המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ישיבת חירום של הממשלה בעניין גלעד שליט

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ישיבת חירום של הממשלה בעניין גלעד שליט

הודעהעל ידי חנו'ש » 17 אוקטובר 2011, 20:01

אתה לא צריך לזלזל בתבונה ובמחשבה העצמית של הציבור בישראל.

הרי כל בר דעת ידע טוב מאוד שאם גלעד ישוחרר בעיסקה ולא במבצע צבאי זה יכלול מחיר קשה וכואב שכולל גם רוצחים מתועבים.
אף אחד לא היה תמים לחשוב שחמאס ישחרר את גלעד שליט בחינם בשל טוב ליבו.

אני מאמינה שלפי זה וכן גם לפי הזדהות עם הכאב של משפחת שליט שאין אחד במדינה שמתכחש לה (כמו שאין אחד שמתכחש לכאב המשפחות השכולות), כל אחד עיצב לעצמו את הדעה הלא פשוטה.

אפשר רגע לעזוב את הציניות וההאשמה הרגילה לנו ולהבין לרגע אחד שאף אחד לא מנסה לעשות כאן דווקא ואף אחד לא מנסה להזיק לשני.
זה לא מלחמה בין משפחת שליט לבין המשפחות השכולות, נועם שליט הוא לא האויב של המשפחות השכולות כמו שהמשפחות הללו הם לא האויב של נועם שליט.
וכמובן שאף אחד מהצדדים הם לא האויבים שלנו.

יש כאן נסיבות קשות שמי שאחראים להם הם לא התקשורת ולא משפחת שליט ולא המשפחות השכולות, אלא האויבים האימיתיים שלנו.
מה יעזור להתחיל להאשים את התקשורת ואת כל העולם בלא יודעת מה?
בסופו של דבר התקבלה החלטה שלהתחיל להגיד עליה אם היא נכונה או לא אתה לא תסיים בחיים, כי אין כאן נכון ולא נכון, אין כאן צודק או לא, כי אין כאן צדק.
כל המצב הזה הוא לא הוגן ולא צודק, יש שמחה גדולה לצד כאב גדול, יש המון באמצע, ואני מאמינה שכל אזרח בישראל שחי כאן את חייו מודע לזה, כי אלה הם חיינו במדינה הזו בסופו של דבר.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחף » 17 אוקטובר 2011, 21:13

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/296/ ... =875&loc=2
פחחחח, על מי הם עובדים? ולמה חושבים אצלנו שהחתימה שלהם שווה את הנייר שהם חתמו עליו?
שחף

הודעהעל ידי שחף » 17 אוקטובר 2011, 21:32

שחף

הודעהעל ידי jol9 » 17 אוקטובר 2011, 22:05

שחף, כמה דברים.

דבר ראשון - המשפחה של גלעד, עושה ועשתה את העבודה שלה, כמו שכל משפחה אחרת היתה עושה בשביל הבן שלה. אין שום טענות כלפיהם ולא צריכות להיות כאלה.

הזעקה של המשפחות השקולות היא מוצדקת ב-100%. לא יכול להיות שבמדינה ריבונית שיש בה בתי משפט וחוקים, רוצחים יקבלו חנינה.

כל הדברים האלה מובילים אותי למסקנה לא חדשה אבל הכרחית. המדיניות של ישראל חייבת להשתנות ולהתאים את עצמה למציאות בשטח ולאוייבים שלנו.
מחבלים שרצחו ושוחררו - דמם צריך להיות מותר. המוסד צריך לעשות את העבודה בחו"ל, והשב"ק והצבא בתחומי הרשות.
אני לא אומר שצריך להבעיר את האיזור בבת אחת, אבל המדינה חייבת להציב עובדות בשטח.

