המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

בארץ V9

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V9

הודעהעל ידי A.Parker » 22 יולי 2020, 18:41

Holiday_Armadillo כתב:כמה זעם על זה שהצביעו בעד איסור טיפולי המרה, לא להאמין שמפלגות כאלה הן באנקר בקואליציה ב-2020

''למה אוחנה הצביע בעד''
וואלה..אחרי עניין הפונדקאות והמשמעת הקואליציונית, אם הוא לא היה מוצא שביב של עמוד שדרה בשביל להצביע נגד דבר כזה הוא באמת היה הדבר הכי עלוב במדינה הזאת

מרתיח
A.Parker

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 יולי 2020, 19:06

אגב בכלל לא ידעתי שפסיכולוגים עושים טיפולי המרה. איזה פסיכולוג קליני מוסמך מוכן לעשות טיפולים כאלה ומה הם כוללים?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 23 יולי 2020, 20:18

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:כמה זעם על זה שהצביעו בעד איסור טיפולי המרה, לא להאמין שמפלגות כאלה הן באנקר בקואליציה ב-2020

''למה אוחנה הצביע בעד''
וואלה..אחרי עניין הפונדקאות והמשמעת הקואליציונית, אם הוא לא היה מוצא שביב של עמוד שדרה בשביל להצביע נגד דבר כזה הוא באמת היה הדבר הכי עלוב במדינה הזאת

וגם החוק הזה לא פותר רבע מהבעיה כי הוא לא חל על רבנים כמובן חס וחלילה אלא רק על פסיכולוגים

כי ידוע שהבעיה המרכזית בטיפולי ההמרה היא בקהילת הפסיכולוגים

זה רק מראה כמה אנחנו חיים במדינה מטומטמת.

טיפולי המרה זה משהו פסול לא משנה מה, אבל אם יש מישהו שמבולבל לגבי הנטייה המינית שלו הבן אדם היחיד שאתה רוצה שידבר איתו על זה זה מטפל מוסמך. מה עשו פה? מנעו ממנו את האופציה הזאת ודחפו אותו אל רבנים ושלל אופציות נהדרות אחרות. הכל פה כל כך מטומטם.

ממה שאני מבין, אתה נגד החוק?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 יולי 2020, 20:29

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:

''למה אוחנה הצביע בעד''

וגם החוק הזה לא פותר רבע מהבעיה כי הוא לא חל על רבנים כמובן חס וחלילה אלא רק על פסיכולוגים

כי ידוע שהבעיה המרכזית בטיפולי ההמרה היא בקהילת הפסיכולוגים

זה רק מראה כמה אנחנו חיים במדינה מטומטמת.

טיפולי המרה זה משהו פסול לא משנה מה, אבל אם יש מישהו שמבולבל לגבי הנטייה המינית שלו הבן אדם היחיד שאתה רוצה שידבר איתו על זה זה מטפל מוסמך. מה עשו פה? מנעו ממנו את האופציה הזאת ודחפו אותו אל רבנים ושלל אופציות נהדרות אחרות. הכל פה כל כך מטומטם.

ממה שאני מבין, אתה נגד החוק?

אני נגד טיפולי המרה בעיקר, אבל כרגע כל עוד החוק חל רק על פסיכולוגים אני לא רואה איך התכלית הזאת מתגשמת
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 23 יולי 2020, 21:47

אני האמת לא מכיר את הנושא כל כך (בכלל), אבל על פניו אם בן אדם הולך לטיפול המרה מרצונו החופשי, למה להפוך את זה לפלילי?

מנגד, בהנחה והכל מוכוון לחברה הדתית, ושם מכריחים אנשים ללכת לטיפולי המרה בניגוד לרצונם החופשי, אז זה מאוד בעייתי.

לא נראה לי אבל שהמדינה צריכה להתערב בדבר כזה. לא יודע... אין לי דעה חד משמעית לגבי הדבר הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 30 יולי 2020, 20:32

לפעמים..רק לפעמים..

תמונה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 01 אוגוסט 2020, 19:32

מאי גולן: "58 מנדטים זה לא רוב של 8 מנדטים לימין?" WTF
שניה אחרי היא אמרה: "אין שום סיבה להפגנות האלה חוץ מלהפיל את ראש הממשלה"ככה נראה ניתוק
עוד שניה אחרי: "אף אחד לא קרא להם מפיצי מחלות"
מופע איימים
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 01 אוגוסט 2020, 19:42, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 אוגוסט 2020, 19:36

Shay_uzan כתב:מאי גולן: "58 מנדטים זה לא רוב של 8 מנדטים לימין?" WTF
שניה אחרי היא אמרה: "אין שום סיבה להפגנות האלה חוץ מלהפיל את ראש הממשלה" ניתוק רב מעוד
''אין לאף אחד מהם מושג על מה הם מפגינים''
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 01 אוגוסט 2020, 19:37

