המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אשכול הטכנולוגיה והסלולר V3

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול הטכנולוגיה והסלולר V3

הודעהעל ידי my man » 14 אוגוסט 2020, 12:10

הוא כותב את זה מהפעם הראשונה שניסיתי..

ואני גם לא רואה שום אנטי בוט..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 אוגוסט 2020, 12:13

תנסה למחוק את כל הנתונים של האפליקציה ותנסה מחדש
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 14 אוגוסט 2020, 12:22

Holiday_Armadillo כתב:תנסה למחוק את כל הנתונים של האפליקציה ותנסה מחדש

כן..זה מה שעשיתי וזה עבד..

צריך אחרי זה להגדיר מחדש את כל ההגדרות שלך אבל לא נורא..

תודה
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Shay_uzan » 16 אוגוסט 2020, 00:36

הדבר הזה חוצה תרדים אבל לדעתי בגלל שמדובר בחברות טכנולוגיה ובתופעה שתשפיע יותר מעל מובייל גיימינג בחרתי להשים את זה פה.
מה שקורה בין אפיק לאפל וגוגל זה פשוט משוגע. לפני 3 ימים הם העלו אפשרות לשלם על המוצרים באתר שלהם בהנחה במקום ישירות דרך גוגל/אפל. הדבר הזה גרר את החרמת פורטנייט מ2 החנויות והגשת כתב תביעה נגד גוגל ואפל. בנוסף גוגל דרשו מLG ו-וואן פלוס לא לאפשר לפורטניט להיות על המכשירים שלהם. אגב זה היה באוויר למשך תקופה ולמעשה מהיום הראשון של פורנטייט באנדרואיד הם עשו הכל כדי לעקוף את זה בעזרת סמסונג ואתר יעודי.
אגב, את פורטנייט עדיין אפשר להוריד אך ורק ממכשירי סמסונג דרך החנות היעודית.
אגב, סמסןנג וגוגל במשא ומתן להוריד מהאוויר את החנות הזאת (ואת ביקסבי), מהלך שישאיר מלא חברות לא שמחות ממנו כי לא רק אפיק משתמשת בשיטה הזאת, נואנטיק לדוגמה מקזזת את העמלה של גוגל למשתמשים יחד עם לא מעט חברות שנותנןת מבצעים והנחות רק בשביל שיורידו דרך סמסונג ויחסכו להם את העמלה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי my man » 31 אוגוסט 2020, 14:44

יש למישהו מושג איך משנים את 'זכור את הבחירה שלי' בפלאפון? כשאני לוחץ על 'פתח בדפדפן'?
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 31 אוגוסט 2020, 14:50

my man כתב:יש למישהו מושג איך משנים את 'זכור את הבחירה שלי' בפלאפון? כשאני לוחץ על 'פתח בדפדפן'?

איזה מכשיר?
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 31 אוגוסט 2020, 14:54

שיאומי
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 31 אוגוסט 2020, 15:00

my man כתב:שיאומי

תדע לך שכבר כמה חודשים אני מנסה להבין איך להעביר את כרום לברירת מחדל מבלי להתעמק בזה, ורק עכשיו כששאלת בדקתי באינטרנט
https://www.smart.rimon.net.il/xiaomi-chrome
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 31 אוגוסט 2020, 15:03

A.Parker כתב:
my man כתב:שיאומי

תדע לך שכבר כמה חודשים אני מנסה להבין איך להעביר את כרום לברירת מחדל מבלי להתעמק בזה, ורק עכשיו כששאלת בדקתי באינטרנט
https://www.smart.rimon.net.il/xiaomi-chrome
תודה אבל לא לזה התכוונתי..

