המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

קונספירציה ציונית חדשה.

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

קונספירציה ציונית חדשה.

הודעהעל ידי אבי » 19 אוגוסט 2011, 09:45

הטירלול בעיתונות המצרית ממשיך לחגוג. והיום תיאוריית קונספירציה חדשה: ישראל ניסתה לפגוע בפוריות של הגברים במצרים באמצעות מוצרים לטיפוח השיער.

Egypt's Al-Ahram daily claims Israeli Ofir Harrari accused of spying for Israel, devised to sell Egypt hair products endangering reproductive abilities.

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340 ... 02,00.html

כנראה שמדובר על העם המטומטם ביותר במזה"ת.
סמל אישי של המשתמש
אבי

Re: קונספירציה ציונית חדשה.

הודעהעל ידי Mta_atic » 20 אוגוסט 2011, 22:49

חבל שהערבים לא מספיק חכמים כדי לראות לאן הגישה האיסלאמיסטית פונדמנטליסטית הביאה אותם.
פעם עוד יכולנו לדבר על גאונים מתקופת תור הזהב של האיסלאם.
היום נשארו כל מיני אימאמים אידיוטים מפריחי קונספירציות לאוויר העולם.
אין מה להגיד - הגאונות נשפכת להם מהאוזניים.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי michael » 21 אוגוסט 2011, 08:00

אני לא מתפלא על כלום.
אנחנו בסביבה של עמים שהם לא יותר משבטים ברברים פרימיטיביים.
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 אוגוסט 2011, 10:59

michael כתב:אני לא מתפלא על כלום.

אבל רק אנחנו עם נבחר.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי michael » 21 אוגוסט 2011, 11:14

א. זאת עובדה היסטורית ידועה לכל העמים + בכתובה גם בקוראן.

ב. אנחנו לא זכים ולא חפים מטעויות , יש לנו גם הרבה רפש משלנו , אבל עדיין אין מה להשוות.
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי אבי » 21 אוגוסט 2011, 11:48

חביב אורנג'ד כתב:
michael כתב:אני לא מתפלא על כלום.

אבל רק אנחנו עם נבחר.

סליחה אבל דווקא הקוראן מכנה את המוסלמים "כאומה הטובה ביותר שנוצרה" (פרק 3 פסוק 110) ואת הלא מוסלמים הקוראן מכנה: "היצורים המתועבים ביותר" (פרק 98 פסוק 6).

דרך אגב אנחנו כבר ביום ה-20 של הרמאדן. הגיע הזמן לסיכום ביניים של קציר הדמים בחג:

פיגועים שבוצעו ברחבי העולם בשם האיסלם: 113 פיגועים עם 485 הרוגים.
פיגועים שבוצעו בשם כל הדתות האחרות: 0 פיגועים.
פיגועים שבוצעו ע"י "אנשי ימין אנטי מוסלמים: 0 פיגועים.

חג שמח.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 אוגוסט 2011, 12:34

michael כתב:א. זאת עובדה היסטורית ידועה לכל העמים + בכתובה גם בקוראן.

ב. אנחנו לא זכים ולא חפים מטעויות , יש לנו גם הרבה רפש משלנו , אבל עדיין אין מה להשוות.

האמנם אין מה להשוות?

אצלנו התפרסם ספר גזעני ומסית עליו חתומים רבנים, ותוכנו של אותו ספר הוא לא פחות הזוי מאותה קונספירציה שצצה במצרים.

לנו יש גם שר אוצר שגנב מניצולי שואה, נשיא שניפנף באיבר מינו מול נשים בהן חשק, רבנים בעלי חיבה עזה לילדים ואפילו אם דתיה אשר אנסה את שני ילדיה.
אפשר גם לציין את עולם הזמר הישראלי הרווי בעבריינים שבמקום להוקיע אותם, יש להם דוקא חוג מעריצים שהולך וגדל, והם אף מקבלים במה באירועים ממלכתיים.
כל זאת מבלי בכלל להזכיר שבן של ראש ממשלה ישב כאן בכלא, ושמול ראש ממשלה שכהן עד לא ממזמן, מתנהל משפט בו סיכויו לצאת זכאי לא נראים יותר מדי טוב.

אנחנו באמת כ"כ יותר טובים ומפותחים מכל שאר העולם?

