המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

בארץ V9

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V9

הודעהעל ידי jol9 » 02 יולי 2020, 10:14

Shay_uzan כתב:קראתי את הדיון שלכם ונראה לי הןא מסתכם בזה:
זוכרים את המשפט "אל תשאלו מה המדינה יכולה לעשות בשבילכם תשאלו מה אתם יכולים לעשות בשביל המדינה"?

הבעיה במשפט הזה שיש מישהו שהוא וחבריו חושבים שהוא עצמו המדינה ואז המשפט הזה מקבל פירוש הפוך לגמרי ומגעילה לגמרי

כל כך רחוק מהמציאות. אבל אני מבין מאיפה זה בא. זאת הדמות שמנסים לייצר לו במשך שניים וחצי עשורים בתקשורת.

לא שהוא מושלם. הוא לא. אבל זה מאוד רחוק מהמצב שאתה מתאר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 02 יולי 2020, 15:04

jol9 כתב:
Shay_uzan כתב:מצאו את ההבדלים בתגובת הימין:
כאשר יעקוב אחימאיר פוטר: "אין ככה זה שהתקשורת והדייפ סטייט לא מוכנים לקבל אדם שהוא לא שמאלן ולא רוקד לפי החליל של אחמד טיבי"
כאשר טלי מורנו פוטרה: "מגיע לה, בעלה מגיש תוכנית סאטירה ואין לזה מקום במדינה הזאת, שאת הדעות השמאלניות שלו שישמור לעצמו. כל הכבוד שפוטרה"

תגובתי:

"תגובת הימין"... לא ידעתי שלימין יש דובר שמוציא הודעות מסודרות.
מדבר על טוקבקיסטים עלובים, לא כל הימין, חשבתי שרשמתי את זה, מתנצל על הניסוח
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 02 יולי 2020, 15:12, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 02 יולי 2020, 15:05

jol9 כתב:
Shay_uzan כתב:קראתי את הדיון שלכם ונראה לי הןא מסתכם בזה:
זוכרים את המשפט "אל תשאלו מה המדינה יכולה לעשות בשבילכם תשאלו מה אתם יכולים לעשות בשביל המדינה"?

הבעיה במשפט הזה שיש מישהו שהוא וחבריו חושבים שהוא עצמו המדינה ואז המשפט הזה מקבל פירוש הפוך לגמרי ומגעילה לגמרי

כל כך רחוק מהמציאות. אבל אני מבין מאיפה זה בא. זאת הדמות שמנסים לייצר לו במשך שניים וחצי עשורים בתקשורת.

לא שהוא מושלם. הוא לא. אבל זה מאוד רחוק מהמצב שאתה מתאר.
בוא, הבן אדם באמצע משבר כלכלי הכי קשה שיש מבקש מסיבות הזויות מהמדינה מאות אלפי שקלים על כלום ושום דבר...
אז אי אפשר לומר שזה לא מדוייק או רחוק מהמציאות, יש אנשים שאומרין שאין מדינת ישראל בלי נתניהו, אז נתניהו מנצל את זה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 02 יולי 2020, 15:41

Shay_uzan כתב:
jol9 כתב:
Shay_uzan כתב:מצאו את ההבדלים בתגובת הימין:
כאשר יעקוב אחימאיר פוטר: "אין ככה זה שהתקשורת והדייפ סטייט לא מוכנים לקבל אדם שהוא לא שמאלן ולא רוקד לפי החליל של אחמד טיבי"
כאשר טלי מורנו פוטרה: "מגיע לה, בעלה מגיש תוכנית סאטירה ואין לזה מקום במדינה הזאת, שאת הדעות השמאלניות שלו שישמור לעצמו. כל הכבוד שפוטרה"

תגובתי:

"תגובת הימין"... לא ידעתי שלימין יש דובר שמוציא הודעות מסודרות.
מדבר על טוקבקיסטים עלובים, לא כל הימין, חשבתי שרשמתי את זה, מתנצל על הניסוח

