המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל תל אביב, 22 במאי, רביעי, 21:05

ת'רד מגפת הקורונה V3 - ''תעשו חיים'' ב. נתניהו

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד מגפת הקורונה V3 - מדינה במשבר

הודעהעל ידי Shay_uzan » 14 יולי 2020, 18:36

Jack55 כתב:אגב עוד סיבה שיוצא לי לשמוע דיי הרבה היא שלהרבה ליכודניקים קשה לעבור להצביע לגוש השמאל בגלל הדעות הימניות שלהם והם לא יהיו שלמים עם להצביע לגוש שמרצ היא אחת המפלגות הכי חזקות בו, ואני לא צריך לפרט על הדעות הקיצוניות והחשוכות (בטח ובטח עבור מצביעי הימין כביכול) של חלק מהאנשים שם.
ושוב אני אומר על פי מה שיוצא לי לשמוע ולא על פי דעתי האישית.

אז שיעברו לימין החדש, אם הם מאוכזבים מהמפלגה אז או שיעברו או שלא יצביעו לה או בכלל, אם לא הם ימשיכו להתאכזב.
אגב אני לא יודע איזה מוסר יש לליכוד לטעון שהוא לא ישב בגוש עם מפלגות עם דעות חשוכות אחרי שהוא מקבל בחיבוק את עוצמה יהודית, סמוטריץ וחבריהם.
בכללי, נראה לי שכל עוד הליכוד וכחול לבן נראים איך שהם נראים, אין ממשלה שיש עתיד והימין החדש לא בתוכה לא הולכת לדאוג לציבור ותופתעו, יש הרבה קווים מקבילים בינהן למרות שחלק גדול ממצביעי המפלגה הזאת קראו לי בוגד בשנה האחרונה (והחלק השני חברים טובים שלי). לא סתם ב2013-2014 הייתה שפיות פוליטית שנהרסה שנה אחרי, ברית האחים הוכיחה את עצמה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 14 יולי 2020, 23:46

אגב היום יום הבסטיליה... אני חושב שאפשר לתאר את התשובה של הממשלה על המצב הכלכלי במדינה במשפט הידוע "אם אין לחם תאכלו עוגות". הגרסה של השנה זה "אם אין לחם אתם חרטא"
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 15 יולי 2020, 06:32, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 15 יולי 2020, 00:47

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
Mitelka כתב:שמח שאתה מבין סוף סוף. אני טיפש מוחלט. אבל אני לא מתייחס לנבחר ציבור כאל מלך שאצביע לו בכל מחיר. זו לא קבוצת ספורט.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

איזה קטע, גם אני לא. וגם לא אף אחד שאני מכיר שמצביע לליכוד.

אתה יותר חכם מכולנו, אבל תנסה רגע לחשוב בכנות- האם אתה ומי שאתה מכיר שמצביע לליכוד מייצגים באמת את האלקטורט הרחב של המפלגה?

אני לא יותר חכם מאף אחד. מותר להיות מצביע ליכוד גם בלי להיות קוף או בבון. זה מה שהגברת התכוונה וזה מה שאדון מיטלקה מהדהד כאן.

לגבי השאלה שלך, אני חושב שמאוד קשה לדעת. העולם היום הוא כבר לא מה שהיה כאן לפני 30 שנה. אנשים מהפריפריה ומזרחים הם כבר לא אותם המזרחים של אז. הם משכילים הרבה יותר, מתקדמים הרבה יותר ומעורים הרבה יותר במה שנעשה כאן, עד כדי שההבדל היחיד שקיים היום בין ה"אליטות" ל"עמך" זה מוצא ההורים והסבים, והכסף שהם ירשו מהם.

אני אומר לך, מהנסיון שלי, שאין שום הבדל לא בהשכלה, לא באינטלגנציה ולא בהעמקה ובהבנה של דברים, ולא בשום דבר כזה.

