המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ V8

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V8

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 נובמבר 2019, 21:23

felix_r כתב:חחחחח... בערוץ 12 יש כתבה על התחבורה בשבת שהפעילו היום בת"א, ועד כמה היא עזרה לגימלאים, ובכתבה עצמה מראים מיניבוס כולו מתמלא בצעירים בגיל האוניברסיטה :)
בסוף היו גם מבוגרים, מה לעשות את הכתבה צילמו ב21 בערב, לא שעול שגמלאים יוצאים בהם. היתרונות של תחבצ בשבת הן פשוט לא נגמרות, זה חא רק גמלאים, זה לכל אדם שלא יכול מכל סיבה שאי לקנות/לנסוע ברכב ומצמצם משמעותית את כמות הרכבין שנקנת ונוסעת בכל ימי השבוע

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 23 נובמבר 2019, 21:35

Shay_uzan כתב:ההבדל בין גדעון סער לדודי אמסלם בראיון עם כמעט אותן שאלות. מצד אחד מישהו צועק תאוריות קונספירציה ובוכה אכלו לי שתו לי וכל העולם נגדי ומהצד השני פוליטיקאי שמתראיין אולי בדרך הכי ממלכתית שהייתה בתוכנית הזאת.

הליכוד פשוט רץ עם הראש בקיר בשביל נתניהו

אתה פשוט לא מבין את בוחרי הליכוד. המפלגה הזאת קיימת כמעט 50 שנה, ובכל התקופה הזאת עמדו בראשה 4 מנהיגים.
אתם רגילים להחליף מנהיגים ומפלגות, לקפוץ לקדימה, ואז למחנ"צ, ואז לכחול לבן, ואז שוב לעבודה ואז ליש עתיד וחוזר חלילה.
בליכוד זה לא עובד ככה. בליכוד המנהיג מעולם לא הודח, אלא פרש מעצמו.

המציאות היא פשוטה, ואוחנה אמר אותה בצורה מאוד מדוייקת - אם ביבי פורש / מפסיד בפריימריז / מודח ע"י מנדלבליט, הליכוד לא יעברו את ה-20 מנדטים. לכן, הליכוד (ולמעשה כמעט כל בלוק הימין) מתאחד מאחורי נתניהו, גם כי הוא חושב שנעשה לו עוול, גם כי החוק עומד לצידו וגם כי הוא חושב שהוא המועמד הכי טוב לתפקיד הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 נובמבר 2019, 22:07

jol9 כתב:
Shay_uzan כתב:ההבדל בין גדעון סער לדודי אמסלם בראיון עם כמעט אותן שאלות. מצד אחד מישהו צועק תאוריות קונספירציה ובוכה אכלו לי שתו לי וכל העולם נגדי ומהצד השני פוליטיקאי שמתראיין אולי בדרך הכי ממלכתית שהייתה בתוכנית הזאת.

אתה פשוט לא מבין את בוחרי הליכוד. המפלגה הזאת קיימת כמעט 50 שנה, ובכל התקופה הזאת עמדו בראשה 4 מנהיגים.
אתם רגילים להחליף מנהיגים ומפלגות, לקפוץ לקדימה, ואז למחנ"צ, ואז לכחול לבן, ואז שוב לעבודה ואז ליש עתיד וחוזר חלילה.

המציאות היא פשוטה, ואוחנה אמר אותה בצורה מאוד מדוייקת - אם ביבי פורש / מפסיד בפריימריז / מודח ע"י מנדלבליט, הליכוד לא יעברו את ה-20 מנדטים. לכן, הליכוד (ולמעשה כמעט כל בלוק הימין) מתאחד מאחורי נתניהו, גם כי הוא חושב שנעשה לו עוול, גם כי החוק עומד לצידו וגם כי הוא חושב שהוא המועמד הכי טוב לתפקיד הזה.

