המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

תוכנית המאה של טראמפ

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: תוכנית המאה של טראמפ

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 ינואר 2020, 23:41

MTA2311 כתב:זה הזמן להגיד שאני עומד מאחורי ההבטחה שלי- אם תהיה החלת ריבונות בפועל על הבקעה\איוש\גם וגם, אבל החלת ריבונות אמיתית, לא הצהרתית, לא החלטת ממשלה. החלת ריבונות אמיתית. אצא בפעם הראשונה בחיי להצביע וזה יהיה לביבי.

סנסציה.
מעניין. למה?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 ינואר 2020, 23:46

שמואל1 כתב:
MTA2311 כתב:זה הזמן להגיד שאני עומד מאחורי ההבטחה שלי- אם תהיה החלת ריבונות בפועל על הבקעה\איוש\גם וגם, אבל החלת ריבונות אמיתית, לא הצהרתית, לא החלטת ממשלה. החלת ריבונות אמיתית. אצא בפעם הראשונה בחיי להצביע וזה יהיה לביבי.

סנסציה.
מעניין. למה?

כי אני מתנגד למדינה פלסטינית בכל קונסטלציה שהיא

(וגם כי אני מאמין שתהיה החלת ריבונות אמיתית כמו שפינו את חאן אל אחמר אז מה אכפת לי להצהיר)
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 28 ינואר 2020, 23:48

jol9 כתב:טקסט יפה של עמית סגל

השינוי ההיסטורי שחל הערב בבית הלבן ניתן לסיכום במשפט אחד: עד היום נתנה ישראל שטחים וקיבלה מילים, ומהיום היא מקבלת שטחים ונותנת מילים.
אף מדינה פלסטינית לא תקום כתוצאה מתכנית המאה. כיוון שזה לא אנחנו, זה הם: מי שסירב לועדת פיל ב-1937, לתכנית החלוקה ב-1947, שהעלה את אוסלו בדם ואש והגיב להצעה של ברק באוטובוסים מתפוצצים, מי שלא טרח להשיב להצעת אולמרט וסירס למתווה קרי - לא יסכים גם להצעה המדוללת שקיבל הערב.
ובכל זאת, מה שחוללו טראמפ ונתניהו הוא היסטוריה. לראשונה, מכירה ארצות הברית בזכות ההיסטורית של העם היהודי על מרחבי יהודה ושומרון, לא משיקולים בטחוניים אלא בגלל התנ״ך. לראשונה היא מאפשרת החלת ריבונות. לראשונה מקבל העולם את מה שכל ילד קטן מבין: שהדרך לשלום לא עוברת במראות של גירוש וחורבן, ושמי שחפץ במדינה משלו לעם הפלסטיני צריך להכיר במדינה של העם היהודי, על בירתו המאוחדת.

באין טיעונים סבירים נגד הדרישות הצודקות והמתבקשות להפסקת ההסתה, חיסול התשלומים לרוצחים מתועבים והכרה שגם ליהודים מותר להתיישב בכל מקום, נתלים מתנגדי המתווה משמאל בשני טיעונים. המוכר שבהם הוא התבהלה הבטחונית, שכנראה פחות הפריעה להם לסגת גם כאשר אלפיים יהודים שילמו בחייהם על נסיונות שלום עם כנופיית הרוצחים של ערפאת. שנית, והפוך מכך, הוא החגיגה המלאכותית מההסכמה הימנית למדינה פלסטינית.
תנוח דעתם: נתניהו לא הסכים למדינה הזו, אלא רק אמר שיסכים לשאת ולתת על בסיסה בעתיד. אף בירה לא תקופ בכפרים העלובים שמעבר לגדר בירושלים. ממשלת ישראל תקבל את הסחורה עכשיו במזומן ולעולם לא תצטרך לשלם. כאמור, בגללם ולא בגללנו.

ובעיקר, נקבע פה היום העיקרון שהזמן עובד נגד סרבני השלום. ככל שיתמידו הפלסטינים בהתנגדותם, שטח מדינתם העתידית יצטמצם עוד ועוד.

המנצחים הגדולים של הערב הזה הם 500,000 מתיישבים ביהודה ושומרון, שמפעל חייהם שעלה במחיר דמים כואב קיבל הערב הכרה נשיאותית וביום ראשון יהפכו חלק בלתי נפרד מישראל. הם זוכו הערב מעלילת דם ארוכת שנים שהאשימה אותם - ולא את כנופיות המרצחים שניסו לפגוע בהם - בהיותם מכשול לשלום.
והמנצח הנוסף הוא בנימין נתניהו. לעיני שגרירים ממדינות ערב הוא ביטל הערב את קווי 1967 כמעט בלי ציוץ מחאה בתצוגה דיפלומטית מרהיבה. למרבה הדרמה, שעת השיא שלו בכל שנותיו כראש הממשלה הייתה גם שעת השפל, עם הגשת כתב האישום. יום ששונו הוא יום אסונו, ויום אסונו הוא יום ששונו.

