המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בחירות אפריל 2019

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות אפריל 2019

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 פברואר 2019, 13:49

אם נותרה בו עוד טיפת כבוד, ביבי צריך לפרוש (וזה לא משנה אם הוא אשם או זכאי).
ראש ממשלה לא יכול לכהן תחת כתב אישום. איך הוא יכול לנהל את המדינה בזמן שהוא צריך להתעסק בתיק אישום? למה האזרחים צריכים להיפגע?
שיעשה לכולנו טובה ויפרוש, גם ככה הוא 200 שנה ראש ממשלה. שישחרר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 פברואר 2019, 15:37

MTA2311 כתב:לא.

היא פנתה ללשכת רגב, שהפנתה אותה לתקשורת בשביל שתחקור. זה הכל.

סך הכל הולכים להיות מוגשים היום 3 כתבי אישום נגד ראש הממשלה, שכנראה ינצח בבחירות. איזו מדינה הזוייה.
נו ברור, כי כל מי שמואשם במדינה הזאת במשהו עולה לדרגת אל

ע''ע דרעי ואייל גולן

העם הנבחר עאלק
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 28 פברואר 2019, 16:38

אם יתנו לי 250 מיליון שקל לחקירות ואת הזכות לתת מעמד של עד מדינה ל 10-15 פושעים, אני מבטיח שאצליח להוכיח מעל כל ספק, ששמואל נולד בתור אישה בצפון קוריאה, בגיל 14 שימש כשיפחת מין של המנהיג קים ג'ונג-איל, אחר כך עבד כסוהרת במחנה ריכוז וחינוך מחדש לנשים מופקרות, נמלט דרך דרום קוריאה לברזיל, שם עבד כחספנית במועדון קופה-קבאנה, גויס על ידי סוכן ק.ג.ב., עבר ניתוח לשינוי מין אצל דוקטור מנגלה (המסתתר בברזיל ומתפרנס מניתוחי מין), ואחר כך נשלח לישראל על ידי הק.ג.ב. במטרה לחדור לאתר של אוהדי מכבי ת"א, לשמש סוכן כפול ולהטריף אותם בהודעות מעצבנות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 28 פברואר 2019, 18:07

felix_r כתב:אם יתנו לי 250 מיליון שקל לחקירות ואת הזכות לתת מעמד של עד מדינה ל 10-15 פושעים, אני מבטיח שאצליח להוכיח מעל כל ספק, ששמואל נולד בתור אישה בצפון קוריאה, בגיל 14 שימש כשיפחת מין של המנהיג קים ג'ונג-איל, אחר כך עבד כסוהרת במחנה ריכוז וחינוך מחדש לנשים מופקרות, נמלט דרך דרום קוריאה לברזיל, שם עבד כחספנית במועדון קופה-קבאנה, גויס על ידי סוכן ק.ג.ב., עבר ניתוח לשינוי מין אצל דוקטור מנגלה (המסתתר בברזיל ומתפרנס מניתוחי מין), ואחר כך נשלח לישראל על ידי הק.ג.ב. במטרה לחדור לאתר של אוהדי מכבי ת"א, לשמש סוכן כפול ולהטריף אותם בהודעות מעצבנות.

הכל נכון, רק שזה לא היה שמואל, אלא אני :^o
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 28 פברואר 2019, 18:15

שמואל1 כתב:אם נותרה בו עוד טיפת כבוד, ביבי צריך לפרוש (וזה לא משנה אם הוא אשם או זכאי).
ראש ממשלה לא יכול לכהן תחת כתב אישום. איך הוא יכול לנהל את המדינה בזמן שהוא צריך להתעסק בתיק אישום? למה האזרחים צריכים להיפגע?

בוא נתחיל בזה שעדיין אין כתבי אישום אלא רק בכפוף לשימוע.
בדיקת היועמש הורידה את ההמלצות של הפרקליטות משוחד למרמה בשניים משלושת התיקים.
אני מעריך שהשימוע יוריד את זה עוד.

יש חוק במדינה, שאומר שראש ממשלה יכול לכהן עד לקבלת פסק דין חלוט. למה? כדי שלא יהיה מצב שחבורה של משפטנים עושה כאן פוטש פוליטי ומחליפה את השלטון.