אנו מבין את המפלגה הזאת והמפלגה שאני בוחר בה לא מחליפה את המנהיג שלה כל יומיים כמו שאתה חושב.
וגם אם כן. אתה יכול להיות נאמן, אל תהיה אובססיבי, אל תלך בעיוורון אחרי המנהיג שלך, זה מתכון לדיקטטורה. גם אל תגיד מראש כולם טועים חוץ ממני ואל תתקדם בגלל שאתה יס מן או לקקן של המנהיג עם בזמן שאתה עם 0 אישיות ודעה עצמית.
אחלה, מפלגה שמרנית שלא סובלת שנויים לא במדינה ולא במנהיג, זה לא הופך אותכם ליותר טובים מכולם. זה בשלב מסויים יכול להפוך אותכם ללא מוסריים וחסרי ביקורת עצמית, שזה דבר חשוב בדמוקרטיה. אם ראש המפלגה שלי יואשם בפלילים אני לא אתמוך בו ואקרא למלחמת אחים למען שמו הלא כל כך טוב, אני לא אקרא לחצי מדינה שעם עמדות טיפה שמאל ממנו (לא שמאל אפילו) בוגדים ותומכי טירור כי בסופו של דבר אני חי איתו גם אם הואצחא מסכים איתי כמו שצריך להיות בדמוקרטיה. אני לא אפיץ על החברים שלי למפלגה או לכנסת פייק ניוז רק כדי שהם לא יהיו לגיטימים ושניה אחרי זה אטען שכל התקשורת נגדי ומפיצה פייק ניוז אליי.
אני מבין את בוחרי הליכוד, לפעמים המוח השמרן עדיף ממוחות אחרים, אבולוציונית זה גם ברור למה. אבל הסלידה והבריחה מהעובודות ברמה של להפוך את הכל ללא לגיטימי זה לא מוסרי.
אני גדלתי בסביבה ימנית שבין ליכוד לימינה. בין אם זה בהתנחלות שהעברתי בה את רוב חיי או המשפחה שרוב הדודים שלי הצביעו ליכוד עד השנה הזאת (בגלל חוסר יכולת לראות את ההסתה שנתניהו דרש בינהם לילדים שלהם ולאחים שלהם), ואני בחיי הלא ארוכים החלפתי את הדעות שלי יותר מפעם אחת בכמעט כל נושא כי אני חושב שלהקשיב לאדם עם דעות שונות משלך זה ערך דמוקרטי חשוב, וגם לעשות חושבים על האם באמת הדעה שלי נכונה זה גם ערך חשוב. זה שיום לפני שגבאי נבחר לעבודה והסברה הייתה שפרץ יבחר שקלתי להצביע לא למנהיג שתמכתי בו עד היום זה לא דבר מוקצה וגם למפלגה שאני בוחר בה היום אני לא מצביע בגלל מספר 1 שלה, אלא בעיקר בגלל 2, 3, 4, 5 והרבה פרלמנטרים שאני תומך בעשיה שלהם ולדעתי אם כולם יגבו תמיד את המנהיג ויפחדו לדבר זה הרבה יותר חמור מאשר זה שיהיה וויכוח מידי פעם, כי מה לעשות אתה עם המשפחה שלל מתווכח, אז לא עם החברי המפלגה שלך?
בסוף דמוקרטיה זה לא על נאמנות, נאמנות יש לנו במשטרים אחרים וחשוכים יותר שבהם לא הייתי רוצה לחיות.
נכון, במקרה שהליכוד נמצא עכשיו הוא יקבל מכה וזה החיסרון במפלגות נאמנות, פעם ב20 שנה הן יקבלו מכה. אבל המכה הזאת היא עבודה, אם תדחו אותה היא תהיה קשה יותר, אז תקבלו 25 מנדטים ותאלצו לשבת פעם אחת ממשלה שהיא לא עם רהמ ליכודניק כי לא צמח מנהיג ודיפלומט ואתם מחכים שראש השבכ יוכל להיכנס לפוליטיקה (וגם אז תהיה מכה), אבל את המכה המפלגה הזאת תחטוף והסיבה היא פשוטה. במפלגה שמתנהלת שכולם פוחדים לדבר שונה מהמנהיג שלה, זאת לא סביבה לצמיחת מנהיגים ומשפיענים, זה בור שנחפר כבר לא מעט זמן אבל הוא עובדה, זאת עובדה שנתניהו הוא לא אלמוות, לא פוליטית ולא בכללי ומתישהו הוא לא יכול לעמוד בראש הליכוד, במיוחדצלא אחרי האירועים האחרונים. תאמין לי הליכוד יתעושש מהמכה הזאת גם מבלי להפוך את המדינה לדיקטטורה.
קיצר דפקתי נאום ועוד היו לי מלא דברים לרשום ששכחתי בדרך. אשמח שתקראו ולא תקחו משפט מפה, תוציאו מהקשרו ותםוצצו את השיחה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 נובמבר 2019, 22:14