בנוסף המדינה חייבת לשנות את תנאי הכליאה של המחבלים עם דם על הידיים. אין לאף אחד שום בעיה לזרוק אותם לצינוק מבודד לכל ימיהם בכלא עם 3 ארוחות ביום - דייסה, דייסה ודייסה.
אם אין מספיק בידודים כאלה - צריך לבנות חדשים. מה שיש שם זאת שכונה, עם לימודים, אוכל משובח, עיתונים, מוצרי אלקטרוניקה בסיסיים, הצלב האדום, התייחדויות וחשוב מכל - הם כולם יושבים ביחד ויש להם חברה. כל זה חייב להיפסק למחבלים הקשים. זה יעבור כמובן בציבור ואחרי שהעולם קצת יזעק, זה יעבור גם שם.

לבסוף - תפיסה של מחבלים חדשים צריכה להיות, בחלקה לפחות, במטרה להרוג. במיוחד רוצחים מתועבים של ילדים, זקנים ומשפחות - אין שום סיבה לתפוס אותם חיים, ואם צריך, אז גם משפט
שדה זה טוב.

מילה אחת טובה צריכים להגיד בכל זאת למדינה, שכן הצליחה (טפו טפו טפו) להרגיע את הטרור האיסלאמי ולצמצם אותו למספר יחסית קטן של פיגועים ורקטות.
בזה צריך להמשיך, ואין ספק שהאנשים שם עושים עבודה מצויינת. את מניין האגרסיביות, צריך לעלות ולהתאים אותה למציאות בשטח.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 17 אוקטובר 2011, 22:17

הסרטון שהבאתי מראה את הטימטום של הישראלים. גם משפחת שליט לא חפה מפשע. את הלחץ שלה היא הפעילה על ממשלות ישראל, לא על הארגון שמחזיק בו- חמאס. שלא לדבר על זה שבמדינות מערביות וגם בארץ בעבר(איפה תמי ארד ואיפה משפחת שליט? מישהו שמע על סטיקרים להחזרת רון ארד?) המשפחות של השבויים לא פתחו את הפה שלהן אז כל הקמפיין שנעשה להשבתו של גלעד הוא דבר יוצא דופן לחלוטין.
אה, ועוד משהו שמצאתי:
http://www.pmo.gov.il/PMO/Archive/mazki ... 020706.htm
ראש הממשלה הוסיף: "אני רוצה לומר מילה לגבי שחרורו של החייל. אנחנו לא ננהל משא ומתן עם החמאס על שחרור אסירים - בין במישרין ובין בעקיפין".
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 18 אוקטובר 2011, 12:03

שחף כתב:הסרטון שהבאתי מראה את הטימטום של הישראלים. גם משפחת שליט לא חפה מפשע. את הלחץ שלה היא הפעילה על ממשלות ישראל, לא על הארגון שמחזיק בו- חמאס. שלא לדבר על זה שבמדינות מערביות וגם בארץ בעבר(איפה תמי ארד ואיפה משפחת שליט? מישהו שמע על סטיקרים להחזרת רון ארד?) המשפחות של השבויים לא פתחו את הפה שלהן אז כל הקמפיין שנעשה להשבתו של גלעד הוא דבר יוצא דופן לחלוטין.
אה, ועוד משהו שמצאתי:
ראש הממשלה הוסיף: "אני רוצה לומר מילה לגבי שחרורו של החייל. אנחנו לא ננהל משא ומתן עם החמאס על שחרור אסירים - בין במישרין ובין בעקיפין".

אם חלילה מישהו מבני משפחתי היה נחטף, אני הייתי עושה את אותו הדבר, וגם אתה.
אי אפשר לבוא אליהם בביקורת.