אולי במקום לספור צינורות מעופפים ואת מניין ההורגים מפעילויות איסלמיות, נספור את מספר הילדים הנאנסים במקוואות או את כמות המשוחתים שנכנסו לבית המחוקקים? אולי גם נספור את אותם חפים מפשע שנהרגים בצד הפלסטיני כאשר צה"ל יוצא למבצע בכדי "לחזק את יכולת ההרתעה"?

אולי אם נעשה זאת, נבין שגם אנחנו בינוניים בדיוק כמו שאר העולם.
קצת צניעות לא תזיק לעם היהודי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי אבי » 21 אוגוסט 2011, 13:05

אולי גם נספור את אותם חפים מפשע שנהרגים בצד הפלסטיני כאשר צה"ל יוצא למבצע בכדי "לחזק את יכולת ההרתעה"?

ממש לא מעניינים אותי החפים מפשע שנהרגים בצד הפלסטיני. אם פלסטינים חפים מפשע נהרגים אז זאת אחריות של הממשלה האיסלמו-פשיסטית שלהם שמשתמשת בטרטוריה שלה כדי ליזום מעשי תוקפנות נגדינו. כשאתה נלחם נגד אויב שמסתתר מאחורי אזרחים אתה תהרוג גם חפים מפשע כדי לחסל את אותו אויב. אם לא תפעל נגד אותו אוייב כי אתה חושש שחפים מפשע בטרטוריה שלו יהרגו אתה מסכן את האזרחים החפים מפשע אצלך.

אם אתה לא רוצה לראות אזרחים חפים מפשע נהרגים בעזה, אתה תראה חפים מפשע נהרגים בב"ש, אשדוד ואשקלון וזאת הברירה היחידה שיש לך.

בנוגע למה שכתבת בנושא השחיתות. שחיתות יש בכל מקום שבו יש פוליטיקאים ובכל מקום בסקטור הציבורי. הפתרון- לצמצם את הסקטור הציבורי ואת מעורבות הפוליטיקאים בחיינו עד כמה שאפשר. מינימום ממשלה, מקסימום חירות.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי Mta_atic » 21 אוגוסט 2011, 13:35

חביב אורנג'ד כתב:
michael כתב:א. זאת עובדה היסטורית ידועה לכל העמים + בכתובה גם בקוראן.

האמנם אין מה להשוות?

אצלנו התפרסם ספר גזעני ומסית עליו חתומים רבנים, ותוכנו של אותו ספר הוא לא פחות הזוי מאותה קונספירציה שצצה במצרים.

לנו יש גם שר אוצר שגנב מניצולי שואה, נשיא שניפנף באיבר מינו מול נשים בהן חשק, רבנים בעלי חיבה עזה לילדים ואפילו אם דתיה אשר אנסה את שני ילדיה.
אפשר גם לציין את עולם הזמר הישראלי הרווי בעבריינים שבמקום להוקיע אותם, יש להם דוקא חוג מעריצים שהולך וגדל, והם אף מקבלים במה באירועים ממלכתיים.
כל זאת מבלי בכלל להזכיר שבן של ראש ממשלה ישב כאן בכלא, ושמול ראש ממשלה שכהן עד לא ממזמן, מתנהל משפט בו סיכויו לצאת זכאי לא נראים יותר מדי טוב.

אנחנו באמת כ"כ יותר טובים ומפותחים מכל שאר העולם?

אולי במקום לספור צינורות מעופפים ואת מניין ההורגים מפעילויות איסלמיות, נספור את מספר הילדים הנאנסים במקוואות או את כמות המשוחתים שנכנסו לבית המחוקקים? אולי גם נספור את אותם חפים מפשע שנהרגים בצד הפלסטיני כאשר צה"ל יוצא למבצע בכדי "לחזק את יכולת ההרתעה"?

אולי אם נעשה זאת, נבין שגם אנחנו בינוניים בדיוק כמו שאר העולם.
קצת צניעות לא תזיק לעם היהודי.

נכון, יש הרבה חרא, הרבה רוע והרבה עוול במרחב הציבורי והפרטי במדינת ישראל ובכל מדינה בעולם בכלל,
זה אומר שצריך להפוך את זה לחזות הכל?