טוב, טוקבקיסטים עלובים לא באמת מעניינים.
בפיד שלי בטוויטר אני ממש לא ראיתי חגיגה סביב פיטוריהם של טלי מורנו ועקיבא נוביק, אפילו להיפך.
מצד שני, לא יכול להבטיח שזה יהיה המצב אם זה יקרה לגליקמן, לברק רביד או לדרוקר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 06 יולי 2020, 14:18

זו תמונה משהו מיוחד...(תקציר- נהג הרכב של שגריר גאנה איבד שליטה)

תמונה
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Shay_uzan » 07 יולי 2020, 06:06

"ובלילה בלילה בשעות הקטנות" אושר חוק עוקף הכנסת... חוק דומה הפך השנה את ההכרה בהונגריה לדיקטטורה, הכל למען החירום.
חייב לציין שהחוק תקף לתקנות בשעת חירום, זה עדיין לא כזה מגביל את הממשלה מלעשות כל מה שהיא רוצה למען החירום
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 יולי 2020, 15:19

מה שבונים עקום עתידו להתרסק.
הליכוד הפר את המשמעת וההסכמים הקואליצונים והצביע בעד ועדת חקירה על השופטים בזמן שכחול לבן וויתרה על ועדת חקירה על פרשת הצוללות.
אם כחול לבן מוותרים על זה אז הם הוכחו כרכיכה הלאומית
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי RomanR » 08 יולי 2020, 15:39

כן צריך לחקור, אבל לא זה הזמן

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי MTA2311 » 08 יולי 2020, 15:44

Shay_uzan כתב:מה שבונים עקום עתידו להתרסק.
הליכוד הפר את המשמעת וההסכמים הקואליצונים והצביע בעד ועדת חקירה על השופטים בזמן שכחול לבן וויתרה על ועדת חקירה על פרשת הצוללות.
אם כחול לבן מוותרים על זה אז הם הוכחו כרכיכה הלאומית

זה בסך הכל עוד ספין לרשימה. ככל שהמצב הכלכלי והבריאותי ימשיך להחמיר ככה נקבל עוד ספינים כאלה. אין מה להתרגש.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 יולי 2020, 16:53

החוק נפל, אבל המצב מתדרדר מרגע לרגע
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 08 יולי 2020, 16:54

חלם מוחלט.

אור, זה לא ספין, כי זאת היתה הצעת חוק של סמוטריץ' שבסה"כ חשף ש הימין שנבחר בשביל אג'נדה מסויימת, לא מקיים אותה.

תסלחו לי שאני לא משתתף בחגיגה שלכם בת'רד המקביל, זה עדיף לכולם נראה לי, אבל במקרה הזה, מדובר בתוצאה רעה מאוד, שגורמת לי להרהר מאוד לגבי ההמשך שלי עם המפלגה הזאת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 יולי 2020, 16:57

בוא, אתה לא יכול להתלונן על משמעת קאולציונית וללכת בשם הפרטטיות רק שזה נוח לך, אם לא נוח לך הצוללות, אז תפקידה של הקואליציה להפיל גם את הועדת חקירה המומצאת הזאת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי my man » 08 יולי 2020, 17:00

נניח שהחלטנו לא להתעסק בבעיות הכלכלה.
ונניח שהמצב של הקורונה בארץ מעולה ובהחלט מדובר בזמן טוב לדון על הבעייתיות של השופטים בבתי המשפט(למה ואיך הגענו למצב הזה זה נושא נוסף)..

אז איך יכול להיות שהליכוד לא נכח במליאה בזמן ההצבעה? האם לא זה הנושא עליו דובר הכי הרבה במערכות החירות האחרונות מכיוון הליכוד וימינה?