אגב כשאתה מדבר על ״כולנו״ אתה מכוון ל35-30% מהאוכלוסיה היהודית כי השאר דווקא ממש רוצים את נתניהו כראש ממשלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 פברואר 2019, 18:40

מעניין אם היית מדבר על מה החוק מתיר אם ראש הממשלה לא היה ביבי
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 28 פברואר 2019, 18:52

Holiday_Armadillo כתב:מעניין אם היית מדבר על מה החוק מתיר אם ראש הממשלה לא היה ביבי

למה לא?

אני אוכל להבין את הביקורת על ביבי לכשיוגש כתב אישום אמיתי, גם אם אישית אני לא מסכים. אבל ההמלצות של היועמ"ש
הן בכפוף לשימוע ולכן כל מי שמבקש/דורש/מצפה מביבי להתפטר בעקבות המלצות היועמש הוא זה שנוהג בחוסר הגינות, כי כרגע מדובר בתהליך חד צדדי, שבו נתניהו לא היה יכול להגיב משפטית להאשמות נגדו.
אחרי שיעלה את הטיעונים שלו, ותתקבל החלטה לאחר שימוע, אפשר יהיה לדון מחדש על כל העניין.

יש כאן עוד נקודה. אני מכיר את ההאשמות ואת התיקים (לא לעומק כמובן), ואני שומע את הדברים מפה ומשם, ובעיניי הלא מקצועיות מדובר בתיקים הזויים. זה לא המעטפות של אולמרט. אפילו לא קרוב.
אם היו כאן חשדות בסדר גודל של אולמרט, או קצב אולי הדעה שלי היתה אחרת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 פברואר 2019, 18:56

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:מעניין אם היית מדבר על מה החוק מתיר אם ראש הממשלה לא היה ביבי

למה לא?

אני אוכל להבין את הביקורת על ביבי לכשיוגש כתב אישום אמיתי, גם אם אישית אני לא מסכים. אבל ההמלצות של היועמ"ש
הן בכפוף לשימוע ולכן כל מי שמבקש/דורש/מצפה מביבי להתפטר בעקבות המלצות היועמש הוא זה שנוהג בחוסר הגינות, כי כרגע מדובר בתהליך חד צדדי, שבו נתניהו לא היה יכול להגיב משפטית להאשמות נגדו.
אחרי שיעלה את הטיעונים שלו, ותתקבל החלטה לאחר שימוע, אפשר יהיה לדון מחדש על כל העניין.

יש כאן עוד נקודה. אני מכיר את ההאשמות ואת התיקים (לא לעומק כמובן), ואני שומע את הדברים מפה ומשם, ובעיניי הלא מקצועיות מדובר בתיקים הזויים. זה לא המעטפות של אולמרט. אפילו לא קרוב.
אם היו כאן חשדות בסדר גודל של אולמרט, או קצב אולי הדעה שלי היתה אחרת.
אני חושבת שהנקודה פה היא שדעתך (ודעתי, ושל 99% מהפורום פה) היא אכן לא מלומדת
להגיד שאלה תיקים הזויים זה בעצם לחזור על המנטרה של תפירת תיקים רק במילים אחרות

כל עוד מדובר פה על איזה מפלגות ייתמכו בזה שביבי יכהן כראש ממשלה *אחרי* הגשת כתב אישום, השיחה הזאת לגיטימית, כי אם יש כאלה שחושבים שזה בסדר שהוא ימשיך להיות ראש ממשלה אז על אחת כמה וכמה יש כאלה שחושבים שהוא צריך להתפטר, לפני או אחרי
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 פברואר 2019, 19:03

jol9 כתב:
שמואל1 כתב:אם נותרה בו עוד טיפת כבוד, ביבי צריך לפרוש (וזה לא משנה אם הוא אשם או זכאי).

יש חוק במדינה, שאומר שראש ממשלה יכול לכהן עד לקבלת פסק דין חלוט. למה? כדי שלא יהיה מצב שחבורה של משפטנים עושה כאן פוטש פוליטי ומחליפה את השלטון.

אגב כשאתה מדבר על ״כולנו״ אתה מכוון ל35-30% מהאוכלוסיה היהודית כי השאר דווקא ממש רוצים את נתניהו כראש ממשלה.

לא, זה כתב אישום.

ועל סמך מה כבודו מעריך, אם יורשה לי?

קצת צניעות יוני. אין לך שום כלים לקבוע מה התיקים האלה שווים מבחינה משפטית. מעבר לזה שאין לך שום מידע, כי ראש הממשלה מתעקש למנוע מהיועמש לפרסם את חומרי החקירה (מעניין למה, הרי מדובר בתיקים תפורים ומגוחכים לא?), אתה לא משפטן ואתה לא יודע לנתח את התיקים מבחינה משפטית. בעצם, אתה מתבסס פה ב100% על אראל סגל ושות' שגם הם לא משפטנים, מעבר לפוזיציה הברורה שלהם. וזה לא רציני.