כמה קל להביא דוגמאות של פרטים שלרוב נמצאים בשולי החברה ולהשליך מכאן על החברה כולה. כאילו כולנו הירשזון, כולנו אנסי מקוואות.
כמובן שאתה הגדלת לעשות ולכאורה שללת את הלגיטימיות כלפי טענות נגד ארגון טרור (=רצח, ולא איזו עוולה פוליטית) או בכלל המנטליות של הטרור רק בגלל שגם אצלנו הדשא לא ירוק.

אז כן, אתה אל תספור "צינורות מעופפים", תשאיר את זה לדרומיים שבינינו.
לילדים שחוטפים טראומות, לנשים שבוכת, וגם לאלה שנפגעים בגוף או ברכוש.
רק תן לי להזכיר לך משהו - קארמה היא כלבה נקמנית, ומי שמתעלם מהסבל שיש בדרום סופו שיקבל את זה בחצר האחורית שלו.

ולך אבי רק הערה קטנה - לדעתי דעותיך נמצאות על גבול האנרכיזם, מהצד הרע שלו.
בוא נעיף את הממשלה, בוא נעיף את השרים, ובכלל בוא נעיף את כולם. איך אמר סטאלין - אין אנשים אין בעיות.
אני לא רוצה לחיות ברחובה של עיר שאין מורא של מלכות חל עליה.
אם יש בעיות-ויש, תדאג לממש את זכותך הדמוקרטית והאזרחית ולהעיף את התחת של המושחתים בקלפי.
אז כמו שאומרים - אפשר לשנוא את השופט, אבל אי אפשר לשחק בלעדיו.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי אבי » 21 אוגוסט 2011, 14:10

ולך אבי רק הערה קטנה - לדעתי דעותיך נמצאות על גבול האנרכיזם, מהצד הרע שלו.
בוא נעיף את הממשלה, בוא נעיף את השרים, ובכלל בוא נעיף את כולם. איך אמר סטאלין - אין אנשים אין בעיות.
אני לא רוצה לחיות ברחובה של עיר שאין מורא של מלכות חל עליה.
אם יש בעיות-ויש, תדאג לממש את זכותך הדמוקרטית והאזרחית ולהעיף את התחת של המושחתים בקלפי.
אז כמו שאומרים - אפשר לשנוא את השופט, אבל אי אפשר לשחק בלעדיו.

אנרכיסט? אני?
ממש לא.

אני ממש לא בעד העפת כל הממשלה. אני בהחלט חושב שיש לממשלה תפקיד בהגנה על האזרחים מתוקפים חיצוניים באמצעות צבא, הגנה כנגד פושעים באמצעות משטרה ויש לממשלה תפקיד בקיום מערכת משפט.
עם זאת, ממשלה אינה נחוצה בניהול הכלכלה- לניהול ממשלתי של הכלכלה צריך הרבה פקידים והרבה מיסים, צריך מאות אלפי עובדי ציבור שלא מיצרים שום מוצר מועיל שמישהו בעולם מוכן לשלם עבורו. וכן, יש המון משרדים ממשלתיים מיותרים שצריך לסגור ועם הכסף שיתפנה מהסגירה של אותם משרדים יהיה אפשר להוריד מיסים. אני לא רוצה שפוליטיקאים יתערבו בחקלאות- צריך לסגור את משרד החקלאות, אני לא רוצה שפוליטיקאים יתערבו בתיירות- צריך לסגור את משרד התיירות. מי צריך משרד ממשלתי לספורט או תרבות? צריך לשלוח את מאות אלפי אוכלי החינם הביתה! (הייתי סוגר עוד משרדים אבל נעזוב את זה כרגע).
דרך אגב דווקא סטלין היה זה שניהל מדינה שחדרה לכל תחומי החיים של האזרח.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי michael » 21 אוגוסט 2011, 14:15

חביב ,
ואני חשבתי שההבדלים בינינו לבינם בולטים לעין :-)

אנסים, סוטים ושאר ירקות מקולקלים יש בכל מקום ובעיקר בולט הדבר מאז שאמצעי התקשורת הפכו לזמינים ומגוונים כל כך.
גם בעבר היו דברים לא נעימים אבל אז כמעט לא היית שומע עליהם.