Shay_uzan כתב:
jol9 כתב:

אנו מבין את המפלגה הזאת והמפלגה שאני בוחר בה לא מחליפה את המנהיג שלה כל יומיים כמו שאתה חושב.
וגם אם כן. אתה יכול להיות נאמן, אל תהיה אובססיבי, אל תלך בעיוורון אחרי המנהיג שלך, זה מתכון לדיקטטורה. גם אל תגיד מראש כולם טועים חוץ ממני ואל תתקדם בגלל שאתה יס מן או לקקן של המנהיג עם בזמן שאתה עם 0 אישיות ודעה עצמית.
אחלה, מפלגה שמרנית שלא סובלת שנויים לא במדינה ולא במנהיג, זה לא הופך אותכם ליותר טובים מכולם. זה בשלב מסויים יכול להפוך אותכם ללא מוסריים וחסרי ביקורת עצמית, שזה דבר חשוב בדמוקרטיה. אם ראש המפלגה שלי יואשם בפלילים אני לא אתמוך בו ואקרא למלחמת אחים למען שמו הלא כל כך טוב, אני לא אקרא לחצי מדינה שעם עמדות טיפה שמאל ממנו (לא שמאל אפילו) בוגדים ותומכי טירור כי בסופו של דבר אני חי איתו גם אם הואצחא מסכים איתי כמו שצריך להיות בדמוקרטיה. אני לא אפיץ על החברים שלי למפלגה או לכנסת פייק ניוז רק כדי שהם לא יהיו לגיטימים ושניה אחרי זה אטען שכל התקשורת נגדי ומפיצה פייק ניוז אליי.
אני מבין את בוחרי הליכוד, לפעמים המוח השמרן עדיף ממוחות אחרים, אבולוציונית זה גם ברור למה. אבל הסלידה והבריחה מהעובודות ברמה של להפוך את הכל ללא לגיטימי זה לא מוסרי.
אני גדלתי בסביבה ימנית שבין ליכוד לימינה. בין אם זה בהתנחלות שהעברתי בה את רוב חיי או המשפחה שרוב הדודים שלי הצביעו ליכוד עד השנה הזאת (בגלל חוסר יכולת לראות את ההסתה שנתניהו דרש בינהם לילדים שלהם ולאחים שלהם), ואני בחיי הלא ארוכים החלפתי את הדעות שלי יותר מפעם אחת בכמעט כל נושא כי אני חושב שלהקשיב לאדם עם דעות שונות משלך זה ערך דמוקרטי חשוב, וגם לעשות חושבים על האם באמת הדעה שלי נכונה זה גם ערך חשוב. זה שיום לפני שגבאי נבחר לעבודה והסברה הייתה שפרץ יבחר שקלתי להצביע לא למנהיג שתמכתי בו עד היום זה לא דבר מוקצה וגם למפלגה שאני בוחר בה היום אני לא מצביע בגלל מספר 1 שלה, אלא בעיקר בגלל 2, 3, 4, 5 והרבה פרלמנטרים שאני תומך בעשיה שלהם ולדעתי אם כולם יגבו תמיד את המנהיג ויפחדו לדבר זה הרבה יותר חמור מאשר זה שיהיה וויכוח מידי פעם, כי מה לעשות אתה עם המשפחה שלל מתווכח, אז לא עם החברי המפלגה שלך?
בסוף דמוקרטיה זה לא על נאמנות, נאמנות יש לנו במשטרים אחרים וחשוכים יותר שבהם לא הייתי רוצה לחיות.
נכון, במקרה שהליכוד נמצא עכשיו הוא יקבל מכה וזה החיסרון במפלגות נאמנות, פעם ב20 שנה הן יקבלו מכה. אבל המכה הזאת היא עבודה, אם תדחו אותה היא תהיה קשה יותר, אז תקבלו 25 מנדטים ותאלצו לשבת פעם אחת ממשלה שהיא לא עם רהמ ליכודניק כי לא צמח מנהיג ודיפלומט ואתם מחכים שראש השבכ יוכל להיכנס לפוליטיקה (וגם אז תהיה מכה), אבל את המכה המפלגה הזאת תחטוף והסיבה היא פשוטה. במפלגה שמתנהלת שכולם פוחדים לדבר שונה מהמנהיג שלה, זאת לא סביבה לצמיחת מנהיגים ומשפיענים, זה בור שנחפר כבר לא מעט זמן אבל הוא עובדה, זאת עובדה שנתניהו הוא לא אלמוות, לא פוליטית ולא בכללי ומתישהו הוא לא יכול לעמוד בראש הליכוד, במיוחדצלא אחרי האירועים האחרונים. תאמין לי הליכוד יתעושש מהמכה הזאת גם מבלי להפוך את המדינה לדיקטטורה.
קיצר דפקתי נאום ועוד היו לי מלא דברים לרשום ששכחתי בדרך. אשמח שתקראו ולא תקחו משפט מפה, תוציאו מהקשרו ותםוצצו את השיחה

