המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

בחירות אפריל 2019 V2 - הכנסת פוזרה, הולכים לבחירות

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות אפריל 2019 V2

הודעהעל ידי jol9 » 29 מרץ 2019, 19:57

Holiday_Armadillo כתב:אז יש דיבורים שהושגו ''הבנות'' וישראל תתן לקטאר להעביר עוד 40 מיליון דולר, מדהים
וביבי עוד שאל את קרן מרציאנו ''מי ידאג לביטחון המדינה? גנץ? לפיד?'', לא, אתה

את צודקת, אבל בואי רק נעדכן את הקונטקסט שהכסף הזה תמיד היה עובר, פשוט פעם זה היה עובר דרך אבו מאזן...
כל זה נעשה תמיד בגיבוי מערכת הביטחון, כלומר גנץ, בוגי, אשכנזי ושות'.

בכל מקרה זאת מכה העניין הזה של הכסף. טעות גדולה וגסה.
ממליץ לך לשמוע את פרופ' דן שיפטן שמדבר על הנושא הזה. מעניין מאוד.
למשל זה:

https://103fm.maariv.co.il/programs/med ... t4nzVQ=FJE
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 מרץ 2019, 20:28

Holiday_Armadillo כתב:אז יש דיבורים שהושגו ''הבנות'' וישראל תתן לקטאר להעביר עוד 40 מיליון דולר, מדהים
וביבי עוד שאל את קרן מרציאנו ''מי ידאג לביטחון המדינה? גנץ? לפיד?'', לא, אתה
ביזיון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 29 מרץ 2019, 21:06

לא לגמרי מבין את העניין הזה. דבר ראשון, זה תמיד מוצג כאילו נתניהו הוא זה שמעביר את הכסף מקופת המדינה כדי להשיג שקט, ולמעשה ישראל היא רק הצינור. דבר שני, לא ממש ברור לי מה נשיג אם הכסף לא יועבר, וזה גם נשמע כמו יצירת עימות בלתי נמנע, כי החמאס לא יקבל את זה שלא מועבר לו כסף ששייך לו, ובצדק מנקודת המבט שלו.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי felix_r » 29 מרץ 2019, 23:55

קטאר יכולה להעביר את הכסף דרך הראשות הפלסטינית או דרך ישראל. ישראל מעדיפה שהכסף יעבור דרכה ולא דרך הראשות, כי היא פועלת לפי השיטה העתיקה "הפרד ומשול".

חוץ מזה, את תושבי עזה זה דווקא מעצבן מאוד, שחמאס מחלק את כל הכסף במנגנון שלו, ולתושבים אין מה לאכול. הם מתחילים לשנוא את החמאס. זה טוב.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 30 מרץ 2019, 01:33

מסמכים חושפים: משרד הביטחון היה בקיא בפרטי מכירת הצוללות למצרים
פרשת הצוללות ממשיכה להסתעף: מסמכים שפורסמו הערב (שישי) בחדשות 13 מציגים כי בניגוד לטענות, אנשי משרד הביטחון היו בקיאים בפרטי מכירת הצוללות למצרים.

https://www.maariv.co.il/elections2019/ ... cle-691934
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 מרץ 2019, 10:40

לא מדובר על הצוללות האלה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 31 מרץ 2019, 17:20

MTA2311 כתב:לא מדובר על הצוללות האלה

שמעתי היום את יעקב עמידרור. דברים חזקים ביותר.
אומר שאי הדיווח של ביבי לשר הביטחון ולרמטכל (אם היה כזה) על נושא מכירת הצוללות למצרים זאת טעות, אבל מייחס את זה
לבלגאן בין הלשכאות ולא משהו מעבר. אומר שהצורך של ישראל ב-5-6 צוללות מבצעיות הוא הכרחי ומוחלט. אומר שעדיף שהמצרים ייקבלו את הצוללות שאנחנו מכירים את יכולתיהן מהגרמנים, מאשר שיקנו צוללות שאנחנו לא מכירים מהקוריאנים, הסינים או הצרפתים.

בגדול, לפי איך שאני מפרש את הדברים, מדובר בתהליכים הכרחיים. אין כאן שום שחיתות ושום דבר לא ענייני. לכל היותר
בלגאן.

דבר אחר - לפיד, בדברים מחרידים היום, מאשים למעשה את ביבי בקריסה תחת הלחץ תוך כדי צוק איתן. אז דבר ראשון - הם פשוט חבורה של בזיונות. מכפישים בלי חשבון את ביבי מתחילת הקמפיין, וכשהוא מחזיר (גם מתחת לחגורה לפעמים), אז הם מתבכיינים.
לפיד הופך להיות דומה יותר ויותר לאהוד ברק, וזאת ממש לא מחמאה.
דבר שני - כל מי שהיה בקבינט אז, אומר שלפיד שקרן, ושלא היו דברים מעולם.

עבור אלה, שמואל, אתה מצביע. עדיף כבר שתצביע לגבאי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 מרץ 2019, 17:35

ומצד שני עמוס גלעד (רחוק מאוד מלהיות שמאל) אומר דברים הפוכים.