אפשר להגיד שחלק מהמצביעים של הליכוד מגיע מהמעמד הנמוך יותר (הם עדיין לא בבונים, והם גם לא היו בוחרים בביבי אם היה אונס את הבת שלהם), כמו שחלק ממצביעי השמאל מגיע מהמעמד הנמוך
(למשל בדואים).
וגם אם אני זורם איתך, ומניח שרוב המצביעים של הליכוד הם פחות אינטלגנטים מאלה של השמאל (אני בתוקף לא מסכים עם זה, אבל רק לטובת הדיון), זה הופך אותם לפחות שווים? פחות טובים? הקול שלהם
לא נחשב? למה אוטומטית ההצבעה שלהם הופכת להצבעה של עדר, כלומר להצבעה של ילד מפגר שאמרו לו מה להצביע?

עובדתית הקול שלהם שווה כמו כל קול אחר. האם זה המצב האידיאלי? בעיני לא. זאת אחת המגרעות המרכזיות בדמוקרטיה. קול של אדם משכיל ומעורב בפוליטיקה (לא משנה למי הוא מצביע, גם לליכוד לצורך העניין), שווה כמו קול של אדם שאין לו מושג מי שר החוץ, מה זה ועדה בכנסת ומה תפקיד בית המשפט העליון בישראל. אבל זה דיון אחר וכללי.

ישר הלכת לכיוון העדתי, למרות שהיום זה כבר הרבה פחות חד משמעי. יש הרבה מאוד מזרחים שמצביעים למפלגות שמאל ואשכנזים שמצביעים ליכוד או בנט וכו'. זה לא באמת עניין של עדה, למרות שתמיד כיף להיזכר בהקלטה של נתן אשל איך ביבי והליכוד משתמשים במודע בשסע העדתי בשביל להרוויח הון פוליטי.

בכל מקרה, זה לא פוליטיקלי קורקט, אבל אין מה לעשות. שלוף מצביע ליכוד ממוצע ומצביע כחול לבן או עבודה ממוצע, ואני חושב שדי ברור מה יהיו הנתונים ההשכלתיים של כל אחד מהם. גם אתה יודע את זה, אפילו אם לא תודה בזה בקול רם. האלקטורט הרחב והגדול של ביבי אלה אנשים שההצבעה שלהם היא לא למפלגה, כמוך לדוגמה, אלא לאיש שהם תופסים אותו כדמות כמעט אלוהית ("שליח השם"). זה עניין רגשי לחלוטין. קודם כל ביבי ואז המדינה. רואים לזה ביטוי מצויין בכל ההתנהלות של מיקי זהר עכשיו וביטן ואמסלם לפניו. גם רגב כמובן. הם אנשים עם חכמה פוליטית שמבינים שבשביל להתקדם בליכוד הם חייבים להתנהג כמו שטיח של ביבי, כי בשביל מצביעי הליכוד (במובן הרחב), המטרה היא ביבי וכל השאר זה האמצעי.

האמת שזה דיון פילוסופי מעניין.
אפשר לקחת את זה גם למקום אחר. האם כספו של אדם ״בזבזן״ שקונה ומבזבז ובכך גם מניע את הכלכלה המקומית, שווה יותר מאחד ששם את הכסף בפק״מ בבנק או אפילו חוסך בדרכים יותר נורמליות.
או האם קולו של אדם ששירת בצה״ל שווה יותר מקולו של משתמט, וכד׳.

אבל המציאות זה לא פילוסופיה, ולכן נעזוב את זה.

לגבי הדברים האחרים.
אני לא יודע להגיד אם באופן ממוצע ההשכלה של מצביע כח״ל גבוהה יותר, אבל גם אם כן, אני לא לגמרי מבין למה זה משנה. זה שההשכלה של א׳ פחות גבוהה לא אומר שהאינטליגנציה שלו פחות גבוהה ובטח ובטח לא אומר שהוא בבון חסר בינה (לא מילים שלך, אלא של רינה מצליח בווריאציה אחרת).