התקופה שבה אנחנו חיים שונה מאוד מלפני 25 שנה כשרון ארד נחטף. אני בטוח שהם מרגישים די חרא היום שהם לא הפעילו יותר לחץ לשחרורו של רון (וד"א הם כן
הפעילו).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 18 אוקטובר 2011, 19:12

לא מבין למה לא שלחו שני מטוסי F-15 שירוקנו את הפצצות שלהם על אוסף חלאות האדם המגעיל שהתקבץ לו בעזה היום. האו''ם היה מגנה(כרגיל) מדינות אחרות היו מגנות ובעוד חודש היו שוכחים מזה וזוכרים שאיתנו לא מתעסקים. צריך להבהיר לחמאס שאם הם ינסו לחטוף חייל שוב, עזה תהפוך למגרש חנייה ענק.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 18 אוקטובר 2011, 19:30

שחף כתב:לא מבין למה לא שלחו שני מטוסי F-15 שירוקנו את הפצצות שלהם על אוסף חלאות האדם המגעיל שהתקבץ לו בעזה היום. האו''ם היה מגנה(כרגיל) מדינות אחרות היו מגנות ובעוד חודש היו שוכחים מזה וזוכרים שאיתנו לא מתעסקים. צריך להבהיר לחמאס שאם הם ינסו לחטוף חייל שוב, עזה תהפוך למגרש חנייה ענק.

סבתא שלי אומרת את זה מאז שאני זוכר את עצמי... :laugh1
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 18 אוקטובר 2011, 19:38

חוץ מזה צריך לסיים את החיים של רוצחי משפחת פוגל. עונש מוות, ''מוות טבעי'' בכלא, doesn't matter. אנחנו לא צריכים לממן למפלצות שלוש ארוחות יום ותואר ראשון.
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 18 אוקטובר 2011, 20:49

שחף כתב:לא מבין למה לא שלחו שני מטוסי F-15 שירוקנו את הפצצות שלהם על אוסף חלאות האדם המגעיל שהתקבץ לו בעזה היום. האו''ם היה מגנה(כרגיל) מדינות אחרות היו מגנות ובעוד חודש היו שוכחים מזה וזוכרים שאיתנו לא מתעסקים. צריך להבהיר לחמאס שאם הם ינסו לחטוף חייל שוב, עזה תהפוך למגרש חנייה ענק.

אתה לא יודע כמה התפללתי ששהאוטובוסים הללו יעשו תאונת שרשרת המונית ויתהפכו אחד אחרי השני ללא ניצולים.

אבל אני לא לגמרי בטוחה לגבי עונש מוות לרוצחים כמו אלה שרצחו את משפחת פוגל.
יש משהו במוות שנראה בעיניי כעונש קל מידי וכבריחה מהסבל האמיתי שמגיע להם.
עינויים קשים עד סוף ימיהם היו מספקים אותי יותר.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי קובי » 18 אוקטובר 2011, 22:40

אורי כתב:זו צביעות כי בזמן המו''מ דעת התשקורת היתה נחרצת ולקחה אוטומטית את הצד של משפחת שליט, וכעת לאחר שהושג הסכם הם מכינים את הקרקע להתקפות על ההחלטה, ומראים לנו איזה פושעים מלוכלים יוצאים לחופשי. למרות שרובנו מכירים את המחבלים ומודעים לפשעים שביצעו, אם היו מדברים על זה בתקופת המו''מ באותה תדירות היית מקבלת מצב שהקהל לא יהיה שבוי כ''כ בקמפיין של משפחת שליט.

נגד שטיפות מח אין מה לעשות. וכל הקהל מוסת, חוץ ממך ומעוד כמה אנשים חכמים יותר מהשאר. כנראה שהתקשורת תמיד תצא שמאלנית. הרי אם מציגים את הצד ההוא היא שמאלנית ושכמציגים את הצד השני היא גם שמאלנית. נו שויין, התרגלנו. הם מ-פ-ח-ד-י-ם.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי קובי » 18 אוקטובר 2011, 22:41

שחף כתב:הסרטון שהבאתי מראה את הטימטום של הישראלים. גם משפחת שליט לא חפה מפשע. את הלחץ שלה היא הפעילה על ממשלות ישראל, לא על הארגון שמחזיק בו- חמאס. שלא לדבר על זה שבמדינות מערביות וגם בארץ בעבר(איפה תמי ארד ואיפה משפחת שליט? מישהו שמע על סטיקרים להחזרת רון ארד?) המשפחות של השבויים לא פתחו את הפה שלהן אז כל הקמפיין שנעשה להשבתו של גלעד הוא דבר יוצא דופן לחלוטין.
אה, ועוד משהו שמצאתי:

שחף, הדברים שכתבת בהקשר של משפחת שליט ותמי ארד, תסלח לי, הן קישקוש מוחלט, שנובע מבורות ו\או אטימות.