אשכרה הרשית לעצמך, מההתחלה, להחליט שמדובר בתיקים תפורים או לא רציניים. עך סמך מה בדיוק? אתה מכיר את עבירת השוחד? את הרכיבים שלה? אתה מכיר את הפרטים בתיק?

בחייאת רבאק.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 28 פברואר 2019, 19:56

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

לא, זה כתב אישום.

קצת צניעות יוני. אין לך שום כלים לקבוע מה התיקים האלה שווים מבחינה משפטית. מעבר לזה שאין לך שום מידע, כי ראש הממשלה מתעקש למנוע מהיועמש לפרסם את חומרי החקירה (מעניין למה, הרי מדובר בתיקים תפורים ומגוחכים לא?), אתה לא משפטן ואתה לא יודע לנתח את התיקים מבחינה משפטית. בעצם, אתה מתבסס פה ב100% על אראל סגל ושות' שגם הם לא משפטנים, מעבר לפוזיציה הברורה שלהם. וזה לא רציני.

אשכרה הרשית לעצמך, מההתחלה, להחליט שמדובר בתיקים תפורים או לא רציניים. עך סמך מה בדיוק? אתה מכיר את עבירת השוחד? את הרכיבים שלה? אתה מכיר את הפרטים בתיק?

בחייאת רבאק.

זה כתב אישום בכפוף לשימוע או במילים אחרות כתב חשדות. כלומר, זה כתב אישום שמבוסס רק על צד אחד של הדברים.

על סמך מה אני מעריך? על סמך דברים שאני שומע (כן גם אצל סגל אבל לא רק).
זה לא מחייב אף אחד ושום דבר, אבל נדמה לי שמותר שתהיה לי דעה גם בלי להיות משפטן.
אתה מדבר על לא מעט נושאים כאן מבלי שיש לך השכלה רלוונטית בנושא. אז מה? זה אסור?
אחד הדברים שאני יכול להגיד זה לחזור על טענה שנשמעת ולא הופרכה עד עכשיו, זה שלא היה עד כה תקדים עולמי לאישום בשוחד בעבור סיקור עיתונאי אוהד. זה נאמר על ידי דרשוביץ' (ואני מאמין שהוא מבין בענייני משפט לא פחות ממך).
דבר נוסף זה שבתיק 4000 (החמור מבין השלושה) לא הוזמנו עדים רבים וחשובים לתת עדות (רגולטורים), שיכולה להקריס את התיק הזה, שכל ההחלטות שהתקבלו היו כשרות ותקינות.
דבר נוסף זה שהממונה על החקירה (ריטמן) היה בניגוד עניינים חריף עם הנחקר.

אלה עובדות מוצקות שלא ניתן להתווכח עליהן, ולא חייבים להיות משפטנים בשביל לגבש דעה בנושא הזה.

אתה יכול להתעלם מצירופי המקרים האלה, של הגשת כתבי אישום בנושאים מאוד שנויים במחלוקת, חודש לפני הבחירות, ומבלי שיש לנאשם את האפשרות להגיב באופן משפטי. אני לא יכול להתעלם מזה. אגב, אני לא היחיד. כל מי שמצביע לליכוד חושב בדיוק אותו הדבר, ואתה לא יכול לבטל את הדעה של מליון אנשים, גם אם זה לא מוצא חן בעיניך.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 פברואר 2019, 20:09

כל מה שלקחתי מההודעה הזאת זה את המילה ''להקריס''

מעבר לזה, בגלל שאין הבנה בתחום (שוב, לא לי ולא לך), זה נשמע קצת כמו מישהו שמדקלם סירטוני יוטיוב על למה העולם שטוח עם כל ה''עובדות'' שהוא שמע

ביבי ניסה לעשות ספין על זה שהוא דרש עימות ולא נערך אחד, אז כל תומכי ביבי יגידו '' נו! תופרים לו תיק!'', אבל מה עם העובדה שאין חובה לערוך עימות? בקיצור, מה שאתה מקשיב לו משדר רק צד אחד, את הצד שאמור לערער את התיקים
בבית המשפט שני הצדדים יינסו לערער את השני ונראה מי ייצא כשידו על העליונה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 28 פברואר 2019, 20:09

אני זוכר איך בזמנו התקשורת קטלה את ליברמן, שהוא עמד למשפט. התקשורת הציגה את העניין כסגור וגמור, כסופו של ליברמן באופן חדמשמעי. אפילו אני האמנתי לזה (אולי כי אני לא ממש מסמפט את ליברמן, או שהעתונאים נשמעו לי אמינים). מה יצא בסוף? כלום.

נכון, המקרה של ליברמן לאו דווקא מעיד על מקרה של נתניהו. אי אפשר לדעת. נראה.

על פי החוק בישראל, ראש הממשלה יכול להמשיך לכהן גם אחרי שבית משפט יחליט שהוא אשם (אם וכאשר), עד להחלטה בעירעור שיוגש. בפועל המשפט (כולל העירעור) יכול להמשך 7-8 שנים בקלות, ככה שהפרסומים היום משפיעים רק על ציבור המצביעים.

לכן מה שבאמת מעניין היום, זה עד כמה הפרסומים האלה ישפיעו על ציבור הבוחרים. לדעתי האישית תהיה לכך השפעה, אבל היא תהיה נמוכה יותר ממה שמצפים, ויש לכך כמה סיבות:

1) חלק מבוחרי נתניהו באמת נאמן לו ויהיה מה שיהיה (לא חלק עד כדי כך גדול כפי שהכתבים השמאלנים מנסים להציג, אבל יש גם חלק כזה)

2) חלק מהציבור הבוחרים חושבים שזו היא רדיפה פוליטית או/ו אכיפה בררנית או/ו או/ו דעה סובייקטיבית או/ו האשמות שלא ניתן להוכיח.

3) החלק החשוב! בגלל שהתקשורת לא מפסיקה לטחון את החקירות כל יום במשך שנים, וכל ההדלפות היומיומיות, רוב הציבור (גם מהימין וגם מהשמאל) כבר מזמן הספיק לגבש דעה אישית משל עצמו מה הוא חושב בעניין, דעה לא תלויה בפירסום ההחלטה של היועץ המשפטי. ככה הנפילה במנדטים לא אמורה להיות משמעותית מאוד. הערכה שלי: היום ירידה ב 5 מנדטים. בבחירות 2-3 מנדטים.
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 28 פברואר 2019, 20:41, נערך פעם אחת בסך הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 פברואר 2019, 20:22

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

לא, זה כתב אישום.

בחייאת רבאק.

זה כתב אישום בכפוף לשימוע או במילים אחרות כתב חשדות. כלומר, זה כתב אישום שמבוסס רק על צד אחד של הדברים.

על סמך מה אני מעריך? על סמך דברים שאני שומע (כן גם אצל סגל אבל לא רק).
זה לא מחייב אף אחד ושום דבר, אבל נדמה לי שמותר שתהיה לי דעה גם בלי להיות משפטן.
אתה מדבר על לא מעט נושאים כאן מבלי שיש לך השכלה רלוונטית בנושא. אז מה? זה אסור?
אחד הדברים שאני יכול להגיד זה לחזור על טענה שנשמעת ולא הופרכה עד עכשיו, זה שלא היה עד כה תקדים עולמי לאישום בשוחד בעבור סיקור עיתונאי אוהד. זה נאמר על ידי דרשוביץ' (ואני מאמין שהוא מבין בענייני משפט לא פחות ממך).
דבר נוסף זה שבתיק 4000 (החמור מבין השלושה) לא הוזמנו עדים רבים וחשובים לתת עדות (רגולטורים), שיכולה להקריס את התיק הזה, שכל ההחלטות שהתקבלו היו כשרות ותקינות.
דבר נוסף זה שהממונה על החקירה (ריטמן) היה בניגוד עניינים חריף עם הנחקר.

אלה עובדות מוצקות שלא ניתן להתווכח עליהן, ולא חייבים להיות משפטנים בשביל לגבש דעה בנושא הזה.

אתה יכול להתעלם מצירופי המקרים האלה, של הגשת כתבי אישום בנושאים מאוד שנויים במחלוקת, חודש לפני הבחירות, ומבלי שיש לנאשם את האפשרות להגיב באופן משפטי. אני לא יכול להתעלם מזה. אגב, אני לא היחיד. כל מי שמצביע לליכוד חושב בדיוק אותו הדבר, ואתה לא יכול לבטל את הדעה של מליון אנשים, גם אם זה לא מוצא חן בעיניך.

