוני באירופה הולך לחזור בגדול וביחד עם משבר כלכלי מחזורי שיבוא בשנים הקרובות, אתה תראה צעדים קיצוניים שכרגע נראים לך דמיוניים. לאירופה לוקח זמן להגיב. גם היטלר לא עלה לשלטון ביום. אלו תהליכים שלוקחים זמן, אבל כשהם יקרו, התוצאו יהיו מעבר למה שעכשיו נראה סביר.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 יולי 2016, 15:17

roy1000 כתב:

אני מציע שתבדוק מה קורה בשווייץ. אסור שם לבנות מסגדים והם שוללים אזרחות למוסלמים שמסרבים לשלוח את הילדים שלהם לשיעורי שחיה מעורבים. זה לא תופס כותרות כי שווייץ פשוט לא סופרת אף אחד, אבל שווייץ לא רק שסגרה את השער בפני ערבים, היא גם מגרשת כאלה שלא מקבלים את התרבות השוויצרית ומנסים לחיות בגטאות סטייל צרפת.

הימין הקיצוני באירופה הולך לחזור בגדול וביחד עם משבר כלכלי מחזורי שיבוא בשנים הקרובות, אתה תראה צעדים קיצוניים שכרגע נראים לך דמיוניים. לאירופה לוקח זמן להגיב. גם היטלר לא עלה לשלטון ביום. אלו תהליכים שלוקחים זמן, אבל כשהם יקרו, התוצאו יהיו מעבר למה שעכשיו נראה סביר.

מכיר את המצב בשוויץ. זה ממש לא חדש. היא המדינה היחידה באירופה שהחליטה להילחם על העתיד שלה.

אין שום מקום להשוואה בין שווייץ לבין מדינות כמו צרפת ובריטניה, שמעדיפות להתפוצץ בשם החופש והשוויון.

לא רואה את המצב משתנה מהותית, גם עם לה פן ודומיה בשלטון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי LIAV10 » 15 יולי 2016, 15:42

אור, סטטיסטיקה מטורפת, מפחיד, אני לא חושב שפירסמת את זה פה, מה שכן פרסמת זה את הסטטיסטיקה של גדילת האיסלאם, אני לא זוכר מה היא (תזכיר בבקשה), אבל אמרת שבעוד כמה שנים אוכלוסיית האיסלאם צפוייה להגיע למיליארדים.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 15 יולי 2016, 15:54

LIAV10 כתב:אור, סטטיסטיקה מטורפת, מפחיד, אני לא חושב שפירסמת את זה פה, מה שכן פרסמת זה את הסטטיסטיקה של גדילת האיסלאם, אני לא זוכר מה היא (תזכיר בבקשה), אבל אמרת שבעוד כמה שנים אוכלוסיית האיסלאם צפוייה להגיע למיליארדים.

למה זה מפחיד אותך? אין לזה שום בסיס...

ע"פ שמואל מדובר בבודדים. תתי אחוזונים. פרומילים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 15 יולי 2016, 15:56

jol9 כתב:
LIAV10 כתב:אור, סטטיסטיקה מטורפת, מפחיד, אני לא חושב שפירסמת את זה פה, מה שכן פרסמת זה את הסטטיסטיקה של גדילת האיסלאם, אני לא זוכר מה היא (תזכיר בבקשה), אבל אמרת שבעוד כמה שנים אוכלוסיית האיסלאם צפוייה להגיע למיליארדים.

אה, אז אמאלה, הלפרין בירושלים, אפילו היקמן לא יציל אותנו.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 15 יולי 2016, 15:58

LIAV10 כתב:
jol9 כתב:

אה, אז אמאלה, הלפרין בירושלים, אפילו היקמן לא יציל אותנו.

אתה פוחד מהלפרין? אז מצבך לא משהו...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yanay21 » 15 יולי 2016, 16:16

מיליארדים? לדעתי זו הגזמה. כמובן שהיא תגדל מאוד, אבל לא נראה לי שלרמה זו
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־64 אורחים