המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת'רד מגפת הקורונה - מדינת ישראל תחת סגר

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד מגפת הקורונה - מדינת ישראל תחת סגר

הודעהעל ידי felix_r » 23 מרץ 2020, 18:14

שוויץ עקפה את איטליה במספר חולים לכל מיליון אזרחים. אם כי עדיין לא היה עדכון יומי מאיטליה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 מרץ 2020, 18:50

bigi כתב:
Shay_uzan כתב:דוח מבקר המדינה: משרד הבריאות הישראלי לא מוכן למקרה של מגיפה...
מישהו מופתע?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

האמת שגם לא אף משרד בריאות אחר ברחבי הגלובוס
לא מסכים, קודם בוא נעזוב את זה שמערכת הבריאות בארץ היא מהמוזנחות במערב ונתיחס ישירות לנושא הספציפי הזה.
לרוב המדינות יש פרוטוקולים ריאלים על איך להתנהג לפי מגיפה, בארץ לא, לפחות לא משהו ישים ויש מלא מדינות שמשתמשות בזה היום. לומר שקןריאה או גרמניה (הדמוקרטיות בניגוד לסין) לא מוכנות למגיפה? אז סתם באותן מדינות הצליחו למגר אותה מאוד מהר? ויש לא מעט דוגמאות, יש משהו הזוי שהרבה מדינות פשוט התעלמו מהנוהל (אוי טראמפ). בארץ יש חוסרים, בהכל, וכל מה שלא מתקלה זה מחדל, חוסר במיתות אישפוז, מכונות הנשמה, ציוד מגן, רופאים, עומס וכו' למעשה אנחנו מקום אחרון או לפני אחרון במערב בכמעט כל פרמטר, למעשה לישראל אם המגיפה תתפרץ במספרים הרבה יותר קטנים ביחס לאוכלוסיה מערכת הבריאות תקרוס, לצערי זה תקף גם לא במגיפות אלא ביום יום.

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי bigi » 23 מרץ 2020, 19:08

Shay_uzan כתב:
bigi כתב:
מישהו מופתע?

לא מסכים, קודם בוא נעזוב את זה שמערכת הבריאות בארץ היא מהמוזנחות במערב ונתיחס ישירות לנושא הספציפי הזה.
לרוב המדינות יש פרוטוקולים ריאלים על איך להתנהג לפי מגיפה, בארץ לא, לפחות לא משהו ישים ויש מלא מדינות שמשתמשות בזה היום. לומר שקןריאה או גרמניה (הדמוקרטיות בניגוד לסין) לא מוכנות למגיפה? אז סתם באותן מדינות הצליחו למגר אותה מאוד מהר? ויש לא מעט דוגמאות, יש משהו הזוי שהרבה מדינות פשוט התעלמו מהנוהל (אוי טראמפ). בארץ יש חוסרים, בהכל, וכל מה שלא מתקלה זה מחדל, חוסר במיתות אישפוז, מכונות הנשמה, ציוד מגן, רופאים, עומס וכו' למעשה אנחנו מקום אחרון או לפני אחרון במערב בכמעט כל פרמטר, למעשה לישראל אם המגיפה תתפרץ במספרים הרבה יותר קטנים ביחס לאוכלוסיה מערכת הבריאות תקרוס, לצערי זה תקף גם לא במגיפות אלא ביום יום.

א. עוד לא הצליחו למגר את המגפה בשום מקום חוץ מסין , שגם שם אי אפשר לדעת אם המגפה תתפרץ שוב .
ב.אין ספק שיש בעיה וצריך לשפר , הבעיה היא מנטלית הרבה יותר משלטונית .. אנחנו מדינה שחיה על יהיה בסדר , זה מיינדסט שצריך לשנות , וזה יבוא בתקווה על ידי כאפה כמו זאת כנראה
bigi

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 מרץ 2020, 19:23

bigi כתב:
Shay_uzan כתב:
bigi כתב:
מישהו מופתע?