אני כבר לא יודע יודע אם זו בושה גדולה או ביזיון גדול..
בקיצור שניהם.
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 יולי 2020, 17:03

my man כתב:נניח שהחלטנו לא להתעסק בבעיות הכלכלה.
ונניח שהמצב של הקורונה בארץ מעולה ובהחלט מדובר בזמן טוב לדון על הבעייתיות של השופטים בבתי המשפט(למה ואיך הגענו למצב הזה זה נושא נוסף)..

אז איך יכול להיות שהליכוד לא נכח במליאה בזמן ההצבעה? האם לא זה הנושא עליו דובר הכי הרבה במערכות החירות האחרונות מכיוון הליכוד וימינה?

בקיצור שניהם.
כי הם לא יכולים להפר משמעת קואליציונית אחרי שהם אימו לפרק את הממשלה על דבר זהה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי MTA2311 » 08 יולי 2020, 17:08

jol9 כתב:חלם מוחלט.

אור, זה לא ספין, כי זאת היתה הצעת חוק של סמוטריץ' שבסה"כ חשף ש הימין שנבחר בשביל אג'נדה מסויימת, לא מקיים אותה.

תסלחו לי שאני לא משתתף בחגיגה שלכם בת'רד המקביל, זה עדיף לכולם נראה לי, אבל במקרה הזה, מדובר בתוצאה רעה מאוד, שגורמת לי להרהר מאוד לגבי ההמשך שלי עם המפלגה הזאת.

אתה יודע מה זה ועדת חקירה פרלמנטרית? אתה יודע מה ההשלכות של זה?

אני די בטוח שאם היית יודע היית מבין שזה ממש אבל ממש לא הזמן.

אני אגב בעד לחקור תמיד. רוצים לחקור את השופטים, בכיף. רוצים לחקור את הצוללות, גם בכיף. רוצים לחקור את ההתנהלות הביזיונית של הממשלה והעומד בראשה בקורונה, בכבוד. אבל הכל בזמן המתאים.

ולגבי החגיגות- בניגוד אליך, שבאמת נראה שאתה די מנותק מכל מה שקורה פה ואני ממש שמח על זה (לא בציניות, מקווה שתמשיך לא לחוות על בשרך), לי יש חברים ובני משפחה שאין להם הכנסה מאז מרץ בערך. חלק עזבו לימודים, חלק עזבו דירות וחזרו לגור בבית וחלק ביטלו כבר 3 פעמים חתונה ונשארו עם כל ההוצאות. אני מבטיח לך שאין פה שום חגיגות.

יש התנהלות ממשלתית ביזיונית, לא פחות. תהליכי קבלת החלטות הזויים ולא שקופים, מלחמות אגו והתעסקות בספינים או באינטרסים אישיים. להגיד את זה זה לא לחגוג. תתעורר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 08 יולי 2020, 17:51

Shay_uzan כתב:בוא, אתה לא יכול להתלונן על משמעת קאולציונית וללכת בשם הפרטטיות רק שזה נוח לך, אם לא נוח לך הצוללות, אז תפקידה של הקואליציה להפיל גם את הועדת חקירה המומצאת הזאת

אין לי שום בעיה עם הצוללות שיחקרו הכל.

ועדת חקירה שאמורה לחקור טיעונים על ניגוד עניינים בבית המשפט העליון זה לא דבר חשוב?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 08 יולי 2020, 17:52

my man כתב:נניח שהחלטנו לא להתעסק בבעיות הכלכלה.

בקיצור שניהם.

שני הדברים גם יחד
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 08 יולי 2020, 18:03

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:חלם מוחלט.

אתה יודע מה זה ועדת חקירה פרלמנטרית? אתה יודע מה ההשלכות של זה?

אני די בטוח שאם היית יודע היית מבין שזה ממש אבל ממש לא הזמן.