בהקשר לביבי מלך ישראל... תראה, אני עוד זוכר את העולם בלי ביבי. היה אז את שמיר, אחר כך היה גם את אריק שרון. כולם זכו לאהדה עצומה בקרה מצביעי הליכוד. כולם קיבלו יחס של מלך ישראל כי זה האופי של הימין בישראל. זה לא שייך למנהיג ספציפי כזה או אחר, וזה ככה עוד מימיו של ז׳בוטינסקי.

אני לא חייתי אז, אבל אני לא חושב שהיחס למנחם בגין בתקופה ההיא, היה טוב יותר מאשר היחס לביבי היום. זהו טבעו של השמאל - להפוך את הימין לנאצי ופאשיסטי (דה-לגיטימציה) כי הוא בעל השקפה שונה (פלורליזם, כן?).
ספציפית ביבי גם מצליח לאחד סביבו את הציבור שלו וזה מחרפן את השמאל לגמרי, וגורם לו לאט לאט לרדת מהפסים (למשל ההפגנה היום).

זה העניין לדעתי. אין כאן בבונים מול נאורים, אלא שני מחנות שכל אחד מתבצר בצד שלו עוד ועוד, והכל בסכנת התלקחות ובעידוד הגורמים הפוליטיים משני הצדדים, ומהצד השמאלי אף הרבה יותר לדעתי (בוגי, לפיד, עודה, ברק, אולמרט וליברמן איבדו מזמן את ההגינות ומנהלים קרב דוחה ומלוכלך בעיניי).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 יולי 2020, 02:05

יודעים מה אהבתי, שכל מי שטוען שהמשבר הכלכלי השאיר אותו ללא כסף מיד מתויג כשמאל רדיקאלי בוגד במדינה. יודעים מה עוד יותר אהבתי? שזה אפילו לא משהו שהוא רק ברשתות החברתיות, ככה הפוליטיקאים שלנו מדברים. כמה שנאה יש במדינה הזאת לעזאזל?
אגב, אחד המתנגדים הגדולים להתנהלות הכלכלית של הממשלה זה בנט, ממש שמאל רדיקאלי...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 יולי 2020, 06:59

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
איזה קטע, גם אני לא. וגם לא אף אחד שאני מכיר שמצביע לליכוד.

אתה יותר חכם מכולנו, אבל תנסה רגע לחשוב בכנות- האם אתה ומי שאתה מכיר שמצביע לליכוד מייצגים באמת את האלקטורט הרחב של המפלגה?

אני לא יותר חכם מאף אחד. מותר להיות מצביע ליכוד גם בלי להיות קוף או בבון. זה מה שהגברת התכוונה וזה מה שאדון מיטלקה מהדהד כאן.

לגבי השאלה שלך, אני חושב שמאוד קשה לדעת. העולם היום הוא כבר לא מה שהיה כאן לפני 30 שנה. אנשים מהפריפריה ומזרחים הם כבר לא אותם המזרחים של אז. הם משכילים הרבה יותר, מתקדמים הרבה יותר ומעורים הרבה יותר במה שנעשה כאן, עד כדי שההבדל היחיד שקיים היום בין ה"אליטות" ל"עמך" זה מוצא ההורים והסבים, והכסף שהם ירשו מהם.

אני אומר לך, מהנסיון שלי, שאין שום הבדל לא בהשכלה, לא באינטלגנציה ולא בהעמקה ובהבנה של דברים, ולא בשום דבר כזה.