א. עוד לא הצליחו למגר את המגפה בשום מקום חוץ מסין , שגם שם אי אפשר לדעת אם המגפה תתפרץ שוב .
ב.אין ספק שיש בעיה וצריך לשפר , הבעיה היא מנטלית הרבה יותר משלטונית .. אנחנו מדינה שחיה על יהיה בסדר , זה מיינדסט שצריך לשנות , וזה יבוא בתקווה על ידי כאפה כמו זאת כנראה
אנחנו לא חיים ביהיה בסדר אלא בהכחשה.
הכלכלה לא קורסת, מה זה משנה שיש גירעון ועוני עם יש תלג גבוה שנזרק לפח? מה זה משנה שאין תחבצ או תחבורה נורמאלית אם ממשיכים לבנות כבישים שלא יעזרו אם כולם ימשיכו לנסוע בתחבורה פרטית (ושחלילה לא יקרה מצב שמי שלא יכול להרשות לעצמו רכב יסע בשבת)? מה זה משנה אם אין דירות ומחיר דירה בארץ לא הגיוני אם העשירים יכולים להמשיך לקנות ולמבוגרים יש דירה? מה זה משנה שאנחנו אחרונים בכל מדד חינוך אם אנחנו אומת הספר והייטק שמתרכזת בתנך (יש לי כבוד למקצוע הזה אבל בחיאת יש לא מעט מקצועות נוספים שסובלים מהזנחה)? מה זה משנה שהתשתיות הטכנולוגיות בארץ אחרונות בכל דבר אפשרי אפילו מאחורי מדינות מתפתחות (אינטרנט, תחבורה חשמלית, אשראי ושוב, למעשה הכל) הרי אנחנו אומת הייטק שמפתחת את כל זה, למה אנחנו צריכים שזה יהיה פה העיקר שבזק תרוויח בדרכים מפוקפקות? אז לעזאזל זה משנה שבתי החולים מלאים גם במסדרונות? שאנשים שרוצים להיות רופאים בארץ צריכים ללמוד בחול למרות מחסור ענק בהם? שאין מיטות אישפוז גם לא בימי מגיפה? שיש חוסר בתרופות, חיסונים, מכונות הנשמה? בחיאתתתת ראבק לפני הבחירות כל מפלגה שהעלתה את הנושא צחקו עליה בפנים, היום המצב צוחק עלינו

לרוב אני מסיים את הדברים האלה עם 2 מילים אבל יתקפו אותי פה על זה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי bigi » 23 מרץ 2020, 19:49

Shay_uzan כתב:
bigi כתב:
Shay_uzan כתב:
bigi כתב:
מישהו מופתע?

הכלכלה לא קורסת, מה זה משנה שיש גירעון ועוני עם יש תלג גבוה שנזרק לפח? מה זה משנה שאין תחבצ או תחבורה נורמאלית אם ממשיכים לבנות כבישים שלא יעזרו אם כולם ימשיכו לנסוע בתחבורה פרטית (ושחלילה לא יקרה מצב שמי שלא יכול להרשות לעצמו רכב יסע בשבת)? מה זה משנה אם אין דירות ומחיר דירה בארץ לא הגיוני אם העשירים יכולים להמשיך לקנות ולמבוגרים יש דירה? מה זה משנה שאנחנו אחרונים בכל מדד חינוך אם אנחנו אומת הספר והייטק שמתרכזת בתנך (יש לי כבוד למקצוע הזה אבל בחיאת יש לא מעט מקצועות נוספים שסובלים מהזנחה)? מה זה משנה שהתשתיות הטכנולוגיות בארץ אחרונות בכל דבר אפשרי אפילו מאחורי מדינות מתפתחות (אינטרנט, תחבורה חשמלית, אשראי ושוב, למעשה הכל) הרי אנחנו אומת הייטק שמפתחת את כל זה, למה אנחנו צריכים שזה יהיה פה העיקר שבזק תרוויח בדרכים מפוקפקות? אז לעזאזל זה משנה שבתי החולים מלאים גם במסדרונות? שאנשים שרוצים להיות רופאים בארץ צריכים ללמוד בחול למרות מחסור ענק בהם? שאין מיטות אישפוז גם לא בימי מגיפה? שיש חוסר בתרופות, חיסונים, מכונות הנשמה? בחיאתתתת ראבק לפני הבחירות כל מפלגה שהעלתה את הנושא צחקו עליה בפנים, היום המצב צוחק עלינו