אחד הדברים ששחכתי זה שהפעם סער צודק ולא נתניהו. הליכוד, לא משנה מה יקרה, לא יכול להקים ממשלה בשום תסריט ריאלי, מחל לא יכול להשיג 8 מנדטים על חשבון פה או ל או אמת או מרצ ובטח שלא על ודע"ם ובמצב של נאמנות עיוורת של המפלגות משאר הצדדים במקרה הזה רק יזיק ולא יעזור לכם (במיוחד אחרי מה שכחלון עשה). הממשלה היחידה שיכולה לקום היא של פה ומחל כאשר נתניהו לא בראשה ומי שאומר אחרת או לי באשליות או משקר. הליכוד לא יצא מנצח איתו, אין לכם ברירה אלא לנסות לעשות זאת בלעדיו, עצה שלי, תקשיבו לסער, תעשו פריימריז בשבועים הקרובים, תבחרו משהו אחר כי 34 מנדטים במצב הזה עם נתניהו אתם לא תשיגו יותר מזה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 25 נובמבר 2019, 21:09

כ-45% מהלוחמים: "נמנענו מביצוע פעולה – מחשש להסתבכות משפטית"

https://www.israelhayom.co.il/article/710069
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי my man » 26 נובמבר 2019, 00:36

בנט הוא מהפוליטקאים הגרועים שידעה המדינה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 נובמבר 2019, 21:39

WTF?!
קיבלתי הרגע מייל מרשימת התפוצה של איילת שקד
איך לעזאזל נכנסתי לרשימה הזאת?!
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 נובמבר 2019, 21:40

Holiday_Armadillo כתב:WTF?!

אין בעד מה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 נובמבר 2019, 21:41

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:WTF?!

אין בעד מה
בן זונה גדול
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2019, 22:36

my man כתב:בנט הוא מהפוליטקאים הגרועים שידעה המדינה..

לא בטוח.
הוא מגיע לסיבוב השלישי כשר ביטחון, וכנראה כזה שיוביל את מפלגת הימין החילוני שהתפקיד שלו יהיה לקחת קולות מליברמן
ולהחזיר את הקולות של כחלון.