אהבתי
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 28 ינואר 2020, 23:55

סנסציה.

מה הכוונה החלת ריבונות אמיתית? כלומר, באופן פרקטי מה יגרום לך להאמין שזה אמיתי?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 28 ינואר 2020, 23:59

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 ינואר 2020, 00:00

שועל כתב:https://www.facebook.com/153080620724/posts/10163927907890725/

מה יש לו?

הוא פרסם את הפוסט והמפה בעברית, ערבית ואנגלית.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 ינואר 2020, 00:01

jol9 כתב:

סנסציה.

אתה יודע כמה החלטות ממשלה שלא בוצעו היו לאורך ההיסטוריה? החלטת ממשלה לסיפוח שטח זה לא סיפוח שטח. החלת ריבונות זה אומר ביטול המשטר הצבאי, חוקי תכנון ובנייה רגילים וכו'. יש כיום שתי מערכות חוקים ביהודה ושומרון, הרבה לאקונות, הרבה חוקים שחלים בצורה חלקית, מעורפלת או לא חלים בלבד.

אלה כמובן דברים שלוקחים הרבה מאוד זמן, ולכן אני בספק אם באמת נראה את זה. החלטת ממשלה אולי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 ינואר 2020, 00:07

סנסציה.
זה יהיה היום האחרון של החברות בינינו
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 ינואר 2020, 00:09

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

סנסציה.

אתה יודע כמה החלטות ממשלה שלא בוצעו היו לאורך ההיסטוריה? החלטת ממשלה לסיפוח שטח זה לא סיפוח שטח. החלת ריבונות זה אומר ביטול המשטר הצבאי, חוקי תכנון ובנייה רגילים וכו'. יש כיום שתי מערכות חוקים ביהודה ושומרון, הרבה לאקונות, הרבה חוקים שחלים בצורה חלקית, מעורפלת או לא חלים בלבד.

אלה כמובן דברים שלוקחים הרבה מאוד זמן, ולכן אני בספק אם באמת נראה את זה. החלטת ממשלה אולי.

זהו, זאת לא נשמעת לי הבטחה רצינית... :laugh1
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 ינואר 2020, 00:12

Holiday_Armadillo כתב:

סנסציה.

""""""""""""""""""""""""""חברות""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 ינואר 2020, 00:49

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

סנסציה.

""""""""""""""""""""""""""חברות""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
ספרתי מספיק מרכאות בשביל שהן יהיו כפולות וייבטלו את עצמן
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 29 ינואר 2020, 01:10

מעבר לעונג הרגעי, והלגיטימי אולי, שיש בתחושת הניצחון ובהשפלת האויב, זו תוכנית חסרת משמעות ממשית, מלבד אולי כמה הקלות בריוקטריות שספק עד כמה הם ישפיעו בשטח על חיי היום יום של התושבים שם.

עוד כמה שבועות זה היכנס לרשימה של הפסגות של טראמפ עם מנהיג צפון קוריאה וביטול ההסכם האירני
הרבה רעש כשזה התרחש והבנה לאחר מכן שזה חסר משמעות במקרה הטוב
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי bigi » 29 ינואר 2020, 02:47

שועל כתב:מעבר לעונג הרגעי, והלגיטימי אולי, שיש בתחושת הניצחון ובהשפלת האויב, זו תוכנית חסרת משמעות ממשית, מלבד אולי כמה הקלות בריוקטריות שספק עד כמה הם ישפיעו בשטח על חיי היום יום של התושבים שם.

עוד כמה שבועות זה היכנס לרשימה של הפסגות של טראמפ עם מנהיג צפון קוריאה וביטול ההסכם האירני

אין פה עניין להשפיל את האויב יש כאן עניין של ביטול הרעיון של 2 מדינות על בסיס קווי 67 , וזה משמעותי , יש פה תיקון של עוול היסטורי , שינו את שיח השקר הזה וההמצאה של קווי 67 שאינם קיימים , ביטלו את המצאת זכות השיבה , וחשפו את פניהם האמיתיות של שכנינו פעם נוספת , הם לא רוצים אותנו כאן בכלל , מעבר לכך הם מאבדים לגיטימציה מול חלק ממדינות ערב בסירוב שלהם מה שמאפשר לישראל לשפר יחסים מול המדינות הללו ואולי בהמשך להגיע עם חלקן ליחסים גלויים .אחלה תוכנית מדינית ,משמעותי מאוד עבור המדינה .