כששולחים לי לינק לגימייל אז כשאני לוחץ הוא שואל איך לפתוח אותו- בדפדפן או באפליקציה מותאמת.
בטעות לחצתי על הדפדפן וכמובן ש'זכור את הבחירה שלי היה מסומן ב-'וי'..
איך אני פותח את הלינק עכשיו באפליקציה כי הוא שולח אותי שוב ושוב לדפדפן?
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 31 אוגוסט 2020, 15:07

אז תראה, יש בהדרכה שם לגבי ברירות מחדל. אולי גם מייל מופיע שם.
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 31 אוגוסט 2020, 15:16

A.Parker כתב:אז תראה, יש בהדרכה שם לגבי ברירות מחדל. אולי גם מייל מופיע שם.
מלך העולם אתה.. תודה
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Shay_uzan » 07 ספטמבר 2020, 22:08

הפרסומת החדשה של הוט מסבירה כמה התשתיות של המדינה הזאת בפח...
אתם מתגאים בזה שהאינטרנט (הלא אופטי חייב לציין) שלכם מחזיק רק 5 מכשירים??? היום בכל העולם כל דבר שיש בו חשמל יש בו גם וויפי, אני לא חושב שיש שניה בבית ממוצע שאין בו 5 מכשירים שמחוברים לאינטרנט.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי A.Parker » 09 ספטמבר 2020, 01:14

Shay_uzan כתב:הפרסומת החדשה של הוט מסבירה כמה התשתיות של המדינה הזאת בפח...
אתם מתגאים בזה שהאינטרנט (הלא אופטי חייב לציין) שלכם מחזיק רק 5 מכשירים??? היום בכל העולם כל דבר שיש בו חשמל יש בו גם וויפי, אני לא חושב שיש שניה בבית ממוצע שאין בו 5 מכשירים שמחוברים לאינטרנט.

לא יודע אם זה משהו שקיים גם אצל המתחרות, אבל זו אסטרטגיה שמשתמשים בה לפעמים בשיווק, כשמאדירים ושמים את הזרקורים על משהו די בסיסי שיש גם אצל המתחרים. קח לדוגמא מסטיק. אורביט מיתגה את המסטיק שלה ככזה שמסייע להילחם בעששת, כולל סלוגן כזה, כשבפועל כל מסטיק מספק את זה. יותר מזה, גם אם תלעס סתם חתיכת נייר אתה תקבל את אותו "אפקט" (מדובר בסך הכל בהגברת הרוק בפה או משהו בסגנון). יש גם חברות מזון ששמות על האריזות "ללא X", כשזה מראש לא מרכיב שנעשו בו שימוש גם אצל המתחרות.
A.Parker

הודעהעל ידי Shay_uzan » 09 ספטמבר 2020, 06:40

A.Parker כתב:
Shay_uzan כתב:הפרסומת החדשה של הוט מסבירה כמה התשתיות של המדינה הזאת בפח...