לדעתי הוא למד כמה לקחים בשנה האחרונה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 29 נובמבר 2019, 01:37

למה?
אגב, אני לא יודע כמה מזה באמת הגיע ממנו (בשל כניסתו הטריה לתפקיד), אבל אני אוהב את ההתנהלות שלו עד כשר ביטחון
A.Parker

הודעהעל ידי Shay_uzan » 29 נובמבר 2019, 01:38

jol9 כתב:

לא בטוח.
הוא מגיע לסיבוב השלישי כשר ביטחון, וכנראה כזה שיוביל את מפלגת הימין החילוני שהתפקיד שלו יהיה לקחת קולות מליברמן
ולהחזיר את הקולות של כחלון.

לדעתי הוא למד כמה לקחים בשנה האחרונה.
אתה בימים אלו יכול להיות הכל אם תדע להשים את הלשון שלך במקום הנכון, מקווה שזה יתפוצץ על חלקם בפרצוף

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 29 נובמבר 2019, 01:41

A.Parker כתב:

למה?
אגב, אני לא יודע כמה מזה באמת הגיע ממנו (בשל כניסתו הטריה לתפקיד), אבל אני אוהב את ההתנהלות שלו עד כשר ביטחון

כי הוא באמת מתנהג כמו רביעיסט נלהב שאומר אני אעשה את זה ואת זה וזה למרות שזה חסר היגיון
הוא כבר הפסיד בחירות על זה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי A.Parker » 29 נובמבר 2019, 01:45

Shay_uzan כתב:
A.Parker כתב:

למה?

כי הוא באמת מתנהג כמו רביעיסט נלהב שאומר אני אעשה את זה ואת זה וזה למרות שזה חסר היגיון

תן דוגמאות בבקשה
A.Parker

הודעהעל ידי Shay_uzan » 29 נובמבר 2019, 03:52

A.Parker כתב:
Shay_uzan כתב:
A.Parker כתב:

למה?

תן דוגמאות בבקשה
אתמול הוא אמר איזה משהו על גופות מחבלים שכולם מיד השתיקו אותו

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 נובמבר 2019, 12:35

כן נו, ממש הגיוני שתהיה ממשלת אחדות עם המפלגות הימנעות כשגם ליברמן וגם גנץ רוצים את אותם הדברים בענייני דת ומדינה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 29 נובמבר 2019, 12:40

Holiday_Armadillo כתב:כן נו, ממש הגיוני שתהיה ממשלת אחדות עם המפלגות הימנעות כשגם ליברמן וגם גנץ רוצים את אותם הדברים בענייני דת ומדינה
תמונה
בכלל לא הבנתי למה בכל מקום אומרים "כחול לבן התפרשו בשביל ליברמן בנושאי דת ומדינה". כיאלו יאיר לפיד לא עשה יותר ממנו בנושא עד היום ולא ברמתו אם לא קיצוני יותר ממנו בנושא

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 נובמבר 2019, 12:46

Shay_uzan כתב:
Holiday_Armadillo כתב:כן נו, ממש הגיוני שתהיה ממשלת אחדות עם המפלגות הימנעות כשגם ליברמן וגם גנץ רוצים את אותם הדברים בענייני דת ומדינה
תמונה
בכלל לא הבנתי למה בכל מקום אומרים "כחול לבן התפרשו בשביל ליברמן בנושאי דת ומדינה". כיאלו יאיר לפיד לא עשה יותר ממנו בנושא עד היום ולא ברמתו אם לא קיצוני יותר ממנו בנושא

נכון מאוד
ידעתי שאני מצביעה לכחול לבן (ועל אחת כמה וכמה ליש עתיד) כי הם דורשים את כל הדברים האלה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 01 דצמבר 2019, 21:50

אז מישהו יודע מי זאת חברת הכנסת לשעבר שלכאורה הרביצה לילד?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 דצמבר 2019, 14:47

התאונה ברכבת הקלה זה אחד הדרכים הכי מחרידות ''ללכת''
לא רוצה אפילו לחשוב מה נשאר ממנה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה