המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

עזרה- מסלול ייעוץ/שיווק השקעות או פנסיוני

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

עזרה- מסלול ייעוץ/שיווק השקעות או פנסיוני

הודעהעל ידי yellowaura » 26 יולי 2011, 19:36

הנושא לחלוטין לא קשור לכלום אבל אני צריך עזרה.

בהנחה שיש לי שנה לסוף תואר שני במנהל עסקים (מעוניין במסלול של השקעות או פנסיוני) ועד לפטורים מהיסודות (תואר ראשון מיותר בפסיכולוגיה :( ).

מה המסלול שכדאי לי לעשות?... אילו תפקידים רצוי לקחת ? באילו חברות ? האם עדיף בנקים או חברות? חברות גדולות או קטנות? האם שווה להישאר בעבודה הנוכחית עד סיום התואר או לעבור? מה עדיף מניסיונכם מבחינת משכורות וביקוש משווק פנסיוני או השקעות?

כרגע יש לי אופציה ללכת למסלול השקעות של בנק פועלים במשכורת זוועתית והתחייבות לשיעבוד של כמה שנים לבנק. ועוד כמה חברות ביטוח והשקעות גדולות הציעו לי עבודות של טלמיטינג עם שכר מינימום ובונוסים.

לאילו עבודות סטודנט בתואר שני במגמת מימון יכול לשאוף שיקדמו אותו לכיוון שוק ההון לאחר סיום התואר?

היום אני עובד בחברת ביטוח שמשלמת משכורת טובה יחסית למה שמציעים לי (יוצא בסביבות 9K ל- 10 שע' עבודה ביום) אבל העבודה עצמה לא בטוח שתקדם אותי עוד (מכירה של ביטוחי בריאות, משכנתאות..)

בבקשה למי שיש ניסיון בתחום אני צריך עזרה נואשות...אני כן רוצה לעזוב רק אם מציעים הצעות טובות. מה נחשב לתפקיד טוב בביטוח או בהשקעות שלא מצריך תואר פיננסי (רק במהלך) או רישיונות.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

Re: עזרה- מסלול ייעוץ/שיווק השקעות או פנסיוני

הודעהעל ידי michael » 27 יולי 2011, 08:12

עבודה בחברה גדולה יכולה להוביל אותך ליותר אפשרויות קידום בעתיד ולעשיית יותר תפקידים שיקנו לך ניסיון.
חברה גדולה זה בדר"כ סוג של בית ספר , אתה תלמד הרבה , ואם יצא לך אח"כ להשתלב בחברה קטנה אתה תראה כמה בעצם
אתה יודע וכמה הרווחת מכך ואתה כמה אתה תורם.

לגבי שכר - לעיתים דווקא בחברות הקטנות אתה תוכל לקבל יותר כיוון שאתה כבר לא תהיה יותר בורג קטן במנגנון ,
בחברה קטנה תמיד יותר קל להתבלט ואם תהיה טוב גם תתוגמל בהתאם.

עבודה בבנק בדר"כ נחשבת לעבודה טובה מאוד , יש תנאים טובים בבנקים.

מקווה שעזרתי קצת ובהצלחה שיהיה לך !
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־53 אורחים