אגיד לך את דעתי האישית , אני חושב שמדהים פה , יש המון המון לשפר אבל מדהים פה , אני אדם לא דתי אבל רוצה שילמדו תנך והרבה, לא רוצה תחבורה ציבורית בשבת ורוצה לשמור על המסורת היהודית , ברור שיש לבוא גם לקראת הציבור הלא דתי אבל חשוב לי מאוד שישמר המצב הזה שהמדינה קודם יהודית . המצב במדינות אחרות לא כזה מזהיר כמו שזה נראה מהצד תמיד הדשא של השכן ירוק יותר, המדינה הזאת הגיעה למצב של ריכוזיות איומה שצריך לטפל בה ועוד המון דברים שצריך לטפל בהם, דברים שהם תהליך שדורש רענון במערכת הפוליטית מצד שני אי אפשר לרענן כשהצדהשני עיוור למציאות בסכסוך הישראלי ערבי , אני שרוצה שינוי בהרבה דברים אבל בחיים לא אצביע לאדם כמו עופר שלח , או אסכים ללכת עם המשותפת, אז יש דברים לשפר יש דברים טובים.. ובסוף אנחנו שורדים הכל עם כל הביקורת .. וחס וחלילה לתקוף שכל אחד יחזיק בדעתו! זאת מדינה יהודית דמוקרטית.
נערך לאחרונה על ידי bigi בתאריך 23 מרץ 2020, 19:51, נערך פעם אחת בסך הכל.
bigi

הודעהעל ידי Jack55 » 23 מרץ 2020, 19:49

Shay_uzan כתב:
Jack55 כתב:מתי לדעתכם יחזירו את מוסדות החינוך?
אתם חושבים שיש מצב שתיכונים לא יחזרו ללמוד השנה?
י"ב זה בעיה, אבל ילמדו בקיץ, כך היה בשביתה הגדולה של 2006, כך היה בכל מלחמה, כך יהיה גם היום.
י"ב ילמדו מהבית, הבגרויות אולי יוזזו למועדי אוגוסט או שימצאו משהו אחר (במקומך אני גם לא מקווה לזה כי מועצה להשכלה גבוהה לא מקבלת את הבגרויות של היום אז כל דבר אחר ממש לא)
אני תמיד נגד ביטולי חופשות לתלמידים ולמורים אני חושב שזה חובה (הורים, הבעיה היא לא בבתי ספר אלא במקומות עבודה, הפער ביחס לעולם הוא כמות ימי החופש שלכם ולא של התלמידים) אבל במצב הזה אין ברירה, למשק אין יכולת לסבול עוד מכה
זה גם ההסדר עם היסודי וחטיבות הבניים

אני יא׳, השאלה מה יעשו איתנו בסיטואציה המצב יחמיר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 23 מרץ 2020, 20:16

איטליה מדווחת על 602 מקרי מוות חדשים ו4790 נדבקים נוספים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 מרץ 2020, 20:44

bigi כתב:
Shay_uzan כתב:
bigi כתב:
Shay_uzan כתב:
bigi כתב:האמת שגם לא אף משרד בריאות אחר ברחבי הגלובוס