אפשר להגיד שחלק מהמצביעים של הליכוד מגיע מהמעמד הנמוך יותר (הם עדיין לא בבונים, והם גם לא היו בוחרים בביבי אם היה אונס את הבת שלהם), כמו שחלק ממצביעי השמאל מגיע מהמעמד הנמוך
(למשל בדואים).
וגם אם אני זורם איתך, ומניח שרוב המצביעים של הליכוד הם פחות אינטלגנטים מאלה של השמאל (אני בתוקף לא מסכים עם זה, אבל רק לטובת הדיון), זה הופך אותם לפחות שווים? פחות טובים? הקול שלהם
לא נחשב? למה אוטומטית ההצבעה שלהם הופכת להצבעה של עדר, כלומר להצבעה של ילד מפגר שאמרו לו מה להצביע?

עובדתית הקול שלהם שווה כמו כל קול אחר. האם זה המצב האידיאלי? בעיני לא. זאת אחת המגרעות המרכזיות בדמוקרטיה. קול של אדם משכיל ומעורב בפוליטיקה (לא משנה למי הוא מצביע, גם לליכוד לצורך העניין), שווה כמו קול של אדם שאין לו מושג מי שר החוץ, מה זה ועדה בכנסת ומה תפקיד בית המשפט העליון בישראל. אבל זה דיון אחר וכללי.

ישר הלכת לכיוון העדתי, למרות שהיום זה כבר הרבה פחות חד משמעי. יש הרבה מאוד מזרחים שמצביעים למפלגות שמאל ואשכנזים שמצביעים ליכוד או בנט וכו'. זה לא באמת עניין של עדה, למרות שתמיד כיף להיזכר בהקלטה של נתן אשל איך ביבי והליכוד משתמשים במודע בשסע העדתי בשביל להרוויח הון פוליטי.

בכל מקרה, זה לא פוליטיקלי קורקט, אבל אין מה לעשות. שלוף מצביע ליכוד ממוצע ומצביע כחול לבן או עבודה ממוצע, ואני חושב שדי ברור מה יהיו הנתונים ההשכלתיים של כל אחד מהם. גם אתה יודע את זה, אפילו אם לא תודה בזה בקול רם. האלקטורט הרחב והגדול של ביבי אלה אנשים שההצבעה שלהם היא לא למפלגה, כמוך לדוגמה, אלא לאיש שהם תופסים אותו כדמות כמעט אלוהית ("שליח השם"). זה עניין רגשי לחלוטין. קודם כל ביבי ואז המדינה. רואים לזה ביטוי מצויין בכל ההתנהלות של מיקי זהר עכשיו וביטן ואמסלם לפניו. גם רגב כמובן. הם אנשים עם חכמה פוליטית שמבינים שבשביל להתקדם בליכוד הם חייבים להתנהג כמו שטיח של ביבי, כי בשביל מצביעי הליכוד (במובן הרחב), המטרה היא ביבי וכל השאר זה האמצעי.

האמת שזה דיון פילוסופי מעניין.
אפשר לקחת את זה גם למקום אחר. האם כספו של אדם ״בזבזן״ שקונה ומבזבז ובכך גם מניע את הכלכלה המקומית, שווה יותר מאחד ששם את הכסף בפק״מ בבנק או אפילו חוסך בדרכים יותר נורמליות.
או האם קולו של אדם ששירת בצה״ל שווה יותר מקולו של משתמט, וכד׳.

אבל המציאות זה לא פילוסופיה, ולכן נעזוב את זה.

לגבי הדברים האחרים.
אני לא יודע להגיד אם באופן ממוצע ההשכלה של מצביע כח״ל גבוהה יותר, אבל גם אם כן, אני לא לגמרי מבין למה זה משנה. זה שההשכלה של א׳ פחות גבוהה לא אומר שהאינטליגנציה שלו פחות גבוהה ובטח ובטח לא אומר שהוא בבון חסר בינה (לא מילים שלך, אלא של רינה מצליח בווריאציה אחרת).

בהקשר לביבי מלך ישראל... תראה, אני עוד זוכר את העולם בלי ביבי. היה אז את שמיר, אחר כך היה גם את אריק שרון. כולם זכו לאהדה עצומה בקרה מצביעי הליכוד. כולם קיבלו יחס של מלך ישראל כי זה האופי של הימין בישראל. זה לא שייך למנהיג ספציפי כזה או אחר, וזה ככה עוד מימיו של ז׳בוטינסקי.