לא, זה עדיין כתב אישום. שימוע זה הליך בונוס שניתן לאנשי ציבור לנסות לגרום ליועמש לחזור בו מכתב האישום שהוא כבר החליט להגיש. זה לא המלצות. כתב אישום. שלושה, ליתר דיוק.

צר לי, אבל בשביל לקבוע בכזאת נחרצות, כמו שאתה קבעת לאורך כל הדרך, שמדובר בתפירת תיקים, צריך לכל הפחות להיות משפטן. לא שמעתי ממך ולו שביב של הסתייגות או צניעות. 100% בטחון, 100% יהירות, בתחום זר לך לחלוטין. אני לעומתך, מעולם לא קבעתי שום דבר נחרץ בנוגע לתיקי נתניהו. למרות, שלי, בכל הצניעות כמובן, יש קצת יותר יכולת לנתח משפטית את הסיטואציה. איך אתה מסביר את זה?

כל מה שאתה כותב פה אלה לא עובדות. אלה רסיסי מידע ששאבת מצד מאוד מסויים של התקשורת. זה אולי נשמע לך כמו עובדות, כי אראל סגל ושות מדברים על הדברים בכזאת נחרצות, שלא הייתה מביישת אנשי פרופגנדה של סטאלין. דווקא בתור אחד שהתלונן במשך שנים על חד צדדיות של התקשורת, הייתי מצפה לקצת ריסון עצמי באמונה מוחלטת בדברים שאתה שוב משם.

בסופו של דבר, גם אם אתה מאמין בתיאוריות קונספירציה מופרכות על תפירת תיקים, מי שיושב בסופו של דבר עם כל החומר ומקבל החלטה זה מנדלבליט. איש מובהק של ביבי. או שגם הוא חלק מהקנוניה עכשיו?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 28 פברואר 2019, 20:25

felix_r כתב:אני זוכר איך בזמנו התקשורת קטלה את ליברמן, שהוא עמד למשפט. התקשורת הציגה את העניין כסגור וגמור, כסופו של ליברמן באופן חדמשמעי. אפילו אני האמנתי לזה (אולי כי אני לא ממש מסמפט את ליברמן, או שהעתונאים נשמעו לי אמינים). מה יצא בסוף? כלום.

נכון, המקרה של ליברמן לאו דווקא מעיד על מקרה של נתניהו. אי אפשר לדעת. נראה.

על פי החוק בישראל, ראש הממשלה יכול להמשיך לכהן גם אחרי שבית משפט יחליט שהוא אשם (אם וכאשר), עד להחלטה בעירעור שיוגש. בפועל המשפט (כולל העירעור) יכול להמשך 7-8 שנים בקלות, ככה שהפרסומים היום משפיעים רק על ציבור המצביעים.

לכן מה שבאמת מעניין היום, זה עד כמה הפרסומים האלה ישפיעו על ציבור הבוחרים. לדעתי האישית תהיה לכך השפעה, אבל היא תהיה נמוכה יותר ממה שמצפים, ויש לכך כמה סיבות:

1) חלק מבוחרי נתניהו באמת נאמן לו ויהיה מה שיהיה (לא חלק עד כדי כך גדול כפי שהכתבים השמאלנים מנסים להציג, אבל יש גם חלק כזה)

2) חלק מהציבור הבוחרים חושבים שזו היא רדיפה פוליטית או/ו אכיפה בררנית או/ו או/ו דעה סובייקטיבית או/ו האשמות שלא ניתן להוכיח.

3) החלק החשוב! בגלל שהתקשורת לא מפסיקה לטחון את החקירות כל יום במשך שנים, וכל ההדלפות היומיומיות, רוב הציבור (גם מהימין וגם מהשמאל) כבר מזמן הספיק לגבש דעה אישית משל עצמו מה הוא חושב בעניין, דעה לא תלויה בפירסום ההחלטה של היועץ המשפטי. ככה הנפילה במנדטים לא אמורה להיות משמעותית מאוד. הערכה שלי: היום ירידה ב 5 מנדטים. בבכירות 2-3 מנדטים.