אין כזה דבר שראש ממשלה מקבל החלטה כזאת לבד. לא יודע אם שחיתות או לא, אבל זה בוודאות לא תהליך עבודה תקין.

באופן כללי אפשר לתהות על זה שדווקא ביבי, שלאורך כל הקריירה שלו הולך מאוד מקביל להמלצות ממערכת הבטחון החליט לקחת החלטה כזאת בלי ליידע אף אחד.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 31 מרץ 2019, 18:36

MTA2311 כתב:ומצד שני עמוס גלעד (רחוק מאוד מלהיות שמאל) אומר דברים הפוכים.

אין כזה דבר שראש ממשלה מקבל החלטה כזאת לבד. לא יודע אם שחיתות או לא, אבל זה בוודאות לא תהליך עבודה תקין.

באופן כללי אפשר לתהות על זה שדווקא ביבי, שלאורך כל הקריירה שלו הולך מאוד מקביל להמלצות ממערכת הבטחון החליט לקחת החלטה כזאת בלי ליידע אף אחד.

לא הליך עבודה תקין אולי. אבל אין כאן שום דבר פלילי, בטח לא ענייני מניות וסיכון של ביטחון המדינה, כמו שמנסים לרמוז.
זה גם נבדק מכל הכיוונים על ידי כל הגורמים המוסמכים, ככה שאני לא ממש מבין מה עוד יש לבקש ולבדוק.

הקמפיין הזה אגב הוא הרבה יותר מלוכלך מ"גנץ לא שפוי".
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 מרץ 2019, 18:44

jol9 כתב:

לא הליך עבודה תקין אולי. אבל אין כאן שום דבר פלילי, בטח לא ענייני מניות וסיכון של ביטחון המדינה, כמו שמנסים לרמוז.
זה גם נבדק מכל הכיוונים על ידי כל הגורמים המוסמכים, ככה שאני לא ממש מבין מה עוד יש לבקש ולבדוק.

לא יודע אם פלילי, אבל בטח לא הכל נבדק.
אגב במשפט הציבורי על הליך עבודה לא תקין אפשר לבטל החלטות, זה בטח לא משהו שאפשר להקל בו ראש, בטח לא כשמדובר בפרשה מהסוג הזה.

אותי באופן אישי הפרשה הזאת לא מעניינת, ולדעתי כחול לבן עשו טעות גדולה מאוד שבחרו להתמקד דווקא בזה בקמפיין שלהם. יש להם כתבי אישום, יש להם עזה, יש להם גירעון תקציבי... פרשת הצוללות החזיקה להם יפה בסקרים לאיזה שבוע, אבל שם זה נגמר.

ועזוב, אין לך מה לדבר על שיח. כולם משחקים מלוכלך, אבל אין תחרות לליכוד. זה אפילו לא קרוב. אני אגב חושב שאין שום בעיה עם קמפיינים מלוכלכים. פוליטיקה זה עסק מלוכלך, וביחס לקמפיינים שרצים בעולם אצלנו עוד יחסית מתונים. "אוי הוא קרא לי בוגדדדדדד", "אוי הוא קרא לי לא שפויייייי". יאללה שחררו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 31 מרץ 2019, 18:49

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

לא יודע אם פלילי, אבל בטח לא הכל נבדק.
אגב במשפט הציבורי על הליך עבודה לא תקין אפשר לבטל החלטות, זה בטח לא משהו שאפשר להקל בו ראש, בטח לא כשמודבר בפרשה מהסוג הזה.

אותי באופן אישי הפרשה הזאת לא מעניינת, ולדעתי כחול לבן עשו טעות גדולה מאוד שבחרו להתמקד דווקא בזה בקמפיין שלהם. יש להם כתבי אישום, יש להם עזה, יש להם גירעון תקציבי... פרשת הצוללות החזיקה להם יפה בסקרים לאיזה שבוע, אבל שם זה נגמר.

ועזוב, אין לך מה לדבר על שיח. כולם משחקים מלוכלך, אבל אין תחרות לליכוד. זה אפילו לא קרוב. אני אגב חושב שאין שום בעיה עם קמפיינים מלוכלכים. פוליטיקה זה עסק מלוכלך, וביחס לקמפיינים שרצים בעולם אצלנו עוד יחסית מתונים. "אוי הוא קרא לי בוגדדדדדד", "אוי הוא קרא לי לא שפויייייי". יאללה שחררו.

מסכים עם הכל פחות או יותר.
יאללה עוד 9 ימים זה מאחורינו. יום שלישי הבא יהיה מרתק.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 מרץ 2019, 19:02

הקמפיין של הליכוד הוא הקמפיין הכי נמוך ומכוער שנראה פה אי פעם. קמפיין שיש בו רק הכפשות. הם חצו כמה וכמה קווים אדומים ולא אמרו דבר אחד שיעשו לטובת המדינה.
איך אפשר לבחור במפלגה כזאת, שלמעשה אומרת לנו שלא תעשה כלום?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 31 מרץ 2019, 19:44

שמואל1 כתב:הקמפיין של הליכוד הוא הקמפיין הכי נמוך ומכוער שנראה פה אי פעם. קמפיין שיש בו רק הכפשות. הם חצו כמה וכמה קווים אדומים ולא אמרו דבר אחד שיעשו לטובת המדינה.
איך אפשר לבחור במפלגה כזאת, שלמעשה אומרת לנו שלא תעשה כלום?