אני אגב בעד לחקור תמיד. רוצים לחקור את השופטים, בכיף. רוצים לחקור את הצוללות, גם בכיף. רוצים לחקור את ההתנהלות הביזיונית של הממשלה והעומד בראשה בקורונה, בכבוד. אבל הכל בזמן המתאים.

ולגבי החגיגות- בניגוד אליך, שבאמת נראה שאתה די מנותק מכל מה שקורה פה ואני ממש שמח על זה (לא בציניות, מקווה שתמשיך לא לחוות על בשרך), לי יש חברים ובני משפחה שאין להם הכנסה מאז מרץ בערך. חלק עזבו לימודים, חלק עזבו דירות וחזרו לגור בבית וחלק ביטלו כבר 3 פעמים חתונה ונשארו עם כל ההוצאות. אני מבטיח לך שאין פה שום חגיגות.

יש התנהלות ממשלתית ביזיונית, לא פחות. תהליכי קבלת החלטות הזויים ולא שקופים, מלחמות אגו והתעסקות בספינים או באינטרסים אישיים. להגיד את זה זה לא לחגוג. תתעורר.

אני לא חולק עליך ברוב הדברים שאמרת כאן, למעשה אני מסכים עם הכל. המילה "חגיגות" לא במקומה.

אני אישית הייתי מתייחס יותר ברצינות לביקורת של חלק מהמבקרים (לא מתכוון אליך במקרה הזה) אם בגל הראשון היינו שומעים ניגון אחר מאשר עכשיו. אבל לאותם המבקרים הכל תמיד חרא, וזה בסדר גמור. לגיטימי לחשוב ככה, ומבחינתי לגיטימי להתעלם מהביקורת שלהם.

רק דבר אחד אני אגיד, ולא בשביל להוריד מהאחריות של הממשלה ושל ביבי לעניין הזה. כשהגל הראשון לכאורה עבר, והתחילו
לפתוח את המשק, הוא אמר אז שהגלגל עוד עשוי להתהפך, וזה באמת מה שקרה.
אגב, אותו בנט שכולם מפארים כאן, היה בין אלה שדחף לפתיחה מלאה ומוחלטת של המשק.

הוירוס הזה שבר את הכל ואת כולם. אף אחד לא יודע כלום. יש כאלה שהיו מוכנים לזה טוב יותר (דרום קוריאה למשל), יש כאלה שהמשמעת האזרחית שלהם מאפשרת להם לשבת בסדר חודשיים ולמגר את הנגיף (סין), יש כאלה שהחליטו לעשות חיסון עדר ועל הדרך להקריב אלפים רבים של אזרחים (שבדיה) וכו'.
כל מדינה בחרה בדרך שלה.

אנחנו בחרנו בדרך של לרקוד על שתי החתונות - כמה שפחות מתים וכמה שפחות פגיעה כלכלית. בדרך נעשו ועוד ייעשו המון טעויות,
אבל אני באמת לא חושב שמישהו היה עושה את זה טוב יותר ונכון יותר, ולו רק כי אף אחד לא יודע מה צריך לעשות ואיך מתמודדים עם זה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 יולי 2020, 19:52

jol9 כתב:
Shay_uzan כתב:בוא, אתה לא יכול להתלונן על משמעת קאולציונית וללכת בשם הפרטטיות רק שזה נוח לך, אם לא נוח לך הצוללות, אז תפקידה של הקואליציה להפיל גם את הועדת חקירה המומצאת הזאת

אין לי שום בעיה עם הצוללות שיחקרו הכל.

ועדת חקירה שאמורה לחקור טיעונים על ניגוד עניינים בבית המשפט העליון זה לא דבר חשוב?
אז כמו שלממשלה לא חשוב לחקור את זה אז גם לממשלה לא חשוב לחקור את זה...
יש גבול לצביעות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 יולי 2020, 20:07

עזבו את ועדת חקירה לצלוללות, אפילו ועדת חקירה על הקורונה לא הוגש כי הליכוד הפיל אותו!
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־79 אורחים