אני לא חייתי אז, אבל אני לא חושב שהיחס למנחם בגין בתקופה ההיא, היה טוב יותר מאשר היחס לביבי היום. זהו טבעו של השמאל - להפוך את הימין לנאצי ופאשיסטי (דה-לגיטימציה) כי הוא בעל השקפה שונה (פלורליזם, כן?).
ספציפית ביבי גם מצליח לאחד סביבו את הציבור שלו וזה מחרפן את השמאל לגמרי, וגורם לו לאט לאט לרדת מהפסים (למשל ההפגנה היום).

זה העניין לדעתי. אין כאן בבונים מול נאורים, אלא שני מחנות שכל אחד מתבצר בצד שלו עוד ועוד, והכל בסכנת התלקחות ובעידוד הגורמים הפוליטיים משני הצדדים, ומהצד השמאלי אף הרבה יותר לדעתי (בוגי, לפיד, עודה, ברק, אולמרט וליברמן איבדו מזמן את ההגינות ומנהלים קרב דוחה ומלוכלך בעיניי).
רק עכשיו קראתי את כל הדיון שלכם ואהבתי את זה שהליכודניק אמר שהליכוד מורכב ממזרחים (כולל אני) עם השכלה נמוכה, אגב, היא מפלגה שנשלטת על ידי אשכנזים וכמו שיועצו הקרוב של נתניהו וכמו בתמונה שבעטו ממנה את כל החכים המזרחיים של הליכוד, כבוד לעדות היא לא נותנת.
גם אהבתי את זה שהאדם שהתלונן על רינה מצליח הצליח בשורת הודעות לרשום דברים שהם פשוט לא לגיטימים אחד אחרי השני והרבה יותר מנותקים מהמציאות (בוא, לומר שלפיד ויעלון, הם האחראים יחד עם עודה להסתה יותר מנתניהו זה ניתוק מוחלט, ונעזוב זה שהשני הוא איש ימין לכל הדעות, מנגד בשבוע האחרון שמעתי קללות ש"אל תהיה שמאלן מסריח/בוגד/הכי גרוע שיש יותר מכל האצבעות שיש לי וזה שבוע חלש...). תשאל אפילו את עמית סגל, נתניהו בונה על פילוג ככלי לגיטימי להשגת מנדטים ו2-3 אמירות עומללות של רינה מצליח או קמפיין "פה זה לא טורקיה" לא ישנו את זה או יהפכו את ההתנהגות של נתניהו ללגיטימית וכיאלו הוא נגרר אליה, אם זה מה שאתה חושב אתה כנראה יותר מנותק מהממשלה שאתה תומך בה. גם האמירה "רק לא ביבי" היא אמירה שנוצרה על ידי הימין והפרשנים ולא על ידי אותם מפלגות "אכולות שנאה". בואו, שמעתי יותר ימניים משתמשים בביטוי הזה מאשר לא ימניים. אגב גם אף אחד לא סתם נגד ביבי, יש לאנשים סיבות *ענייניות* לכך, הראשונה בהם זאת ההסתה שהם עצמם (כולל אני גם עם אנשים שבכלל לא יודעים מה הדעה שלי ורק שמעו אותי אומר שהמצב הכלכלי היום רע) סובלים מאז 2015 לפחות.
יוני, בחיאת, אתה אדם חכם אבל אתה מקשה עלי, די להעביר אחריות ואשמה ולומר "אנחנו תמיד בסדר, הבעיה היא בכם", זה לא אפשרי תמיד לחזור לזה ואם אתה חוזר לזה אל תגיד שהמחנה השני הוא המפיל אחריות ואכול שנאה, כי זה פשוט צביעות וחוסר מודעות בו זמנית לומר את זה ואז לעשות בדיוק ההפך. לומר שמי שנחשב לא לגיטימי היום זה הימין זה לצחוק על המציאות בעיינים, מתי בפעם האחרונה שמעת ימני (ללא תוספת) כקללה? ואתה מדבר על שבוע שבו נאמר ש"כל מי שמתלונן ויוצא להפגין הוא שמאל ראדיקלי"? כי אין ימניים שקרסו כלכלית? זאת פיקציה? רק השמאל "המבוסס" (לפי מה שאתה אמרת) הוא מי שמתלונן בכזב שאין לו כסף לאוכל?
אני מקווה שיום יבוא והליכוד יתנקה מחכים כמו מיקי זוהר, הביטן האמסלם, הרגב, ואוחנה ויתחיל לחזור להביא פוליטיקאים איכותיים שאכפת להם מהציבור כמו שהם ידעו לספק פעם (תופתעו, בבחירות המקומיות עד יום הבחירות רציתי להצביע לחכ שהיה בליכוד), ככה אני אוכל לחזור לכבד את המפלגה הזאת כמו שאני מכבד את הימין החדש...
סתם הערת אגב, לפני שאתם תוקפים את יש עתיד שהיא מפלגה שמונעת משנאה ולא מקבלת אנשים שהם לא כמוהה, תסתכלו טוב טוב על הרשימה שלה ותראו שהיא מהמפלגות היותר מגוונות מגזרית שיש במדינה ומי שחושב שזה פוגע בדעות שלה שישמע את כל אחד מהרשימה הזאת מדבר ושישמע מה העקרונות שהמפלגה רצה בגללם ויבין שאין שום סטירה בין השניים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 15 יולי 2020, 09:14