אגיד לך את דעתי האישית , אני חושב שמדהים פה , יש המון המון לשפר אבל מדהים פה , אני אדם לא דתי אבל רוצה שילמדו תנך והרבה, לא רוצה תחבורה ציבורית בשבת ורוצה לשמור על המסורת היהודית , ברור שיש לבוא גם לקראת הציבור הלא דתי אבל חשוב לי מאוד שישמר המצב הזה שהמדינה קודם יהודית . המצב במדינות אחרות לא כזה מזהיר כמו שזה נראה מהצד תמיד הדשא של השכן ירוק יותר, המדינה הזאת הגיעה למצב של ריכוזיות איומה שצריך לטפל בה ועוד המון דברים שצריך לטפל בהם, דברים שהם תהליך שדורש רענון במערכת הפוליטית מצד שני אי אפשר לרענן כשהצדהשני עיוור למציאות בסכסוך הישראלי ערבי , אני שרוצה שינוי בהרבה דברים אבל בחיים לא אצביע לאדם כמו עופר שלח , או אסכים ללכת עם המשותפת, אז יש דברים לשפר יש דברים טובים.. ובסוף אנחנו שורדים הכל עם כל הביקורת .. וחס וחלילה לתקוף שכל אחד יחזיק בדעתו! זאת מדינה יהודית דמוקרטית.

אין לי בעיה בלימודי תנך, להפך, אפילו יש לי 100 בבגרות בתנ"ך, אבל ששיעורי ההשערה שמשרד החינוך משקיע בהם יותר מידי כסף עוברים ברובם לחינוך דת במקום מדע זה בעיה, שתנך מקצוע חובה ומדע לא זה בעיה.
לגבי התחבורה ציבורית בשבת, בלעדיה, לא משנה איך תהפוך את זה, אין תחבורה ציבורית נןרמרלית בשבת. אם חברי מצהל אומרים לי "שמע אני חייב שתקפיץ אותי לx, כי אין לי כסף לרכב ואין תחבורה ציבורית" זה נזק חמור לכלכלה, לתחבורה, לבטיחות, לפערים בחברה ולפקקים גם באמצע השבוע (נעזוב את זה שחיילים תקועים 11 יום בבסיס ו3 ימים בבית בגלל זה). רוצה אפשר לדבר בתרד אחר על כל דעתי על דת ומדינה ותאמין לי שאם אין סיבה מהותית להפריד, אני לא מפריד בניהם והרבה אנשים שכנעתי אותם שלהפריד דת ומדינה מצד אחד לא מוריד אותנו ממדינה יהודית ומצד שני הכרחי, אבל ב2 מקרים שציינתי הדת מחזיקה אותנו הרחק אחורה בתחומים מרכזיים. לגבי הסיכסוך, הדעה של כחול לבן לא שונה משל רוב מצביעי הליכוד, היא פשוט הוחתמה על ידי יריבים פוליטים כלא כזאת, (עצה שלי, אם מישהו שיש לו אינטרס נגד אותו גורם אומר לך מה אותו גורם חושב, כנראה זה לא מה שאותו גורם חושב), לי יצא לשמוע לא מעט את הנדל ושלח והדעה שלהם לא שונה בנושא יותר מידי והרוב בארץ מסכימים עליה, אין מה לעשות בנוגע לסיכסוך, לא משנה איך תסובבו את זה וצריך לנסות לגרום לגרום למצב הנוכחי להיות נסבל דרך פגיעה בטרור ודאגה לאוכלוסיה, דרך אגב, נתניהו והליכוד לא תמיד עבדו בגישה ימנית בנושא בלשון המעטה (התנתקות, הסכם שלום עם מצרים, ואפילו הסכם טראמפ זה לא ימני), אם אתה סומך על מפלגה ש3 פעמים הסכימה על לוותר על רבע משיטחי ישראל ולא על כחול לבן זאת בעיה קשה.