להגיד שמשפחת שליט אשמה, או "לא חפה מפשע" ? אין אדם שפוי ונורמלי, שלא היה עושה הכל, נלחם ומוכן להקריב את עצמו למען ילדיו.
תמי ארד ? הייתה בחורה צעירה מאוד כשקרה המקרה, נלחמה בדרכה שלה ואמרה, לאחר חזרת הגופות של גולדווסר ורגב, שהיא מעריצה את קרן גולדווסר ומרגישה שהיא הצליחה לעשות את מה שהיא לא. היא תמיד תמכה במשפחת שליט ובמאבקם. אם לא הבחנת, שלט מפורסם מאוד להחזרתו של גלעד, היה עם פרצופו של רון ארד לצידו.
יש לזכור גם שהתקופה בה רון ארד נחטף הייתה שונה ופחות מתוקשרת מימינו אנו.

לגבי ראש הממשלה - מה חדש ? באופן מסורתי בליכוד, קל וחומר ביבי, מציירים לבוחרים אג'נדה ימנית בשעת הבחירות, אך בפועל, הפעולות של המפלגה בשלטון נוטות יותר לכיוון האמצע. ע"ע אריק שרון שהיה קיצוני בהרבה מביבי בעמדותיו הימניות.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי שחף » 19 אוקטובר 2011, 00:26

קובי, לאמריקאים יש חטוף משך למעלה מ-3 שנים. להם אין את הסכנות הביטחוניות שלנו(יותר נכון, יש להם מוסלמים בארה"ב אבל אין להם חמאס ורצועה מלאה במחבלים ורקטות שמשוגרות על יישובים סמוכים או שכנים נחמדים כמו לבנון וסוריה) ככה שגם לו יענו לתביעות של הטרוריסטים סביר שהם לא ייפגעו מזה ביטחונית. ועדיין we don't negotiate with teroris. זה השורה התחתונה אצלהם, אף אחד לא מתווכח ואף אחד לא עושה צעדות ופותח אוהלים מול הבית הלבן או שוכר משרד יח"צ ואני משוכנע שאישתו והקרובים אליו רוצים לראות אותו לא פחות מאשר בני משפחת שליט רצו לראות את גלעד. אפשר להגיד שאצלנו יש ערבות הדדית. העניין הוא בעיני לא ''איך אתה היית נוהג במצב הזה'' אלא איך מדינת ישראל צריכה לנהוג. בת'כלס רוב המשוחררים בעסקאות האלה חוזרים לעסוק בטרור, זה נותן חיזוק לבצע עוד חטיפות כאלה ועוד מוטיבציה לבצע פיגועים בשטח ישראל. אני מקווה שההרתעה שלנו(שחזקה היום ממה שהיה לפני 5 שנים), השיפור בטכנולוגיה והצבא שלנו שבסופו של דבר רק מתקדם ומשתפר מכל הבחינות, ימנעו את זה.
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 19 אוקטובר 2011, 10:24

שחף, סתם שאלה, זה שהאמריקאים לא מנהלים מו"מ עם החוטפים עוזר להם במשהו??
עובדה שעדיין חוטפים להם חיילים ואזרחים...
אתה לא צריך לעשות שום דבר בשביל לתת מוטיבציה למחבלים לחטוף חיילים, המוטיבציה הזו כבר קיימת אצלם בצורה מובנה.