שי, צר לי אבל או שאתה לא מתעמק במה שאני כותב, או שאתה לא מבין או מעוות בטעות או בכוונה.
קשה לי להתייחס לכל הדברים שכתבת, שרובם עיוותים של מה שאני כתבתי, וחבל על הזמן נראה לי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Runner30 » 15 יולי 2020, 12:50

בלית ברירה, מחפש סיבות לאופטימיות:

https://www.ynet.co.il/article/Sk75n0skv

https://www.ynet.co.il/health/article/BJL0eNoJD
Runner30

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 יולי 2020, 15:53

כמה ציטוטים מהאדם שאמר שלא באמת קראתי את דבריו:
" זהו טבעו של השמאל - להפוך את הימין לנאצי ופאשיסטי (דה-לגיטימציה) כי הוא בעל השקפה שונה (פלורליזם, כן?)." (זה הטבע של השמאל? זה? הטבע של השמאל? אתה שומע את עצמך? ואחרי זה אתה אומר שהשמאל הוא המסית בארץ? בחיאת מודעות, התחלת הודעה ככה, תעשה טובה אל תסיים אותה ב"שמאל הוא המסית הראשי של הארץ", שאל את החברים המתנחלים, הימניים (חלקם יותר ממך), השמאל ובאמת יש לי חבר טובים גם אם הם לא בדעותי, כי אני מעדיף אנשים שמכבדים דעות של אחרים מאנשים מהדעות שלי שלא מכבדים דעות של אחרים, השאלה איפה כל השנאה שאתה מדבר ביני לבין חברי?)
"והכל בסכנת התלקחות ובעידוד הגורמים הפוליטיים משני הצדדים, ומהצד השמאלי אף הרבה יותר לדעתי (בוגי, לפיד, עודה, ברק, אולמרט וליברמן איבדו מזמן את ההגינות ומנהלים קרב דוחה ומלוכלך בעיניי)."
"ספציפית ביבי גם מצליח לאחד סביבו את הציבור שלו וזה מחרפן את השמאל לגמרי, וגורם לו לאט לאט לרדת מהפסים (למשל ההפגנה היום)."
"(לא מילים שלך, אלא של רינה מצליח בווריאציה אחרת)."
"אנשים מהפריפריה ומזרחים הם כבר לא אותם המזרחים של אז." (אגב, אבא שלי אדם מזרחי מבאר שבע, לעולם הוא לא התמסכן ולעולם לא התלונן והוא סגן אלוף ובתפקיד ניהולי בהייטק, ככה גם 2 מהאחים שלו, זה שהיה יותר קשה אז זה לא אומר שאף מזרחי הוא בור או שונה מהמקור שלו.)
"כמו שחלק ממצביעי השמאל מגיע מהמעמד הנמוך (למשל בדואים)." (כי שמאל זה או יהודים עליתה או בדואים וערבים, שאגב לבדואים אין כוח אלקטורלי חזק והם לא משפעים יותר מידי בבחירות, אבל אל תיתן לזה להפריע לטענה שלך שרק העליתות שלא רעבות ללחם יצאו להפגין)."
"או האם קולו של אדם ששירת בצה״ל שווה יותר מקולו של משתמט, וכד׳." (זה על הדרך לעצמי ולכל החברים שלי, מי שחושב שכל מי שלא מתגייס עושה את זה כי הוא לא רוצה להתגייס זה לא נכון, גם אם זאת לא הייתה כוונתך, בשכבה שלי של 180 תלמידים היו לא מעט שלא התגייסו, אבל 90% מהם נלחמו עד השניה האחרונה להתגייס. גם תופתע כמה האנשים שצהל מנפה הם יותר אטרקטיבים ללא מעט יחידות ותפקידים כולל תפקידי עלית, יש מפקדים שנלחמים על כל אדם שצהל זרק ומעדיפים אותו על חיילי חובה. סתם להוריד את הסטיגמה)