גם לגבי הללכת עם המשוטפת יש לי 2 דברים לומר, אף אחד לא רוצה ללכת לממשלת מיעוט אבל בואו נדבר על זה דוגרי, בממשלת מיעוט אין למפלגות הערביות שום עמדת כוח כי מצד אחד הם לא בממשלה ומצד שני פיזור כנסת זה נזק פלמנטרי עצום בשבילם, אז הם יקבלו כמה חוקים וצעדים מינורים (שוב, אין להם עמדת כוח, מה שעמית סגל אומר מנותק מהמציאות) שבוא נאמר את האמת הם בהסכמה כוללת של העם (אתם יכולים לשנוא את המפלגה אבל כל מה שקורה עם האמלח בשטחים זה לא רק בעיה של הערבים). ומצד שני, נעזוב את השחיתות, ההזנחה והכל, נגיד וזה לא קיים, נתניהו התיחס לאותם 61 מנדטים בדרך שראש ממשלה לא אמור להתנהג, אני רוצה ממשלת אחדות אבל לא עם אדם ששרה תחתיו פירסמה מידע שיקרי על הטרדה מינית של מנהיג הגוש, שקראו לו דברים שאני אפילו לא רוצה לחזור עליהם, אמרו שהוא בוגד וככה גם על כל קהל בוחריו, אני הפסקתי לדבר על פוליטיקה כבר תקופה מאוד ארוכה כי לדעתי הדעות שלי המאוד לגיטימיות תיגו אותי כבוגד במדינה שלי, אבא שלי שהתנדב עוד 15 שנים במילואים יותר ממי שחושב שהוא לא לגיטימי (למרות שיכל להשתחרר) הדברים שהמשפחה והחברים שלי מעלים בעקיפין נגדי באופן עקיף זה מזעזע אותי ולפעמים הם חסרי כל היגיון בסיסי (אז עידן רול לא שותק על הומופוביה כמו אוחנה והוא תקף גם אדם זוטר מהמשוטפת וגם את ימינה, אז מה, הוא לא יושב עם אף אחד מהם בממשלה) הפסקתי לדבר פוליטיקה עם כולם, חוץ מאותם אנשים שההסתה לא נכנסה לתוכם (נספר בכף היד) והורדתי פרופיל בכל הנושא. לדעתי עם גנץ הולך עם נתניהו זאת הלקאה עצמית לו ולכל חוסן לישראל, לפיד ויעלון לא סתם לא מסכימים, הם מכירים את הבן אדם ומי שצובר לעצמו אויבים בכל מקום שלא יתלונן שלא הולכים איתו יד ויד. תאמינו לי שלא חשבתי שזה יקרה אבל כל עוד נתניהו נשאר (בטח אחרי פירוק הכנסת והמשפט ואפילו היום הטענות נגד כינוס הפרלמנט בדמוקרטיה למען השם!!!)
זאת דעתי על כל המצב ופה זה מגמר, מפסיק לדבר על פוליטיקה בפורום וזה גם לא תרד פוליטי ככה שתעשו לי טובה ואל תענו על זה ובטח שלא להטיל אחריות על הצד השני, מוזמנים לקרוא בפקידה, להסכים או לא זה כבר פחות חשוב לי, מספיק לי שאדם אחד הבין את הנקודה שלי בנושא ועשיתי את שלי בנושא.
[b] בבקשה בפעם הבאה שאתם מדברים פוליטיקה תקשיבו, תחשבו על למה כן ולא למה לא ותבינו שאדם שמולכם חשובה לו המדינה בדיוק כמוכם פשוט אתם מסתכלים על זווית שונה ותפסיקו לתת יד בקלפי למי שלא מכבד את החברים שלכן והמשפחה שלכם. תודה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 מרץ 2020, 20:51