לגבי הדרישה המצרית להתנצלות,
כמה ציניות מצרית יש בבקשה מאיתנו להתנצל.
שמעתי עכשיו בדרך הביתה עיתונאי מצרי שכועס על ישראל "ועמו כל הרחוב המצרי".
שאל אותו יגאל רביד למה אתם כועסים עלינו , למה לא שמרתם על הגבול שלא יפגעו בצד הישראלי ?
העיתונאי המצרי השיב על הכל חוץ מעל השאלה הזאת , והדבר היחיד שהוא ידע להגיד שהם כועסים שירינו על האדמה המצרית.
אין שם הגיון בדברים , אין יכולת חשיבה , אין ניתוח אמיתי של הנתונים ואין רצון להבין מי כאן צודק באמת.
זה קצת כמו ילד קטן שכועס על כל העולם באגוצנטריות אופיינית לילדים בלי להבין שגם בצד שלו יש בעיות רציניות.

מבחינתם יש צד ישראלי שתמיד אשם ,
אנחנו תמיד לא בסדר , למרות שהאשמה היא שלהם פראקסלנס.
הליגה הערבית התכנסה וגינתה אותנו , אלא מה ?
מועצת הביטחון רצתה לגנות את התקיפה נגדינו , לבנון (חיזבאללה...) שחברה במועצה מנעה זאת.
אנחנו חיים בעולם מטורף.

אבי - אני דיי מסכים איתך כעקרון , למרות שאני נגד הרג של חפים מפשע.
אנחנו יכולים לפעול ולפעול חזק נגד האוייב האכזר שמולנו ובמלחמה יש נפגעים רבים בדר"כ.
אבל בשום פנים ואופן אסור לנו לרדת לרמה שלהם ולפגוע באוכלוסיה אזרחית.
למרות שחביב לא יסכים - אנחנו "קצת" מעליהם מוסרית וערכית.
במידה ויש ירי נקודתי מבית או מבית ספר או ממקום אזרחי אחר שמסכן ישראלים - אין ברירה וחייבים להשתיק את מקור האש וכל צבא בעולם יעשה את זה.
כל חייל רוצה לחיות ולחזור הביתה בשלום ולא למות.
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 אוגוסט 2011, 14:18

כאחד שגדל בתל-אביב וזוכר היטב את הסאקדים שנחתו ליד ביתי, ואת פיגועי התופת של אמצע שנות ה 90 (שגם הם התרחשו סמוך לביתי), תמוהה בעיניי התופעה של הפרדת הדרום משאר המדינה, והפיכת מרכז הארץ ל"מדינת תל-אביב".

תל-אביב שכלה הרבה יותר קרבנות טרור מכל ישוב או עיר בארץ (פרט לירושליים) ותושבי העיר מכירים היטב את תופעת הטרור שדפקה על דלתם חדשות לבקרים.
אם במספרים עסקינן, אז בפיגוע אחד בתל-אביב גבה יותר קברנות מאשר כל קרבנת הקאסם עד כה(את הספירה תוכל להשאיר לתשבי תל-אביב).

גם אני הייתי מאילו שרצו למקלטים כאשר עירי הופגזה בטילים, גם אני ראיתי במו עיניי איך מקום בו נהגתי לבלות הופך לזירת טרור, וגם היום, בכל פעם שאני עובר ליד האנדרטאות שנשארו בעיר (זכר לאותם ימים) אני מוצא עצמי חוזר לאותה תקופה אפלה וטראומתית.
בכל אותה תקופה, לא ראיתי מה ההבדל בין אדם הגר בבאר-שבע או בשדרות (שאז היו מקומות בטוחים בהרבה מתל-אביב) ולא ניסיתי לייצר את אותה הפרדה המנסים ליצור עכשיו. כולנו באותה סירה והסבל של תושבי הדרום הוא לא חמור מהסבל שאני סבלתי, ולעיתים עדיין סובל.
אותה ספירת טילים ופצמ"רים בכל זאת חשובה כל-כך? אני מוכן לקבל את זה. אבל הנקודה שניסיתי להעביר היא שאולי במקום להיות מרוכזים כ"כ במה שהצד השני עושה, נתבונן גם בעצמינו ובדברים שאנו עושים.