אגב גם לאור יש כמות משפטים אני חןשב שהם דמגוגים אבל זה עשירית ממה שרשמת ולו יש את המודעות לכך והוא לא צבוע ומתלונן בסוף שההסתה היא רק נגדו. (יש לי חברים מצביעי יש עתיד שאין להם מושג או חצי מושג בפוליטיקה)

אז אל תגיד לי מה אמרת ומה לא. כל זה אמרת ואולי יום יבוא ותיתן לי תגובה עניינית
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 יולי 2020, 17:11

לא ראיתי בחיי אדם מיואש ומתוסכל כמו ברבש שמדבר על היחס של הממשלה למשבר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שועל » 15 יולי 2020, 17:20

Shay_uzan כתב:לא ראיתי בחיי אדם מיואש ומתוסכל כמו ברבש שמדבר על היחס של הממשלה למשבר

זה אופי יותר מהכל
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 יולי 2020, 17:22

שועל כתב:
Shay_uzan כתב:לא ראיתי בחיי אדם מיואש ומתוסכל כמו ברבש שמדבר על היחס של הממשלה למשבר

זה אופי יותר מהכל
רק ההשוואה באיך הוא היה בתחילת המשבר ואיך הוא היום מספיק לדעת שהוא לא יכול יותר לסבול את המצב
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 יולי 2020, 17:43

מבית היוצר "ישראל ראשונה בעולם בטיפול המשבר"
די דייי דייייי, בבקשה מספיק! מה עובר עליו? זה לא הגיוני? גם עכשיו ישראל הכי טובה בעולם???? 21% אבטלה וזה עולה! 1700 נדבקים חדשים היו אתמול! הגל השני פי 2 מהראשון! כל האנשים קורסים והוא באמת חושב שישראל המצב הכי טוב שיש??? אני לא מבין איך אפשר? איך הוא כזה מנותק? איך הוא לא מוכן לקחת אחריות על המצב? חיי אדם פחות חשובים מרבע מנדט? עכשיו אתם מבינים שכל פעם שהוא צועק אנחנו ראשונים הוא עובד עליכם בעיינים? צריך הבנה בסיסית בנתונים בשביל להבין שהוא פשוט משקר לכם. אגב הנתונים מאפריל!
היום שר הבריאות שלך אמר שאין איך למנוע סגר. די, קח א ח ר י ו ת
https://mobile.twitter.com/netanyahu/st ... 1424417793
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 יולי 2020, 19:46