הרי בזמן שגלעד היה בשבי היו 12!! ניסיונות לחטוף חיילים.
אם לא היינו מנהלים מו"מ לשחרורו והיינו משאירים אותו להירקב בשבי אז החמאס היו חוטפים עוד חייל ועוד חייל ועוד אחד אז שבסוף תאמין לי שהיינו נשברים.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחף » 19 אוקטובר 2011, 10:31

אני חושב שיותר קשה לחטוף היום חיילים, אלא אם מדובר באמת על פעולה יזומה מהסוג שבוצעה בחטיפה של גלעד. כמעט כל חייל מסתובב היום עם סמארטפון עם גישה לאינטרנט ו-GPS. עד שמנתקים למכשיר את הסוללה הוא יכול לשלוח מספיק מידע שיאפשר איתור זריז שלו. שלא לדבר על זה שהצבא הוסיף נהלים חדשים בגלל מקרי החטיפה ב-2006. אני לא אומר שזה בלתי אפשרי וזה בהחלט עלול לקרות, אבל זה לא קל.
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 19 אוקטובר 2011, 10:56

ברור, וצה"ל צריך לעשות ועושה כל מה שהוא יכול כדי שזה לא יקרה.
הדבר האחרון שאנחנו רוצים זה שייחטף עוד חייל וזה יקרה רק אם צה"ל ידע להמשיך לסכל כל ניסיון שכזה.
ובלי קשר למוטיבציה הקיימת תמיד בצד השני לחטוף, בין אם עשו איתם עיסקה ובין אם היו משאירים את גלעד להירקב בשבי, כמו שקרה עם רון ארד (מה שלא הפחית את המוטיביציה לחטוף...).
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי קובי » 19 אוקטובר 2011, 17:38

שחף כתב:
קובי כתב:
אה, ועוד משהו שמצאתי:

שחף, הדברים שכתבת בהקשר של משפחת שליט ותמי ארד, תסלח לי, הן קישקוש מוחלט, שנובע מבורות ו\או אטימות.

להגיד שמשפחת שליט אשמה, או "לא חפה מפשע" ? אין אדם שפוי ונורמלי, שלא היה עושה הכל, נלחם ומוכן להקריב את עצמו למען ילדיו.
תמי ארד ? הייתה בחורה צעירה מאוד כשקרה המקרה, נלחמה בדרכה שלה ואמרה, לאחר חזרת הגופות של גולדווסר ורגב, שהיא מעריצה את קרן גולדווסר ומרגישה שהיא הצליחה לעשות את מה שהיא לא. היא תמיד תמכה במשפחת שליט ובמאבקם. אם לא הבחנת, שלט מפורסם מאוד להחזרתו של גלעד, היה עם פרצופו של רון ארד לצידו.
יש לזכור גם שהתקופה בה רון ארד נחטף הייתה שונה ופחות מתוקשרת מימינו אנו.

לגבי ראש הממשלה - מה חדש ? באופן מסורתי בליכוד, קל וחומר ביבי, מציירים לבוחרים אג'נדה ימנית בשעת הבחירות, אך בפועל, הפעולות של המפלגה בשלטון נוטות יותר לכיוון האמצע. ע"ע אריק שרון שהיה קיצוני בהרבה מביבי בעמדותיו הימניות.

קובי, לאמריקאים יש חטוף משך למעלה מ-3 שנים. להם אין את הסכנות הביטחוניות שלנו(יותר נכון, יש להם מוסלמים בארה"ב אבל אין להם חמאס ורצועה מלאה במחבלים ורקטות שמשוגרות על יישובים סמוכים או שכנים נחמדים כמו לבנון וסוריה) ככה שגם לו יענו לתביעות של הטרוריסטים סביר שהם לא ייפגעו מזה ביטחונית. ועדיין we don't negotiate with teroris. זה השורה התחתונה אצלהם, אף אחד לא מתווכח ואף אחד לא עושה צעדות ופותח אוהלים מול הבית הלבן או שוכר משרד יח"צ ואני משוכנע שאישתו והקרובים אליו רוצים לראות אותו לא פחות מאשר בני משפחת שליט רצו לראות את גלעד. אפשר להגיד שאצלנו יש ערבות הדדית. העניין הוא בעיני לא ''איך אתה היית נוהג במצב הזה'' אלא איך מדינת ישראל צריכה לנהוג. בת'כלס רוב המשוחררים בעסקאות האלה חוזרים לעסוק בטרור, זה נותן חיזוק לבצע עוד חטיפות כאלה ועוד מוטיבציה לבצע פיגועים בשטח ישראל. אני מקווה שההרתעה שלנו(שחזקה היום ממה שהיה לפני 5 שנים), השיפור בטכנולוגיה והצבא שלנו שבסופו של דבר רק מתקדם ומשתפר מכל הבחינות, ימנעו את זה.

