המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בחירות אפריל 2019

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות אפריל 2019

הודעהעל ידי felix_r » 02 מרץ 2019, 03:39

MTA2311 כתב:זה כמובן תירוץ שחוק. כשרוצים להעביר חוקים ולבצע רפורמות עושים את זה יפה מאוד. הבעיה היא שביבי לא מעוניין.

זה ממש לא תירוץ, ההפך. כל מפלגה בקואליציה רוצה משהו אחר, אז אתה לא יכול לעשות הכל לפי מה שאתה אוהב.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 02 מרץ 2019, 11:18

אור,
הנה למשל אוסף מאמרים של אבי וייס, שיוצא כנגד תיק 4000 כבר חודשים ארוכים. הוא מומחה בתחום רגולציית התקשורת והוא טוען
שלא החוקרים, לא הפרקליטים ולא היועמ"ש פשוט לא מבינים בתחום הזה. יש עוד טענות רבות (כ-20 מאמרים שונים).

הוא גם אומר בקולו שהוא לא תומך של ביבי, אלא של שלטון החוק.
https://www.telecomnews.co.il/

שאלת על סמך מה אני חושב? איזו השכלה יש לי להכריע?
אז התשובה היא שאין לי שום השכלה, אבל אני יודע לקרוא ולהקשיב.

אתה גם טענת שלאראל סגל אין שום השכלה משפטית... נניח. גם לשפטל אין?
מציע לך להקשיב לזה (או שאולי הוא גם לא מבין במשפט):
https://103fm.maariv.co.il/programs/med ... t4nzVQ=EEJ
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 מרץ 2019, 12:14

אתה יודע למה השכלה משפטית חשובה? בשביל לדעת לסנן "מאמרים", כתבות והתבטאויות.

על כל מאמר אחד של וייס יש שלושה של מומחים רגולטוריים אחרים שטוענים הפוך. רק השבוע קראתי איזה שניים.

לגבי שפטל זה בכלל מדהים. הוא כמובן משפטן מבריק, אבל עם פוזיציה אחושרמוטה. הוא אומר דברים שהוא יודע שלא נכונים כי יש בחירות עוד חודש וחצי והוא תומך בביבי. זה בדיוק מה שעורכי דין טובים עושים, בטח פליליסטים כמו שפטל, גורמים לך להאמין שהשמש זורחת במערב ושוקעת במזרח.

הרי שפטל מכיר את חוק העונשין מצויין. הוא יודע ששוחד היא עבירה התנהגותית ולא תוצאתית, והוא יודע שזה לא משנה אם ניתנה תמורה או לא, והוא יודע שזה לא משנה אם התמורה היא כסף, או סיגרים, או חמגשיות. אבל הוא גם יודע שאתה לא יודע את זה. ושכמוך עוד מיליון תומכי ביבי. ושיש בחירות עוד חודש, אז אומרים מה שצריך בשביל להביא ניצחון הביתה.

בכל מקרה יוני, זה מגוחך להביא לפה כתבות או התבטאויות ולצעוק "הנה תראה!!!!!!!!!". נכתבו על הפרשות האלה מיליוני מילים כבר משני צדי המתרס, כשאף אחד לא נחשף לחומר הראיות בפרשות. מה שאנחנו כן יודעים, זה מה שמנדלבליט פרסם אתמול, וזה חמור אחושרמוטה (לפי מה שהוא כותב, הכתב אישום גם בתיק אלף היה צריך להיות שוחד, אבל הוא רצה ללכת על בטוח) ואת הדרך בה בית המשפט תופס את עבירות השוחד והפרת האמונים.

ביבי פעל מול אלוביץ בשביל להטות סיקור בוואלה, בעיקר מול בנט, כחלון וליברמן, ובתמורה התערב במיזוג בזק יס. זה לא משנה אם הייתה רק כתבה אוהדת אחת מול שרה נתניהו, או אלף, וזה לא משנה אם המיזוג הושפע מעוד גורמים. הכל זה שאלה של המחשבה הפלילית של שני הצדדים. ככה עובד משפט פלילי, מה לעשות.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 מרץ 2019, 12:15

אגב שפטל גם ידע מצויין שאלאור אזריה אשם, וזה לא מנע ממנו לייצג אותו בהתלהבות. זה מה שעורכי דין עושים.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודם

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־28 אורחים