מסכים לגמרי חוץ מהשורה האחרונה. אמרת נכון שרוב הציבור כבר החליט, ולכן אני לא רואה שום סיבה לירידה בסקרים
(ואני לא אקח סקר שיפורסם מן הסתם מחר כדוגמא לא לפה ולא לשם) או ביום הבחירות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 28 פברואר 2019, 20:27

Holiday_Armadillo כתב:כל מה שלקחתי מההודעה הזאת זה את המילה ''להקריס''

מעבר לזה, בגלל שאין הבנה בתחום (שוב, לא לי ולא לך), זה נשמע קצת כמו מישהו שמדקלם סירטוני יוטיוב על למה העולם שטוח עם כל ה''עובדות'' שהוא שמע

ביבי ניסה לעשות ספין על זה שהוא דרש עימות ולא נערך אחד, אז כל תומכי ביבי יגידו '' נו! תופרים לו תיק!'', אבל מה עם העובדה שאין חובה לערוך עימות? בקיצור, מה שאתה מקשיב לו משדר רק צד אחד, את הצד שאמור לערער את התיקים

כשלא רוצים להתמודד עם דברים, אז הולכים לסיפורים על העולם השטוח. אני חושב שאני אומר דברים די מבוססים,
ואפשר להתייחס לגופו של עניין.

אני אגב לא אמרתי מילה על עימות, ולכן לא הבנתי איך זה קשור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 פברואר 2019, 20:33

"סיקור אוהד" תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 פברואר 2019, 20:35

. תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 28 פברואר 2019, 20:37

MTA2311 כתב:
לא, זה עדיין כתב אישום. שימוע זה הליך בונוס שניתן לאנשי ציבור לנסות לגרום ליועמש לחזור בו מכתב האישום שהוא כבר החליט להגיש. זה לא המלצות. כתב אישום. שלושה, ליתר דיוק.

צר לי, אבל בשביל לקבוע בכזאת נחרצות, כמו שאתה קבעת לאורך כל הדרך, שמדובר בתפירת תיקים, צריך לכל הפחות להיות משפטן. לא שמעתי ממך ולו שביב של הסתייגות או צניעות. 100% בטחון, 100% יהירות, בתחום זר לך לחלוטין. אני לעומתך, מעולם לא קבעתי שום דבר נחרץ בנוגע לתיקי נתניהו. למרות, שלי, בכל הצניעות כמובן, יש קצת יותר יכולת לנתח משפטית את הסיטואציה. איך אתה מסביר את זה?

כל מה שאתה כותב פה אלה לא עובדות. אלה רסיסי מידע ששאבת מצד מאוד מסויים של התקשורת. זה אולי נשמע לך כמו עובדות, כי אראל סגל ושות מדברים על הדברים בכזאת נחרצות, שלא הייתה מביישת אנשי פרופגנדה של סטאלין. דווקא בתור אחד שהתלונן במשך שנים על חד צדדיות של התקשורת, הייתי מצפה לקצת ריסון עצמי באמונה מוחלטת בדברים שאתה שוב משם.

בסופו של דבר, גם אם אתה מאמין בתיאוריות קונספירציה מופרכות על תפירת תיקים, מי שיושב בסופו של דבר עם כל החומר ומקבל החלטה זה מנדלבליט. איש מובהק של ביבי. או שגם הוא חלק מהקנוניה עכשיו?

רסיסי מידע?
ריטמן זה רסיס מידע? זאת עובדה, שהקצין הכי בכיר במשטרה בתחום החקירות, שממונה בפועל על החקירה התלונן על ביבי שניסה להלביש עליו הטרדה מינית.
זה שלא היה מעולם תיק האשמה של ראש מדינה על סיקור אוהד זאת גם עובדה שלא ניתן להתווכח עליה.
גם זה שלא הוזמנו עדי מפתח היא עובדה.

אני לא מבין איזו צניעות אתה רוצה? לא דיברתי על שי ניצן, וגם לא על מנדלבליט באופן שלילי. אני מכבד את המוסדות המשפטיים,
ומותר לי לחשוב אחרת.

אגב, למנדלבליט לא היה את כל החומר, אלא רק את חומרי החקירה, ולא את חומרי ההגנה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 28 פברואר 2019, 20:37

MTA2311 כתב:"סיקור אוהד" תמונה

רגע, אז כבר הרשעת אותו?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 פברואר 2019, 20:38

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:כל מה שלקחתי מההודעה הזאת זה את המילה ''להקריס''

כשלא רוצים להתמודד עם דברים, אז הולכים לסיפורים על העולם השטוח. אני חושב שאני אומר דברים די מבוססים,
ואפשר להתייחס לגופו של עניין.

אני אגב לא אמרתי מילה על עימות, ולכן לא הבנתי איך זה קשור.
אני חושבת שגם מהצד השני נאמרו דברים דיי מבוססים, אתה לא קיבלת אפילו אחד
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־24 אורחים