אם אנחנו רוצים להראות עליונות מוסרית (שכרגע, לא באמת נראה שהיא קיימת) על העמים הסובבים אותנו, יהיה לנו הרבה יותר קל לעשות זאת באמצעות איתור ותיקון העוולות המתרחשות אצלנו, מאשר בבדיקה קדחתנית בכל המתרחש אצל שכנינו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 אוגוסט 2011, 14:44

מיכאל, אני באמת לא אוהב את ההכללות האילו, ואני גם סולד ממציאת הבדלים "בינינו" ל"בינם".
אני מוכן לקבל את זה שאנחנו יותר מפותחים מהעמים הסובבים אותנו במספר תחומים, ואולי אפילו ערך החיים אצלנו הוא בעל חשיבות גבוהה יותר מאשר אצלם, אבל בסופו של דבר, כולנו בני-אדם.
יש בינינו טובים יותר ויש כאלו שפחות, אבל ברמת הכלל, אני לא רואה שום עליונות ברורה (לפחות לא בפן המוסרי) שלנו עליהם.

אני לא רואה כל ציניות בדרישה המצרית להתנצלות, למרות שהיא באמת קצת מאולצת ואולי קצת ילדותית.
באירוע זה המצרים חברו לצה"ל וירו (וכנראה שגם פגעו) בחלק מהמחבלים, ואם כתוצאת מאש כוחותינו נהרגו שוטרים מצרים, עלינו להתנצל וזאת מבלי כל דרישה מהצד השני לכך.
אני מזכיר שלגבול יש שני צדדים, ודוקא לצד שלנו יש אינטרס חזק יותר באיטמת הגבול. אי-אפשר להפיל הכל על המצרים, שהם גם די מוגבלים לפעול באיזור כתוצאה מהנספח הצבאי של הסכם השלום.

אם כבר במוסר והתנצלויות עסקינן, ארצה לציין את רצח הנערות בנהריים אי-שם בשנות התשעים.
כזכור, באותו יום חייל ירדני ירה למוות בשבעה נערות חפות מכל פשע.
מה היתה התגובה הירדנית? חוסיין מלך ירדן, אשר לפי דבריך מנהיג עם פרימיטיבי, הגיע לארץ ועבר בין כל אח מבתיהן של הנרצחות, וביקש את סילחתו האישית מהמשפחות.
אתה רואה איזה מנהיג מהעם הנבחר שלנו עושה את אותו דבר?

כנראה שבכל זאת אנחנו לא כאלו יותר טובים מהם.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי michael » 21 אוגוסט 2011, 15:35

לגבי ההבדלים בינינו לבינהם :
אנחנו לא יורים על מטרות אזרחיות כפי שהם עושים בזדון ובכוונה תחילה בכדי להרוג ילדים.
אנחנו לא מסיתים כנגדם באמצעי התקשורת.
אנחנו לא מעוותים את ההיסטוריה
עולם המושגים המובנה והבסיסי שלנו לא כולל משוגים כגון : הודנה , תהדייה, אינתיפאדה וכד'.
ועוד ועוד ועוד...
אין מה לעשות - אנחנו לא הם והם לא אנחנו וטוב שכך.

לגבי המצרים.
המצרים יכולים לעשות הרבה יותר,
המחבלים שעוברים להם תחת האף עם מכולות של פצמרים ומטולי אר.פי.גי הם לא ממשפחת דני דין.
הם נראים ונראים מאוד.
ניתן, אפשר, רצוי וצריך לעצור אותם.
שום הסבר לא מתקבל ולא מניח את הדעת בעניין.
יש דרכי גישה לעזה , יש מעברים , יש כבישים.
אם מחפשים - מוצאים את המבריחים ואת אמצעי הלחימה המוברחים.
כמה מחסומים והכל נגמר.

פשוט צריך רצון.

לגבי המלך חוסיין,
זה שחוסיין האשמי הגיע לנחם את המשפחות זה יפה וגם מרגש מאוד.
אני זוכר את הביקור ואני זוכר את הישיבה שלו בבתי הקורבנות.
האמת שהתרגשתי.

אני בטוח שאם דבר כזה היה קורה כל מנהיג ישראלי היה עושה את אותו הדבר.
אם חייל ישראלי היה פותח באש ורוצח בנות קטנות חפות מפשע - אין לי ספק לגבי ההתנצלות העמוקה ולגביי המחווה האנושית.
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי yiffy » 21 אוגוסט 2011, 15:44