הליכוד נמצא בשלטון כבר עשור. הם לא צריכים להגיד מה הם יעשו. יש מציאות בשטח ושופטים לפי זה.
מי שמרוצה יצביע עבורם, מי שלא - לא.

הקמפיין של הליכוד הוא באמת נמוך, אבל הוא ירד לשם בתגובה לקמפיין של כחול לבן.
למשל - "גנץ לא שפוי" יצא אחרי שגנץ דיבר בשיחות סגורות שביבי רוצה לחסל אותו ושהוא הפעיל את הרוסים בשביל שיפרצו לו לטלפון (אגב, על הדרך גנץ המדינאי הדגול מסתכסך עם הרוסים).
דוגמא אחרת - גנץ אמר שהוא הוביל חיילים בזמן שביבי היה בקוקטיילים. גנץ הוציא את פרשת הצוללות משום מקום, לפיד ובוגי כינו את ביבי בוגד / על סף בגידה וכד', והיום לפיד טען שעדיף שלא ייספר מי קרס תחת הלחץ בזמן צוק איתן, שברור שהוא מכוון לנתניהו וברור שזה שקר מוחלט (אגב העדויות על לפיד עצמו אומרות שהוא היה חבר הקבינט הכי לא מועיל והכי רדוד בזמן צוק איתן).

מה שאני בא להגיד זה שהקמפיין של הליכוד הוא נמוך, אבל גם זה של כחול לבן, ובניגוד לליכוד, זה בא ממפלגה שמדברת על פוליטיקה אחרת, ובפועל מדובר בחונטה, כנראה לא הכי נקיית כפיים (50 מליון מהמשטרה במכרז תפור, פרשות אשכנזי השונות, השחרת היומנים של לפיד) ודי שקרנית (בוגי שיקר שלא ידע על עניין הצוללות למצרים, כשזה כנראה מתברר כלא נכון, ולפיד השקרן הפתולוגי שכל מילה שיוצאת מהפה שלו היא שקר).
תצביע עבורם, שיהיה לך לבריאות, אבל תדע שאתה מצביע למפלגה לא נקייה באותה המידה (לפחות) כמו הליכוד, והרבה פחות מנוסה ובנוייה להנהגת המדינה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 31 מרץ 2019, 20:35

כולם יורדים נמוך. לא רואה בבחירות האלו משהו נמוך יותר מכל מערכת בחירות קלאסית. אולי הרמה של הפוליטיקאים נמוכה מהממוצע, בעיקר של כמה מהליכוד.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי jol9 » 31 מרץ 2019, 20:44

שועל כתב:כולם יורדים נמוך. לא רואה בבחירות האלו משהו נמוך יותר מכל מערכת בחירות קלאסית. אולי הרמה של הפוליטיקאים נמוכה מהממוצע, בעיקר של כמה מהליכוד.

אתה צודק מאוד, רק שזה לא רק בליכוד אלא בכל המפלגות.
מעבר לכך, אתה (לא ספציפית אלא באופן כללי) מצביע למפלגת כחול לבן, כשאתה לא מכיר לפחות שני שליש מהאנשים שם, שכרגע
מוחבאים מכולם. סיכוי טוב שגם משם יגיעו הרבה מאוד אנשים שלא היית בוחר גם לועד הבית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 אפריל 2019, 00:03

החל ממחר ישראל מרחיבה את מרחב הדיג בעזה ל 28 ק"מ, שזה הכי הרבה מאז אוסלו!
אין ספק שהטרור משתלם. תודה ביבי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 01 אפריל 2019, 15:35

מצחיק מה שיצא מחסיפת הבוטים של ידיעות אחרונות :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 02 אפריל 2019, 00:03

felix_r כתב:מצחיק מה שיצא מחסיפת הבוטים של ידיעות אחרונות :)

זאת בושה גדולה, אבל יותר מזה, התגובה של התקשורת (שדי התעלמה מהסיפור) והתגובה של הפוליטיקאים מהשמאל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 02 אפריל 2019, 01:17

jol9 כתב:
felix_r כתב:מצחיק מה שיצא מחסיפת הבוטים של ידיעות אחרונות :)

זאת בושה גדולה, אבל יותר מזה, התגובה של התקשורת (שדי התעלמה מהסיפור) והתגובה של הפוליטיקאים מהשמאל.

מה חשבת שיהיה?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אפריל 2019, 09:32

על מה הבכי לא הבנתי?

רק אתמול דרוקר רצח את גנץ לאורך תכנית שלמה במקור, לפני יומיים ספי עובדיה רצח אותו עם ההקלטות ולפני זה הראיון עם יונית...

יחסית לתקשורת שרוצה לעזור לו לנצח, היא עושה עבודה לא משהו בכלל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־72 אורחים