לא יודע אם זה משהו שקיים גם אצל המתחרות, אבל זו אסטרטגיה שמשתמשים בה לפעמים בשיווק, כשמאדירים ושמים את הזרקורים על משהו די בסיסי שיש גם אצל המתחרים. קח לדוגמא מסטיק. אורביט מיתגה את המסטיק שלה ככזה שמסייע להילחם בעששת, כולל סלוגן כזה, כשבפועל כל מסטיק מספק את זה. יותר מזה, גם אם תלעס סתם חתיכת נייר אתה תקבל את אותו "אפקט" (מדובר בסך הכל בהגברת הרוק בפה או משהו בסגנון). יש גם חברות מזון ששמות על האריזות "ללא X", כשזה מראש לא מרכיב שנעשו בו שימוש גם אצל המתחרות.
אבל זה לא בסיסי אלא כל כך מתחת לסטאנרדט בעולם
אנחנו חיים בעולם שמכונת כביסה מפעילים מרחוק (בניגוד להיגיון כי אי אפשר למלא אותה מרחוק) וכל מקרר פרימיום יש עליו מסך 20 אינץ שיודע לבצע לך הזמנות ולשלוח התראות לכל הבית, שלא נדבר על מתגים, אורות ושאר הדברים של הבית החכם... וגם אם לא כולם לוקחים את העומס של מחשב או טלפון משומש (הדוגמאות בפרסומת), אבל בית של משפחה שיש בו רק 5 מכשירים בסדר גודל הזה פעילים, זה לא בית ממוצע בישראל, וואלה, יש מקרים שאני משתמש בכמות הזאת לבד (מחשב, VOD/נטפליקס ו3 טלפונים, אל תשאלו למה 3 סמארטפונים אבל זה לא חריג אצלי, אבל אפשר להחליף אותם בדברים אחרים), שלא נדבר על זה שבדרך כלל מצטרף לזה בבית שלי עוד 3 מחשבים ו3 טלפונים, כבר ל11 וזה כאשר יש טלוויזיה כבויה בזמן הזה.
מה שאתה אומר זאת הבעיה שלי עם הפרסומת הזאת, אנחנו לא חיים בעולם של 5 מכשירים זה הסטנדארט בבית של משפחה (ולא של 6 נפשות כמו בפרסומת), אלא זה אולי הסטאנדרט של 2014, אם חברה בישראל מתגאה ש5 מכשירים לא קורסים אצלה, אז לא פלא שהמדינה הזאת עם חרא תשתיות.
אגב, זאת לא הסיבה היחידה שהאינטרנט באומת הייטק כל כך גרוע ותקוע כמה שנים מאחורי האומות הפשוטות(ואני רושם את זה אחרי יומיים בלי ווי פיי בבית, משהו שאני רגיל עליו גם אם יש רק מכשיר אחד מחובר)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי A.Parker » 17 ספטמבר 2020, 23:03

מישהו יודע אם קיימת דרך לשנות את כתובת הדואר האלקטרוני שלי (ועדיין להיות מכותב כשמתמשים בכתובת הישנה)?
המשתמש בג'ימייל אם זה משנה
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 ספטמבר 2020, 23:59

A.Parker כתב:מישהו יודע אם קיימת דרך לשנות את כתובת הדואר האלקטרוני שלי (ועדיין להיות מכותב כשמתמשים בכתובת הישנה)?
גם אני בדקתי

התשובה היא לא

במשתמשים של מייקרוסופט (outlook) יש אפשרות לחבר משתמשים אז אתה יכול לעבור לכתובת חדשה ולחבר את הכתובת הישנה ככה שתמשיך לקבל מיילים משם, אבל אין אפשרות להחליף שם
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 18 ספטמבר 2020, 01:20

A.Parker כתב:מישהו יודע אם קיימת דרך לשנות את כתובת הדואר האלקטרוני שלי (ועדיין להיות מכותב כשמתמשים בכתובת הישנה)?
מג'ימייל לג'ימייל אפשר.. אשתי עשתה את זה
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Shay_uzan » 18 ספטמבר 2020, 01:26

https://support.google.com/accounts/answer/63304?hl=iw
שאני ניסיתי וזאת התשובה שמצאתי... אז וויתרתי והקמתי מייל משני עם השם שרציתי שיהיה לי בראשי ואני משתמש בו בכמה אפליקציות שבהם אני יכול להזמין אנשים אחרים למשתמש שלי (בעיקר משחק).
בנתיים הראשי שלי הוא שם עם מלא מספרים עד שאמצא פיתרון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי A.Parker » 18 ספטמבר 2020, 12:52

מעצבן
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 ספטמבר 2020, 13:34

כשגארת' בייל אמור לחתום בקבוצה שלך היום אז אין ברירה אלא לראות לייב סטרים של סקיי ספורטס ניוז בפלאפון (ועדיין לא נגמר היום)

''מהפכת הסלולר'' הזאת שינתה לנו את החיים
מישהי לפני שבוע התגאתה בפניי שהיא משלמת לחברת פלאפון ''רק'' 300 שקל על 3 פלאפונים

אני לא מאמינה שאנשים עדיין משלמים סכומים כאלה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־15 אורחים