מישהו צריך להעיר את ירדן שכדאי לה להפסיק לאיים על ישראל הם לא רוצים לסיים בלי מים וחשמל ..
bigi

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 ינואר 2020, 03:26

ועכשיו צריך להגיד דבר כזה. אם יש פה הזדמנות לספח חד צדדית בגיבוי מלא של הממשל האמריקאי, הממשלה הנוכחית לא תעשה את זה, ובנובמבר טראמפ ילך הביתה, יעלה נשיא דמוקרטי שיזרוק את התכנית ואת הגיבוי לפח, זאת תהיה בכיה לדורות.

הביביסטים כמובן ימצאו אלף דרכים למה זאת לא אשמת ביבי, אבל זה לא ישנה כלום. אם זה אכן המצב, וההזדמנות אכן כמו שמציגים אותה, חייבים לעשות את זה עד הבחירות בארצות הברית.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 29 ינואר 2020, 08:42

MTA2311 כתב:ועכשיו צריך להגיד דבר כזה. אם יש פה הזדמנות לספח חד צדדית בגיבוי מלא של הממשל האמריקאי, הממשלה הנוכחית לא תעשה את זה, ובנובמבר טראמפ ילך הביתה, יעלה נשיא דמוקרטי שיזרוק את התכנית ואת הגיבוי לפח, זאת תהיה בכיה לדורות.

הביביסטים כמובן ימצאו אלף דרכים למה זאת לא אשמת ביבי, אבל זה לא ישנה כלום. אם זה אכן המצב, וההזדמנות אכן כמו שמציגים אותה, חייבים לעשות את זה עד הבחירות בארצות הברית.

אני מאמין שטראמפ ייבחר אבל אתה צודק בכך שאין לקחת סיכונים.
עכשיו השאלה (והקמפיין) היא מי יעשה את זה - ביבי ובלוק הימין שלו או גנץ, מרצ והמשותפת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 ינואר 2020, 09:57

יש דיבורים בטוויטר שהסיפוח לא יעלה להצבעה ביום ראשון כי ״היועמש צריך להיערך״.

נשמע כמו משהו ששווה לדבר עליו... היועמש, הסמכויות שלו וכו׳
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 ינואר 2020, 13:23

jol9 כתב:יש דיבורים בטוויטר שהסיפוח לא יעלה להצבעה ביום ראשון כי ״היועמש צריך להיערך״.

נשמע כמו תירוץ בעיקר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שועל » 29 ינואר 2020, 14:39

jol9 כתב:יש דיבורים בטוויטר שהסיפוח לא יעלה להצבעה ביום ראשון כי ״היועמש צריך להיערך״.

נשמע כמו מדינה מתוקנת עם הפרדת רשויות ושדברים בה לא נעשים בפזיזות
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי A.Parker » 29 ינואר 2020, 15:13

bigi כתב:
שועל כתב:מעבר לעונג הרגעי, והלגיטימי אולי, שיש בתחושת הניצחון ובהשפלת האויב, זו תוכנית חסרת משמעות ממשית, מלבד אולי כמה הקלות בריוקטריות שספק עד כמה הם ישפיעו בשטח על חיי היום יום של התושבים שם.

אין פה עניין להשפיל את האויב יש כאן עניין של ביטול הרעיון של 2 מדינות על בסיס קווי 67 , וזה משמעותי , יש פה תיקון של עוול היסטורי , שינו את שיח השקר הזה וההמצאה של קווי 67 שאינם קיימים , ביטלו את המצאת זכות השיבה , וחשפו את פניהם האמיתיות של שכנינו פעם נוספת , הם לא רוצים אותנו כאן בכלל , מעבר לכך הם מאבדים לגיטימציה מול חלק ממדינות ערב בסירוב שלהם מה שמאפשר לישראל לשפר יחסים מול המדינות הללו ואולי בהמשך להגיע עם חלקן ליחסים גלויים .אחלה תוכנית מדינית ,משמעותי מאוד עבור המדינה .

מישהו צריך להעיר את ירדן שכדאי לה להפסיק לאיים על ישראל הם לא רוצים לסיים בלי מים וחשמל ..

:like:
A.Parker

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 ינואר 2020, 09:04

מי היה מאמיןתמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־30 אורחים