Jack55 כתב:
Shay_uzan כתב:
Jack55 כתב:מתי לדעתכם יחזירו את מוסדות החינוך?
אתם חושבים שיש מצב שתיכונים לא יחזרו ללמוד השנה?
י"ב זה בעיה, אבל ילמדו בקיץ, כך היה בשביתה הגדולה של 2006, כך היה בכל מלחמה, כך יהיה גם היום.
י"ב ילמדו מהבית, הבגרויות אולי יוזזו למועדי אוגוסט או שימצאו משהו אחר (במקומך אני גם לא מקווה לזה כי מועצה להשכלה גבוהה לא מקבלת את הבגרויות של היום אז כל דבר אחר ממש לא)
אני תמיד נגד ביטולי חופשות לתלמידים ולמורים אני חושב שזה חובה (הורים, הבעיה היא לא בבתי ספר אלא במקומות עבודה, הפער ביחס לעולם הוא כמות ימי החופש שלכם ולא של התלמידים) אבל במצב הזה אין ברירה, למשק אין יכולת לסבול עוד מכה
זה גם ההסדר עם היסודי וחטיבות הבניים

אני יא׳, השאלה מה יעשו איתנו בסיטואציה המצב יחמיר
הא נכון אתה י"א... אל תדאג, אתה תעשה את כל הבגרויות בשלב זה או אחר

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 מרץ 2020, 21:21

לא יודעת מה לחשוב על המצב אם כשרשום שילדים ''הושמו בבידוד'' המוח שלי קורא את זה ''ילדים הושמדו בבידוד''
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 23 מרץ 2020, 22:18

עלה ל1442, 29 במצב קשה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 מרץ 2020, 22:19

ואו, עלייה של 400 לעומת הדיווח אתמול באותה שעה.
המצב רע מאוד בישראל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Mitelka » 23 מרץ 2020, 22:21

Jack55 כתב:עלה ל1442, 29 במצב קשה.
כל ה29 מונשמים.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 מרץ 2020, 22:44

Mitelka כתב:
Jack55 כתב:עלה ל1442, 29 במצב קשה.
כל ה29 מונשמים.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
זו המשמעות של מצב קשה במחלה נשימתית
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 מרץ 2020, 22:55

אני לא מבינה מה לא ברור ב''יותר בדיקות, יותר חולים''
לא צריך דרמה בכוח
ידענו שהמספרים יעלו ברגע שיתחילו לבדוק יותר
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 23 מרץ 2020, 23:27

Holiday_Armadillo כתב:אני לא מבינה מה לא ברור ב''יותר בדיקות, יותר חולים''
לא צריך דרמה בכוח

זה נכון, אבל עדיין...
ככל שהמספר יעלה, כך כנראה הנהלים יוחמרו. היום כבר היו דיבורים על ביטול שנת הלימודים וחזרה מתוכננת ב1.9.

סביר להניח שבימים הקרובים יחליטו על חזרה של למידה מרחוק (אין הגיון להחזיק ילדים בבית בלי שום שגרה what so ever).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 23 מרץ 2020, 23:29

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אני לא מבינה מה לא ברור ב''יותר בדיקות, יותר חולים''
לא צריך דרמה בכוח

זה נכון, אבל עדיין...
ככל שהמספר יעלה, כך כנראה הנהלים יוחמרו. היום כבר היו דיבורים על ביטול שנת הלימודים וחזרה מתוכננת ב1.9.

סביר להניח שבימים הקרובים יחליטו על חזרה של למידה מרחוק (אין הגיון להחזיק ילדים בבית בלי שום שגרה what so ever).
לנו יש עדיין למידה מרחוק, ההפסקה היא רק להסתדרות המורים.
בכל התיכונים זה ממשיך כרגיל אם אני לא טועה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי ShiriV » 24 מרץ 2020, 00:20

נראה לי אני צריכה בדיקת קורונה רק כדי להיות רגועה עם עצמי (או שלא, אבל העיקר לדעת). לאט לאט אני מתחילה באמת לעכל את הסיטואציה ההזויה שהעולם נמצא בה וזה.. לא טוב
יש פה עוד כמוני?
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי Shay_uzan » 24 מרץ 2020, 00:51

ShiriV כתב:נראה לי אני צריכה בדיקת קורונה רק כדי להיות רגועה עם עצמי (או שלא, אבל העיקר לדעת). לאט לאט אני מתחילה באמת לעכל את הסיטואציה ההזויה שהעולם נמצא בה וזה.. לא טוב
יש פה עוד כמוני?
גם בבידוד, בדיקץ קורונה שתקפה להיות לא תקפה למחר

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 24 מרץ 2020, 00:58

ShiriV כתב:נראה לי אני צריכה בדיקת קורונה רק כדי להיות רגועה עם עצמי (או שלא, אבל העיקר לדעת). לאט לאט אני מתחילה באמת לעכל את הסיטואציה ההזויה שהעולם נמצא בה וזה.. לא טוב
יש פה עוד כמוני?

את מרגישה לא טוב?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־155 אורחים