Holiday_Armadillo כתב:
שניה אחרי היא אמרה: "אין שום סיבה להפגנות האלה חוץ מלהפיל את ראש הממשלה" ניתוק רב מעוד
''אין לאף אחד מהם מושג על מה הם מפגינים''
אני ממשיך וממשיך לערוך... קשה לעמוד בקצב.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 01 אוגוסט 2020, 19:40

עוד שניה אחרי: "אף אחד לא קרא להם מפיצי מחלות"
מופע איימים
"אל תגררו את המדינה לאנרכיה, לאלימות, להשחתת רכוש, להפצת מחלות באמצעות תנאים סניטריים איומים של עשיית צרכים ברחובות ובחצרות". (ב.נתניהו במסיבת העיתונאים של מינוי גמזו)
אגב, לציין שדובר בפייק ניוז שהפיץ בנו המקסים בטוויטר?

אגב, בחיים לא הייתי מרוצה מפריצה לשידור של מירי רגב כמו בשניה שפשוט לא נתנו לזוועה הזאת עוד שניית שידור. אבל שניה אחרי שניה שמתי לב שזאת עדיין מירי רגב, עברתי ערוץ ושמתי תזכורת בממיר לחדשות
באמת מעניין אותי מה היה קורה אם כל אחד מהציטוטים האלה היו נאמרים על ידי זנברג שישבה מולה רק נגד הימין... כמה היו סולחים לה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 01 אוגוסט 2020, 19:57

שום פייק ניוז. חירבנו בחצרות של אנשים כמו גדולים. יש גם תמונות וסרטונים ועדויות של תושבים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 03 אוגוסט 2020, 15:23

עצוב מאוד שזה מה שנהיה מהליכוד בשנים האחרונות

https://twitter.com/danielpet4/status/1 ... 14913?s=19
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 03 אוגוסט 2020, 23:59

MTA2311 כתב:עצוב מאוד שזה מה שנהיה מהליכוד בשנים האחרונות

רציני?
זאת דוגמא למה ש״נהיה מהליכוד״?

עזוב שאת הדברים שלה אפשר לפרש בכל מיני צורות (ליברמן לא באמת שמאל, רוב בין במפלגות היהודיות וכו׳), אבל גם אם מעדה בלשונה, יש לך עשרות מקרים גרועים בהרבה מכל רחבי הקשת הפוליטית בכל יום.

אז אם יש לך טענה כללית לפוליטיקאים - סבבה. עם זה אפשר להסכים וגם למצוא הסברים למה זה ככה, אבל אני באמת לא רואה שמשהו נורא קרה לליכוד. אם כבר ההיפך. הוציא מתוכו עם השנים, כל מיני טהרנים וצדקנים ונסיכים, והתקרב יותר לעם ולציבור שבוחר בו.
אולי אחרי עידן ביבי, יהיה שם גם מישהו שינסה להוביל גם קו שמרני אמיתי ולא מתנצל. אולי אוחנה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 04 אוגוסט 2020, 00:17

מיקי זהר, נאווה בוקר, מאי גולן, מיקי זהר, ביטן, אמסלם, רגב, אורן חזן, אסנת מרק, גילה גמליאל וכו

אלה אנשים שיובילו קו שמרני לא מתנצל? הם יודעים מה זה שמרנות בכלל? אלה האנשים שאתה מרגיש שמייצגים אותך כמצביע ליכוד?

הליכוד ללא ספק עבר תהליך של ירידה באיכות האנושית שלו. קשה להתכחש לזה. יש לזה הרבה סיבות, אבל להתעלם מזה בוודאי שאי אפשר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 04 אוגוסט 2020, 01:11

MTA2311 כתב:מיקי זהר, נאווה בוקר, מאי גולן, מיקי זהר, ביטן, אמסלם, רגב, אורן חזן, אסנת מרק, גילה גמליאל וכו

אלה אנשים שיובילו קו שמרני לא מתנצל? הם יודעים מה זה שמרנות בכלל? אלה האנשים שאתה מרגיש שמייצגים אותך כמצביע ליכוד?

הליכוד ללא ספק עבר תהליך של ירידה באיכות האנושית שלו. קשה להתכחש לזה. יש לזה הרבה סיבות, אבל להתעלם מזה בוודאי שאי אפשר.
באבולוציה אומרים שהמותאם שורד. בעבר בליכוד זה היה הפוליטיקאי הטוב והתורם ביותר, לפני עשור התשנה הפרמטר לפוליטיקאי עם שרירי הלשון החזקים ביותר, הדמגוג ביותר והפחןת מאיים להפיל את המנהיג הדגול שורד, כך הליכוד איבד פוליטיקאים טובים בשביל אנשים כאלה... אגב, הם עדיין שם, חלק מהם אבל לא נותנים להם לעשות כלום ואם הם עושים אז מפטרים אותם
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי A.Parker » 04 אוגוסט 2020, 01:15

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:עצוב מאוד שזה מה שנהיה מהליכוד בשנים האחרונות

רציני?
זאת דוגמא למה ש״נהיה מהליכוד״?