Shay_uzan כתב:מבית היוצר "ישראל ראשונה בעולם בטיפול המשבר"
די דייי דייייי, בבקשה מספיק! מה עובר עליו? זה לא הגיוני? גם עכשיו ישראל הכי טובה בעולם???? 21% אבטלה וזה עולה! 1700 נדבקים חדשים היו אתמול! הגל השני פי 2 מהראשון! כל האנשים קורסים והוא באמת חושב שישראל המצב הכי טוב שיש??? אני לא מבין איך אפשר? איך הוא כזה מנותק? איך הוא לא מוכן לקחת אחריות על המצב? חיי אדם פחות חשובים מרבע מנדט? עכשיו אתם מבינים שכל פעם שהוא צועק אנחנו ראשונים הוא עובד עליכם בעיינים? צריך הבנה בסיסית בנתונים בשביל להבין שהוא פשוט משקר לכם. אגב הנתונים מאפריל!
הציוץ אגב, נמחק, לקח לו 7 שעות
העדות היחידה שמצאתי זה ציוץ של זהבה גלאון, תסכימו איתה או לא, זה הכי קרוב שיש ליתמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 15 יולי 2020, 20:10

ממשלה של שרמוטות.
שילכו להזדיין.
אני מתבייש.

נגמרות המילים
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי A.Parker » 15 יולי 2020, 20:35

אין סיבה שהוא ישנה את התקליט. התעמולה שלו עובדת מצויין על קהל היעד, שמורכב בחלקו הרב מאנשים שמעריצים אותו וחסרי שיפוטיות.
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 יולי 2020, 20:35

אנחנו עדיין לא בסתיו/חורף אגב, סתם תזכורת נחמדה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 יולי 2020, 21:13

שאלה - כמה כסף היה אפשר לחלק לאזרחים אם היו מורידים 18 שרים ו-16 סגני שרים?
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 יולי 2020, 21:17

התוכנית הכלכלית החדשה היא פשוט לירות למדינה ולכל האנשים שקרסו ברגליים.
נעזוב את זה שהגל הרביעי רק אתמול התחיל להיכנס ואף גל אחר לא נכנס כל הכסף שהובטח.
יש לי מכר שהוא מורה ואיש תרבות, השבוע הודיעו שמבטלים את התוכנית שבה הוא מלמד ולכן הוא לא יודע מה עתידו בנושא, כל העסקים התרבותיים שלו הלכו לפח והוא נאלץ להיפתר מכל עסקיו. הוא לא קיבל פיצוי מהמדינה כי הוא רק עצמאי בן 23 וה700 השקלים האלה ש"המדינה תשקול" (זה הניסוח בתוכנית) להביא לו זה אצבע בעין שלו ושל כל שאר החבריו בתחום. אגב, הכסף הזה יחולק לו כמו שזה מחולק למילארדר רווק גנרי בלי ילדים.
אגב איש ימין הוא לא וכל מי שיגיד "היה צריך לעבוד ולחסוך לתקופות האלה" זה לא רציני כי הוא העובד הכי קשה שאני מכיר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי A.Parker » 15 יולי 2020, 21:18

תגידו, מאיפה כל הכסף של הפיצויים והסיוע? אני לא עוקב בכלל, אבל קצת קשה לי להבין מאיפה המדינה (וכל המדינות כמעט) מוצאות את הכסף לסייע לאזרחים. זה יורד ממשרדים מסויימים, הכל ביטוח לאומי או שזו הקרבה שעושים עכשיו כדי להשאיר אנשים עם הראש מעל המים כדי שיכניסו כסף בהמשך?
A.Parker

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 יולי 2020, 21:19

...
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 15 יולי 2020, 21:27, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־10 אורחים