חביב, אתה חד כתער. :clap2

גם אני מזכיר לאנשים חדשות לבקרים שבת"א היו סקאדים, היה טרור ובאופן כללי אותה "בועה" שאנשים מנסים לצייר היא די פיקציה. יחד עם זאת, הימים הללו הם ימים קשים במיוחד לתושבי הדרום, עם נפגעים, הרוגים, נזק רב ושגרת יום קשה מנשוא. לי אישית יש שתי סבתות וסבא באשקלון שאין להם אפשרות להגיע למרחב מוגן גם בהישמע האזעקות, ולכן הם נתונים לחסדי שמיים. חשוב מאוד לתת להם כמה שיותר גיבוי היום, גם אם זה אומר להתעלם לרגע מהפאשיסטים מימין שכמובן מנסים לנצל מצב זה כדי לדרוך ולדכא מחאות צודקות לחלוטין על יוקר המחייה, המונופולים שיצר "השוק החופשי" והתהליך המדיני הלא קיים, לחלוטין באשמתו של ראש הממשלה ושריו.

גם הדוגמא על התנהגותו של המלך חוסיין היא מבריקה, רק חשוב לזכור שחוסיין לא היה נבחר ציבור, ולא בטוח שמנהיג נבחר מצרי ינהג באותה מידה. עם כל הצער שבדבר, המצרים הם עם גאה מדי עם שנאה רבה כלפי המדינה, שקשה לי לדמיין שהיא אי פעם תכבה. אני לא אומר זאת כדי להצדיק מדיניות ניצית מולם - להיפך! על פי רוב ההנהגה, בניגוד להמון, יודעת לבצע שיקולים רציונליים, גם אם כלפי חוץ היא יוצאת בהצהרות מקוממות. חשוב שגם אנחנו נשמור על משנה זהירות על מנת לשמור על החסמים שבין ההמון וההנהגה שם. אם זה אומר להתנצל על הרג של חיילים מצרים (בהינתן שהחקירה תוכיח שהם אכן נהרגו מאש כוחותינו), יש לעשות זאת לאלתר. דווקא במקרה זה אני סומך על בנימין נתניהו, שזהו אינו אינטרס אישי שלו לדרדר את היחסים עם הממשלה הבאה במצרים, לבצע מהלך זה.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 אוגוסט 2011, 16:51

לא מבין את הסיפור על החייל הירדני ומלך חוסיין.
הרי הנקודה הזאת דווקא מדגישה את ההבדל ביננו לבינם - אצלנו אין חיילים שטובחים בדם קר בנערות.

אז יופי, המלך חוסיין בא להתנצל. באמת מחווה אנושית יפה. עדיף שהצבאות הערביים ילמדו קצת מוסריות מהחיילים שלנו ואז אף מנהיג ערבי לא יצטרך להתנצל על שום דבר.
הצבאות הערביים צריכים קודם כל להתנצל על הטבח שהם עושים בעם שלהם עצמם. הצבא הסורי, הצבא הלובי, הצבא המצרי .

וחוץ מזה, חוסיין הוא היוצא מהכלל שלא בהכרח מייצג את הכלל. הוא היה יחודי בקרב המנהיגים הערביים ואין היום מנהיג דומה לו. רובם כל כך מושחתים ומרושעים שהשחיתות של אולמרט נראית כמו התיק של מרגול במשטרה לעומת התיק של אל קפונה אי שם בשנות ה 30 של המאה הקודמת בארה"ב.
השחיתות של מובראק, סדאם, אסאד, קדאפי כל כך הרבה יותר גדולה ומרושעת ( בוזזים את עמם עצמם בלי רחמים ) שכל השוואה בין זה למה שקורה בארץ פשוט בטל בשישים.
אין בכלל איפה להתחיל להשוות בין השחיתות הערבית, הרצחנות, האי אנושיות, היחס למיעוטים, הומואים, וכדומה לעומת מה שקורה אצלנו.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי אבי » 21 אוגוסט 2011, 16:57

חוסיין ה"אנושי" ו"האציל" גם הרג 2500 פלסטינים באירועי ספטמבר השחור.
אבל לו מותר.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 אוגוסט 2011, 17:05

בדיוק, חוסיין לא היה איזה צדיק גדול. בסך הכול מנהיג ערבי טיפוסי, מושחת ורוצח. לא רק שטבח בבני ארצו, גם גזל חלק גדול מכספו.
ד"א, לפי גרסת ישראל הטבח הסתכם ב 20000 אלף איש.
זו הבעייה של השמאל אצלנו.