עזוב שאת הדברים שלה אפשר לפרש בכל מיני צורות (ליברמן לא באמת שמאל, רוב בין במפלגות היהודיות וכו׳), אבל גם אם מעדה בלשונה, יש לך עשרות מקרים גרועים בהרבה מכל רחבי הקשת הפוליטית בכל יום.

אז אם יש לך טענה כללית לפוליטיקאים - סבבה. עם זה אפשר להסכים וגם למצוא הסברים למה זה ככה, אבל אני באמת לא רואה שמשהו נורא קרה לליכוד. אם כבר ההיפך. הוציא מתוכו עם השנים, כל מיני טהרנים וצדקנים ונסיכים, והתקרב יותר לעם ולציבור שבוחר בו.
אולי אחרי עידן ביבי, יהיה שם גם מישהו שינסה להוביל גם קו שמרני אמיתי ולא מתנצל. אולי אוחנה.

וואו, זה השיא. אני לא מצוי בתולדות הליכוד, אבל אם אתה מרוצה מהחומר האנושי שהתרכז שם בשנים האחרונות אני כבר לא יודע מה להגיד.
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 04 אוגוסט 2020, 09:45

בואו נעשה קצת סדר לגבי הליכוד.

1. אנחנו מדברים היום על מפלגה שמכניסה למעלה מ30 חברי כנסת לפרלמנט. טבעי והגיוני, שלא כל אחד שם יהיה ישראל אומן

2. חלק מאותם חברי כנסת נבחרים בפריימריז ארציים, וחלק באיזוריים. הפריימריז האזוריים מעלים בדר"כ יותר אנשים שצומחים בשטח ומקורבים לציבור.
הם נבחרים על פי הקרבה שלהם לשטח והמוכנות שלהם לעשות בשביל הציבור שבחר בהם (זה דבר מצויין ודמוקרטי מאוד דרך אגב).

3. כשאתם מדברים על ירידה באיכות האנשים, אז אתם עושים השוואה בין נגיד מיקי זוהר לבין דן מרידור, אבל שוכחים שגם בעבר היו בליכוד דמויות שנויות במחלוקת כמו יחיאל חזן, רוחמה אברהם וכו'.

4. לגבי הנסיכים - מרידור, לימור לבנת, בני בגין, רוני מילוא וכד'... אז אמנם הם "איכותיים" על הנייר, אבל הם לא מייצגים את הציבור, לפחות לא את מצביעי הליכוד. הם בעיקר מונעים משנאה אישית וקנאה
למנהיג הליכוד, ובי אין שום צער שהם לא בליכוד יותר.

5. אור, האנשים שציינת מייצגים את מגוון המצביעים של הליכוד. הם נציגי הציבור האמיתיים, מקרית גת, מאשקלון, מקרית שמונה וכן גם מתל אביב ומקיסריה. אני לא מצפה שיהיו שם 40 הייטקיסטים שמנמנים אם זה מה שאתה שואל...

6. ובאופן כללי - האם יש ירידה באיכות חברי הכנסת של הליכוד? בוא נניח שכן, אבל למה להפריד את זה מהירידה הכללית באיכות חברי הכנסת בכל שאר המפלגות? אולי הבעיה היא שהאנשים הטובים
ביותר נמנעים מללכת לפוליטיקה ומעדיפים ללכת למגזר הפרטי?

7. אגב, משעשע אותי העניין של ה"מנהיג הדגול", במיוחד מפי אלה שמצביעים למפלגות של ליברמן שאסף מסביבו חבורה של סריסים חסרי דיעה ובמיוחד למפלגה של לפיד ששם בכלל אסור לסתות לא ימינה
ולא שמאלה מהדרך של המנהיג שבוחר את עצמו, ומי שרק מעז לא ליישר קו מודח מיד מהרשימה (עדי קול למשל).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 04 אוגוסט 2020, 14:08

אגב, מי ששאל למה לממשלה וועדת הכספים אכפת באמת בימים האלה, אז התשובה היא הטבות מס לרוכשי דירה שניה עד 16 מיליון ש"ח...
מוגש כשירות לציבור
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי MTA2311 » 05 אוגוסט 2020, 14:13

תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוגוסט 2020, 23:24

סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־99 אורחים