לא ממש הגבת למה שכתבתי, אבל בכל זאת:

אינני יודע למי בדיוק התכוונת, שצריך להסתכל על המשפט "העניין הוא בעיני לא ''איך אתה היית נוהג במצב הזה'' אלא איך מדינת ישראל צריכה לנהוג."
אם אתה מדבר על חברי הכנסת, הממשלה ובראשם ראש הממשלה, דהיינו מקבלי ההחלטות, אני מסכים איתך ב-100%. ראש הממשלה צריך להסתכל על זה בראיה רחבה של - מה טוב למדינה ואיך המדינה צריכה לנהוג במקרה זה.
בכלל, כל טיעון שכזה בהקשר של "העסקה טובה או לא", תחת אימרות כמו "אם זה היה הבן שלך", איננו רלוונטי, מאחר שראש הממשלה צריך לחשוב מה יהיה טוב למדינה, לתדמיתה ולאזרחיה.

אם אתה מתכוון למשפחת שליט, אני חולק עליך לחלוטין. אל תשלה את עצמך - גם משפחות החטופים בארה"ב היו עושים הכל, כדי להחזיר את ילדיהם הביתה וניסו לעשות.
ההשוואה המתבקשת לפעמים, בין מעצמה כארה"ב, אל מול המדינה הקטנה והצעירה שלנו, היא פשוט איננה נכונה ברוב המקרים.
הבאזז של משפחת שליט מהדהד יותר בארץ, כי ההבדלים בין המדינות הוא פשוט גדול אין לאין שיעור - מדינה קטנה יותר, סבוכה יותר, עם שכנים 'אוהבים', עם אדמה עקובה מדם והסטוריה שאין לאף עם אחר.
כל אדם שאוהב את משפחתו, היה שם את נפשו כדי להחזיר את ילדיו. כל הדרכים יהיו כשרות בעיניו. אם אתה חושב שהיית נוהג אחרת, אני חושב שערך המשפחה אצלך עדיין לא מפותח דיו.
ושלא תחשוב שחלילה אני מתנשא עליך. אני מרגיש שגם ערך המשפחה אצלי לא היה חזק מאוד מאז ומעולם, עד שקרה במשפחתי אירוע טראגי מאוד. אולי לך זה יקרה כשתתחתן ותוליד ילדים.

בנוגע למוטביציה לביצוע פיגועים וחטיפות - לדאבונינו, מאז ומתמיד המוטיבציה היא גבוהה לאין שיעור. בצה"ל תמיד מתאמנים על תרחיש חטיפה באימונים והוא תמיד מוזכר כתרחיש הגרוע ביותר.
אני לא חושב שמוטיבציה לחטיפת חיילים גדלה יותר, בעקבות עסקת שליט, מכיוון שקשה להגביר ווליום כאשר הוא נמצא במקסימום.
על רון ארד מדברים כבר 25 שנים. זהו קלף מיקוח שאם היה בידי מישהו, זה היה ברור לצד המחזיק שהוא יכול לקבל כמעט הכל עבורו. את גופותיהם של גולדווסר ורגב שיחררו תמורת אסירים רוצחים שליבם המושחר פועם. קלטת של חייל חטוף קיבלנו תמורת שיחרורן של מחבלות עם דם על הידיים.
אם כבר נעשתה עסקה, אז טוב שנעשתה כעסקת חיים, מבלי חלילה לזלזל או לפגוע בכבוד המת ודיני קבורה ואבלות.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הקודם

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־152 אורחים