הם תמיד מתייחסים בגזענות לערבים. לערבים מותר לרצוח את בני עמם כי הם סוג של פרא אציל שנבזז ע"י האירופאיים הרעים ולכן " מותר להם."
מהם אסור לדרוש להיות הומאניים.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 אוגוסט 2011, 17:19

michael כתב:לגבי ההבדלים בינינו לבינהם :
אנחנו לא יורים על מטרות אזרחיות כפי שהם עושים בזדון ובכוונה תחילה בכדי להרוג ילדים.
אנחנו לא מסיתים כנגדם באמצעי התקשורת.
אנחנו לא מעוותים את ההיסטוריה
עולם המושגים המובנה והבסיסי שלנו לא כולל משוגים כגון : הודנה , תהדייה, אינתיפאדה וכד'.
ועוד ועוד ועוד...
אין מה לעשות - אנחנו לא הם והם לא אנחנו וטוב שכך.

אשמח אם תומר לי בדיוק מי זה אנחנו ומי זה הם?
קודם דיברת על העמים הסובבים אותנו, אח"כ התמקדת בערבים ועכשיו אתה ככל הנראה מדבר על הפליסטנים.

בכל מקרה, להגיד שאנחנו לא מסיתים נגדם זה דבר מגוחך. השנאה כלפי הערבים בכלל והפלסטינים בפרט מושתתת עמוק מאוד בעם שלנו.
בצבא כולם שונאים ערבים, בתקשרות הערבים תמיד מוצגים באור שלילי, ונראה שגם הצד שלנו נגוע בגזענות.
כמו כל הדברים שציינת שאנחנו לא עושים, יש גם לא מעט הדברים שהפלסטינים לא עושים, כמו לא להחזיק אוכלוסיה שלמה תחת מצור, לא להפציץ מהאוויר ללא הכוונה ולא לפגוע בתשתיות שבהן משתמשים מילוני אנשים.
הצד שלנו הוא לא נאור בהרבה מהצד שלהם.

לגבי מה שאמרת על המלך חוסיין, אני בספק מאוד גדול אם מנהיג ישראלי כלשהו יסע לבקר אבלים במידה ויקרה מעשה דומה.כאשר ישראל הרגה בשוגג שוטרים מצרים בעבר, לא קרה שומדבר מיוחד מהצד שלנו, חוץ מפרסום התנצלות רשמית.

yarinsaky כתב:הרי הנקודה הזאת דווקא מדגישה את ההבדל ביננו לבינם - אצלנו אין חיילים שטובחים בדם קר בנערות.

נכון, אנחנו נאורים מדי בכדי לרצוח שבעה נערות.
לנו היה את ד"ר ברוך גולדשטיין שטבח למוות ב29 אזרחים חפים מפשע (רובם פלסטינים), ולא זכור לי שמנהיג ישראלי הלך לבקר בבתיהם של הנרצחים.
אין מה לומר, זה בדיוק ההבדל בינו לבינם.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 אוגוסט 2011, 17:23

ברוך גולדשטיין לא היה חייל, זה קודם כל.
ברוך גולדשטיין גם לא היה צבא שלם שטובח באוכלוסייה אזרחית, הוא היה אזרח פרטי שעשה את מה שעשה על דעת עצמו.

כאן מדובר על מערכת שלמה שמקבלת הוראות לרצוח רצח המוני , לא ברור לך ההבדל ?

אני אגיד לך מדוע השנאה לערבים מושתת אצלנו. יש שתי סיבות עיקריות :

הסיבה הראשונה היא שעמי ומנהיגי ערב שדדו את היהודים שעלו מערצות ערב ולא נתנו להם לעלות עם רכושם.

הסיבה השנייה היא שהערבים טובחים בנו כבר 100 שנה, הרבה לפני שקמה המדינה. הטבח בישוב היהודי בחברון קרה הרבה יותר מוקדם מהיום שבו ברוך גולדשיין נולד.
חאג' אמין אל חוסייני תמך בהיטלר ופלוגות ס.ס. ערביות הצטרפו למאמץ הנאצי הרבה לפני שקמו התנחלויות ונערי הגבעות.

אש"ף קם לפני 67 והוא דרש לנקות את פלסטין מיהודים לפני כיבוש השטחים.

בכלל, אתה נתפס לאיזו אנדקוטה קטנה ומנסה לבסס עליה איזו תיאוריה מפוצצת שכאילו אנחנו והם יושבים על אותה פלטפורמה מוסרית. חוסיין זה
לא היה צדיק כלל וכלל.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר