המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

האמת על גלעד שליט

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

האמת על גלעד שליט

הודעהעל ידי שחף » 04 נובמבר 2011, 10:01

היי, אל תשאלו אותי איך אני יודע את זה(סביר להניח שלא תקבלו תשובה) אבל זה משהו שגיליתי לאחרונה ולא מצאתי לו איזכור בתקשורת(מעניין למה). בסרט על גלעד שליט רואים את גלעד בטנק שסופג פגיעה ישירה של טיל. היו הרבה שמועות שהוא ישן בטנק. זה פשוט לא נכון. האמת היא שגלעד עזב את הטנק שלו כדי לעשות את הצרכים שלו, בלי נשק ואפוד. סביר להניח שעם ציוד קרב הייתה לו יכולת, לפחות חלקית, למנוע את החטיפה, אם זה על ידי ירי לעבר המחבלים או לכל הפחות זריקה של רימון(שהיא פחות מסובכת מהכנסת מחסנית+ פתיחת ניצרה+ לכוון). מערכת הכסת"ח עבדה שעות נוספות אחר כך כדי להוציא פרסום אחר ומחמיא יותר עבורו. די בטוח שאם אנשים היו יודעים את האמת יכול להיות שהדעה הציבורית בקשר לעיסקה במחיר כ''כ כבד הייתה קצת שונה. חשוב להגיד שבתור מישהו שעשה טירונות 03 ולדעתי גם כאלו שעשו רובאי 02 מודעים לזה שאתה לא אמור להוריד ציוד קרב ונשק במהלך פעילות מבצעית.
שחף

Re: האמת על גלעד שליט

הודעהעל ידי felix_r » 04 נובמבר 2011, 15:34

שחף כתב:היי, אל תשאלו אותי איך אני יודע את זה(סביר להניח שלא תקבלו תשובה) אבל זה משהו שגיליתי לאחרונה ולא מצאתי לו איזכור בתקשורת(מעניין למה). בסרט על גלעד שליט רואים את גלעד בטנק שסופג פגיעה ישירה של טיל. היו הרבה שמועות שהוא ישן בטנק. זה פשוט לא נכון. האמת היא שגלעד עזב את הטנק שלו כדי לעשות את הצרכים שלו, בלי נשק ואפוד. סביר להניח שעם ציוד קרב הייתה לו יכולת, לפחות חלקית, למנוע את החטיפה, אם זה על ידי ירי לעבר המחבלים או לכל הפחות זריקה של רימון(שהיא פחות מסובכת מהכנסת מחסנית+ פתיחת ניצרה+ לכוון).

יא ג'ובניק אחד! איזו הכנסת מחסנית? זו היתה פעילות מבצעית - מחסניות בפנים.

נ.ב. שכחת לדרוך ;)
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 04 נובמבר 2011, 15:38, נערך פעם אחת בסך הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי michael » 04 נובמבר 2011, 15:36

גם אם אתה יוצא עם הנשק לצורך ביצוע...
לא בטוח שתוכל לשים אותו במקום נוח , יש סיכוי שהוא יתמלא בחול בוץ ואבק

אני לא חושב שזה בסדר שהוא ירד ללא הנשק מהטנק,
מצד שני כל מי שהיה מבצעי בחייו יודע שדברים חמורים מאלה קורים - בעיקר בגלל השחיקה והשגרה המבצעית.
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי שחף » 04 נובמבר 2011, 17:10

felix_r כתב:
שחף כתב:היי, אל תשאלו אותי איך אני יודע את זה(סביר להניח שלא תקבלו תשובה) אבל זה משהו שגיליתי לאחרונה ולא מצאתי לו איזכור בתקשורת(מעניין למה). בסרט על גלעד שליט רואים את גלעד בטנק שסופג פגיעה ישירה של טיל. היו הרבה שמועות שהוא ישן בטנק. זה פשוט לא נכון. האמת היא שגלעד עזב את הטנק שלו כדי לעשות את הצרכים שלו, בלי נשק ואפוד. סביר להניח שעם ציוד קרב הייתה לו יכולת, לפחות חלקית, למנוע את החטיפה, אם זה על ידי ירי לעבר המחבלים או לכל הפחות זריקה של רימון(שהיא פחות מסובכת מהכנסת מחסנית+ פתיחת ניצרה+ לכוון).

יא ג'ובניק אחד! איזו הכנסת מחסנית? זו היתה פעילות מבצעית - מחסניות בפנים.

נ.ב. שכחת לדרוך ;)

מחסנית בפנים בתוך הטנק? לא נראה לי... ובאמת שכחתי את הדריכה, אני קצת חלוד....
בכל אופן, מיכאל, יצא לי לעשות אבט"ש באיזו התנחלות ולא העזתי להוריד את הנשק והאפוד. על אחת כמה וכמה על הגבול בעזה עם כמות אדירה של התרעות על פיגועים.
שחף

הודעהעל ידי racheli_alon » 06 נובמבר 2011, 19:14

לא חושבת שהיה יכול להיות למידע הזה איזשהו אימפקט על מסע היח"צ לשחרור.
היו הרבה פליטות בתקשורת על זה שהוא שבר שמירה, וכל מני מתנגדים כתבו טורים נזעמים עם הכותרת "לזה אתם קוראים גיבור?"/"לשבי הולכים מחוסר הכרה או על אלונקה".
כמובן שכל אלו לא זכו להדים מיותרים. כשהתקשורת רתומה כל כך למאבק כזה, אין סיכוי דמיוני לפיסות רכילות להשפיע על דעת קהל.

אפשר לראות את זה בקלות בעובדה שאביבה היתה פעילה במחסום ווטש והשתתפה במחאות לשחרור עצירים. איך? בזה שהיא פשוט נעלמה מפני האדמה ביום שאחרי החטיפה. רק טוקבקיסטים העזו להזכיר את זה. ככה זה כששוכרים אזרחים לזרז פעולה מדינית.
racheli_alon

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־139 אורחים