המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מכבי ת"א כדורגל

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מכבי ת"א כדורגל

הודעהעל ידי refael » 14 יולי 2011, 19:52

תרד מכבי כדורגל לא פתחו אז חשבתי לפתוח אחד ולדבר קצת על הקבוצה שלנו שפחתה את העונה כבר היום .

מכבי ת"א קרובה לשלב הבא בליגה האירופאית עם 1:3 ביתי מול לנקאראן האזרית
שערים של קונאטה , עטר וישראלביץ' .
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 03375.html

נראה שמוטי איווניר הולך על קבוצה צעריה כמו שהוא הצהיר לא פעם , בשילוב נכון עם שחקנים יותר מנוסים זה דווקא יכול להצליח לו .
הוא משנה כיוון מהשנים האחרונות של רכש מפוצץ שמלא אגו והולך על קונספט של עבודה קשה מי שמתאים משחק ! כל אחד צריך להוכיח את עצמו מאפס .
השאלה האם הוא יכול להסתמך על הצעירים האלו לאורך כל העונה ? או זאת שנת בנייה(כמו בכל שנה בקבוצה הזאת) לשנים הבאות ?

איך אתם מעריכים את הסיכויים של מכבי בזירה האירופאית(בהנחה שהם עוברים את האזרים) ?
אליפות זאת המטרה של הקבוצה או צמרת ? כישלון נוסף כמו בשנה שנתיים האחרונות נגד הפועל יביא למפלה ?

הרבה שאלות וסקרנות רבה לגבי הקבוצה הזאת יש למה לצפות.
תמונה
refael

Re: מכבי ת"א כדורגל

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 15 יולי 2011, 02:20

לא הכי אוהב כדורגל בכלל ישראלי בפרט אבל בגלל ענת מלפופונים חדשתי מנוי לגנבים מצרלטון ... ראיתי 2 דברים חשובים 1. מחוייבות בלי פוזות ולחימה על המגרש וזה כבר חשוב מאוד . עדיין לא יודע לתת תחזיות אבל מכבי קיבלה קבוצה הכי קשה , כי חיפה קיבלה מתנה בנתיים במוקדמות האלופות אני כבר לא מדבר על בני יהודה . ההאזרים אלו לא פריירים ולא איזה קבוצה מסכנה בשקל וחצי .
אני מרחם על מוטי אווניר כי לא משנה מה יעשה תמחד יהו כאילו בין אוהדים שאינם מרוצים כהוא החליף את האליל שלהם מס' 8 . כמו שבזמנו עשו מוות לדגו שהיה שחקן במקום נמני עכשיו רק ממתינים בפינה שמוטי יפקשש , מספיק היה ךשמוע אתמול את דידי הררי ... פשוט איכסססססס. תנו לבן אדם לעבוד .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי refael » 05 אוגוסט 2011, 10:56

שיחזור גמר היורוליג :
מכבי ת"א מול פאו בשלב הפלייאוף בליגה האירופית
אם הם עוברים את פאו הם נכנסים לשלב הבתים של הליגה האירופאית שזה יהיה הישג באמת מרשים .
פאו קבוצה לא קלה לפי מה שקראתי אבל שנה שעברה מכבי הצילחה לעבור את אולימפייקוס שהיא לעומת הכדורסל קבוצה יותר טובה בכדורגל כך שאני מניח שמכבי לא יבוא מפוחדים או ירגישו נחיתות גדולה מולם .
מקווה שלפחות על הדשא נצליח לנצח אותם ונעיף את היוונים לעומת הכדורסל שלא הצלחנו שנה שעברה.
בהצלחה !
תמונה
refael

הודעהעל ידי misha » 19 אוגוסט 2011, 03:19

נקמנו על גמר היורוליג :thumbup היה משחק גדול של מכבי, מזמן לא ראיתי אותם משחקים כל כך טוב. עם כמות כזאת של צעירים מבטיחים, אפשר להיות אופטימיים.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

מכבי כדורגל בליגה האירופית

הודעהעל ידי אורון » 31 אוגוסט 2011, 05:36

לכל מי שר(ו)צה לקנות מנוי לליגה האירופית שישים לב לזה שהמשחק בית נגד סטוק סיטי- יוצא על המשחק נגד ריאל מדריד.
אורון

הודעהעל ידי אורון » 01 ספטמבר 2011, 10:26

ולכל שומרי המסורת-ראש השנה יוצא ב3.10
משחק הבית הראשון-נגד קייב יוצא בדיוק בתאריך הזה.
גם בעונתינו היחידה בליגת האלופות משחק הבית הראשון(נגד באיירן מינכן) יצא בראש השנה...
:(
אורון

מי יותר מוכשר?

הודעהעל ידי LIAV10 » 01 אוקטובר 2011, 13:30

מי יותר מוכשר, עימנואל מאיוקה או מוסא קונאטה??
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי misha » 03 אוקטובר 2011, 20:51

ראיתי את המחצית השנייה ולמכבי היה מזל גדול לצאת עם נקודה. חיפה הגיע להרבה מצבים טובים - עדיין לא יודע איך הכדור של משומר לא נכנס.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי LIAV10 » 03 אוקטובר 2011, 21:48

misha כתב:ראיתי את המחצית השנייה ולמכבי היה מזל גדול לצאת עם נקודה. חיפה הגיע להרבה מצבים טובים - עדיין לא יודע איך הכדור של משומר לא נכנס.

יש לזיו מזל שהוא הציל את זה כי רק בגללו הכדור הגיע למשומר..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי misha » 21 אוקטובר 2011, 01:45

:bigsmile2
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־154 אורחים